انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:13pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
tarikh نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:
البته تاریخ جان اینم اضافه کنم تو هر یک از این حالت ها کاستوم جنرال و دیپ یه تفاوت داره اونم صدای زمینه هست

این تفاوت بسیار جزئی هست و براحتی قابل تغیر ک در گزینه ی دیپ اینطور هست و کلا میشه گفت سلیقه ای هم هست

نه دیگه جزیی ام نیست کاملا مشهود. که صدا ی تون توی هر سه گزینه باهم فرق میکنه راستش من این رو فعلا نمی دونم چرا اینطور هست

یکشنبه 15 فروردین1395 - 11:45am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
اگه منظورت اودیو تون هست ک باید بگم از یک تا صد قابل تغیره.
تو این گزینه فرض کنید نت لا در موسیقی با فرکانس 440 هرتز در حال نواختن دائمی هست و این حالت رو 50 در نظر بگیر
حالا هرچی بیاریم پایین تر صدا بم تر میشه و هرچی ببریم بالاتر صدا زیر میشه.
چرا دیپ در حالت کارخانه 39 هست اگر اشتباه نکنم؟
چون اگه تست کرده باشی وقتی روی اعداد بالا 70 هست صداهای فلزات ریز رو میشه راحت تشخیص داد و بلعکس پایین رو برای اهداف عمیق گذاشتن.
اما من این موضوع رو هم بگم برای من 50 بهترین هست و تمام حالات رو روی 50 تنظیم کردم.
موفق باشید

یکشنبه 15 فروردین1395 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
tarikh نوشته است:
تو این گزینه فرض کنید نت لا در موسیقی با فرکانس 440 هرتز در حال نواختن دائمی هست و این حالت رو 50 در نظر بگیر
چون اگه تست کرده باشی وقتی روی اعداد بالا 70 هست صداهای فلزات ریز رو میشه راحت تشخیص داد و بلعکس پایین رو برای اهداف عمیق گذاشتن.
اما من این موضوع رو هم بگم برای من 50 بهترین هست و تمام حالات رو روی 50 تنظیم کردم.
موفق باشید

منظورت از تمام حالات سرچ کاستوم هست؟

یکشنبه 15 فروردین1395 - 12:03pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
mohammadiraj نوشته است:
tarikh نوشته است:
موفق باشید

منظورت از تمام حالات سرچ کاستوم هست؟

بله.جنرال دیپ و حالات کاستوم

یکشنبه 15 فروردین1395 - 12:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام و شب ب خیر
دوستان ما رفتیم بیرون با لوپ دابل 11 بالانس هوایی و زمینی و کل سرچ مدها و سویل تایمینگ ها رو عوض کردم کل اعداد تو منو رو بالا پایین کردم نتونست فلز روی زمین رو سنس کنه و ریستم کردم باز درست نشد و دو بار اخطار کویل رو آورد هر کاری کردیم فلز رو تو 5سانتیم سنس نکرد فقط یه بوق خیلی کوچولو میداد
اما با لوپ مونو 11لوله آب رو از 130سنس کرد اما شعاع زیادی هم نداشتیم نمیدونم دلیلش چی بود
کسی هست راهنمایی کنه که اون خطای کویل چی بود؟سر سیمها رو هم چک کردم سالم بودن و لوپم ضربه نخورده بود اصلا زیاد باهاش بیرون نرفتیم تا چیزیش بشه

دوشنبه 15 فروردین1395 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز.
لوپ شما مشکلش اینه که از داخل سیمش قطعی داره.به احتمال زیاد موقع کار با دسگاه سیم لوپ رو خیلی محکم دور شفت میپیچید.البته این قطعی احتمال داره از داخل فیش لوپ هم باشه.چون بعضی مواقع میبینی لحیم فیش کنده میشه.
شما اول با یک اهم متر رابطه همه سوراخهای فیش لوپ رو امتحان بکن ببین وضعیت به چه صورته.مثلا از یک ببین به دو.سه .چهار اتطال داره یا نه.باز از دو به سه.چهار.پنج ببین وصله.و همینطور تا اخر ببین اگر بین خانه های فیش لوپ ارتباط قطع بود بعد برو سراغ باز کردن فیش.اگر لحیمهای فیش هم همگی سالم بودند بعد برو سراغ سیم ببین قطعی داره یانه.
موفق باشی. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 16 فروردین1395 - 11:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوست عزیز.
لوپ شما مشکلش اینه که از داخل سیمش قطعی داره.به احتمال زیاد موقع کار با دسگاه سیم لوپ رو خیلی محکم دور شفت میپیچید.البته این قطعی احتمال داره از داخل فیش لوپ هم باشه.چون بعضی مواقع میبینی لحیم فیش کنده میشه.
شما اول با یک اهم متر رابطه همه سوراخهای فیش لوپ رو امتحان بکن ببین وضعیت به چه صورته.مثلا از یک ببین به دو.سه .چهار اتطال داره یا نه.باز از دو به سه.چهار.پنج ببین وصله.و همینطور تا اخر ببین اگر بین خانه های فیش لوپ ارتباط قطع بود بعد برو سراغ باز کردن فیش.اگر لحیمهای فیش هم همگی سالم بودند بعد برو سراغ سیم ببین قطعی داره یانه.
موفق باشی. @};-

سلام فیش لوپ رو باز کردم یه بست فلزی دورش بود و سالمم بود اینی که میگین از یک به دوسه چهار پنج ... 5تا فیش رو لوپه ؟یا بیشتر؟ بعد از یکچطور بفهمم کدومش یکه کدومشدوه و غیره؟یا مهم نیست از یکیش بزم یکی دیگه؟از چه اهم متری استعاده کنم ؟و باید ولتاژ خروجی لوپ چقدر باشه؟ببخشید سوالاتم زیاد شد البته اینم بگم که چند دفعه ناخواسته با لوپ دابل کلید کلنگی رو رو منو گداشتم و یکی دوبارم بدون خاموش کردن کلید کویل ریکس رو تغییر دادم

دوشنبه 16 فروردین1395 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام برادر.
ببین شما سوراخهای فیش لوپ رو ظرف خودت بگیری 5 تا سوراخه و یه شیار کوچیک .درسته.حالا یه جوری بگیرش که شیار بیفته سمت بالا و سوراخهارو از سمت راست بشماری میشه یک تا پنج.ییکو پنج با هم از داخل فیش رابط دارند.دو تنهاست .سه و چهار هم از داخل یه هم وصلند.
شما با یه اهم متر فقط ببین اتصال بین 5 تا سوراخ باهم برقراره یا نه.اگر یکی با بقیه برقرار نبود پس احتمالا قطعی باید توی فیش باشه.حالا اینو تست کن تا بعد میگم چیکارش کنی .پیام خصوصی رو هم چک کن.
موفق باشی جان @};-

دوشنبه 16 فروردین1395 - 11:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام برادر.
ببین شما سوراخهای فیش لوپ رو ظرف خودت بگیری 5 تا سوراخه و یه شیار کوچیک .درسته.حالا یه جوری بگیرش که شیار بیفته سمت بالا و سوراخهارو از سمت راست بشماری میشه یک تا پنج.ییکو پنج با هم از داخل فیش رابط دارند.دو تنهاست .سه و چهار هم از داخل یه هم وصلند.
شما با یه اهم متر فقط ببین اتصال بین 5 تا سوراخ باهم برقراره یا نه.اگر یکی با بقیه برقرار نبود پس احتمالا قطعی باید توی فیش باشه.حالا اینو تست کن تا بعد میگم چیکارش کنی .پیام خصوصی رو هم چک کن.
موفق باشی جان @};-

ممنون آقا مهرداد
یه نکته دیگه م بگم اونم اینکه اگه تارگت ولوم رو دستکاری میکردم یا رو فاین گلد کار میکردم صدای سرم سام اوری داشت انگار که زیر لوپ فلزی قرار گرفته فقط رو فاین گلد که اف بی کارخونه بود این سر و صدا رو داشتم و اگه رو سنس اکسترا و شارپ و اینا بود فقط فلزو سنس نمیکرد

سه شنبه 16 فروردین1395 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.
ببین وقتی دسگاه شما میاد با لوپ مو نو کار میکنه این یعنی لوپ دبل ایراد داره. ایراد لوپ هم یا از سیمه. یا از فیشه. یا از مقاومت داخل لوپه. چون سیمپیچها جاشون توی فوم فشرده و چسب امنه پس اون مشکلی نداره. بیشتر مشکل لوپ برمیگرده به دوتا رابط داخل فیش که احتمالا یکیش از لحیم ول کرده. بعداز فیش سیمه که اگر محکم بسته بشه احتمال پارگی از داخل داره وبا بازی کردن با سیم و دسگاه روشن میشه فهمید سیمش جداشده یا نه. اگر اینا نبود لوپ باید باز بشه که اونم چیز خاصی نداره. در کل سادست.
پیشنهاد منم به شما آینه کلا با لوپ بزرگ کار کنی. با کوچیک جنس های عمیق و باارزش و مهم از دستت در میره. شما که داری زحمت میکشی و کار میکنی حداقل یه جور کارکن که فردا لوپ بزرگ گرفتی دوباره همه جاهائی که کار کرده بودی رو دیگه کار نکنی برادر. البته منظورم با همه دوستانه که با کوچیک میرند سرکار.
موفق باشی.

سه شنبه 17 فروردین1395 - 12:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure