انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:55am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام

به شما چه ارتباطی داره آقای آنسینت؟ مهر عضویت خشک نشده ولی مهر زندگیمون خیلی وقته افتاده به چوب! من طرف حسابم جنابعالی نبودی و به قولی به نقل از صحبت شما حرفی نزدم، پس مواظب صحبت کردنتون باشین لطفا. جملاتتون رو ندیده میگیرم!
اینجا هم فضای عمومیه و انجمن هستش هرکی با هر تاریخ عضویتی حق صحبت و اظهار نظر داره ولو اینکه در ارتباط با هر موضوعی که صلاح بدونه!

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 1:05am
مدیر کل
مدیر کل

jafar نوشته است:
سال نو همگی مبارک باشه , چند وقت پیش یکی از دوستان آمد پیشم گفت یه سیستم خوب داره میاد شهر اگه جایی خوب و مطمئن داری بگو ببرم طرف رو , من آدرس سه جایی که با 35 زده بودم و تونل در آورده بودیم را بهش دادیم , اون هم طرف که از تهران آمده بود که برا یکی از بزرکان شهر سیستم بزنه سر جای ما هم برد . ما یه تونل پیدا کرده بودیم که دو راهی میشه ... طرف از پانصد متری محل ما نزدیکتر هم نرفته بود , لبتاب رو روشن کرده بود و گفته بود اینجا یه تونل داره که دو شاخه میشه و یه راه هم از دست راست تپه میره زیر این تونل تو عمق 1/8 سانتی من هم با ردیاب گرفتم دیدم داره درست میگه حفاری هم که کردیم اون تونل را هم در آوردیم . شما دوستان میشه بگین با چه سیستمی زده که حتی رو محل ما نیآمد , و از تو ماشین هم پیاده نشد و پانصد ششصد متر فاصله با محل داشت,....????

این قضیه برعکس داستان دفینه یابی با ماهواره امکانپذیره و با دستگاههای مختلفی هم تا حالا انجام شده! اصولا تونل زیرزمینی از فاصله بالای زمین و توسط تصویربرداری های خاصی مشابه رگهایی در بدن انسان قابل ارزیابی هستن و این کار میتونه توسط ماهواره قابل انجام باشه. کما اینکه تا بحال هر چه در این زمینه گفته شده مربوط به تونل هست! حتی جناب سورنا هم بیشتر بحثشون سر تونل بود. ولی بحث ما دفینه هست نه تونل! کار به نمونه های اکثرا کلاهبرداری این داستان ندارم ولی اونایی هم که راست میگن و تونل رو مشخص میکنن آیا میتونن اعلام کنن فلان جای تونل مثلا یک خمره طلا هست؟! خوشبختانه کسی تا بحال نتونسته چنین ادعایی کنه. تونل و حفره خالی هم که معلوم نیست توش چیزی هست یا نه یا قبلا تخلیه شده و ممکنه چیزی جز خطر و دردسر در انتظار کاوشگر نباشه بنظر شما تا چه حد فایده داره؟ دستگاههای زمین شناسی و مگنومتر هم قادر به تشخیص حفره و تونل حتی در عمق بالا هستن اما دریغ از اینکه بتونن فلز رو داخلش مشخص کنن دیگه چه برسه که جنس فلز هم معلوم بشه! بحث ما سر امکان دفینه یابی توسط ماهواره بود نه تونل یابی!
از این گذشته اینکه تکنولوژی های زیادی وجود داره بر هیچکس پوشیده نیست. اما هر تکنولوژی قابلیت خودش رو داره. دلیل نمیشه هر یک از این موارد رو صاف به ماهواره ارتباط بدین! اگر شما میگین تکنولوژی ناشناخته وجود داره چرا تا به این چیزها برخورد میکنین میگین حتما ماهواره بوده؟! از کجا میدونین سیستم دیگه نبوده که حتی اسمشو هم نشنیده باشین؟ فقط ماهواره به گوشتون خورده میگین همونه! :D خیر اینطور نیست. در جایی که موکل و امثالهم میتونن دفینه پیدا کنن دیگه هر احتمالی وجود داره!!! تازه اگر کلکی در کار نبوده باشه! :D

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
jafar نوشته است:
سال نو همگی مبارک باشه , چند وقت پیش یکی از دوستان آمد پیشم گفت یه سیستم خوب داره میاد شهر اگه جایی خوب و مطمئن داری بگو ببرم طرف رو , من آدرس سه جایی که با 35 زده بودم و تونل در آورده بودیم را بهش دادیم , اون هم طرف که از تهران آمده بود که برا یکی از بزرکان شهر سیستم بزنه سر جای ما هم برد . ما یه تونل پیدا کرده بودیم که دو راهی میشه ... طرف از پانصد متری محل ما نزدیکتر هم نرفته بود , لبتاب رو روشن کرده بود و گفته بود اینجا یه تونل داره که دو شاخه میشه و یه راه هم از دست راست تپه میره زیر این تونل تو عمق 1/8 سانتی من هم با ردیاب گرفتم دیدم داره درست میگه حفاری هم که کردیم اون تونل را هم در آوردیم . شما دوستان میشه بگین با چه سیستمی زده که حتی رو محل ما نیآمد , و از تو ماشین هم پیاده نشد و پانصد ششصد متر فاصله با محل داشت,....????

این قضیه برعکس داستان دفینه یابی با ماهواره امکانپذیره و با دستگاههای مختلفی هم تا حالا انجام شده! اصولا تونل زیرزمینی از فاصله بالای زمین و توسط تصویربرداری های خاصی مشابه رگهایی در بدن انسان قابل ارزیابی هستن و این کار میتونه توسط ماهواره قابل انجام باشه. کما اینکه تا بحال هر چه در این زمینه گفته شده مربوط به تونل هست! حتی جناب سورنا هم بیشتر بحثشون سر تونل بود. ولی بحث ما دفینه هست نه تونل! کار به نمونه های اکثرا کلاهبرداری این داستان ندارم ولی اونایی هم که راست میگن و تونل رو مشخص میکنن آیا میتونن اعلام کنن فلان جای تونل مثلا یک خمره طلا هست؟! خوشبختانه کسی تا بحال نتونسته چنین ادعایی کنه. تونل و حفره خالی هم که معلوم نیست توش چیزی هست یا نه یا قبلا تخلیه شده و ممکنه چیزی جز خطر و دردسر در انتظار کاوشگر نباشه بنظر شما تا چه حد فایده داره؟ دستگاههای زمین شناسی و مگنومتر هم قادر به تشخیص حفره و تونل حتی در عمق بالا هستن اما دریغ از اینکه بتونن فلز رو داخلش مشخص کنن دیگه چه برسه که جنس فلز هم معلوم بشه! بحث ما سر امکان دفینه یابی توسط ماهواره بود نه تونل یابی!
از این گذشته اینکه تکنولوژی های زیادی وجود داره بر هیچکس پوشیده نیست. اما هر تکنولوژی قابلیت خودش رو داره. دلیل نمیشه هر یک از این موارد رو صاف به ماهواره ارتباط بدین! اگر شما میگین تکنولوژی ناشناخته وجود داره چرا تا به این چیزها برخورد میکنین میگین حتما ماهواره بوده؟! از کجا میدونین سیستم دیگه نبوده که حتی اسمشو هم نشنیده باشین؟ فقط ماهواره به گوشتون خورده میگین همونه! :D خیر اینطور نیست. در جایی که موکل و امثالهم میتونن دفینه پیدا کنن دیگه هر احتمالی وجود داره!!! تازه اگر کلکی در کار نبوده باشه! :D

خسته نباشی مهندس جان
از این یاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین ها هرچقدر هم بخونی چیزی عوض نمیشه ! :))
ما که هرچی خوندیم افاقه نکرد ، امیدوارم حداقل نفس شما شفا باشه :D

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 1:20am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
نکته دیگری که باید به جناب جعفر عرض کنم این هست که خب اون تونل رو که شما با یک ردیاب ارزانقیمت هم تونستین ردیابی کنین و حتی عمقشو تشخیص بدین و بقول خودتون اون سیستم احتمالا ماهواره ای هم تاییدش کرد! تا اینجا تقریبا چیزی اضافه بر اطلاعات ردیاب به شما نداده. سوال اینجاست اون سیستم چه چیز بدردبخور دیگه ای به شما اعلام کرده که بتونه در کاوش نهایی کمکتون کنه؟

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایرانبان نوشته است:
Tr&ts نوشته است:
لب تاب خالي نميشه كه
شماخودت نديدي چي بوده مختصاتش
همچين چيزي باعقل شدني نيس از٥٠٠ متر بتوني
نيستش

آقا عذر میخوام اما شما داری جفنگ میگی! این کاربر با بیش از هزارتا پست (با خوندن پستاش متوجه میشی آدم درستیه) یعنی داره دروغ میگه ؟؟؟ داره میگه طرف فقط یک لپ تاپ داشته! پس حتما از یک چیزی توی مایه های ماهواره استفاده کرده دیگه. یک مقدار باید قبول کرد مسائلی رو که ما ازشون اطلاع نداریم اما ازشون از اینو اون میشنوییم صحت و صغمشو. یعنی به قولی بنکل رد نکنیم . مثلا من 5_6سال پیش یک جایی از نت خوندم یک حکر آمریکایی به اطلاعات سری حکومت نفوذ کرده بود و دیده بود تونستن 90 درصد اجزای بدن انسان رو شبیه سازی کنن! و ما الان تازه میشنوییم که دارن مثلا گوش رو شبیه سازی میکنند.
اینو بدونید همیشه حکومت های ابر قدرت تکنولوژی های فوق پیشرفته رو در انحصار نگه می‌دارن تا وقتیکه بخوان! شک نکنید به این موضوع. خوش باشین.

بند آخر حرفاتو خیلی ها نمیتونند حضم کنند و به همین خاطر باور نمی کنند ولی بشخصه یکی دو موردش رو دیدم و دود از کله ام بلند شده
باور کنید این تکنولوژی که در اختیار عوام هست 1% علم و پیشرفتی هست که در دست خواصه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 3:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
نکته دیگری که باید به جناب جعفر عرض کنم این هست که خب اون تونل رو که شما با یک ردیاب ارزانقیمت هم تونستین ردیابی کنین و حتی عمقشو تشخیص بدین و بقول خودتون اون سیستم احتمالا ماهواره ای هم تاییدش کرد! تا اینجا تقریبا چیزی اضافه بر اطلاعات ردیاب به شما نداده. سوال اینجاست اون سیستم چه چیز بدردبخور دیگه ای به شما اعلام کرده که بتونه در کاوش نهایی کمکتون کنه؟

ممنونم حمید جان منم همین نظر شما را دارم , اما به نظرم این سیستم ها هم وجود داره . من هنوز از نزدیک ندیدم برا همین نظر زیادی ندارم. اما باجناقم پانزده سال پیش پول شارژ برا ماهواره ای داده بود که بعد حفاری با اسکنهایی که گرفته بودن نتیجه یکی بود.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 9:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

ایرانبان نوشته است:
Tr&ts نوشته است:
لب تاب خالي نميشه كه
شماخودت نديدي چي بوده مختصاتش
همچين چيزي باعقل شدني نيس از٥٠٠ متر بتوني
نيستش

آقا عذر میخوام اما شما داری جفنگ میگی! این کاربر با بیش از هزارتا پست (با خوندن پستاش متوجه میشی آدم درستیه) یعنی داره دروغ میگه ؟؟؟ داره میگه طرف فقط یک لپ تاپ داشته! پس حتما از یک چیزی توی مایه های ماهواره استفاده کرده دیگه. یک مقدار باید قبول کرد مسائلی رو که ما ازشون اطلاع نداریم اما ازشون از اینو اون میشنوییم صحت و صغمشو. یعنی به قولی بنکل رد نکنیم . مثلا من 5_6سال پیش یک جایی از نت خوندم یک حکر آمریکایی به اطلاعات سری حکومت نفوذ کرده بود و دیده بود تونستن 90 درصد اجزای بدن انسان رو شبیه سازی کنن! و ما الان تازه میشنوییم که دارن مثلا گوش رو شبیه سازی میکنند.
اینو بدونید همیشه حکومت های ابر قدرت تکنولوژی های فوق پیشرفته رو در انحصار نگه می‌دارن تا وقتیکه بخوان! شک نکنید به این موضوع. خوش باشین.

پسرجون چندسالته اينطوري حرف ميزني
اين ادبياتوازكدوم خراب شده ايي اوردي فرهنگ تموم
من باسيستم هايي كاركردم تو١٠ سال ديگه هم نميتوني حتي نگاشون كني ازجلو

همچين خبرايي نيست
قوي ترين سيستمه حاله حاضرهم اينجورنيس كه بايه لب تاب طرف بشينه چك كنه
اصلا: حوصله نوشتن واسه امثاله ادمايي مثه شماجهل مياره

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما داری جفنگ میگی! :)) =)) :-?

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 10:02am
مدیر کل
مدیر کل

jafar نوشته است:
حمید نوشته است:
خواهش میکنم.

ممنونم حمید جان منم همین نظر شما را دارم , اما به نظرم این سیستم ها هم وجود داره . من هنوز از نزدیک ندیدم برا همین نظر زیادی ندارم. اما باجناقم پانزده سال پیش پول شارژ برا ماهواره ای داده بود که بعد حفاری با اسکنهایی که گرفته بودن نتیجه یکی بود.

یعنی چی نظر من رو دارین؟! :D لطفا نوشته من رو با دقت بخونین و پاسخ بدین تا همه مطلب جدید یاد بگیریم! عرض من مشخصا این بود اون سیستمی که شما خودتون دیدین و توضیحشو دادین دقیقا چه اطلاعات بیشتری نسبت به ردیاب به شما داد؟ البته با در نظر گرفتن اینکه ردیاب امکان ردیابی بسیاری اهداف دیگه به غیر از حفره رو هم داره! با این حساب اون سیستمی که شما دیدین باید حتما مطلب جدیدی رو اعلام کنه تا در نتیجه گیری نهایی کمک کننده باشه. صرف اینکه ماهواره یا این سیستمها وجود دارن به هیچ کدوم دوستان کمک نمیکنه! ما الان داریم فرض میکنیم وجود داره ؛ مرحله بعدی این هست که دقیقا چه کاری میتونه صورت بده؟ دوستان اگر مسائل رو با دید فنی نگاه کنن اینقدر به بیراهه نمیریم!

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

با اجازه از اساتید بزرگوار شاید اینی که می گید درست باشه چون حوزه علم گسترده است مثلا همین مدار فلزیاب و ردیاب که لستاد حمید زحنتشو کشیدن یکی یه مدار درست می کنه و یکی هم یه مدار بهتر درست می کنه و یکی هم لطف می کنه و این علمو تو اختیار دیگران می ذاره و خیلیا هم مدارات خوبی می سازن و اینجا نمی ذارن پش نمی شه گفت وجود نداره ولی احتمالا اون شخص که با لپتاب این کارو کرده شاید شناختی چیزی از مکان داشته یا مثل استاد شمس این قدرتو داره که با اسم مکان بگه بار کجاستو..

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: abd و 67 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure