انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:28pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 DRS Ground Exper 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جسارتاً علی آقا، عرض می کنم که محصولات دی تی آی چندان حساب-کتاب ندارن. دوستی دارم که چند سال پیش Genesis اونو با هزارو یک بدبختی وارد کرده بود. اونموقع 14 میلیون براش تموم شد. حدود 2 سالی بوده که باهاش بینتیجه میگشته که بنده بعداً مطلع شدم و فهمیدم که اصلاً تست درست وحسابی هم نکرده. بردمش برای تست سر جای خودم دیدیم که به اندازه لامینوس ساخت داخل هم نمیتونست بزنه. #-o (تست: پیت 17 کیلویی در 3 متری). وسریع افتاد دنبالش که بفروشتش و ردش کرد. :( لذا خریدشون واقعاً ریسکیه. به صرف آلمانی بودنشون شیفتشون نشین.

جمعه 18 بهمن1392 - 12:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم باهاش کارنکردم محمودجان تاحالاولی یکی ازدوستام فک کنم انتاریس داشت ماله قشنگی زدوالان دیگه بینه مانیست ورفته اونورصفا....من جاشودیده بودم عمقشم انقدی نبوده ه ه .درضمن اپراتوریه dtiکمی سخت تره ه ه اینطوری که شنیدم.به هرحال اینم تجربه اای بودش .....

جمعه 18 بهمن1392 - 7:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f , teknisyen1071 و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure