انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 8:20pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دادا نمره 12 احتمالا یه گزینه دیگه ای باشه اشتباه میکنی!!!

جمعه 21 اسفند1394 - 4:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
کمانگیر عزیز ممنون ک پاسخ دادید.اما خود شرکت در این باره توضیحی داده؟
شما لینکی یا منبعی دارید در مورد حرفتون؟
تا اونجا ک من میدونم چیزی حدود
253
کانل تو این گزینه هست و هرکدوم یک کاناله و در هر نقطه ای تعدادی ازشون برای کار مناسبه و تعدادی مناسب نیست
اینجور نیست ک گزینه ای ک برای نویز هست و شرکت خودش اینو گفته بیادو برای شعاع اطراف لوپ استفاده بشه
اگه اشتباه میکنم لطفا با مدرک روشنم کنید
حالا من ی سوال میپرسم
من رفتم ی منطقه ای کار میکنم با شرایط شما ک باید عدد بالا باشه درسته،بعد من هر کاری میکنم امواج نمیزارن کانالی رو با شماره ای بالاتر از
50
انتخاب کنم اونوقت تکلیف میشه چی؟نمیشه سنس کنم فلز رو؟
من نظرم این نیست ک شما و استاد کرمی فرمودید
البته چون آماتورم نمیگم صد در صد حرف من درسته
اما شما برای حرفتون اگه میشه منبعی بفرمایید
منبع حرفهای من شرکت مینلبه
تشکر داداش

جمعه 21 اسفند1394 - 4:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

چاوک عزیز البته اوتو تیون رو قبل از بالانس بزن داداش من.البته ن ک اصلا نشه بین کار عوضش کرد میشه
وقتی دیدی امواج در نقطه ی متفاوتی سرو صدا ایجاد میکنه باید عوض بشه اما اگه صدای ترشهلد یکنواخته دلیلی نیست عوض بشه

جمعه 21 اسفند1394 - 4:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مجدد دوستان
من تو همین مدت کوتاه رفتم و تحقیقی در مورد این قضیه کردم
و چه خوب ک موضوع رو برای خودم و مابقی اونایی ک مثل من گیج شده بودن روشن بشه
آقای کرمی موضوع رو درست بیان کرده بود اما موضوع رو برای امثال من ک کنجکاوم و میخوام ی چیزیو بفهمم تا فقط حفظ کنم کاملا باز نکرده بود
چون تا جایی ک میدونم اسمی از فرکانس نبرده بود بین توضیحات منول تیون
اما اینجا خودم دقیق تر توضیح میدم
این گزینه از 0 تا 255 قابل تغیره و شما میتونید لااقل اونو ب 4 دسته تقسیم کنید از 0 تا آخر
حالا این کانالها بجز این ک میتونن امواج رو خنثی کنن میتونن فرکانس ارسالی دستگاهو هم مورد تاثیر خودشون قرار بدن
یعنی اعداد پایین ، فرکانهای پایین رو ارسال میکنن ک همه میدونن برای اشیائ بزرگ و عمیق بهتر میتونه نتیجه بده و شماره های بالا ک برای فلزات ریزتز هستش
حالا شما با توجه ب سلیقه و بهتره بگم نیازتون باید در رنجی ک میخواید فلز و عمق خودتون رو انتخاب کنید و بین گروه پایین بگردید و یک کانال ساکت پیدا کنید
مثلا شما میخواید فلز بزرگ و عمیق پیدا کنید و از 0 تا 50 بیشتر انتخاب ندارید بین اینها باید ساکتترین کانال رو انتخاب کنید
امیدوارم مفید باشه

جمعه 21 اسفند1394 - 5:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kamangir نوشته است:
دادا نمره 12 احتمالا یه گزینه دیگه ای باشه اشتباه میکنی!!!

فکر نمیکنم اشتباه کرده باشم پیج 17 سوال کردن و جناب کرمی دقیق به اون مین تون اشاره کردند که 12 باشه .
حالا اگه خود دستگاه کانال رو نسبت به شرایط هوایی محیط و تداخلات الکترونیکی کانالی رو انتخاب کنه که متناسب با جو اون مکان مورد نظر باشه برای رسیدن به صدای صاف و یا صدای صاف تر ! استابلیزر و ربکس گین میتونه موثر باشه و به قول تاریخ عزیز نیازی به تغییر دادن رنج مین تون نیست. من چند شب پیش دستگاه رو بالانس کردم و منوال تون رو 186 بود باور کنید بردم رو 206 دستگاه داشت دیوونه میشد از بس صداش به کلی تغیر کرد جوری که نمیتونستم باهاش کار کنم باز که بالانس کردم رفت رو 182 و باهاش کار کردم که یه چیزاییم شکار کردیم.

جمعه 21 اسفند1394 - 8:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

چاوک عزیز بابت شکار بهت تبریک میگم و امیدوارم همیشه دست پر برگردی @};-
تو توضیحاتی ک نوشتم اینو هم باید اضافه میکردم
گاهی ممکنه اوتو تیون خودش یک عدد بالای 200 رو برای کاوش انتخاب کنه اما دلیل بر این نمیشه ک بین اعداد پایین کانالی نباشه ک تداخلات رو کاهش بده
پس با کمی وقت گذاشتن میتونیم کانال و فرکانس پایینی رو انتخاب کنیم
البته خود شرکت هم تو همین دفترچه ی ترجمه شده گفته ک عمق زنی در هر دو رنج بالا و پایین چندان تفاوتی با هم ندارن

جمعه 21 اسفند1394 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بله درسته هرچقد منوال پایین تر باشه فرکانس پایینتر و شعاع سرچ لوپ کمتره و بلعکس...البته دستگاهها 4500یک سریشون با منوال تون کمی مشکل دارن و بیشتر از 200 کلا بالانس نمیشن....و 5000فرکانسهای مزاحم هوایی رو بهتر رد میده

جمعه 21 اسفند1394 - 9:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کمانگیر عزی صحیح فرمودند
و این خودش میتونه روش درستی برای تشخیص اصل بودن دستگاه باشه

جمعه 21 اسفند1394 - 9:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز لطفا کمک کنید به مشکل برخوردم.لوپ ۲۲اینچ منو به دستم رسید وباهاش کار کردم تنظیمات رو بلد نیستم چون فروشنده اصلا توضیح نداد.الان نسبت به دابل دی خیلی پر سروصدا تره اصلا نمیشه باهاش کارکرد بالا وپایین میکنم بوق فلز میده لطفا راهنمایی کنید

شنبه 21 اسفند1394 - 12:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

واسه استفاد ه از لوپ منو باید گزینه روی دابل دی باشه یا کنسل یاm?

شنبه 21 اسفند1394 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure