انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:28am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان یکی از دوستان 12ملیون پول دادن به یکی با ماهواره ی بزنه یارو با چی پی اس آمده بود مختصات را زد و رفت گفت ساعت 1شب جواب میدم ما تو منطقه تو عمق 1متری ی مخزن آبگرمکن تو خاک داشتیم یارو نفهمید ساعت 1شب یارو ی اسکن فرستاد گفت جواب منفی هست تو شعاع دو کیلومتری و تو عمق 40متری هیچی نیست ی مشت آدم خر پول بی زبون را به اینا میدن

دوشنبه 24 فروردین1394 - 3:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
اینایی که پول میگیرن و میگن جوابش 10 ساعت دیگه میدیم و ... همه کلاهبردارن
اول مبلغ شارژ ماهواره 40 میلیونه
2- ماهواره فقط روزای 1 شنبه روی ایرانه
3- اگر کسی مثلا 3 شنیه براتون Gps بزنه باید تا 1 شنیه صبر کنه تا ماهواره بیاد رو ایران بعد جوابشم 1-2 روز بعدش بیاد
وسلام

یکشنبه 30 فروردین1394 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeed630 نوشته است:
با سلام
3- اگر کسی مثلا 3 شنیه براتون Gps بزنه باید تا 1 شنیه صبر کنه تا ماهواره بیاد رو ایران بعد جوابشم 1-2 روز بعدش بیاد
وسلام

دوست عزیز میشه بفرمایین این اطلاعات سری رو از کجا گیر اوردین چون ما هم دوست داریم اطلاعات کسب کنیم؟!!!

یکشنبه 30 فروردین1394 - 1:48pm
مدیر کل
مدیر کل

سعید جان این هم یک نوع کلاهبرداری دیگه هست ولی با آپشن های جدید و هنرمندانه تر و ظریف تر! ;) تا بوده همین بوده و تا هست همین هست! کافیه آدم عاقل فقط یک ذره از عقلش استفاده کنه تا به همه این مدل داستانها بخنده نه اینکه وسوسه بشه!

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان گرامی

من چند بار خواستم یک توضیحی در این زمینه بدهم، منتها به دلایلی شخصی از اینکار منصرف شدم. فقط به صورت خلاصه به دوستان میگم از اونجایی که من در تنها مرکز زمین شناسی ماهواره ای ایران در وزارت صنایع و معادن به دلایل شغلی بودم به شما این اطمینان رو میدم که چنین ادعایی کذب محض هست. افرادی هم که ادعای انجام چنین کاری رو دارن کمترین اطلاعی در زمینه شیوه و نحوه کار ماهواره های زمین شناسی ندارن و موضوع فقط یک کلاه برداری است.

باتشکر، بدرود

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
چندتا عکس هست از یکی از دوستان که در حال حاضر در خارج از ایران مشغول کاوش هست. به محض اینکه برگرده عکس ها رو از ایشون میگیرم و با دوستان بررسی میکنیم که چقدر صحت داره!
البته یکبار عکسها رو خود بنده دیدم و کاملا با اون چیزی که برخی دوستان بعنوان تصاویر ماهواره ای معرفی کردند تفاوت داره.

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

saeed630 نوشته است:
با سلام
وسلام

دوست من مدار گردش یک ماهواره بدور زمین مدار ثابتیه اینجوری نیست که هروقت بخوان ببرن رو هر نقطه ای!
این دیگه از اون روشهایی کلاهبرداری هست که هرکس بدامش بیفته واقعا حقشه!
ماهواره نوبتی نشنیده بودیم تا حالا!
جدای این یه چیز دیگم خدمت دوستان میگم که کمی دربارش فکر کنن!
حداقل سرعت لازم برای قرار گرفتن در یک مدار بدور زمین 7000 مایل در ساعت هست یعنی چیزی حدود 11265 کیلومتر در ساعت و باز برای تصور بهتر حدود 3130 متر بر ثانیه!
حالا با این سرعت یکشنبه ها میاد روی ایران لنگر میندازه!؟
مورد بعدی هم اینکه تمام تحقیقاتی که درباره استفاده ابزاری از ماهواره ها شده فقط در حوضه گرماسنجی یا همون مادون قرمز بوده!
روی زمین میشه خیلی کارها کرد ولی روی هوا خیلی سخته!
البته اینم اضافه کنم که اینایی که میان از ماهواره برای کلاهبرداری استفاده میکنن یه چیزایی شنیدن و خوندن که اهل تحقیق ومطالعه میدونن چی میگم و همون رو هم کردن سند اثبات ادعاشون و هربار هم یه جوری آب و تاب بهش میدن!
تلاشهایی در این زمینه شده و تحقیقات هم شده ولی موفقیت رسمی و ثبت شده ای درکار نیست که بشه بهش استناد کرد.
خلاصه بحث استفاده از ماهواره در ایران به عنوان ابزار دفینه یابی کلاهبرداری محض هست !
پیروز باشید

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 30 فروردین1394 - 3:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
:-\
:)) (~~) :-T

:AR!

یکشنبه 30 فروردین1394 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پرستو جون دوست داریم :D :x ;;) :ymdevil: :-* :ymsmug:

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 30 فروردین1394 - 7:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مجدد به دوستان عزیز من نگفتم 1 شنبه ها ماهواره میاد وای میسته رو ایران نه
1 شنبه اون ماهواره ای که مربوط به کارای کاوش در زیر زمین در حوزه معادن و منابع زیر زمین مث نفت و ... هست این روز از روی ایران رد میشه که درصورت پرداخت این مبلغ و دادن GPS اون منطقه رو به شعاع 500 متر اسکن و تا عمق 40 متر
خب حالا دوستانی که میگن این کار کلاه برداریه ممکنه خیلیا گولشو خورده باشن ولی منم همچین پولیو قصد پرداخت ندارن یه منتطقه بزرگ قراره سرچ بشه خود اون حاجی که علائم و دیده و پسندیده قراره هزینه ماهواره رو بده پیش از این گفته بود اگر علائمو نبینم و طبق تجربه خودم اوکی نباشه برای اینکه ریسک داره باید خودتون هزینه رو بدید حالا که خودش علائم مطابق میلش در اومده هزینه رو میده به کسایی که خودش میشناسه پـــــــــــــــــــــــــس من نه هزینه ای دادم نه این حاجی که خیلی خرشم میره از ما هزینه ای گرفت و اینکه ایشون اگه قصد کلاهبرداری از ما داشتن میگفتن این علائم مشکوکه خودتون هزینه رو بدید بازم هیچ ضرری ما نکردیم و قراری به دروغ گفتن اون نداره
ایشونم از اونجایی که کارش اینه از روی عکس میخره اینقد حتما جواب گرفته که اینجوری عمل میکنه کلاهبردارا معمولا تیپ و قیافشون معلومه نه این حاجی که 60 سال سنشه ماشین زیر پاشم بنز s500 نیو فیسه

دوشنبه 31 فروردین1394 - 12:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure