انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:22pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

ببخشید باز مزاحم میشم یه سوال...
من آماتورم میخام یه دستگاه بخرم بنظر اساتید محترم GPX 5000 به دردم میخوره اگه نمیخوره با این پول چه مارکی به چه دلیل میتونم بگیرم
تشکر فراوان :x \M/

پنج شنبه 24 اردیبهشت1394 - 3:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

raminnn نوشته است:
ببخشید باز مزاحم میشم یه سوال...
من آماتورم میخام یه دستگاه بخرم بنظر اساتید محترم GPX 5000 به دردم میخوره اگه نمیخوره با این پول چه مارکی به چه دلیل میتونم بگیرم
تشکر فراوان :x \M/

سلام داداش من.بهترین و قابل اطمینان ترین و سازگار ترین دستگاه با خاک ایران فعلا 4500 هست و هنوز رو دستش نیومده.پیشنهاد میکنم اونو بگیرید.البته فلزیاب طرح جدید اقا حمید هم در نمونه های ایرانی بهترینه.اگر خوب ساخته بشه مشکلتونو حل میکنه و از بار هزینه هاتون خیلی کاسته میشه.یاحق @};-

پنج شنبه 24 اردیبهشت1394 - 5:05am

با عرض سلام و خسته نباشید به استاد بزرگوار آقای کرمی
استاد جان ببخشید مزاحمتون شدم .من تمام تاپیکهای جی پی ایکس4500 رو خوندم اما دوتا مورد رو خیلی گیج شدم1)اول اینکه درمورد بالانس دستگاه شما جوری که توضیح دادید با کاتالوگ زمین تا آسمون فرق داره.شما گفتید:(((یه بار دیگه اصول صحیح بالانس دستگاه رو توضیح میدم که مطلب و بگیری...بعد از سر هم کردن دستگاه کلید رو حتما و حتما روی حالت fixed میذاریم و لوپ رو به صورت افقی 60 سانت بالای زمین...باز هم تاکید میکنم به صورت افقی....میگیریم و دکمهAuto tune رو یه بار فشار میدیم تا دستگاه بعد از شمارش که روی lcdنمایش داده میشه 3 تا بوق میزنه که بعد از شنیدن بوق لوپ رو روی زمین به حالت عمودی گذاشته و کلید رو روی trackingگذاشته و دکمه روی مچی که با یه کابل کوچیک به پنل پشتی وصل میشه رو فشار میدیم که یه بوق کوچیک شنیده میشه.حالا لوپ رو 10 سانت بالا آورده و روی زمین گذاشته و دوباره دکمه روی مچی رو فشار میدیم.این حالت رو 3 یا 4 بار تکرار میکنیم و سپس کلید رو دوباره در حالت fixedقرار میدیم و دستگاه آماده به کار میشه.اگه منطقه دور از شهر و خطوط برق و کاملا بیابونی هستش احتیاج به شمارش معکوس و..نیست فقط مرحله آخر کفایت میکنه ;)))).
اما تو کاتالوگ دقیقا جدا اتو تون رو گفته و بالانس هم دوجور توضیح داده . راستش خدایی استاد کرمی عزیز من کاتالوگ رو قبول ندارم ترجمه کسی که با این دستگاه کار کرده رو خیلی خیلی خیلی قبول دارم دقیقا مثل شما .درمورد 1 من عین گفته شما دستگاه رو بالانس میکنم درست گفتم استادجان؟
2)استاد جان میدونم درباره قبر زیاد توضیح دادید فقط التماس میکنم دوباره مثل قبل عدد بدید ممنون میشم. میدونم شرایط خاک . املاح خاک رو باید100%مد نظر گرفت شما بی زحمت برای املاح کم و متوسط بگید. برای املاح زیاد کدومش تغییر میکنه نسبت به املاح کم و متوسط؟
1:vol limit
2:GB type
3:special
4:man tune
5:motion
6:RX gain
7:audio type
8:audio tone
9:stabilizer
10:signal
11:target vol
12:response
13:tracking
14:iron reject
سوئیچ های coilRX:/ GROUND BALANCE/ soil -timing/search mod
با سپاس بسیار بسیار بسیار فراوان از شما استاد کرمی عزیز .
استاد جان خواهش میکنم التماس میکنم زودتر جوابمو بدید چون من باید برم برای کاوش وقت ندارم زندگیم رو هواست بدبخت میشم بازم سپاسگزارم از همه زحماتتون ^:)^ ^:)^

چهارشنبه 30 اردیبهشت1394 - 9:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید
الان جی پی 4500 کرده استرالیا چه قیمته با لوپ 45؟
آخرین عمقی که کار میده چه حجمی تو چه عمقی؟ ممنون

یکشنبه 10 خرداد1394 - 5:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام به دوستان عزيز
توي صفحه هاي اول ديدم كه در مورد كويل كربني صحبت ميشد كه ابعاد بزرگتري داره ايا دوستان كسي ازش استفاده كرده ؟ و اين كه مثلا يك كويل ٨٠/٩٠ سانتي يك صفحه ٣٠ در ٣٠ رو در چه عمقي سنس ميكنه
بسيار ممنون

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 11 خرداد1394 - 9:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://www.carboncoils.com/

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 11 خرداد1394 - 9:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
:ymhug:
reza.1286 نوشته است:

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 11 خرداد1394 - 9:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
reza.1286 نوشته است:

دوست عزیز سپاس . اما اینجا فقط وزن کویل ها و قیمتشون رو طبق سایزشون زده!
نوشته ای منطبق بر عمق زنی متناسب با ابعاد فلز نیست..

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 11 خرداد1394 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مطمئنی شما؟!! من سایتو مطالعه نکردم! نکه زبانم فوله!! :D قاعدتا باید نتیجه تست یا عملکرد محصولشونو قرار بدن!!!!

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 11 خرداد1394 - 12:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
reza.1286 نوشته است:
مطمئنی شما؟!! من سایتو مطالعه نکردم! نکه زبانم فوله!! :D قاعدتا باید نتیجه تست یا عملکرد محصولشونو قرار بدن!!!!

بنده نوعی چیزی از نتیجه تست محصولشون ندیدم! شما انگلیسیت فوله مارو تفهیم بفرما برادر... :-?

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 11 خرداد1394 - 12:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure