انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:32am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
با توجه به دیده های خود بنده ، تاکید میکنم خودم و نه اینکه دوستم ، طرز کارکرد سیستم ماهواره ای بدین شکل هست که یه دستگاه اندازه کف دست هست که به لب تاپ وصل میشه از 4 نفر شماره موبایلشونو میگیره و به سیستم میده بعد از هر 4 نفر میخواد که موبایل به دست حرکت کنن و هر جا که موبایلشون خاموش شد وایسن اونجا محل هدفه که تو ایران هم فقط از دست 2 نفر برمیاد که ... :YMPEACE:

gladyator_089

چهارشنبه 20 اسفند1392 - 2:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
سید جواد نوشته است:
سلام من چند وقت پیش یک مستند از میهن دانلود در مورد اکتشافات مقبره های باستانی در مصر گرفتم که متاسفانه پاک کردم وگرنه اون قسمتی که با استفاده از سیستم های ماهواره زیر زمین رو اسکن میکنن براتون آپ میکردم ولی لینکش رو میزارم دوستانی که علاقه مند هستند دانلود کنن علم وسیع تر از این حرفهاست هیچ وقت نمیتونید نظر قطعی بدید چون دست ما نمیرسه یا شناخت نداریم یا یه عده تحت این عنوان کلاهبرداری میکنن دلیل نمیشه این قضیه رو رد کرد
http://mihandownload.com/2013/10/%D8%AF ... more-84337

درود برتو داداش.. چرا راه دور میرید، برید ب همین سایت منوتو1 ک کانال جهانیه فارسی زبانه و توی مستندات تاریخی مصر بگردید توی یکیشون دقیقا اسکن منطقه رو نشون میده ک ماهواره ایه.. ی شهره در دل خاک :YMPEACE:

این امریکایی ها همشون رو با موتورهی گرافیکی این چیزا رو میسازن میدن بخورد یه عده ادم که اون را قدرتمند میدونن این همه وسیله مثل ناو نمیدونم چی که با ماهواره بصورت لیزری و با موشکهای لیزری ساختن که هر جارو خواستن بزنن بدون ایمکه از کجا شلیک میشه ای نمیدونم فلان موشک بالستیک نسل 9 روساختن یا سیستم ضد موشکی نوراد که با کانادا ساختن میگفتن برای جنگ ستارگانه موشک هارو در مدار چند درجه جو در بیرون اتمسفر میزنیم
بابا اینها همش تو فیلماشون یا تو انیمیشن هاشون یا جلوه های ویژه شون هست هیچی نیستن وهیچ کدومشو ندارن وگرنه از یک لحظه حمله به کشورهای دشمنشون دریغ نمیکردن اون سیتم فوق پشرفت ضد موشکی تاد ونوراد وپیکان رو گذاشتن اخرش موشکهای فجر 55 دهه 70 خودمون 70% ردشون کردن
اینوخواستم بگم که بدونی اولا هیچی نیستن وهر چی هم دارن از دانشمندان کشورهای دیگست از جمله خودمون ودوما ما اینجا روی زمین با فرکانس پایین نمیتونیم سیگنالو تا 4 متر بیشتر نفوذ بدیم تو زمین اسکن کنیم اونوقت ماهواره با اون فرکانس بالاش که یه تیکه دستمال کاغذی روبروی دیش باشه کلاسیگنال قطع میشه میخواد داخل زمین نفوذ کنه و اون هم یه شهر رو اسکن کنه
بابا طرف ساختمون جلوی دیش ماهوارش هست نمیتونه 4 تا شبکه بگیره حالا سیگنالش میخواد از زمین عبور کنه
اینا همش دروغ محضه
مگه همین انگلیسی های کثیف نبودن که به عراق بمب یاب فروخته بودن وهر کاری این عراقی ها میکردن بمب ها رو پیدا کنن همیشه تو شهراشون انفجار بود اخرش فهمیدن همش الکیه و یه اسباب بازیه و شکایت هم کردن بعد متوجه شدن که شرکته اصلا به این تکنولوژی دست پیدا نکرده بودن و الکی بوده وبه بیشتره کشور ها فروخته بودن از اونجایی که اکثریت کشورها امن هستند اومد تو جایی مثل عراق که نا امن بود خودش نشون داد

چهارشنبه 20 اسفند1392 - 2:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اخه اگه ماهواره مشخص میکرد یارو امریکایی بد بخت نمیاد تو کنیا ویا زامبیا یه تیکه زمین رو 14 میلیون دلار کرایه کنه و بعد با مته های بزرگ بیوفتن حفاری کنن ببینن کجا الماس داره یا اورانیوم داره یا طلا داره
ماهواره فقط روی سطح زمین رو اسکن میکنه و بس یا با ترمومتر ها ودوربینهای حرارتی هم یکارای کنن نه اسکن شهر
یادتون باشه سیاست در شبکه های ماهواره ای اینکه که کشورهای غربی رو با تکنولوژی بالا نشون بدن البته در ظاهر و یه عده از کشورها هستند قبل رویارویی با این کشورهای غربی با دیدن این تصاویر وا میدن وخودشونو میبازن
المان با تمام سرو صداش که صنعتی ترین کشور اروپا هست تونسته لورنز رو بسازه دیگه بیشتر از اونو نمیتونن :D

چهارشنبه 20 اسفند1392 - 2:45am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
میگم منظورتون اینه که یه نفر اومده با موشک یه ماهواره فرستاده فضا بعدش میچرخه بینم کی مشکل پیدا کردن دفینه داره براش پیدا میکنه؟
والا خدا خیرش بده عجب آدم خوبیه :-B

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 4:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
عجب .اقعا که ...مهدی جان عزیزم امریکا در جنگ جهانی دوم بام لیزری رو داشت میدونی مال چندین دهه ی قبله ...
اونا از ما خیلی زرنگ ترن چون دارن مخ های اصیل ایرانی رو خارج میکنن و شما میگین هیچی نیستن واقعا این حرفا خیلی بچه گانه س
شاید شما در مورد فیلم های امریکا اینطوری بگین ولی اقای فراست که یک منتقد واقعا بزرگ سینما هستش تو یکی از نقدهاش در مورد فیلم های امریکایی میگفت این فیلم هایی که میسازن و درش از جلوه های ویژه استفاده شده مطمئن باشین که امریکا به همچین قدرت هایی رسیده ..
اخه عزیزان چرا هی این اسکن ماهواره ای رو انکار میکنین ..بابا وجود داره اصلا اولین ادمی که به ماه رفت اهل کجا بود ؟
بمب هسته ایی اولین بار توسط کدوم کشور تو ژا بن منفجر شد با اینکه حتی امریکا فقط همون ها رو داشت که منفجر کرد ولی ژابن رو وادار کرد تا تسلیم بشه
تو جنگ عراق طی چندین روز عراق رو داغون کرد ..چرا دارین علم رو زیر سوال میبرین
بخدا اصلا معلومات ندارین
بابا یکم بجای اینکه این مباحث بوچ و بی معنی رو وسط میکشین یکم چشماتون رو باز کنین که چطور دارن ازمون سوئ استفاده میکنن در حالی که خودمونم خبر نداریم
ما همه ی حرفمون شده کوروش کبیر ...دیروز به تاریخ بیوست فکر امروز و فردای نسل بعد از خودمون باشین ما که به فنا رفتیم حداقل کوشش کنیم تا در اینده نام ایران مثل گذشته باز بالا بره
الان ما فقط یاد گرفتیم تو سر و کله ی همدیگه بزنیم و دروغ رو سر لوحه ی رفتارمون قرار دادیم ...تا دروغ باشه حرف راست رو نمیشنوی .....اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 5:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
با نظرات هالوجان موافقم. تا زمانی که ایرانی جماعت خودبزرگ بینی رو کنار نزاره و علمش رو با ازمایشات و مستندات. پیش نبره و همیشه از روی تعصب و جهالت نسبت به کشورهای غربی نظربدن جز عقب ماندگی و جهالت نسیبمون نخواهد شد. فعلا ما خودمون رو فیلتر کردیم تا بیاییم ازادانه به هر علمی دسترسی داشته باشه راه زیادی در پیش داریم.

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب haloo
اول جوابت رو با 2 ایه سوره مائده میدم وبقیشو خودم ای 51 و 52 سوره مایده به ایه 52 خیلی دقتکن

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِيَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ

ای کسانی که ایمان آورده‌اید! یهود و نصاری را ولّی (و دوست و تکیه‌گاه خود،) انتخاب نکنید! آنها اولیای یکدیگرند؛ و کسانی که از شما با آنان دوستی کنند، از آنها هستند؛ خداوند، جمعیّت ستمکار را هدایت نمی‌کند(5:51)

فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَنْ تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّهُ أَنْ يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنْفُسِهِمْ نَادِمِينَ

(ولی) کسانی را که در دلهایشان بیماری است می‌بینی که در (دوستی با آنان)، بر یکدیگر پیشی می‌گیرند، و می‌گویند: «می‌ترسیم حادثه‌ای برای ما اتفاق بیفتد (و نیاز به کمک آنها داشته باشیم!)» شاید خداوند پیروزی یا حادثه دیگری از سوی خود (به نفع مسلمانان) پیش بیاورد؛ و این دسته، از آنچه در دل پنهان داشتند، پشیمان گردند!(5:52)

جناب sahand یه سئوال دارم از تو خدا بهتر میدونه یا میفهمه یا علم داره یا تو ؟ اگر قبول داری که خدا علم داره از تو بهتر میفهمه پس همون خدا ازبین تمام انسان ها واقوام زمین وکشورها دین خودش رو و حب و پیروی از حجت های خودش رودر کشورما ایران ومردم ما قرار داد بالاخره خداوند چیزی رو میدونه که اینکارو کرده , حالا هی بیا بگو مردم اونور بهتر از ما هستن و باز جوا شما رو هم با یک ایه از قران میدم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ ۚ ذَٰلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشَاءُ ۚ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ

ای کسانی که ایمان آورده‌اید! هر کس از شما، از آیین خود بازگردد، (به خدا زیانی نمی‌رساند؛ خداوند جمعیّتی را می‌آورد که آنها را دوست دارد و آنان (نیز) او را دوست دارند، در برابر مؤمنان متواضع، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند؛ آنها در راه خدا جهاد می‌کنند، و از سرزنش هیچ ملامتگری هراسی ندارند. این، فضل خداست که به هر کس بخواهد (و شایسته ببیند) می‌دهد؛ و (فضل) خدا وسیع، و خداوند داناست.(5:54)
که در احادیث نقل است که پیامبر(ص) دست خود بر شانه سلمان فارسی زدن وگفتند این ایه در مورد قوم توست

بقیش از خودم ببین پسر خوب یجوری حرف میزنی انگار که ما هیچ علم واطلاعاتی نداریم پسر خوب من 12 سال برنامه نویسی همین میکروکنترلر های وپردازشگر های اروپا و امریکا رو داشتم دیگه تا تهش رفتیم حتی یه مدت تو طراحی موتورهای جت و پیشرانش موشک ها هم کار کردم نمیگم که ای من فلان نمیدونم صنایع نظامی رو کار کردم یه چیز کوچیک یا اسکیل و اطلاعاتمون اونقدر هم کم نیست باز بگم در بحث پردازش تصویر و هواپیمای بدون سر نشین هم کار کردم ولی یمدت کوتاهی بو د بخاطر مسائل مالی ولشون کردم
از یه لحاظی حرف شما رو قبول دارم که تا یه اندازه ای به دانش و علم رسیدن اما نه اینی که مثلا فلان وزیرمون بیاد بگه امریکا اگه بخواد میتونه کل سیستم دفاعی ما رو با یک موشک از کار میندازه , پس چرا نمیزنه این موشک رو ... ها ها ها من منتظرما
قُلْ فَانْتَظِرُوا إِنِّي مَعَكُمْ مِنَ الْمُنْتَظِرِينَ
بگو: «شما انتظار بکشید، من نیز با شما انتظار می‌کشم!»(10:102)

با با اینها همه خوراک فکری برای ادمها شونه تا حالا به این دقت کردی چرا روسیه با این همه بمب اتمی و تسلیحاتی که داره در قضیه اکراین رو میگم کشورهای غربی چطور موضع در مقابل روسیه میگرن و ناو ها و هواپیماهاشون میبرن تو دریاه سیاه وخطو نشون میکشن ولی جرات نمیکن چنین خطو نشون های نظامی رو الان برای کشور ما بکشن یخورده فکر کن
تا حالا به این فکر کردی که میثم تمار موقعی که به ابن زیاد(لعنته الله علیه) گفت که مولایم علی (ع) گفت که مرا زبانم را بریده واز همان درخت نخلی که خودم بزرگش کردم به دار میاویزند تا حالا به این فکر کردی که همون مولا علی (ع) گفت که ارتشی از ایران که در پرچم هایشان کلمه (القوه) دارن (منظور سپاه هست که در پرچمش نوشته واعدو اللهم استطعتم من القوه ) در دریا جنگی برا ه میاندازن که عظیم است و همه یهودیان (صهیونیسم)رو همچون گوسفندان سر میبرند و اگر در سوراخی مخفی شوند انها را بیرون کشیده و جزاشون را میدهند
واقع بین باشید اینها اگر ماهوارهاشون زمین نشون میداد که میرفتن تو کشور خودشون ذخایر نفتی و غیر نفتیشونو میکشیدن بیرون پدر این کشورهای بد بخت عربی رو در نمیوردن
من از کشور های غربی فقط یه چیزی رو در حد بالا و عالی دیدم اون هم کشتار مردم بیگناه دامن زدن به فساد ها همکاری با شیاطین تلاش در جبه کفر و دشمنی با خدا و پیامبران خدا ودین وقران ومومنین و چپاول امول و ذخایر کشورها اختلاف بین کشورها و غیره..... تو این چیزا حرف اول رو میزنن

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 4:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میخواید سر در تاپیک بزنیم مقایسه سطح علمی کفار و مسلمانان؟
آقا هرکی اسکن ماهواره ای داره بسم ا...
نداریدم الکی وقت مردم رو نگیرید
کی دیده و خودش به نتیجه رسیده؟دوستم و بابام و ننم و دختر خالمو بذارید کنار....کی مدرک داره؟؟؟؟؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب bardia
من بخاطر اینکه بحث عوض شد معذرت میخوام
حرف منم حرف شماست واقعا اگه دارید بسم ا... ما میگیم فلزیاب pi هست اینطوره و اینم فیلمش حداقل اگه بردش کم و زیاده و یا تفکیکش خوب یا بده حداقلش صحت داره وجود که داره
نه چیزی که خودشون هم هنوز ندارن منتظرن تا علمش بیاد یا کشف بشه ما زودتر ازونها عملیش کنیم اون هم برای اونها

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای mahdi8877 خواهشا بحث این تاپیک رو ب بیراهه نکشون و مذهبیش نکن!!! این بحث مربوط ب دنیای امروز و علمه روز هستش لطفا با صحبتای مذهبی و بیربط بحث رو خراب نکنید استدعا دارم دیگه بحث مذهبی نکنید در قبال این موضوع سپاس.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 5:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure