انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:34am

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
ببین آرش خان شما وقتی از شرکت دپار دبی خرید میکنید وسیله تان را جهت اثبات اصل بودن از سه طریق میتونید چک کنید: 1) یه یک دلاری روی کنترل باکس دستگاه چسپاندند که سریال روی آن را به شماره ای (متعلق به دبی) که روی کنترل باکس است پیامک می کنید که اگر وسیله اصل باشد بلافاصله یک پیامک که در آن سریال دستگاه به همراه تاریخ اتمام گارانتی است دریافت می کنید. این فرآیند را خود شرکت دپار طرح ریزی کرده و شرکت مینلب هم در جریان کامل آن هست و تائیدش کرده. 2) شماره سریالی که زیر کنترل باکس دستگاه هست را به شماره ای که در سایت مینلب است به استرالیا پیامک می کنید و بلافاصله جوابی مبنی بر اصالت دستگاه دریافت خواهید کرد. ولی نمیدونم چرا اخیرا اجوابی از این شماره به ایران فرستاده نمیشه. شاید . . . 3) همین شماره سریالی که در مورد 2 ذکر شد را در قسمت مربوطه در سایت مینلب وارد و مشخصات دستگاه و تاریخ اتمام گارانتی و غیره بالا میاد. اوکی؟؟؟

دوشنبه 9 تیر1393 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی محمد رضا جان ، الان متوجه شدم ، لینک صفحه ریجستر کردن محصولات مین لب رو اینجا میزارم تا کسی خواست مستقیم بره ریجستر کنه
http://www.minelab.com/usa/warranty-registration?step=productdetails

دوشنبه 9 تیر1393 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام میخواستم بدونم که آیا 4500 روی رگه های فلزات معدنی مثل مس (لایه سبز رنگ) و همچنین سنگ آهن (سیاهرنگ) بوق میزنه؟ ممنون

سه شنبه 10 تیر1393 - 8:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فک کنم استاد کرمی رفته شکار نیستش.. :D ب دنبال ردپا :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 10 تیر1393 - 2:18pm
استادیار
استادیار

سورنا نوشته است:

سلا و درود

بله سرنا جان رفتیم شکار و دست پر برگشتیم.جناب کانی عزیز زحمت کشیدن و تو تاپیک اپراتوری ردیاب جزئیات کار رو نوشتن.موفقیت همه دوستان آرزومه @};- :ymhug:

پنج شنبه 12 تیر1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
سورنا نوشته است:

سلا و درود

بله سرنا جان رفتیم شکار و دست پر برگشتیم.جناب کانی عزیز زحمت کشیدن و تو تاپیک اپراتوری ردیاب جزئیات کار رو نوشتن.موفقیت همه دوستان آرزومه @};- :ymhug:

استاد کرمی شما مایه دلگرمی بچه هایی. بالاخره تا الان حرفه ای شدی ب نوعی و این خود یعنی اینکه بچه ها یک منبع کسب تجربه رو در سایت دارن ک این تجارب ارزشمند و بسیار کمک کننده هستش. آقای کرمی درسته ک 4500 با لوپ 20*40 یا 24اینچ 3متر میزنه؟

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 12 تیر1393 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
سورنا نوشته است:

سلا و درود

استاد کرمی عزیز سلام
اقا موفقیت چندبارتون بسیار خوشحالمون نمود
تبریک تبریک تبریک :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

جمعه 12 تیر1393 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام به اساتيد محترم سايت
در حال حاضر قيمت جي بي 3500 و4500 در بازار ايران چنده البته من چندين سال پيش جي بي 3500 داشتم به دليل مسائل مالي فروختم خيلي خيلي ازش راضي بودم

جمعه 13 تیر1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد کرمي عزيز, مبارکا باشه, ايشالا ما هم يه روز مثل شما حرفه اي بشيم, استاد با تجارب عاليتون دست ما رو هم بگيريد.

شنبه 14 تیر1393 - 6:38am
استادیار
استادیار

afshin نوشته است:
استاد کرمي عزيز, مبارکا باشه, ايشالا ما هم يه روز مثل شما حرفه اي بشيم, استاد با تجارب عاليتون دست ما رو هم بگيريد.

مرسی جناب افشین شما لطف دارین.از همه دوستانی که به بنده لطف داشتن بینهایت سپاسگذارم. البته یه کم لطفی ما در حق انجمن کردیم که باید در قسمت یافته های ردیاب35 ذکر میشد البته شرایط گذاشتن تصاویر ممکن بشه حتما این کار رو خواهم کرد.در جواب جناب سورنا عزیز هم باید بگم که من با این مدل لوپ کار نکردم ولی ساختار اینگونه فلزیابها به این صورت هستش که تا یه حدی بزرگی لوپ تو عمقزنی تاثیر داره فک نکنم gpx بتونه بالای 2 متر رو بزنه اونم با لوپهای بزرگ :-? برای تست عمقزنی هم اصلا تست هوای ملاک نیست :D دوستانی که از فلزیاب چنس استفاده میکنن هم باید به این موضوع توجه کنن که به هیچ وجه تست هوایی ملاک نیستش و چون فلزیاب چنس از تکنولوژی پالسی mps فلزیابهای gpx بهره میبره حتی الامکان فاصله لوپ رو با زمین محدود کنن و اینکه سرعت اپراتوری رو باید به حداقل ممکن برسونن.
برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم :YMPRAY:

شنبه 14 تیر1393 - 1:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure