انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 9:24am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهدی عزیزم ......
من قران رو قبول دارم ولی بعضیا دارن به اسم قران و اسلام و خدا همه رو به کام مرگ میکشن .....
هیچ ادمی نمیتونه منکر قران بشه
من بحثم با شما سر این بود که میگفتی امریکا هیچ قدرتی نصبت به ما نداره ....
عزیزم برای اونا جنگ هزینه برداره و نمیتونن ریسک کنن چون مردم اونا تو رفاه بزرگ شدن و تحمل سختی رو ندارن
این ما هستیم که همیشه خودمون رو با همه ی شرایط وفق دادیم ..
در مورد سوریه میدونی کی بشتیبان سوریه هست دیگه
خود بول مردم و حق مردم ایران
مثلا ما ایرانی ها با این همه منابع با انکه از 13 نوع اب و هوا 12 نوعش رو در اختیار داریم با انکه چهار فصل تو ایران هست
بس چرا نمیتونیم یه میوه ی درجه یک رو بخوریم ...
انقد شرکت های ایرانی تو هلاکت افتادن حتی نمیتونن سر قوطی رو درست کنن مثلا یه کمبوت دربش گلابیه داخلش گیلاسه
این یعنی چی؟
من با هیچ کس دشمنی ندارم اینجا و از اون ادمایی نیستم بیام جو یه محیط رو خراب کنم ولی واقعا در بعضی جهات دیگه دارم دیونه میشم و هی میگم جواب ندم اما یه جورایی از درون دارم میسوزم
و باید حتما جواب بدم هممون اومدیم این انجمن و اولش برای کسب علم و افزودن دانش وارد شدیم
اما یه جورایی اصلا هنوز به اون فرهنگ نرسیدیم که بعضی مسائل رو وارد نکنیم
این یعنی هنوز مشکل احساسی و تعصب های الکی تو خوردمون کردن و از نسل هایی قبلی تا الان هی داره تو سرمون کوبیده میشه
مهدی جان ما تا 10 سال بیش اسم رباط رو میاوردن فکر میکردیم چیز خیلی خیلیعجیبیه ولی الان کاردستی بچه ها هستش ما اون موقع برای مدرسه کاردستی درست میکردیم با لوبیا ولی الان چی میسازن یا همون شب و روز...
نسل ما نصبت به نسل بدرامون خیلی بیشرفته تریم و الان خودمون داریم .مثلا خود من تو 17 سالگی تونستم کامیوتر بخرم ولی الان یه بچه ی 7 ساله از من و شما بهتر باهاش کار میکنه
....این از این
اما توی یه امر گیری که کرده بودن ایران 72 سال در بیشرفت از امریکا عقب هست
وقتی اونا 72 سال جلوتر از ما هستن بنظرت نتونستن به بیشرفت کامل برسن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین من نگفتم خدای نکرده شما اینطوری هستید شما خیلی انسان خوب وشریفی هستی
موقعی که میگم بعضی چیزا اشتباه برداشت میشه اینه که شما فکر میکنی که از پول مردم کشور میگرن میدن به کشور سوریه واز قبیل اینها
نه اینطور نیست این پول از بودجه وزارت دفاع ما بجای خریدن تسلیحاتی که تحریم هستیم رو میدن به سوریه نه از جای دیگه ما بجای اینکه هزینه کنیم فلان ناو جنگی رو بخری و بعدش بیاد یه موشک از فاصله 100 کیلومتری مثلا یه ناو 300 میلیون دلاری که خریدیمو به اهن پاره تبدیل کنه همین 300 میلیون دلار رو خرج حزب الله لبنان میکنیم درگوششون میشه خطر تکون بخورن با خاک یکسان میشن و اینطوری قدرتی به حزب الله میدیم که نمیدنم میدونی یانه بعد از جنگ جهانی هیچ ناوی ا هیچ کشوری منهدم نشده یعنی تو هیچ جنگی بعد جنگ جهانی ناو زده نشده حتی در جنگ 8 ساله خودمون فقط ناوشکن زده شده یعنی پس از 60 سال حزب الله تونست یه ناو اسراییل از کلاس کوروت رو بزنه و برق از سر اروپا و امریکا بپره
در ضمن کشور خودمون از لحاظ تکنولوژی نظامی کم از امریکا نداره و خیلی از تسلیحاتمون علنی نشده وسری هستند برای اصل غافلگیر ی نمیدون میدونی یا نه پدر جنگ نا متقارن و نا همتراز کشور ماست که الان ادر بعضی کشورها داره کارشناسای کشور خودمون جنگ نامتقرن رو اموزش میدن
این پول از بودجه وزارت دفاع داره داده میشه و هم روتسلیحات پیشرفته ومدرن کار میکنن پس مشکل کجاست؟ از بی کفایتی بقیه وزارت خانه ها مثل اقصاد و بازرگانی وغیرست که داخل کشورمون فشار به مردم میاد
در مورد اون 72 سال که میگی عقبیم نه اینطور نیست شما تست اولین موشک ماهواره بر امریکا رو با اولین موشک ماهواره بر ایران یکی نکن تفاوت تکنولوژیکی دارن کشور کره جنوبی با این همه حمایت امریکا و صنعتش و الکترونیکش هنوز ماهواره بالا ننداخته
مگه ندیدی موقعیکه امریکا تصاویر زنده از نشستن سفینش بروی کره ماه که نشون میداد جهت سایه ای که سنگهای روی سطح ماه داشت با هم متفاوت بود در صورتی که خورشید مکانش در یجا هست وسایه ها همشون باید در یک جهت باشن و ابروشون رفت که تو یه استودیوی فیلم برداری اینکار رو کرده بودن فیلمش که همه جا منتشر شد
در کل امید وارم قانع شده باشید
من دیگه بحث نمیخوام بکنم چون بحث داره به بیراه میره که که مسببش خودم بودم و معذرت میخوام از شما

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دیگه این هم نهایت قدرت ماهواره های چین که فقط تونستند یک تصویر معمولی تهیه کنند و حتی نتونستند تصویر واضح از سطح دریا تهیه کنند
حالا من نمیدونم کدوم کلاهبرداری میخواد مثلا یک سطح مقطع 500 در 500 متر رو دقیق تا 50 متر زیر زمین اسکن کنه و مثلا بگه 20 کیلو طلا اونجا هستش
تصاویر گویا هستند و منبع هم معتبر

وبسایت دولتی چین روز چهارشنبه (۱۲ مارس-۲۱ اسفند) سه تصویر ماهواره ای منتشر کرد که در آنها اشیایی سفیدی دیده می شوند که بر روی آب‌های دریای جنوب چین شناورند.

این تصاویر روز یکشنبه، یعنی تنها یک روز بعد از ناپدید شدن بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی مالزی، تهیه شده است اما وبسایت وزارت علوم چین امروز آنها را روی وبسایت خود قرار داده است.

نقطه جغرافیایی عکس ها جایی در دریای جنوب چین را نشان می دهد که منطقه‌ای است در شرق مالزی و جنوب ویتنام.

خبرگزاری رسمی شینهوا در چین، گزارش کرده که اندازه تخمینی بزرگترین شیی که در این عکس‌ها دیده می‌شود ۲۴ متر در ۲۲ متر است.

این سه تصویر عبارتند از:

ارتش خلق چین همچنین روز گذشته (سه شنبه) اعلام کرد چند ماهواره که قابلیت عکس‌برداری با کیفیت بالا را دارند به آسمان دریای جنوب چین هدایت کرده تا در عملیات تجسس برای یافتن اثری از این هواپیمای مسافربری که ۲۳۹ سرنشین داشت، شرکت کنند. این ماهواره‌ها از مرکزی نظامی در شمال چین هدایت می‌شوند.

صبح امروز هم مالزی آخرین گفتگوی رادیویی میان خلبان و تیم کنترل پرواز را منتشر کرد که تنها چند دقیقه پیش از ناپدید شدن هواپیما انجام گرفته بود و در آن خلبان می گوید: "همه چیز مرتب است."

عکس هایی هم که چین امروز منتشر کرد تقریبا نزدیک محلی تهیه شده اند که مالزی جستجو برای یافتن اثری از هواپیمای مفقود شده را از آنجا آغاز کرده بود.

با وجود این، مالزی محدوده تجسس را افزایش داده و اکنون گروه‌های ماهواره‌ای، هوایی و دریایی بخش بزرگتری از دریای جنوب چین را به امید کلیک حل معمای پرواز ام اچ ۳۷۰ جستجو می‌کنند.

در همین حال، مقامات چین آشکارا از آنچه گزارش‌های ضد و نقیض مقامات مالزی درباره هواپیمای گمشده این کشور می‌خوانند، کلیک انتقاد کرده‌اند.

یک سخنگوی وزارت خارجه چین گفته است نمی‌توان با صراحت گفت که چه بخشی از اطلاعات ارایه شده از سوی مقامات مالزی، درست است.

این در حالی است که مقامات مالزی می‌گویند که در اطلاعات ارایه شده هیچ ابهامی وجود ندارد و تاکید کرد‌ه‌اند که آنها وضعیت مقامات چینی را درک می‌کنند.

حدود دو سوم مسافران این پرواز که از کوآلالامپور عازم پکن بود، ملیت چینی دارند.

کلیک دو مسافر ایرانی هم در میان مسافران پرواز ام اچ ۳۷۰ بوده اند که اخبار مربوط به پاسپورت‌های جعلی آنها در روزهای گذشته خبرساز شد اما نتایج بررسی‌های پلیس مالزی و پلیس اینترپل فرضیه ارتباط آنها با یک "نقشه تروریستی" را بعید و دور از انتظار ارزیابی کرد.

هواپیمای مالزیایی ۵ روز پیش و ساعاتی پس از پرواز از این کشور به مقصد چین از صفحه رادار محو شد.

از آن زمان تاکنون جستجوها برای یافتن این هواپیما نتیجه‌ای نداشته است.

پیشتر مقامات مالزیایی در یک نشست خبری گفتند که رادارهای نظامی، یک شئی ناشناخته که می‌تواند همین هواپیمای گمشده باشد، را در تنگه مالاکا ردیابی کرده بودند.

اکنون اما گزارش شده است که کارگر یک سکوی نفتی در حدود ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی ویتنام واقع در دریای جنوب چین، گفته است که او چیزی را که در آسمان در حال آتش گرفتن بوده دیده است.

خانواده های مسافران و خدمه این هواپیما که از چهارده ملیت مختلف هستند، در روزهای گذشته از ادامه بی خبری از سرنوشت این پرواز انتقاد کرده‌اند.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 12:55pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده در پستهای قبلی خودم تاکید کردم امکان نداره یک تکنولوژی توسط ماهواره قابل پیاده سازی باشه ولی نشه از همون تکنیک روی سطح خاک استفاده کرد! اندکی دانش کافیه که بتونین متوجه بشین هر فرکانسی هم که ماهواره بتونه استفاده کنه باز خیلی راحت تر در مجاورت خاک توسط دستگاهی میتونه قابل استفاده باشه و نتیجه بسیار دقیق تری بده. اون چیزی که ما میدونیم این هست که از طریق امواج مختلف ماهواره ای میتونن روی سطح خاک اسکنهایی انجام بدن و اگر خاک مناسب باشه و فلز بزرگی در عمق کمی قرار داشته باشه قابل تشخیص هست. ولی به اعتقاد من بهیچ وجه برای دفینه معمولی یا چیزهایی که در عمق زیاد باشه نمیتونه جواب بده.
مساله این هواپیمای گم شده هم با اینکه معمای بزرگی هست و بنظر من با حوادث معمولی خیلی فرق داره مشخص میکنه که تکنولوژی برای پیدا کردن چیز عظیم و مشخصی مثل یک هواپیمای بوئینگ 777 با اون همه تجهیزات و قطعات و فلزات قابل ردیابی در چه سطحی قرار داره. اگر این هواپیما در روزهای آینده پیدا بشه که خودش نشان از ضعف تکنولوژی داشته که این همه طول کشیده! اگر هم پیدا نشه که داستان ابعاد دیگری پیدا میکنه.

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
شاید فضایی ها اون رو دزدیدن ... :D ولی یهو یک هوابیما از صفحه ی رادار حذف بشه خیلی مشکوک میزنه :-?

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هرچقدر گشتم نتونستم شماره وزارت دفاع چین رو پیدا کنم
بنده خداها یکی از ناوهای جنگیشون رو فرستادن دریای جنوب چین تا صحت تصاویری رو که در بالا گذاشتم بررسی کنند.
راستش میخواستم زنگ بزنم بگم بابا تو این گرونی سوخت زحمت نکشید تا اونجا برید...5000 دلار بریزید به حساب تا یکی از مهندسین خودمون یه اسکن ماهواره ای براتون بگیره تا محل جعبه سیاه رو هم بهتون با اختلاف 15 سانتی متر بگه هواپیما که کشکه.

اینم متن خبر:

تلویزیون دولتی چین می‌گوید یک ناو جنگی این کشور برای جست‌و‌جوی قطعات مشاهده شده توسط ماهواره‌های چینی که احتمال داده شده مربوط به هواپیمای ناپدید شده مالزیایی باشد، عازم دریای جنوبی چین شده
است.
مالزی می‌گوید این تصاویر ربطی به هواپیمای ناپدید شده ندارند.
پیشتر حشام‌الدین حسین، وزیر حمل و نقل مالزی گفت که سفارت چین در مالزی به او اطلاع داده که تصاویر ماهواره‌ای منتشر شده از سوی چین اشتباهی منتشر شده‌اند.

وزیر حمل و نقل مالزی می‌گوید که این تصاویر به اشتباه منتشر شده است
همچنین او گزارش برخی از رسانه‌های آمریکایی را تکذیب کرد که گفته اند هواپیمای مفقود شده ممکن است ساعاتی پس از آخرین تماس با پایگاه‌های زمینی، همچنان در حال پرواز بوده باشد.
دیروز (چهارشنبه ۱۲ مارس) چین تصاویری ماهواره‌ای منتشر کرد که گمان می‌رفت ممکن است قطعاتی از لاشه هواپیمای مالزیایی ناپدید شده باشد.
وبسایت دولتی چین سه تصویر ماهواره ای منتشر کرد که اشیایی سفیدی را نشان می‌داد که روی آب‌های دریای جنوب چین شناور بودند.
این تصاویر روز یکشنبه، یعنی تنها یک روز بعد از ناپدید شدن بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی مالزی، برداشته تهیه شده بود اما وبسایت وزارت علوم چین تا روز چهارشنبه آنها را روی وبسایت خود قرار نداد.
براساس این تصاویر، موقعیت جغرافیایی محل قطعات سفید شناور بر سطح آب نقطه ای در دریای جنوب چین واقع در شرق مالزی و جنوب ویتنام است.
خبرگزاری رسمی چین - شین‌هوا - گزارش کرد که اندازه تخمینی بزرگترین شیئی که در این عکس‌ها دیده می‌شود ۲۴ متر در ۲۲ متر است.

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان شما دوربین عکاسیه حرفه ای مثلا برند نیکون رو با دوربین موبایل یکی میکنید و ب نظرتون هردو یک کیفیت تصویر دارن????? نخیر تصویر دوربین های گوشیهای موبایل غیر حرفه ای و بیشتر تفریحی هستن تا اینکه بخوای مثلا با ی دوربین عکاسیه حرفه ای ک هزار دنگو فنگ داره مقایسه کنین! اون ماهواره مختص جستجو در سطح زمینه و روی آبو خاکه نه زیر زمین و برای باستان شناسی! بخدا بعضی مسائل رو نمیشه گفت از لحاظ ا م ن ی ت ی بد میشه وگرمه واضحتر میگفتم خدمتتون.. بعضی از دوستان هم این فروم رو با حوزه علمیه اشتباه گرفتن!!! در بحث علمی بحث مذهبی موقوف!!!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
دوستان شما دوربین عکاسیه حرفه ای مثلا برند نیکون رو با دوربین موبایل یکی میکنید و ب نظرتون هردو یک کیفیت تصویر دارن????? نخیر تصویر دوربین های گوشیهای موبایل غیر حرفه ای و بیشتر تفریحی هستن تا اینکه بخوای مثلا با ی دوربین عکاسیه حرفه ای ک هزار دنگو فنگ داره مقایسه کنین! اون ماهواره مختص جستجو در سطح زمینه و روی آبو خاکه نه زیر زمین و برای باستان شناسی! بخدا بعضی مسائل :D رو نمیشه گفت از لحاظ ا م ن ی ت ی بد میشه وگرمه واضحتر میگفتم خدمتتون.. بعضی از دوستان هم این فروم رو با حوزه علمیه اشتباه گرفتن!!! در بحث علمی بحث مذهبی موقوف!!!

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 23 اسفند1392 - 11:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان باهمه این بحث هاوصحبتها بلاخره لیلی زن بود یا مرد؟ :D :ymparty: :-? در نهایت نگفتید با چه سیستمی بریم بیابون دست خالی برنگردیم.......دوستان عزیز راجع به این دوتا شرکت همتحقیق کنن و نظر بدن...electron.deوهردو آلمانی هستن وکمتر کسی اسمشونو شنیدهebingergmbh

شنبه 23 اسفند1392 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دیگه
موضوع هواپیما شدیدا حساس شده و همه کشورهای پیشرفته متحد شدن تا لاشه این هواپیما رو پیدا کنند چون احتمال این رو هم میدن که اگر سریعا پیدا نشه، این هواپیما ربوده شده و در آینده ای نزدیک از این هواپیما جهت مقاصد تروریستی استفاده بشه...
ببینیم با این سیستمهای ماهواره ای میتونند لاشه رو پیدا کنند یا نه....که البته اگر میتونستند تا الان 100 بار این اتفاق میفتاد

شنبه 23 اسفند1392 - 12:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure