انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 12:58pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام

سلام خدمت همه دوستان .....
آموزش 4500تموم شده! و دوستان ایشالله همه راه افتادن که خبری نیست از پست های جدید.. :-s

پنج شنبه 22 آبان1393 - 5:10pm

mohammadreza نوشته است:
سلام استاد کرمی عزیز. چند سوال تخصصی داشتم. منت میذارید اگر به ترتیب سر فرصت جواب دهید: 1) آیا منوال تون (دستی) همان اتو تون خودکار است؟ یعنی شما فرموده بودید منوال تون باید روی عدد 206 باشد. ولی اگر پس از گذاشتن آن بر روی عدد 206 ما برای کاستن از تداخل های الکتریکی دکمه اتو تون را فشار دهیم، خوب این تنظیم به هم میخوره که. چون دستگاه ممکنه کانال دیگری رو انتخاب نماید.
2) آیا برای انتخاب گزینه "شارپ" یا سنستیو اکسترا باید کلید سویل تایمینگ روی حالت اسپشیال باشد؟ یا اگر روی حالت نرمال هم باشد این دو برنامه کار میکنند.؟
3) در دفترچه راهنمای 4500 نوشته که کلید آنهانس برای افزایش کارایی کویل دابل دی در زمینهای سخت و صخره ای مناسب است. آیا اینگونه است و عمق زنی این گزینه چگونه است؟
4) زمانی که پس از حفاری هدف همراه با خاک از چاله بیرون می افتند، چگونه می توان آنرا سریعتر نقطه یابی و پیدا کرد؟ یعنی روش استفاده از نیمه سمت چپ لوپ برای اینکار چگونه است؟ چون شاهد بودم که یک گروه حفار پس از بیرون آمدن هدف 6 نفری حمله میکردند و مشت مشت خاکها رو روی کویل میگرفتند تا پیداش کنند :)) که وقت گیر است.
5) رابطه بین "ولوم لیمیت" و عمق زنی دستگاه چیست؟ یعنی با افزایش آن عمق زنی چه تغییری میکند؟ و آیا میتوان این گزینه را کاهش داد تا اهداف ریز و کوچک رد شوند و سنس نشوند؟
6) در دفترچه گفته برای استفاده از قابلیت آیرون ریجکت باید بالانس زمین در حالت جنرال باشد! آیا این درست است؟ یعنی اگر بالانس زمین خاموش و یا روی حالت اسپشیال باشد این قابلیت غیر فعال میشود؟
7) همانگونه که مستحضر هستید، منوال تون تا 255 شماره دارد. شماره های بیشتر دارای فرکانس بالا تر هستند و اهداف کوچکتر نزدیک به سطح را می یابند و شماره های کمتر دارای فرکانس پایین تری هستند و اهداف بزرگتر و عمیق تر را می یابند. ایا می توان این گزینه را روی عدد کمتری گذاشت و اهداف عمیق تری رو سنس کرد؟ و عمق زنی دستگاه را با این کار افزایش داد؟ (البته به شرط نداشتن تداخل و نویز).
بیش از این مزاحم نمیشم. البته هنوز 20 سوال دیگه باقی مونده :D که بعدا مزاحم میشم. بسیار سپاسگزارم.

این سوالهای جناب محمدرضا رو دیدم اما پاسخ استاد کرمی رو ندیدم!!اگه جوابش رو استاد بدن تشکر میکنم یا اگه قبلا داده شده منو راهنمایی کنید و کجاست ؟ هرچی گشتم پیدانکردم

پنج شنبه 22 آبان1393 - 5:14pm

سلام.یکی میتونه به من بگه گزینه *مین تون* که شعاع سنس رو مشخص میکنه کجای دستگاه هست؟

جمعه 7 آذر1393 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام عبدالله جان ما هم مثل تو چشم انتظار اساتید آقای کرمی و غیره هستیم!
متاسفانه خبری نیست!
منم که تازه این دستگاه رو گرفتن اطلاعاتی ندارم

جمعه 7 آذر1393 - 6:49pm

سلام خدمت همه جی پی بازا من با چند مدل فلزیاب کار کردم هیچ کودوم مثل جی پی دقیق وبدون خطا نبود در مورد لوپ هاشم بگم که لوپ دابل یه وسیله 20 در 20 رو در عمق 1/5 میگره باز بستگی به شرایط زمین و جنس داره که تو چه حالتی هستش لوپ مونو تو عمق 2 می زنه لوپ مونوی 1در 45 تو عمق 2/70 البته خودم تست کردم یکی برای فروش هم دارم 3000gpx

جمعه 7 آذر1393 - 8:48pm

vahid_vxm نوشته است:
سلام عبدالله جان ما هم مثل تو چشم انتظار اساتید آقای کرمی و غیره هستیم!
متاسفانه خبری نیست!
منم که تازه این دستگاه رو گرفتن اطلاعاتی ندارم

سلام داداش.انگار ما دیر اومدیم همه اطلاعاتو ردوبدل کردن حالا همه رفتن واسه کاووش...

جمعه 7 آذر1393 - 9:22pm
آواتار کاربر

سلام دوستان استاد کرمی و بقیه دوستان تو این تاپیک توضیحات کاملی رو در مورد این وسیله دادن فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشی بقیش دیگه دست خودتونه فقط باید تمرین کنید برید بیرون تو تموم شرایط وسیله رو امتحان کنید خیلی چیزا فقط با تمرین کنین! موفق باشین

شنبه 8 آذر1393 - 3:34am

arashkhan نوشته است:
سلام دوستان استاد کرمی و بقیه دوستان تو این تاپیک توضیحات کاملی رو در مورد این وسیله دادن فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشی بقیش دیگه دست خودتونه فقط باید تمرین کنید برید بیرون تو تموم شرایط وسیله رو امتحان کنید خیلی چیزا فقط با تمرین کنین! موفق باشین

تایپیک وسط کار رها شده......و تو ضیحات آنچنان کامل نیست متاسفانه...فقط در مورد بالانس توضیحاتش کامله یا توو تایپیک 3500 توضیحات کاملی در مورد بالانس داده استاد اما در مورد بقیه موارد!!! :-? :-w :-w

شنبه 8 آذر1393 - 8:52am
آواتار کاربر

دوست عزیز شما باید دفترچه دستگای رو حتمأ ترجمه کنین خیلی بدردتون میخوره وکمکتون میکنه

شنبه 8 آذر1393 - 5:24pm

arashkhan نوشته است:
دوست عزیز شما باید دفترچه دستگای رو حتمأ ترجمه کنین خیلی بدردتون میخوره وکمکتون میکنه

سلام رفیق.حرفت درسته اما کاتالوگ ی جور کمکم میکنه و کسی که تجربیاتش رو در اختیارت بزاره جوره دیگه!
هرچند که کمتر کسی پیدامیشه که همه تجربیاتش رو که به سختی و با زحمت بدست آورده مفت در اختیار دیگری قرار بده!(چنین آدمی فک نکنم پیداشه)
اولو آخر هرکسی باید خودش وقت بزاره و قلق دستگاه رو دربیاره........
موفق باشید B-)

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure