انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 10:30am

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 DRS Ground Exper 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
اینم تست سیستم در عمق با صحفه مسی...
http://www.youtube.com/watch?v=i8shYBYppPk

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 14 بهمن1392 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مانی جان الان یه لینک فیلم برات میذارم یه نگاه به اون فیلم بکن در مورد فلزیاب دیبرز اکس 5 هستش که اونم همین مرده باینه و همون صفحه ی مسی رو عین این میذاره و مکانشم همون جاس حتما نگاش کنین خودتون در مورد قضاوت کنین
http://www.youtube.com/watch?v=r_DRjOh4adw

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 14 بهمن1392 - 2:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب هلو جان این تستهارو یک فروشگاه انجام میده معمولیه که فروشگاه بیاد برای دستگاههایی که میفروشه تو یک جا وبا یک فلز دستگاهارو تست کنه من بیشتر به خاطر تفکیک عالیش پیگیر این دستگاه هستم و از دوستانی که تجربه کار با این دستگاه رو دارند خواهش میکنم راهنمایی کنن . مهندس حمید جان شما نظری ندارید؟

سه شنبه 15 بهمن1392 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظر این حقیر چیز خاصّی در این تستها دیده نمیشه. نوع تستها، قرار دادن هدف در زمین و..... چنگی به دل نمیزنه. از بابت ثبات ومخصوصاً سرعت جستجو و زدن هم چیزی دیده نمیشه. معلوم نیست واقعاً چه تیپ پردازشگری داره. ادعای طرف بابت میکروچیپ قوی اینتل با اون سرعت زدنش منطبق نیست. یه کم تند اسکن میکنه نمیتونه بگیره. ظاهراً تست کنندگانش هم ترکیه ایند(شایدم اشتباه میکنم) که تکلیف صداقتشون معلومه.
تست ضد آبش هم که کاملاً مسخره ست. طرف دیسکو میکنه توآب به عنوان عملکرد ضد آب به خورد مردم میده. اگه راست میگفت کاملاً با دستگاهش مینشست تو آب. :D وگرنه این ضد آبو که همه جا میزنن و همه دستگاهها ضدآب محسوب میشن. :ymsmug: برای گول زدن مبتدیها خوبه.
از بابت سیگنال تصویری هم بازچیزی نیست؛ یه چیزی تو مایه های Arc-Geo که خیلی وقت پیش توسط Tim Williams ابداع شده بود حالا شاید از لحاظ عمق و تعیین جنس رجحانی داشته باشه ولی نمیشه گفت در دفینه یابی(جنس خیلی قدیمی) که مد نظر ماهاست معرکه عمل کنه.
یه تناقضی هم وجود داره؛ تو یکی از فیلمها مینویسه ساخت آلمان ولی ازونور که سرچ میکنی میزنه ساخت آمریکا؛ DRS Electronics USA آیا لیسانس مشترکه؟ چیه؟!!!
البته باز هم تا مستقیم تجربه نشه نمیشه کامل آنالیز کرد.
بابا، سازنده این MDL و امثال MDL کیا هستن که واقعاً دهان اینارو خرد میکنن؟!! سرعت و... باور نکردنی. اگر واقعاً کار بچه های خودمون باشه بنده کاملاًزبان بسته و با سری افتاده واز ته دل از همینجا دستاشونو میبوسم. ^:)^ حیف که به خاطر وضعیت موجود مجبورن گمنام باشن. و مطمئنم که باز هم هستن نابغه هاییکه مشابه اونوو شایدم بهترشو بسازن که DRS و بابای DRS هم مقابلشون حرفی برای گفتن ندارن. چرا؟ الآن عرض میکنم. البته چون این دی آر اسو دیدم میگم؛

یکی از دوستانم که بسیار مورد اطمینانمه وآدمیست وارد به سیستما، 2 ماه پیش دعوت افتخاری میشه برای مشاهده تست یه دستگاه جدید. میگفت با لوپ 1م در 1م بود ولی صرفاً سیگنال تصویری میداده بدون هرگونه صوتی وبا سرعت بسیار بالا و وحشتناک که سریعاً منطقه وسیعی رو میگشتن و بعد اطلاعات جمع آوری شده رو میریخته تو لپ تاپ و بررسی عمق و جنس و... با 6 خروجی دیتا. و... میگفت وقتی میخواست لود بشه خودشو معرفی میکرد: Deepex ساخت آلمان.(سریع سرچ نزنید که نیست :D ) ولی خیلی شک داشت ساخت داخل باشه. یه صفحه مسی 30 در 30 رو راحت در 5/3 متری زده و جنس وعمق هم عالی و.... دیگه هم اونارو ندیده. بله، ظاهراً از این نابغه های گمنام زیاد داریم.

سه شنبه 15 بهمن1392 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
محمود عزیز من کاملا با شما موافقم ...من در مورد این دستگاه تحقیق کردم که زیاد چنگی به دل نمیزنه و یه جور کلاه برداری جدیده...
و سازنده هاش ترک هستند و تو المان فعالیت میکنن و حتی تو کشورهای دیگه و جای مشخصی ندارن...
و نوشته بود که بالسی هستش چیزی که با عقل جور در نمیاد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 15 بهمن1392 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمود جان ممنون از اطلاع رسونیتون لطف کردی دوست عزیز ولی ما نباید زیاد بد بین باشیم من پرسیدم از دوستان هست کسی که از نزدیک این سیستم رو دیده باشه یانه ؟

سه شنبه 15 بهمن1392 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی محمود جان لطف میکنی از این دوست کارشناستون برای این دوست ما که میخواد یک سیستم خوب بگیره سوال کنی یک سیستم بدرد بخور معرفی کنه؟
ممنون میشم

سه شنبه 15 بهمن1392 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مانی ،بنده در مقابل اساتید سایت چیزی برای عرضه ندارم و زبانم قاصره؛ چراکه حضرات گفتنیهارو گفته اند و بنده چیز جدیدی ندارم. فقط اینکه میتونم بگم که این دوست ما به دفعات با لورنز جنس در آورده. چه برای خودش و چه دیگران. اگرچه در اکثر موارد بدجور نارو خورده. :( مثالاش:

چند سال پیش2 تا خمره 1 متری پر سکه طلا در 5-6 متری زده بود با LP5 (لورنز5)
1000 تا سکه طلا تو یه خمره در 2 متری با deepmax3 پارسال.
300 تا سکه نقره در 2 متری با deepmax5 امسال. + چند مورد دیگه که با لورنز زده و من دقیق نمیدونم. و یه مورد دیگه که با II Pulse star 5-6 سال پیش زده بود:27 کیلو سکه طلا در یه خمره + 7 تا مجسمه طلا+ یه کاسه طلای 3 کیلویی در 4 متری.
کلاً برای موفقیت، داشتن یه پالسی خوب لازمه، بدون شک. در سرتاسر این سایت هم توضیحات مناسبی راجع به اونها پیدا میکنی که سایر دوستان زحمت انعکاسشوکشیدن.

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
mahmood51 نوشته است:

آقا مانی ،بنده در مقابل اساتید سایت چیزی برای عرضه ندارم و زبانم قاصره؛ چراکه حضرات گفتنیهارو گفته اند و بنده چیز جدیدی ندارم. فقط اینکه میتونم بگم که این دوست ما به دفعات با لورنز جنس در آورده. چه برای خودش و چه دیگران. اگرچه در اکثر موارد بدجور نارو خورده. :( مثالاش:

چند سال پیش2 تا خمره 1 متری پر سکه طلا در 5-6 متری زده بود با LP5 (لورنز5)
1000 تا سکه طلا تو یه خمره در 2 متری با deepmax3 پارسال.
300 تا سکه نقره در 2 متری با deepmax5 امسال. + چند مورد دیگه که با لورنز زده و من دقیق نمیدونم. و یه مورد دیگه که با II Pulse star 5-6 سال پیش زده بود:27 کیلو سکه طلا در یه خمره + 7 تا مجسمه طلا+ یه کاسه طلای 3 کیلویی در 4 متری.
کلاً برای موفقیت، داشتن یه پالسی خوب لازمه، بدون شک. در سرتاسر این سایت هم توضیحات مناسبی راجع به اونها پیدا میکنی که سایر دوستان زحمت انعکاسشوکشیدن.

واقعا لورنز خوبه حتی دسته دومش می ارزه به خیلی از این پالسی ها که فقط رنگ و لعاب دارن
من هم میشناسم کسانی رو که با لورنز وسیله های خوبی در آوردن

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لورنزعالیه ه ه ه ه ه ه بچه هااگه قصده خریددارین .محصولاته dti هم بدک نیس ومن دوستم داره وموفق شدوالان دیگه نیس ورفت پشتشم نگاه نکردددددددد

جمعه 18 بهمن1392 - 9:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure