انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:58pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

تو این انجمن همه تجربیاتشون رو مفت و مجانی گذاشتن ولی باید حساب اینو هم بکنی ک شاید طرف وقت نکنه مرتب سر بزنه یا اینکه یه نفر همه چیزو بدونه

یکشنبه 9 آذر1393 - 1:32pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
عبدالله نوشته است:
arashkhan نوشته است:
سلام دوستان استاد کرمی و بقیه دوستان تو این تاپیک توضیحات کاملی رو در مورد این وسیله دادن فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشی بقیش دیگه دست خودتونه فقط باید تمرین کنید برید بیرون تو تموم شرایط وسیله رو امتحان کنید خیلی چیزا فقط با تمرین کنین! موفق باشین

تایپیک وسط کار رها شده......و تو ضیحات آنچنان کامل نیست متاسفانه...فقط در مورد بالانس توضیحاتش کامله یا توو تایپیک 3500 توضیحات کاملی در مورد بالانس داده استاد اما در مورد بقیه موارد!!! :-? :-w :-w

سلام و درود
جناب عبدالله من و سایر دوستان تقریبا کل تنظیمات مبهم و کاااااررررررببببببررررررددددددییییی جی پی ایکس و تو انجمن تعریف کردیم.در مورد سوالات جناب محمد رضا هم باید بهتون بگم که همون روز تلفنی براشون توضیح دادم و چون سوالات ایشون همه تو یه پست بودش و جواب هر سوالی تقریبا نصف یه صفحه فرصتی پیش نیومد که تو انجمن توضیح بدم...البته ایشون زحمت ترجمه کاتالوگ و با مشقت زیادی متحمل شدن وبودن هیچ چشمداشتی تو انجمن گذاشتن.....در مورد گزینه مین تون هم سوال فرموده بودین تو وسطهای منو دستگاه هستش و اگه نتونستین پیداش کنین توصیه میکنم فلزیابتون و بفروشین :( تنظیماتی رو که من در موردش توضیح دادم به درد حفاری و کار باستانشناسی میخوره اگه هدفتون چیز دیگری هست من نمیتونم کمکی کنم....راستی تاپیک هم نیمه کاره رها نشده شما کافی بود مطالب و به دقت بیشتری میخوندین ما تو این چند صفحه کلی مطالب مفید برای کاوش عرض کردیم که تو هیچ انجمنی پیدا نمیکنین :D
از همه دوستانی هم که خصوصی پیام دادن عذر میخوام که جواب ندادم سعی میکنم سر فرصت به همه جواب بدم....
یا حق

سه شنبه 10 آذر1393 - 12:24am

كرمي نوشته است:
عبدالله نوشته است:
arashkhan نوشته است:
سلام دوستان استاد کرمی و بقیه دوستان تو این تاپیک توضیحات کاملی رو در مورد این وسیله دادن فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشی بقیش دیگه دست خودتونه فقط باید تمرین کنید برید بیرون تو تموم شرایط وسیله رو امتحان کنید خیلی چیزا فقط با تمرین کنین! موفق باشین

تایپیک وسط کار رها شده......و تو ضیحات آنچنان کامل نیست متاسفانه...فقط در مورد بالانس توضیحاتش کامله یا توو تایپیک 3500 توضیحات کاملی در مورد بالانس داده استاد اما در مورد بقیه موارد!!! :-? :-w :-w

سلام و درود
جناب عبدالله من و سایر دوستان تقریبا کل تنظیمات مبهم و کاااااررررررببببببررررررددددددییییی جی پی ایکس و تو انجمن تعریف کردیم.در مورد سوالات جناب محمد رضا هم باید بهتون بگم که همون روز تلفنی براشون توضیح دادم و چون سوالات ایشون همه تو یه پست بودش و جواب هر سوالی تقریبا نصف یه صفحه فرصتی پیش نیومد که تو انجمن توضیح بدم...البته ایشون زحمت ترجمه کاتالوگ و با مشقت زیادی متحمل شدن وبودن هیچ چشمداشتی تو انجمن گذاشتن.....در مورد گزینه مین تون هم سوال فرموده بودین تو وسطهای منو دستگاه هستش و اگه نتونستین پیداش کنین توصیه میکنم فلزیابتون و بفروشین :( تنظیماتی رو که من در موردش توضیح دادم به درد حفاری و کار باستانشناسی میخوره اگه هدفتون چیز دیگری هست من نمیتونم کمکی کنم....راستی تاپیک هم نیمه کاره رها نشده شما کافی بود مطالب و به دقت بیشتری میخوندین ما تو این چند صفحه کلی مطالب مفید برای کاوش عرض کردیم که تو هیچ انجمنی پیدا نمیکنین :D
از همه دوستانی هم که خصوصی پیام دادن عذر میخوام که جواب ندادم سعی میکنم سر فرصت به همه جواب بدم....
یا حق

باسلام خدمت استاد کرمی.
پیرو صحبت های شما باید عرض نمایم بنده دو دور کامل کاتالوگ انگلیسی رو از ابتدا تا انتها کلمه به کلمه اش رو خوندم اما
متاسفانه کلمه ای بنام *مین تون*که اینگونه نوشته بشه min tune ندیدم . و شما فرمودید گزینه *مین تون* توو وسطهای منو
هستش که بنظرم منظور شما باید Manual tune(مانوال تون) باشه ! !
شما فرمودید تایپیک نیمه کاره رها نشده کافی بود مطالب رو با دقت بیشتری میخوندم!
باید عرض کنم بنده تمام صفحات تایپیک رو پرینت گرفتم و راحت 5 دور خوندم .یکسری از سوالات رو پاسخ دادید و تجربیات خودتون رو در اختیار همه دوستان قرار دادید اما متاسفانه در بیشتر موارد وقتی سوالی پرسیده شده به یه قسمت کوچیک از اون سوال پاسخ دادید و بقیه اش رو موکول کردید به بعد از ترجمه کاتالوگ پاسخ خواهید داد! یا گفتید شما کمی راه بیفتید بعد ....
در مورد فروش فلزیاب فرمودید: باتوجه به اینکه شما استاد هستید در این زمینه. اگر گزینه مین تون وجود داشته باشه که نتونسته باشم پیداش کنم در اینصورت به توصیه های استادانه شما گوش کرده و فلزیاب رو خواهم فروخت.
باتشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 12 آذر1393 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عبدالله جان فکر کنم منظور همین باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 12 آذر1393 - 12:18pm

سلام کاوش گر عزیز.شما این گزینه رو چطور تلفظ میکنی؟(مان تون یا مین تون)

چهارشنبه 12 آذر1393 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عبدالله نوشته است:
سلام کاوش گر عزیز.شما این گزینه رو چطور تلفظ میکنی؟(مان تون یا مین تون)

تلفظ رو ول کن :D اونو تغییر بده ببین کارت راه میوفته یا نه :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 12 آذر1393 - 1:48pm
مدیر کل
مدیر کل

MAN TUNE مخفف Manual Tune (منوال تیون) به معنی تنظیم دستی هست! :-w :D

چهارشنبه 12 آذر1393 - 3:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان . تنظیمات برای کاوش عمیق رو دوستان اگه کسی میدونه بیان کنه ممنون میشم؟
بصورت عدد اساتید مشخص کنن ممنون
تشکر از اساتید
Vol limit
GB Type
Special
Man tune
Motion
Rx gain
Audio
Audio Tone
Stabilizer
Signal
Target vol
Response
Tracking
Iron Reject

----------------------------
و سوئیچ های دستگاه تو چه وضعیتی باشه؟
Coil RX
Ground Balance
Soil Timings
Search mode

ترشهولد روی چه ساعتی باشه؟
سپاس از همه

سه شنبه 25 آذر1393 - 10:49am

با سلام بنده چند سالي است كه با مهندس كرمي مستقيما در ارتباط هستم ايشان خيلي خيلي مرد با محبتي هستند و هميشه بدون هيچ چشمداشتي به بنده كمك نموده اند از ايشون و اطلاعاتشون واقعا كمال تشكر را دارم
يه درخواستي از محمد رضا ي گل داشتم ايشون گفتند كه دفترچه رو ترجمه كردند ولي من اين 34 صفحه رو مو به مو خوندم ولي نديدم كه فايلي براي دانلود گذاشته باشند.

سه شنبه 2 دی1393 - 7:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام به زودی فایل ترجمه را در دو قسمت برای دوستان عزیز میگذارم.
دوستان تقاضای یک کمکی از شما دارم:
اگر کابل کویل کوماندر جی پی ایکس از قسمتی که به لوپ وصل میشه، قطعی داشته باشه، چطوری میشه پیچ آن را باز و لحیمش کرد؟ لطفا هر کس اطلاعی داره کامل روش درست کردن این مورد را توضیح بده. این مشکل خیلی اتفاق می افتد و برای همه مفید خواهد بود. ممنونم

چهارشنبه 3 دی1393 - 12:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Honarmand7 و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure