انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 10:02pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ramin.tz نوشته است:
درود جناب کمانگیر.gpx 4500دارم من از لحاظ اصلی بدون بسیار مطمئن م.ولی لوپ ۲۲منو روی این خیلی پر سروصداس.مشکل اصلیشم بوق زدن فلزشه وقتی بالا وپایین میکنم.توصیه های جناب تاریخ رو انجام دادم ولی بازم همون طوری کارمیکنه واقعا خیلی احتیاج به کمک دارم.

با اجازه دوستان با تجربه
بنده هم آماتورم ... قصد بی ادبی ندارم
اما ولوم لیمیت رو کاهش بده ببین تاثیری داره

شنبه 21 اسفند1394 - 1:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

ولوم لیمیت رو هم کاهش دادم بازم درست نشد.مشکلش اینه زمانی لوپ رو بالا وپایین میکنی بوق میزنه دقیقا انگار فلز رو میزنه

شنبه 21 اسفند1394 - 3:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

ولوم لیمیت رو هم کاهش دادم بازم درست نشد.مشکلش اینه زمانی لوپ رو بالا وپایین میکنی بوق میزنه دقیقا انگار فلز رو میزنه

شنبه 21 اسفند1394 - 3:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود ....شما یک بار دستگاه رو ریست کن بعد ....روی سنس اکسترا کار کن.....ار ایکس گین رو روی 8 بزار استا بیلایزر روی 5 و سیگنال 15......اگه درست نشه احتمال قطعی توی لوپت هم هست.... بالانس هوایی و زمینی رو انجام بده

شنبه 22 اسفند1394 - 9:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم جناب کمانگیر.لوپ سالمه چون وقتی روی زمین چند لحظه میزارم صدا قطع میشه وفلز نزدیکش میکنم به راحتی میزنه.دیگه گیج شدم چند بارم ریستش کردم.اینارو انجام میدم بعد جوابشو میدم داداش

شنبه 22 اسفند1394 - 10:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
ramin.tz نوشته است:
تاریخ جان ممنون از لطفت.حالا یه سوال با لوپ دابل دی اگه بخوام فلز عمیق وبزرگ رو بزنم اتوتیون رو بزارم رو حد کمتر حدود ۴۰؟تمام مشکلاتم اینه بتونم به عمق حدود ۲۲۰با هر لوپی برسم دابل که نمیزنه اینم که انقدر سرو صدا داره حدوحساب نداره

سلام دوست عزیز
اوتو نه منول تیون منظورتونه حتما
اعداد پایین همون فرکانس پایینه و برای اهداف بزرگ و عمیق بهتره هرچند خود شرکت میگه تغیرات خیلی زیاد نیست بین اعداد بالا و پایین در عمق زنی

شنبه 22 اسفند1394 - 11:49am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

tarikh نوشته است:
ramin.tz نوشته است:
تاریخ جان ممنون از لطفت.حالا یه سوال با لوپ دابل دی اگه بخوام فلز عمیق وبزرگ رو بزنم اتوتیون رو بزارم رو حد کمتر حدود ۴۰؟تمام مشکلاتم اینه بتونم به عمق حدود ۲۲۰با هر لوپی برسم دابل که نمیزنه اینم که انقدر سرو صدا داره حدوحساب نداره

سلام دوست عزیز
اوتو نه منول تیون منظورتونه حتما
اعداد پایین همون فرکانس پایینه و برای اهداف بزرگ و عمیق بهتره هرچند خود شرکت میگه تغیرات خیلی زیاد نیست بین اعداد بالا و پایین در عمق زنی

وقتی از لپ مونو استفاده میکنی باید بی خیال تفکیک شی آیرن ریجکت رو آف کن ببین چه اتفاقی می افته
بالانس لپ مونو مشکل تره در ضمن ببین لوپت تولید برادران داخل یا چینیمون نیست

شنبه 22 اسفند1394 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام به هم
ramin.tzاولا تبریک میگم بری خرید لوپ 22 انتخاب خوبی کردی
دوستانم خوبم راهنمایی کردند شما یه زحمت بکش نحوه بالانس زمینیتو رو دقیقا و نکته به نکته اعلام کن تا بتونیم کمکی بکنیم

شنبه 22 اسفند1394 - 2:49pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم جناب محمد.لوپمو از سلیمانیه گرفتم از لحاظ اصل بودن شکی نیست.بالانس اول بالانس هوایی میکنم وبعد زدن دکمه صبر میکنم که سه بوق بعد سرچ کانال رو بزنه.بعد دکمه ارو از حالات فیکست میزنم تراکینگ بعد لوپ رو بالا وپایین میکنم بعد دکمه سبز رو میزنم که صدای تک بوق میاد در اخر هم دوباره دکمه رو میزنم رو فیکسد.این روش بالانسه

شنبه 22 اسفند1394 - 2:56pm

س.استاد عزیز میشه طریقه دانلود کردن کاتالوگ ها رو بهم بگید هر کاری میکنم دانلود نمیشه یا برام ارسالش کنید با تلگرام09303097269بسیار سپاس گذارم

شنبه 22 اسفند1394 - 11:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Nabikhakpoor و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure