انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:38pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان چند روز پیش جای برا کاوش رفتم که گفتن اونجا رو با دستگاه ماهواره ای زدن وحدود 5متر حفاری کرده بودن وبه یک سنگ خورده بودن وگفتن گفته 12متر عمق داره که ما دستگاه زدیم جواب نداد وما اونو رد کردیم گفتیم دروغه گفتن اشنا بوده قبلا خانوادش اینجا زندگی میکردن چند روز اومده ولایت وهیچ پولی دریافت نکرده.
گفتن دکتره چندتا کارت دکترای باستانشناسی وزمین شناسی داشته ووضع مالیش توپ بوده چند کارخونه داره وگفته تا من اینجا هستم اگه جای سراغ دارید تا براتون بزنم
دستگاش گفتن به اندازه یک تبلت بوده که یک انتن مثل میکروفون داشته شاید حدود ده سانت بوده وهمینطور که شما میگید باید میلیونی اونو شارژمیکرده
وجالب اینجاست که جای که میبردنش ودستگاه را بدون اینورو اونور کردن فقط یه کم روشن میکرده وخاموشش میکرده که میشه گفت فقط یک جی پی اس بوده وروشو با چسب کاری کاری کرده بود که کسی نتونه تشخیص بده که چیه وگفتن پلیس هم بگیره مشکلی نداره
وگفتن گفته کمتر از 5کیلو نمیزنه وقبل حفاری لایه های خاک وخوردن به سنگ تو 5متریو گفته بود وگفتن درست بوده
ویک جای دیگه که 20متر عمق گفته بود وگفته بود تو عمق 18متری به ساروچ میرسید وگفتن دقیق بوده وداشتن با متر برق وپیکور روی اون کار میکردن که مردم محلی وپلیس..
وگفتن شبها 12به بعد به اینترنت گفته وصل میشم به ماهواره که سرعت اینترنت بالا باشه وگفتن تو تصاویری که تو لبتابش به ما نشون میداده دقیق جنس مشخص بود حتی لولای سندوقچه که طلا بودن
وتپه ای که گفتن 18متر عمق داره که سندوقچه داخلشه گفته بوده مردم روستا رو جمع کنید تا باهشون صحبت کنم حمشونو سیر میکنه
وبا این حرفا فکر کنم هست نه دست همه تعدادی محدود
ببخشید تولانی شد

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 11 آذر1394 - 2:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام جناب reza میتونی بپرسی ارتفاع تپه چقدر بوده. ممنون

To be willing is to be able

جمعه 13 آذر1394 - 3:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shojadel نوشته است:

معلومه تپه اشناست نیاز نیست بپرسم حدود 10متر به صورت کله قندی که یک قلعه روش بوده وپااین تپه تو شیب مقداری به جای سنگ دورچین ساروچ بود

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 14 آذر1394 - 9:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
shojadel نوشته است:

معلومه تپه اشناست نیاز نیست بپرسم حدود 10متر به صورت کله قندی که یک قلعه روش بوده وپااین تپه تو شیب مقداری به جای سنگ دورچین ساروچ بود

ممنونم دوست عزیز @};-

To be willing is to be able

یکشنبه 15 آذر1394 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نشستم این تاپیک خیلی جالب و جنجالی رو خوندم عجب فیلمی شد این ماهواره ای :D با توجه به این شواهد و مستندات اخیر بنظرم ماهواره ای صحت دارد . اون سورنای نگون بخت حق داشته اخراجم شده :)) یاد بگیریم به صحبتهای همدیگه احترام بگذاریم و اگر کسی صحبتی به میان کشید اون رو نکوبیم و فقط منم منم نکنیم.

دوشنبه 23 آذر1394 - 4:21pm

این سیستم ها همش الکیه
یک تکنولوژی ساده در حد برش نازک سنگ های نمای ساختمانی را به ما ایرانی ها نمیدهند می خواهند همچین سیستم باحال را که اگرم باشه بسیار سکرت و نظامی میشه به ما بدهند که مثلا گنج در بیاریم
زهی خیال باطلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

سه شنبه 4 اسفند1394 - 1:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
نشستم این تاپیک خیلی جالب و جنجالی رو خوندم عجب فیلمی شد این ماهواره ای :D با توجه به این شواهد و مستندات اخیر بنظرم ماهواره ای صحت دارد . اون سورنای نگون بخت حق داشته اخراجم شده :)) یاد بگیریم به صحبتهای همدیگه احترام بگذاریم و اگر کسی صحبتی به میان کشید اون رو نکوبیم و فقط منم منم نکنیم.

از تجربیاتت بگو تا اخراجت کنیم
نیست داداش
سورنا مگه اخراج شده؟
2ماه هستش نیومدم اینجا دلم برا سورنا و هالو تنگ شده ;;) ;;)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 4 اسفند1394 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
اسکن هوایی میتونه از طریق ماهواره - هلیکوپتر - بالن صورت بگیره
که در هر کدوم از اینها چند نوع سیستم میشه استفاده کرد :
جی پی آر - حرارتی - لیزری - 3d - سونار (برای داخل آب) و شاید موارد دیگر
اما عمق زیادی نباید ازش انتظار داشت چون هر چی ارتفاع بالاتر باشه هم عمقزنی کم میشه هم رزولیشن کاهش پیدا میکنه - مثلا اگر آنتن زیر یک هلیکوپتر باشه نباید فاصله انتن تا زمین از 25 متر بیشتر باشه
اگر ماهواره از gpr استفاده کنه فکر نمیکنم 1 متر عمق هم بزنه در مورد دوربین حرارتی نمی دونم شاید عمق بیشتری بزنه بقیه موارد هم که استفاده ای برای کسی ندره
احتمالا بیشتر از gpr و دوربین های حرارتی استفاده بشه
یک روش جدید هم ظاهرا وجود داشته باشه که از طریق امواج کیهانی این کار را انجام بدن
در کل فکر میکنم استفاده از اسکن هوایی نمیتونه کمک چندانی به کسی بکنه در واقع وقتی بدونیم از چه سیستم هایی استفاده میشه میتونیم همون هارو در حالت پرتابل و کوچکتر تهیه کنیم چون همون کار رو انجام میده هم عمق بیشتر و هم رزولیشن بیشتر هم داره

پنج شنبه 11 فروردین1395 - 12:19am
آواتار کاربر

سلام اساتید گرانقدر و دوستان عزیز،شنیدم سیستم سنجش از راه دور ازش در زمینه اکتشافات باستانی استفاده میکنن،سوال دوم اینه که ایا در ایران که مدتیه بعضی افراد ادعا میکنن از طریق ماهواره مکان دقیق و عمق دقیق تحویل میدن،آیا حقیقت داره این موضوع؟؟
راستی هزینه هم سنگین میگیرن این افراد،از دوستان و اساتید فن تقاضا دارم جواب سوالمو بدین

روزی ده دقیقه بخندید،تحول عظیمی رخ میده :-)

جمعه 3 اردیبهشت1395 - 7:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ahmad_treasure نوشته است:
سلام اساتید گرانقدر و دوستان عزیز،شنیدم سیستم سنجش از راه دور ازش در زمینه اکتشافات باستانی استفاده میکنن،سوال دوم اینه که ایا در ایران که مدتیه بعضی افراد ادعا میکنن از طریق ماهواره مکان دقیق و عمق دقیق تحویل میدن،آیا حقیقت داره این موضوع؟؟
راستی هزینه هم سنگین میگیرن این افراد،از دوستان و اساتید فن تقاضا دارم جواب سوالمو بدین

دوسته عزیز این کلاه قبلا سر من هم رفته دروغه باور نکن همچین چیزی وجود نداره

یکشنبه 2 خرداد1395 - 9:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure