انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 4:50pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام

تشکر از استاد محمدرضا بابت زحمتی که برای ترجمه کاتالوگ کشیدن.ما میدونیم لطف شما با این تشکرها قابل جبران نیست...فدای قلب صاف و مهربونت .ایشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده.الهی آمین

جمعه 12 دی1393 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام، از اظهار لطف دوستان عزیز، از جمله استاد حمید عزیز، عرفان عزیز و سایر دوستان تشکر می کنم. امیدوارم ترجمه برای دوستان مفید واقع شود.
همچنین باید عرض کنم، جناب عرفان دوست داشتنی در مرتب کردن و تنظیم نهایی فایل زحمت زیادی کشیدند که جا دارد از ایشان سپاسگزاری ویژه داشته باشم. موفق باشید

شنبه 13 دی1393 - 10:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست خوبم جناب آقا محمد رضا از پاسخ گویی کامل و صادقانه ات به نوبه خودم تشکر می کنم!

دوشنبه 15 دی1393 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود خدمت دوستان گل ...جناب محمد رضای گل من هر کاری کردم نتونستم فایل رو دانلود کنم ..ارور میده لطفا دوباره بزارید باتشکر :ymhug:

دوشنبه 15 دی1393 - 12:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام، مشکلی وجود نداره، الان امتحان کردم و راحت دانلود شدند. شما پس از کلیک روی لینکها در صفحه جدید، گزینه "دانلود رایگان با سرعت پایین" را انتخاب نمایید. پس از ایجاد لینک دانلود بر روی آن کلیک نمایید. اگر دانلود منیجر داشته باشید که خیلی راحت ترید. در هر صورت اگر موفق به دانلود نشدید، ایمیل تونو برام خصوصی بفرستید تا براتون ارسال کنم.

دوشنبه 15 دی1393 - 12:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ازت ممنونم دوست عزیز ..دریافت کردم ..واقعا زحمت کشیدی ممنون :ymhug: :ymhug: :ymhug: :x

سه شنبه 16 دی1393 - 10:32am
آواتار کاربر

404 Not Found سلام ممنون بابت زحمتی که کشیدی منم هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم این پیغام میاد و چیزی دریافت نمیشه

چهارشنبه 17 دی1393 - 4:18pm
استادیار
استادیار

mohammadreza نوشته است:
سلام به زودی فایل ترجمه را در دو قسمت برای دوستان عزیز میگذارم.
دوستان تقاضای یک کمکی از شما دارم:
اگر کابل کویل کوماندر جی پی ایکس از قسمتی که به لوپ وصل میشه، قطعی داشته باشه، چطوری میشه پیچ آن را باز و لحیمش کرد؟ لطفا هر کس اطلاعی داره کامل روش درست کردن این مورد را توضیح بده. این مشکل خیلی اتفاق می افتد و برای همه مفید خواهد بود. ممنونم

سلام و درود

جناب محمدرضا مجددا برای ترجمه کاتالوگ ازتون تشکر میکنم......ببینید قطعی داخل لوپ بیشتر در لوپهای دبل اتفاق میفته و علت قطعی هم یا برخورد لوپ به سنگ و یا زمین هست و یا دستکاری بیش از اندازه کلید مربوط به حالات مونو لوپ و دبل و......چون در حین کار جریان زیادی از لوپ میگذره و نقطه ارتباطی سیم به کابل دارای حرارت نسبتا زیادی هستش در نتیجه ذوب شدن و کندن سیم اتفاق میفته... برای تعمیرش راهی رو که میگم انجام بدید...ابتدا یه چسب کاغذی از نوعی که در پانسمان زخم و....استفاده میشه تهیه کنید.....روکش زیرین لوپ رو که راحت هم در میاد و درارین.....با یه تیغ موکت بری لایه دوم رو که با چسب آب بندی شده رو خیلی با احتیاط و با حوصله درارین....البته تصاویرش و امشب تو انجمن میذارم که بتونید استفاده کنید...لایه دوم هم مانند لایه اول هستش با این تفاوت که نصف لبه به لحاظ آب بندی داخل رفته....بعد از دراوردن لایه دوم که مشکلترین قسمت کار هستش لوپ گرافیت کاری شده رو میبینید که روی آن سیم ارت با چسب کاغذی زرد رنگی به سطح گرافیت چسب زده شده ...فقط چسبش و درارید و به سیم کاری نداشته باشید.....بالای لوپ جای که کابل وارد قاب لوپ میشه یه پیچ مشکی که بدنه آن مارپیچ هست و باز کنید به قسمت پایین پیچ که روی قاپ هست کاری نداشته باشید....حال کابل رو کمی چپ و راست کرده و به داخل لوپ فشار میدهیم البته و قسمت گرافیت کاری شده رو بدون کشش و با احتیاط خارج کرده البته باید نیم متر یا بیشتر از کابل رو به داخل لوپ وارد کنید که بتوان کل قسمت گرافیت کاری شده رو خارج کرد.......بعد از خارج کردن قسمت داخلی ارت سمت داخل و همچنین کل چسبهای کاغذی دور و کناری لوپ رو با احتیاط درارید....بعد از باز کردن چسبها کاغذ زیرین لوپ رو درارید یعنی همون طرفی که در حین کار به طرف زمین قرار گرفته میشه...بعد از برداشتن کاغذ شما دوتا لوپ رو که به صورت دو تا D که به صورت آینه با کمی فاصله روی هم قرار گرفتن و مشاهده میکنید....یکی از لوپهاسیم درشتری داره که با اون کاری نداشته باشید اون یکی که سمت چپتون میفته رو از قسمت اتصال به لوپ بازدید کنید....یه مقاومت میبینید که دو تا سیم نازک لوپ به دوسرش وصل میشن..معمولا سیم سمت چپی قطع میشه و پیشنهاد من اینه که با یه تکه سیم افشان نازک که هزار ماشاالله تو اسباب بازیهای چینی فراونه اتصال بدید و تکه سیم رو با کمی چسب حرارتی محکم کنید البته حواستون باشه به هیچ وجه روی اتصالات رو چسب حرارتی نزنید....البته برای محکم کاری میتونید قسمتهایی از کابل رو بعد از محل اتصال با چسب حرارتی محکم کنید.....حواستون باشه غیر از چسپ حرارتی از سایر چسبها استفاده نکنید [-X چون صفحه مهار لوپهااز فیبر هستش راحت با چسبهای دیگه ذوب میشه...بعد از ترمیم لوپ مجددا سیم ارت رو از مسیر قبلی وارد کاغذ کرده و کاغذهای گرافیتی رو مجددا با حوصله و دقت کافی با چسب کاغذی مانند حالت اول محکم کرده و بعد از چسب زدن ارتها با کشیدن آهسته کابل و هدایت بسته داخلی به درون قاب اون و در جای اولش قرار بدید...میتونید با استفاده از کمی روغن چرخ به روی بدنه کابل حرکتش و درون پیچ راحت کنید....و در مرحله آخر هم با استفاده از کمی چسب آکواریوم به دور لایه دوم اونو آب بندی کنید و در آخر هم پیچ مارپیچ رو با دست سفت کنید.....
موفق باشید

پنج شنبه 18 دی1393 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد عزیز خیلی ممنونم از توضیحات کامل شما. حالا اگر قطعی در انتهای کابلی که از کنترل باکس به لوپ میره باشه، (یعنی در محلی که کابل وارد لوپ میشه) چه باید کرد؟

پنج شنبه 18 دی1393 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yazdgerd نوشته است:
404 Not Found سلام ممنون بابت زحمتی که کشیدی منم هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم این پیغام میاد و چیزی دریافت نمیشه

دوباره امتحان کنید، اگر نشد ایمیل تان را برام خصوصی بفرستید تا براتون بفرستم.

پنج شنبه 18 دی1393 - 7:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f , Mt724 و 91 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure