انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 31 اردیبهشت1403 - 1:34am

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و سپاساستاد
به تعدادی تصاویر برخوردم که نیاز به تفسیر داره تا بفهمیم
گفتم شاید کمک بشه برای بیشتر شدن اطلاعات دوستان

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 19 خرداد1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته بعضی از گزینه ها برای 5000 هست
استاد کرمی عزیز اگر ما یک کاور برای کویل درست کنیم برای کمتر اسیب دیدن در حین کاوش ایا بردش کم میشه اگر نه جنسش چی باشه خوبه پارچه یا پلاستیک یا....
در ضمن اونجا که فرمودید سطح صدا رو باید توجه کنم کاملا و سر و پا گوشم ولی حتی تو تست هم فقط اونایی که تو سطح میکاریم رو سنس میکنم و اهداف کاشته شده تو عمق را اصلا عکس العملی نداره
متشکر میشم اگر اشکال کارم را بیان نمایید

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام آقا مهدی 6 این تصاویر مربوط به جی پی ایکس 5000 هستند. گزینه Fine Gold رو 4500 نداره. البته الکیه :D به هیچ عنوان شک به دلت راه نده چون وسیله شما اصل اصله. شما باید ابتدا پیش یک اوپراتور وارد حداقل 6-5 ساعتی آموزش ببینید تا راه بیفتید. یا اینکه خودت تمرین رو شروع کنید تا کم کم وارد شوید. شما برای دستیابی به حداکثر عمق باید از گزینه وری دیپ استفاده کنید. اگر هماهنگی لازم بین کلیدها و برنامه های دستگاه وجود نداشته باشه نیم متر هم عمق رو هم نمی تونی بزنی :D در ضمن بالانس صحیح دستگاه بسیار مهم است. باید شما اول اینو یاد بگیرید. من به زودی تنظیمات لازم برای عمق زنی بالا رو براتون میفرستم. از استاد کرمی عزیز هم بسیار سپاسگزارم. موفق باشید.

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:04am
استادیار
استادیار

مهدی6 نوشته است:
البته بعضی از گزینه ها برای 5000 هست
استاد کرمی عزیز اگر ما یک کاور برای کویل درست کنیم برای کمتر اسیب دیدن در حین کاوش ایا بردش کم میشه اگر نه جنسش چی باشه خوبه پارچه یا پلاستیک یا....
در ضمن اونجا که فرمودید سطح صدا رو باید توجه کنم کاملا و سر و پا گوشم ولی حتی تو تست هم فقط اونایی که تو سطح میکاریم رو سنس میکنم و اهداف کاشته شده تو عمق را اصلا عکس العملی نداره
متشکر میشم اگر اشکال کارم را بیان نمایید

استاد عزیز برای کاور لوپ یه تیوپ دوچرخه بخر و از وسط چاکش کن و دور لوپ بکش که جلو ضربات و....بگیره دقیقا مثل رویه دور فرمان ماشین ;) در مورد فلزاتی هم که تو عمق میکارین هم نبایدم سنس کنه :-? ببین فلز باید قدیمی و تو زمین سولفاته بشه که بتوان اون و تو اعماق زیاد سنس کرد... :D

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا مهدی منظور شما از عمق زیاد، چه عمقی است؟ اگر منظورتون 1.5 تا 2 متره که بیچاره دستگاه تقصیری نداره. سطح توقع شما بالاست :D به نظرم با تست عمق اعصاب خودت رو به هم نریز. شما برو سراغ کاوش تا عمق زنی این دستگاه رو روی فلزات قدیمی ببینی :D

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadreza نوشته است:
آقا مهدی منظور شما از عمق زیاد، چه عمقی است؟ اگر منظورتون 1.5 تا 2 متره که بیچاره دستگاه تقصیری نداره. سطح توقع شما بالاست :D به نظرم با تست عمق اعصاب خودت رو به هم نریز. شما برو سراغ کاوش تا عمق زنی این دستگاه رو روی فلزات قدیمی ببینی :D

مگه شما دیدی?? :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا جان شما چشات همش طلا میبینه! :D آهن هم می تونه قدیمی بشه :))

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متشکرم محمد رضای عزیز که باعث قوت قلبی
منتظرم

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود از آقا مهدی بابت این شکلهایی که گذاشتند، سپاسگذاری میکنم. خیلی عالی هستند. یعنی خلاصه اوپراتوری و تنظیمات برای جی پی ایکس 5000 می باشند که برای 4500 نیز قابل استفاده می باشند. اگر کسی برای استفاده و خواندنشون مشکل داشت، بگه تا توضیحات لازم داده شوند. موفق باشید.

سه شنبه 20 خرداد1393 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
تو این تصاویر یعنی نرمال از شارپ عمق بیشتری میزنه؟ :-\

سه شنبه 20 خرداد1393 - 1:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: younes و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure