انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:20pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممد گنججو نوشته است:
سلام .
رگا جان منم از شما تشکر میکنم بابت وقت گذاشتن و زحمتی که کشیدین . خدا خیرت بده برادر . :-*
@};-

خواهش میکنم دوست عزیز
اگر در جای دیگری هم مطلبی از اساتید پیدا کنم بهش اضافه می کنم و اینجا میزارم
این کار رو انجام دادم هم بخاطر دوستان و هم برای خودم بجهت انتخاب بین gpx 4500 و ctx 3030

دوشنبه 4 مرداد1394 - 12:13am

mohammadreza نوشته است:
سلام دوست عزیز. این را بدانید که ایتراک در برابر جی پی ایکس 4500 مانند یک بچه 5 ساله در برابر پدر بزرگ 70 ساله اش است. شما اگر باتری اینها رو با هم مقایسه کنید، متوجه خواهید شد. شما اگر عمق زنی نهایی 4500 رو 1.5 در نظر بگیرید، پس برای ایتراک یک متر هم نیست. در ضمن شما راهی دارید که یک کویل بزرگتر برای 4500 بگیرید و عمق بیشتری را ازش بکشید ولی برای ایتراک کویل 15 در 18 اینچ پروانه دیگه آخرشه. در نهایت هم قیمت ایتراک بدون لوپ بزرگش 1600 دلاره و نه 1000 دلار. و باید حداقل 550 دلاری هم بابت کویل پروانه اش بدید.
موفق باشید

سلام به دوست خوبم مهرداد،مهرداد جان من چه خوب چه بد يه دستگاه4500اورجينال با duble-dاضافه خيلى دارم براى يادگيرى عملى تلاش ميكنم ولى حتى تنظيمات دستگاهم درستش سخته (البته طبق توقع من)حالا واقعأ دنبال كسي هستم كه به من عملى ياد بده و هزينه تدريسشم پرداخت ميكنم اگه كسى و ميشناسى به من معرفى مىكنى،يا راهكارى به من بدى ممنونتم خيلى گلى ازت ممنونم داداشى

شنبه 9 مرداد1394 - 1:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت برادر عزیز آقایه رضایی فر.اگه میشه پیام خصوصی بدین ممنون میشم

یکشنبه 10 مرداد1394 - 12:44am

سلام به اساتید و دوستان...
تنظیماتی برای زمین های کشاورزی برای 4500 نیاز دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید.مرسی

یکشنبه 25 مرداد1394 - 12:30pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
erfani نوشته است:

سلام دوست عزیز
اگه زمینتون خاکش نرم و کشاورزی هستش احتیاجی به تنظیمات دستی ندارین و میتونید از تنظیماتیکه چند صفحه قبل گذاشتیم استفاده کنید....

یکشنبه 25 مرداد1394 - 12:38pm

كرمي نوشته است:
erfani نوشته است:

سلام دوست عزیز
اگه زمینتون خاکش نرم و کشاورزی هستش احتیاجی به تنظیمات دستی ندارین و میتونید از تنظیماتیکه چند صفحه قبل گذاشتیم استفاده کنید....

مرسی از جواب استاد... .
برای تمرین و تست چه فلزی با چه ابعادی پیشنهاد میدین؟؟

یکشنبه 25 مرداد1394 - 12:46pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
erfani نوشته است:
كرمي نوشته است:
erfani نوشته است:

سلام دوست عزیز

مرسی از جواب استاد... .
برای تمرین و تست چه فلزی با چه ابعادی پیشنهاد میدین؟؟

خواهش میکنم
تمرین روی لوله های مدفون در خاک میتونه در تشخیص ابعاد و عمق هدف خیلی بهتون کمک کنه....

یکشنبه 25 مرداد1394 - 12:58pm

ممنون

یکشنبه 25 مرداد1394 - 3:22pm

سلام به همه دوستان وبچهاى گل انجمن وتشكرويژه از استادان
من با خوندن اين قسمت از صفحه اول تونستم كار با دستگاهم رو تا حدود زياد ياد بگيرم وبازم جاى تشكر داره ^:)^ ^:)^ ^:)^ X_X
يه مشكل دارم كه داره جلو دوستام اعتبار اپراتورى و دستگاهمو كم ميكنه :D :-B 8-} :D
البته چند بارم سربلندبودمممم!!!!
دوستان چجورى ميشه جنس قديمى رو با اين دستگاه با آشغال(قوطى كنسرو،ميخ،حتى پوكه فشنگ)رو تفكيك كرد؟؟؟؟؟
من الان چندين مورد كه دستگاه آلارم ميدن و تا٢٠-١٠سانت حفارى ميكنيم به يه ميخ،يا آشغال حتى پوكه برنو خورم،چطورى ميشه اين مورد حل بشه؟ يا جنسى كه تقريبأ رو سطحه رو تفكيك كرد؟
بازم از همه دوستان ممنونم

دوشنبه 25 مرداد1394 - 1:16am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Mohammadreza.y نوشته است:
سلام به همه دوستان وبچهاى گل انجمن وتشكرويژه از استادان
من با خوندن اين قسمت از صفحه اول تونستم كار با دستگاهم رو تا حدود زياد ياد بگيرم وبازم جاى تشكر داره ^:)^ ^:)^ ^:)^ X_X
يه مشكل دارم كه داره جلو دوستام اعتبار اپراتورى و دستگاهمو كم ميكنه :D :-B 8-} :D
البته چند بارم سربلندبودمممم!!!!
دوستان چجورى ميشه جنس قديمى رو با اين دستگاه با آشغال(قوطى كنسرو،ميخ،حتى پوكه فشنگ)رو تفكيك كرد؟؟؟؟؟
من الان چندين مورد كه دستگاه آلارم ميدن و تا٢٠-١٠سانت حفارى ميكنيم به يه ميخ،يا آشغال حتى پوكه برنو خورم،چطورى ميشه اين مورد حل بشه؟ يا جنسى كه تقريبأ رو سطحه رو تفكيك كرد؟
بازم از همه دوستان ممنونم

سلام دوست عزیز.استاد کرمی در مورد این قضیه توضیحاتی دادن شما باید به شعاع سنس توجه کنی و برای میخ آهنی که وقتی آیرون ریجکتت روشن باشه صداقطع میشه و میفهمی آهنی هست اما:
نظرخود من در کاوش اینه هر بوقی که خورد باید فلز رو درآری!اونایی که باهات بیان بیابون و تا دستگاه رو روشن میکنی انتظار دارن جنس فلز عمق فلز و... بهشون بگی اینا بدرد کاوش نمیخورن!
من با استادهای این کار که صحبت کردم همشون دل بستن به قضیه تفکیک رو اشتباه میدونن!
و اینطور میگن که دستگاه جایی رو میگیره اما تفکیک که میکنی دستگاه آهن مشخص میکنه اما احتمال داره قبری باشه که کنار فلز آهنی یا مفرغی بزرگ یک انگشتر طلای کوچیک باشه!و شما اونو از دست بدید :(
Iron reject : OFF

دوشنبه 26 مرداد1394 - 11:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: underground و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure