انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:34pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فروشنده عادل و صادق 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون keyhanjam عزیز. مطلبی که شما کپی کردین هر چند نمیدونم ارتباطش با موضوع این تاپیک چی میتونه باشه ؛ ولی مربوط به کتاب مدارات فلزیاب به زبان ساده تالیف امید آقائی هست که ظاهرا بعضی از اساتید هم در سایت خودشون کپی فرمودن! ذکر این نکته رو ضروری میدونم که این مطالب در عین مفید بودن متاسفانه دارای اشتباهات زیادی هم هستن و اصولا هر مطلبی که در یک کتاب مطرح میشه دلیل بر درست بودنش نیست.

پنج شنبه 7 اسفند1392 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان این اقای امجد به گفته ی خودش نمایندگی رسمی لند کرافت و او کا ام رو داره بس من وقتی داشتم باهاش حرف میزدم این یارو بدون اطلاعات از بعضی فلزیاب ها اونا رو الکی بد جلوه میکرد ..
و منم بخاطر همین انقد بهش گیر دادم که نگو و اما اصل مطلب اونجاس در مورد این اقا من یه بار بهش مشکوک شدم ..
میگفت من بصوت عمده جنس میفروشم و فقط برای کسایی که دوست یا اشنام هشتند تکی میدم ...
خلاصه من ازش برسیدم خوب شما من رو که ندیدین و فقط ارتباط تلفنی با هم داریم چطور بهم دستگاه میدین خلاصه گفت از صدای شما صداقت میباره :D :D
خلاصه سورنا هم باهاش حرف زده بود به ایشون هم گفته بود که تکی میفروشن و حتی گفته بودن که دستگاه رو تو سنندج هم بهتون تحویل میدم ...بعد من یکم شک کرم
اما بعدش بازم این اقا اعتماد من رو جلب کرد ..
همانطور که سورنا و اریانا در جریان هستند این امجد به من گفت که من ادرس شرکت گرت و شماره حسابش رو بهتون میدم و شماره تلفنش رو ..و خودتون برین عراق و از اونجا بول رو واریز کنین بعد دیگه خودتونم همونجا تحویلش بگیرین..این حرفش یه امتیاز خوب به حساب میاد چون خودت از اصل بودن دستگاه مطمئن هستی ..من این حرف رو زدم تا دوستان خوب متوجه بشن که ادم اگه کلاهبردارم باشه تا خودت نری زیر بار نمیتونه کلاه سرت بذاره و اما بازم از دوستان عزیز خواهش میکنم که با یکی دو حرف از طرف فروشنده ها خام نشن
من انقد بهشون گیر داده بودم که بیش اریانا گفته بودن دوستت خیلی وسواسی هستش .. :D :D
اخه اونا از ادم های سمج خوششون نمیاد یکی رو میخوان که سریع یه فلزیاب بهش بندازن و کلاه سرش بذارن ...
دیگه دوستان بازم انتخاب با خود شماست و در همه جا حق با مشتریس :-*

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 7 اسفند1392 - 2:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان نظرم اینکه این تالار به ویژگیهای فروشنده ها اختصاص پیدا کنه
بعد اینکه هرکس که میاد از یه فروشنده بد یا خوب میگه با دلیل و مدرک عکس و غیره باشه چرا
چون مثلا یه نفر میاد بدی یه فروشنده ای رو میگه از کجا معلوم خودش فروشنده نیست ولی برای خراب کردن و دور کردن خریدار از اون طرف داره اینارو میگه
مثلا یه نفر یه وسیله تقلبی از اقای ایکس گرفته بیاد با دلیل بگه که اون فروشنده متقلبه
با این شرایط بهتر میشه تصمیم گرفت وگرنه پشت سر دیگران حرف زدن کاری نداره

پنج شنبه 8 اسفند1392 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
یه فروشگاه کاملا معتبری هست تو ترکیه که خودش چند تا شعبه تو ترکیه داره و نماینگی سازندگان معتبر دنیا رو داره و این هم سایتش: http://www.deparltd.com/
شخصی هست به نام آقای فیصل کوهی که اهل ارومیه است. من با ایشون بارها صحبت کردم و غیر مستقیم ازش خرید کردم.انسان درستیه.
هر کی دوست داره جنس اصل خرید کنه، شمارۀ ایشونو از شرکت دپار ترکیه بگیره و با ایشون صحبت کنه و راهنمایی و مشاوره هم میده.
خدا یار و یاور همتون. @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 5:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام دوستان. مطمئن ترین و صادق ترین و منصف ترین فروشنده آقای "اورهان ارتین" از شرکت دپار ترکیه و دبی می باشد. البته قیمتهای دبی ایشان نسبت به ترکیه به دلیل کمتر بودن گمرک دبی ارزونتر از ترکیه است.
موفق باشید

جمعه 15 فروردین1393 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مگه داریم؟؟؟
مگه میشه؟؟؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

چهارشنبه 29 مهر1394 - 12:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure