انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 9:32pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام

آقای کرمی ممنونم از توضیحات شما.خدا گواه سه روزه میرم بیرون دست خالی برنمیگردم.اگه تنظیمات بهتری مد نظرتون هست لطف کنید بگید.من قبلا لورنز داشتم ولی هیچ وسیله ای ندیدم اندازه جی پی خوب باشه.راجب ۳۵ چطور خریداری کنم؟

شنبه 18 بهمن1393 - 12:36pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
kamran220 نوشته است:
آقای کرمی ممنونم از توضیحات شما.خدا گواه سه روزه میرم بیرون دست خالی برنمیگردم.اگه تنظیمات بهتری مد نظرتون هست لطف کنید بگید.من قبلا لورنز داشتم ولی هیچ وسیله ای ندیدم اندازه جی پی خوب باشه.راجب ۳۵ چطور خریداری کنم؟

خواهش میکنم دوستان عزیز :x
خدا بیشتر بهتون بده امیدوارم برای تمام اعضای فلزجو زحمات همراه با موفقیت باشه :YMPRAY:
در مورد تست کارد منظورم تو قبر بود وگرنه تست هوایی در مورد سری gpx معنا نداره ;) سعی کنید در حین کار با gpx فاصله لوپ تا زمین حداقل ممکن باشه...در مورد35 هم میتونین از قسمت فروشگاه از بچه هایی که بلد نیستن باهاش کار کنن و دستگاهشون و میفروشن بخرین و یا از جناب مجتبی خرید کنید :D

شنبه 18 بهمن1393 - 6:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باسلام خدمت استاد کرمی.اونسری گفتید دستگاه دستتون بیاد تنظیماتش رو میذارید! خواستم بدونم دسگاتون دستتون نرسید استاد؟ سپااااااااس :x

شنبه 18 بهمن1393 - 6:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد برای کاوش عمیق در حالت وری دیپ برای گزینه های زیر عدد بدید .مرسی
Vol limit
Target Volum
Stabilizer
Signal
این چهارتا رو عدد بخواید بدید برای زمینی با شرایط خوب و مناسب... @};- @};- @};-

شنبه 18 بهمن1393 - 6:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضایی فر نوشته است:
استاد من با یکسری تنظیمات تونستم استیل 40*40 رو توی 190سنس کنم! (تست هوایی)
بنظرت این متراژ برای 40*40بیشتر هم میشه یا دیگه نهایتش همینه؟
ولی مس 40*40رو توی 130میزنه !!
(راهنمایی کنید ممنون میشم)

.............................................................................
با سلام: شما 100% از فیبر مسی 40*40 استفاده کرده اید و الا تقریبا همان برد استیل را باید داشته باشید(البته با تفاوت ماگزیمم برد بین 20 تا 30 سانت ) .دقت کنید ضخامت لایه مس روی فیبر خیلی نازکه بنابراین از یک جسم مسی به ضخامت همان استیل استفاده کنید می بینید تفاوت زمین و اسمان فرق داره.روی علت هم نمیخوام بحث بکنم چون خارج از این مبحث می باشد. باتشکر

آخرین بار توسط amiri11 در شنبه 18 بهمن1393 - 6:26pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

شنبه 18 بهمن1393 - 6:14pm
استادیار
استادیار

رضایی فر نوشته است:
باسلام خدمت استاد کرمی.اونسری گفتید دستگاه دستتون بیاد تنظیماتش رو میذارید! خواستم بدونم دسگاتون دستتون نرسید استاد؟ سپااااااااس :x

جناب رضایی من که براتون تنظیمات و از رو منو دستگاه خودتون توضیح و اصلاح کردم..خواهشا به عرایض بنده توجه کنید :-?

شنبه 18 بهمن1393 - 6:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودوسپاس فراوان.
آقای کرمی بنده یک سوال ازشما داشتم آیا این فلزیاب های سری gpxارزش خرید دارند؟چون مدام درتایپیکهامشاهده میشه مثلا میگن فلان دستگاه دستسازبسازید وسراغ این دستگاهها نروید نظرتون چیه؟

شنبه 18 بهمن1393 - 6:36pm
استادیار
استادیار

shakib نوشته است:
درودوسپاس فراوان.
آقای کرمی بنده یک سوال ازشما داشتم آیا این فلزیاب های سری gpxارزش خرید دارند؟چون مدام درتایپیکهامشاهده میشه مثلا میگن فلان دستگاه دستسازبسازید وسراغ این دستگاهها نروید نظرتون چیه؟

دوست عزیز بستگی به عمق هدفتون داره..
این مدل تا دو متر و بی خطا براتون میزنه ولی به نسبت فلزیابهای دستساز خیلی هم گرونتره...به دوستان فروشنده هم اعتماد نکنید اگه دستگاهشون به درد بخوره خودشون باهاش میرن کاوش و تو سایتها دنبال مشتری نمیگردن ;)

شنبه 18 بهمن1393 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
رضایی فر نوشته است:

جناب رضایی من که براتون تنظیمات و از رو منو دستگاه خودتون توضیح و اصلاح کردم..خواهشا به عرایض بنده توجه کنید :-?

استاد کرمی عزیز سلام در اون قسمت شما به فقط به 4 گزینه توضیح دادید!!! استاد یادت نره ما آماتوریمااااااااااااااا
مث خودت حرفه ای نشدیم!!!
همه این گزینه هارو یه عدد جلوشون بزار بجای توضیح دادن!تازه اینجوری برات راحت تره استاد!تا بخوای توضیح بدی اونم چون با گوشی وارد انجمن میشید براتون سخته!
Vol limit
GB Type
Special
Man tune
Motion
Rx gain
Audio
Audio Tone
Stabilizer
Signal
Target vol
Response
Tracking
Iron Reject
----------------------------
و سوئیچ های دستگاه تو چه وضعیتی باشه؟
Coil RX
Ground Balance
Soil Timings
Search mode>Castum>Very deep
ترشهولد روی چه ساعتی باشه؟
سپاس از استاد بزرگ
استاد اگه بهترین عددها و سوئیچ هارو برای کاوش عمیق بزاری که 2مترو راحت بزنه یک دنیا ممنونت میشیم!
و میرم دنبال کاووووووووووووووووووووووووووش تا انجمن اومدن!!البته اون زمان فقط میام نتیجه کاووش رو اعلام میکنم که چندتا نعل اسب توو 2متر زدم!!! :D

استاد همه گزینه هارو نوشتم تا اذیت نشی توضیح بدی! فقط عدد جلوشون بزارید اوکیییییییییییییه
:x :x :ymhug:

شنبه 18 بهمن1393 - 9:53pm
استادیار
استادیار

سلام و درود
چشم به ترتیب جواب میدم...البته تنظیمات مربوط به سویچهای پشت دستگاه رو اول تاپیک عرض کردم که باید بهش توجه و با توجه به نیازتون تنظیم کنید..هر چند مقادیری که نوشتم تو هر زمینی تغییر میکنه.. :-ss فردا نیاین بگین مثلا تو کاتالوگ اینچنین گفته و چرا شما بالا و پایین گذاشتین
12
gen
sharp
205
v slow
9
deep
51
8
17
9
inv
slow
برای سکه یابی معمولا بالای7 برای کارهای دیگه زیر6
موفق باشید

یکشنبه 19 بهمن1393 - 1:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majid ghorbani , mohamd f و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure