انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:41am

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام

داداشا تورو خدا بهترین تنظیمات عمیق رو بزارین خیلی لازم دارم.خواهش میکنم هرچی راجب عمق پایین میدونین بگین مثلا یه سینی ۴۰×۴۰رو ۴۵۰۰تو چه عمقی میزنه فلز قدیمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:51am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
رضایی فر نوشته است:
سلام به همه دوستان اللخصوص استاد کرمی و محمدرضای عزیز بابت ترجمه کاتالوگش که واقعا دعاگویش هستیم..
استاد کرمی عزیز من برای زمین خودمون که املاح زیاد نداره و در حد کم و متوسط هستش این تنظیمات رو انجام دادم نظرتون چیه؟
استاد باتوجه به مطالعه کاتالوگ که دکتر محمدرضا زحمتش رو کشیدن برای اهداف عمیق این تنظیمات رو انجام دادم.لطفا ایرادات من رو تصحیح نمایید! (هدف من کشف اهداف عمیق در دو متر میباشد در خاک با املاح متوسط )تشکر

ترشهولد تا نصف باز ...
Coil RX D.D
Ground Balance Fixed
Soil Timings Normal
Search mode Castum
.------------------------------

Vol limit 16
GB Type General
---------- Special
80تا110 Man tune
Motion Slow
14 Rx gain
AudioType Deep
38 Audio Tone
3 Stabilizer
18 Signal
15 Target vol
Response Normal
Tracking Slow
Iron Reject off
----------------------------
نظرتان چیه استاد؟

جناب رضایی عزیز با این تنظیمات شما هیچی نمیتونید درارید :-ss :-w
مجددا خدمتتون عرض میکنم شما کلید و بذارید روی حالت دیپ...stabilizer بذارید روی fb فک کنم در این حالت باید روی 8 باشه...کم کردن این گزینه موجب نادیده گرفتن سیگنالهای ضعیف میشه ;) Rx gain خیلی بالا گذاشتین بذارید روی 9.....Man tune :-ss رو بذارید بین 180 تا 206 تو این رنج میشه اهداف عمیق و پیدا کرد..... Ground Balance برا کار در زمینهای پهناور و یافتن اشیائ بزرگ در عمق روی Tracking بذارید.... Iron Reject رو هیچ وقت صفر نکنید برای کارهای غیر سکه یابی روی حالت5 و برای یافتن سکه و فلزات ریز روی 8 بذارید.....ولوم تریهشولد رو هم در اخر بذارید....

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:00am
استادیار
استادیار

kamran220 نوشته است:
داداشا تورو خدا بهترین تنظیمات عمیق رو بزارین خیلی لازم دارم.خواهش میکنم هرچی راجب عمق پایین میدونین بگین مثلا یه سینی ۴۰×۴۰رو ۴۵۰۰تو چه عمقی میزنه فلز قدیمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب کامران جی پی ایکس نهایت زورش با لوپ18 اینچ تا دومتره....اگه به مطالبی که عرض کردم توجه کنید راحت سینی رو تا180 میتونید باهاش بزنید....

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:07am

ممنونم استاد کرمی.راجب کارایی وری دیپ هم توضیح بدین؟؟؟

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 11:44am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد کرمی سلام
باقی تنظیمات درست هست؟
راستی با وری دیپ کارنکنم برای اهداف عمیق؟

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:05pm
استادیار
استادیار

رضایی فر نوشته است:
استاد کرمی سلام
باقی تنظیمات درست هست؟
راستی با وری دیپ کارنکنم برای اهداف عمیق؟

سلام و درود
مطالبی که در صفحه قبل عرض کردم و بهش توجه کن .وری دیپ کار برای یافتن اهداف عمیق و راحت میکنه...اگه ازش استفاده نکنید باید منطقه رو با دقت بیشتری کاوش کنید..به عبارتی هیچ نقطه ای رو نباید جا بگذاریدو درنهایت با گزینه وری دیپ اهداف کناره لوپ هم با شانس بیشتری مشخص و کشف میشه....
موفق باشید

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 12:49am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
kamran220 نوشته است:

جناب کامران جی پی ایکس نهایت زورش با لوپ18 اینچ تا دومتره....اگه به مطالبی که عرض کردم توجه کنید راحت سینی رو تا180 میتونید باهاش بزنید....

سلام استاد.اون سینی که توی 180 میگیره استیل باید باشه یا مس؟

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 12:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد شما فرموید ترشهولد رو تا آخر باز کنیم برای اهداف عمیق.اما توی کاتالوگ نوشته زیاد بازکردن ترشهولد باعث میشه صداهای ضعیف هدف رو نشنویم به عبارتی مانند : تلاش برای شنیدن یک صحبت در گوشی در یک اتاق پرجمعیت هست!!
و کاتالوگ گفته حد وسط باشه.نظرتان چیه استاد بزرگوار؟
بابات تمام راهنمایی ها سپاس

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضایی فر نوشته است:
استاد شما فرموید ترشهولد رو تا آخر باز کنیم برای اهداف عمیق.اما توی کاتالوگ نوشته زیاد بازکردن ترشهولد باعث میشه صداهای ضعیف هدف رو نشنویم به عبارتی مانند : تلاش برای شنیدن یک صحبت در گوشی در یک اتاق پرجمعیت هست!!

سلام چیزی که کاتالوگ گفته اینه که باید ترشولد در حدود 80 درصد حد نهایی باشه. دلیلی هم که آورده اینه که میگه اگر ترشولد خیلی زیاد باشه، سیگنالهای مربوط به اهداف خیلی عمیق در صدای زمینه بلند گم میشن.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 1:03pm
استادیار
استادیار

رضایی فر نوشته است:

جناب رضایی عزیز خدمتتون عرض کنم بنده با تریهشولد بالا کار میکنم و کوچکترین تغییرات صدا رو میتونم بفهمم ;) شما اگه براتون مشکله با توجه به کاتالوگ تنظیم کنید :ymhug:

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 5:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure