انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 9:57am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
سلام جناب bardia
من بخاطر اینکه بحث عوض شد معذرت میخوام
حرف منم حرف شماست واقعا اگه دارید بسم ا... ما میگیم فلزیاب pi هست اینطوره و اینم فیلمش حداقل اگه بردش کم و زیاده و یا تفکیکش خوب یا بده حداقلش صحت داره وجود که داره
نه چیزی که خودشون هم هنوز ندارن منتظرن تا علمش بیاد یا کشف بشه ما زودتر ازونها عملیش کنیم اون هم برای اونها

:ymhug: :x

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
من دیگه حرف نزنم بهتره چون هر بار میخوای یه واقعیتی رو بیان کنی همه خودشون رو کر میکنن و بحث های الکی راه مینادزن ...
داداش من ...شما چرا بحث روسیه رو به میون میکشی عزیزم ..دوس ندارم بحث رو سیاسی کنم چون تابیکش علمی هست نمیتونمبه خودم اجازه بدم بحث رو منحرف کنم ...
در ضمن اینم بدون عزیزم که اونا نمیان دستگاه های عالی رو برای تو بسازن چون اونا دوس دارن بول تو جیبشون بره والا تا الان دیدی یه دستگاه ده متر اسکن کنه و بدون خطا باشه رو تو نت اثری ازش بیدا کنی معلومه که نه..
چون بعضی چیزا نباید دست هر کسی باشه تا بتونن بهشون سلطه کنن حالا من نمیدونم شما چرا هی داری الکی بحث میکنی و برای من ایه میاری ما بحث علم داریم میکنم نه بحث مذهب
نیاکان ما تو گذشته همه چی داشتن ..قدرت .احترام..شخصیت ولی الان دنیا بر عکس شده نه قدرت داریم نه اقتصاد دیگه کششم نده و نگو امریکا نمی تونه به ما ظلم بگه ..
جنگ مختص موشک و بمب و اسلحه نیست ...
دنیا داره بیشرفت میکنه و جنگ یه جورای دیگه داره بیش میره و تو هی بیا اینجا حرف الکی بار مردم بکن
ادم باید کور باشه و یا خیلی ثروتمند که فقر رو تو جامعه ش احساس نکنه
چون الان ایران بدترین شرایط مالی رو داره طی میکنه
به این میگن قدرت نه اسلحه اونا دارن از درون نابودمون میکنن دیگه میخوای چی بشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 7:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیگه این اخرین بست من در مورد جواب در این باره برای شما بود ...اگه خواستی بحث علم رو میون بکشی اون وقت همه بایه هستن

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولا مشکل شما همینه که بین قران و مذهب و علم فاصله و فرق میذاری(عین سکولارها) عزیزم شما امنیتی که الان داری بخاطر همین مذهبه و بخش دیگش علم دانشمندان کشورمون هستش ایا مگه امام علی(ع) نمیگه که تمام دانشها وعلمهای گذشته و اینده در قران هست مگه ندیدی چند ماه پیش تلویزیون نشون داد یه پسری نمیدونم از کدوم شهرها مون بود که از ایه 35 سوره نور تونسته بود با علمش مولد وتوربین برق تولید کنه که فناوری بسیار بالایی داره که با کمترین امرژی بیشترین تولید برق داره که تو دنیا انقلابی بپا کرده
مگر در موسسه سرن تو سویس قضیه نسبیت و گذشت سرعت اتم ها از سرعت نور رو برگشت به گذشته که انشیتین مطرح کرد وداره تو این موسسه کار و تحقیق میکنن مگه انیشتین نگفت که علمش رو از سوره نور در قران بدست اورده
تو کشور مصر اخوان المسلمین 90 سال زور زد حکومت رو بگیره اخرش 1 سال دوام نیاورد الان مرسی تو زندان شیشه ای داره نعره میزنه
یه ضرب المثلی هست که میگه اونیکه خواب رو میشه بیدار کرد ولی اونیکه خودشو بخواب زذه رو نه
خب شما میگی اونا فلزیاب با عمق 10 متر رو نمیفروشن تا دست ما نیوفته من که میگم نمیتونن بسازنش , حالا یسوال دارم ازت چطور یه هواپیمای جنگنده پیشرفترو میفروشن ولی یه فلزیاب 10 متری رو نمیفروشن ! کدوم تکنولوژیش پیشرفته تر و سری تر هستش ؟ فلزیاب یا جنگنده؟ نگو این حرفهارو
در مورد اقتصاد هم که هنوز از گشنگی نمردیم یه نگاه بنداز به پایینتر از خودت اونقدری که تو اعتراض میکنی اون فقیر نمیکنه تو فکر میکنی وضعیت اقتصاد ما بخاطر همون تحریم و مسائل دیگر همون کشورهایی که تو طرفداریشون میکنی نیست
بابا خود اقتصاد دان های بزرگ امریکا مگه نگفتن که علم اقتصاد فرو پاشید و این نوع اقتصاد نیو کینزی دیگه جواب نمیده و تنها راهش فقط و فقط اقتصاد اسلامی ضد ربوی هست(نه اینی که کشور ما پیاده شده بوده چون اقتصاد ما سر مایه داری و بر اساس ربا هست) تازه مال ما ها اومدن اقتصاد نیوکینزی رو داره در سال 2014 اجرا میکنن یارو امریکایه خودش که پدر این اقتصاده میگه این اقتصاد شکست خوردست و اذعان کرده که تنها راه اقتصاد اسلامیه بدون ربا هستش
موقعی که نرخ سود بانکی رو میبرن بالا همین میشه (ربا یعنی جنگ با خدا ورسولش) کارشناسان میگن اقتصاد کشور ما بالای 88% ربا الودش هست بعد شما میگید وضع اقتصاد چرا اینطوریه
باید اینطوری باشه موقعیکه همین امریکا 32 هزار میلیارد دلار پول بدون پشتوانه چاپ میکنه و میریزه تو کشورهای دیگه وبجاش کالا میبره باید اقتصاد وضعش اینطوری باشه
و اون چیزی که مارو از درون نابود میکنه خودیا هستن(داخلی های لیبرال) و همینطور همون شبکه های ماهواره ای وفرهنگی
اصلا یه چیز دیگه بقول جناب بردیا شما یه مدرک درست وحسابی بیار از جستجوگر ماهواره ای که زمین رو اسکن میکنه ودفینه رو نشون میده من همه حرف هام رو پس میگیرم

آخرین بار توسط mahdi8877 در چهارشنبه 21 اسفند1392 - 8:35pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 8:12pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

واقعا اونچه که شبکه مستهن فارسی وان داره با جوامع ایرانی میکنه بمب اتمی با ناکازاکی نکرد.

:(

قدر خودتون و دینتون رو بدونید .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
hoshi نوشته است:
واقعا اونچه که شبکه مستهن فارسی وان داره با جوامع ایرانی میکنه بمب اتمی با ناکازاکی نکرد.

:(

قدر خودتون و دینتون رو بدونید .

درود بر شما هوشی جان!

واقعا این مطلب اینقدر جای بحث و تامل کردن داره که شاید برای بعضیها درکش سالها طول بکشه خوشحالم از این دسته به یاری افریدگار توانا مبرا هستم ^:)^

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 8:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
تاپيك هميشه از مسير خودش منحرف ميشه و با كل كل ادامه پيدا ميكنه منم نميخوام بيش ازين ادامه پيدا كنه ميخواستم بگم جناب مهدي خوشحال شدم كه با شما كه مومن و باسواد هستيد ;) اشنا شدم ولي ميبينم باز غير مستند و با تعصبات مذهبي پيش ميريد.گفتيد امنيت داريم حالاشما امنيت رو چطور معني ميكني؟دزدي شده مثل آب خوردن جوونا معتاد مواد شدن فسادهاي اخلاقي وكلاهبرداري و... هر چي خلاف دلت بخواد همين سادشو بگم فرهنگ رانندگي هم بلد نيستيم حالا شما كه متخصص دين هم هستي بگو بينيم كجاي كارمون لنگ ميزنه كه اين مسايل اجتماعي رو شاهد هستيم چرا؟يه سر تشريف ببريد كشورهاي همسايه امنيت اونا رو هم مشاهده كنيد بعد از امنيت حرف بزنيد . :-ss

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 8:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افرین بر هوشی عزیز که اونم واقعا با چشمای باز داره نابودی رو میبینه ..
اگه تمام قدرت و بمب هسته ایی رو داشته باشیم نمیتونیم اون ضربه های رو که از کشورهای غربی متحمل شدیم رو جبران کنیم ...
مهدی جان من با شما مشکلی ندارم عزیزم نه با دین نه هیچی من دارم واقعیت رو به تو بیان میکنم که امریکا نیاز نداره باهامون بجنگه و از سلاح کشتار جمعی استفاده کنه اون داره از درون هویتت رو نابود میکنه ..
در مورد فارسی وان صد در صد به قصد تخریب درست شد و کاری کرد که ایرانی جماعت سریال های اموزنده رو فراموش کردن
اونا خودشون میدونن با چه زبونی با ما حرف بزنن و هر ادمی رو که لازم و مفید بدونن تحت فشار قرار میدن تا از کشور خودش بیرون بره و به عنوان یه بناهنده برای اونا کار کنه و مردم عام رو هم از طریق ماهواره نابود میکنن ..
مثلا فیس بوک:صفحه هایی رو که خود دوستامون دارن درست میکنن بجز چند تا شعر و کبی بست از سایت ها چیزی نیست ...
اکثرا وجودشون از شهوت بر شده و چیزی دیگه نمی بینن و الا این همه افتضاح وجود نداشت
حرف زیاده برای گفتن نه چشم داریم ببینیم نه گوش داریم بشنویم .........
یه حرفی هست اگه بزنم تمام موهای تنت به لرزه در میاد ولی نمیتونم بزنم چون برای امنیت و دوستان تو انجمن فلزجو بهتره نگم

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب سهند جان دوست عزیزم شما یسری بزنی سوریه ببینی با مردمش چیکار میکنن اون موقع میفهمی من چی میگم بعضی از مردم بلا نسبت شما .و دوستان حرفها ومسائل رو اشتباه میگیرن شما میگی دزدی و اعتیاد هست من میگم همه چی رو بهم قاطی نکن مشکل از بی مدیریتی ارگانهای مربوط به این مسائل هست نه کل جامعه
میدونی دلیل این همه مسائلی که شما میگی چیه من میگم همش بخاطر مال حرام وربا که قاطی مال مردم شده البته ناخاسته چون مردم ما خدایی انسانهای خوبین
ربا یعنی جنگ با خدا حالا یه عده نا خاسته مردم اینداختن به جنگ با خدا و دارن هی نوک شمشیر رو بالاتر هم میبرن اونوقت چی پیش میاد
معتاد زیاد میشه دزدی زیاد میشه کلاه برداری زیاد میشه بچه های مردم رو هی گشت ارشاد میگیره نمیدونم خیلی از کارای دیگه اون وقت بعضی فکر میکنن این اقتصاد اسلامیه داره پیاده میشه درصورتیکه نه بابا اقتصاد اسلامی رو فقط حضرت مهدی(عج) میتونه بپا کنه بنظر شما نیاید دین از چشم مردم بیوفته
مثلا کشور های همسایه عراق رو میگی یا افغانستان رو یا سوریه یا پاکستان من امنینت این کشورهارو مشاهده کردم واقعا امنیت دارن هموشونم همسایه ما هستن
تو سوریه مردم دعا میکنن که خدا یجا بده که عین کشور ما امنیت داشته باشه یدفه 3 شب نریزن خانوادشونو سر ببرن وسلاخی کنن
جناب HALOO یجیزی بگم من هم وطنم و ول نمیکنم به اونا بچسبم پس دوست داریم
دوستان مارو ببخشید من میدونم شما خودتون هم مومنتر و هم خوب وشزیفتر ازمن هستید بخاطر همین خیالم راحته اینا هم ناشی از مشکلاتی هست که ناخاسته بما تحمیل میشه ما تا صبح هم حرف بزنیم سودشو کی میبره...... ؟ خودتون میدونید دیگه

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
افرین بر هوشی عزیز که اونم واقعا با چشمای باز داره نابودی رو میبینه ..
اگه تمام قدرت و بمب هسته ایی رو داشته باشیم نمیتونیم اون ضربه های رو که از کشورهای غربی متحمل شدیم رو جبران کنیم ...
مهدی جان من با شما مشکلی ندارم عزیزم نه با دین نه هیچی من دارم واقعیت رو به تو بیان میکنم که امریکا نیاز نداره باهامون بجنگه و از سلاح کشتار جمعی استفاده کنه اون داره از درون هویتت رو نابود میکنه ..
در مورد فارسی وان صد در صد به قصد تخریب درست شد و کاری کرد که ایرانی جماعت سریال های اموزنده رو فراموش کردن
اونا خودشون میدونن با چه زبونی با ما حرف بزنن و هر ادمی رو که لازم و مفید بدونن تحت فشار قرار میدن تا از کشور خودش بیرون بره و به عنوان یه بناهنده برای اونا کار کنه و مردم عام رو هم از طریق ماهواره نابود میکنن ..
مثلا فیس بوک:صفحه هایی رو که خود دوستامون دارن درست میکنن بجز چند تا شعر و کبی بست از سایت ها چیزی نیست ...
اکثرا وجودشون از شهوت بر شده و چیزی دیگه نمی بینن و الا این همه افتضاح وجود نداشت
حرف زیاده برای گفتن نه چشم داریم ببینیم نه گوش داریم بشنویم .........
یه حرفی هست اگه بزنم تمام موهای تنت به لرزه در میاد ولی نمیتونم بزنم چون برای امنیت و دوستان تو انجمن فلزجو بهتره نگم

صحبت هات زیبا و قشنگ و واقعی بود
من از خدامه یه فلزیاب بیاد که این کارا رو بکنه و ما هم بنوایی برسیم
:x :x

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 9:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure