انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:30pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

mahmood51 نوشته است:
تا اونجاییکه میدونم پوچ و کلّاش بازیه. یه مورد از حفاریهای بیخودی رو بر اساس این به اصطلاح ماهواره ایها دیدم. دروغ است و دروغ است و دروغ.

سلام محمود خان . این کسی که ادعای این سیستم رو کرده احیانا شخصی به نام عزت فراهانی نیست که ساکن تهرانپارسه؟ :D
راستی از علی جان درخواست میکنم با توجه به رشته تحصیلیش و تخصصش در مورد ماهواره های دورسنجی در صورت مشاهده پست مطالبشو بیان کنه تا خیلی چیزا ثابت بشه.

یکشنبه 6 بهمن1392 - 2:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
به به رفیقای مارو باش

فقط یه رینگ کمه این وسط :D

با هم رفیق و مهربان باشید تو این دنیا محبت و دوستی هاست که به ادم حیات میبخشد نه کینه و توزی و نفرت

پس دیگه به این بحث ادامه ندید و از همدیگه دلجویی کنید @};- @};- @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 6 بهمن1392 - 2:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن1 نوشته است:
با سلام. خب سورنا جان من کل مطالب اینجارو مطالعه کردم. شما هیچ مطلب قابل اثباتی نفرمودین. این چیزی که من برداشت کردم شما حتی این مختصات یاب رو هم ندیدی و فقط برای شنیده ها اینجا دارین یقه پاره میکنین. در ثانی شما که نمیخواستی اسکنی نشون بدی پس چرا گفتی اسکن دارم. این قضیه که صاحبش راضی نیست یه چیزیه که خیلی ها توی همین انجمن هم وقتی نتونستن لافی که زدن رو ثابت کنن مطرح کردن. مگه شما پول بابت شارژ ماهواره و تهیه اسکن ندادین پس شرعا هم مشکلی برای انتشارش وجود نداره :D در مورد شرطی که گفته بودم من هنوز روی حرفم هستم. من خودم پول انچنانی ندارم ولی همونطور که گفتم دوستانی دارم که حتی حاضرن در صورت اثباتش برای خرید امتیازش میلیاردها هم خرج کنن. 20میلیون و 50 میلیون که سهله. برای تستش هم نیازی نیست فلز بکارم. انقدر تونل و شهر زیر زمینی سراغ دارم که راحت میشه داخلش فلز قرار داد. من 20میلیون میکارم وسط شما هم 20میلیون بکار وسط .هر کی تونست ثابت کنه پوله نوش جونش. من اینجا آمادگیمو اعلام میکنم . برای هماهنگی میتونین پیام خصوصی بدین

:ymhug:
منم از اول این تاپیک بخاطر همین مطلبی که شما عنایت فرمودین دارم خودمو پاره میکنم محسن جان :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 6 بهمن1392 - 4:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب معلوم شد که این راه کاسبی برای کاربرهایی هستش که دارند از این قضیه پوچ دفاع میکنند
keyhanjam نوشته است:
با سلام به همه
من یک سوال ازتون داشتم میخواستم بدونم دستگاه ماهواره ای وجود داره?
یک سوال دیگه چند مورد شنیدم طرف با دستگاه جی پی اس میاد تو منطقه و مختصات رو برمیداره و میگه من از طریق ماهواره زیر زمین رو اسکن میکنم ایا شدنی هست?

محسن1 نوشته است:

سلام دوست عزیز. دستگاه ماهواره ای وجود خارجی نداره. این یک دروغ بزرگه برای تلکه کردن خلق الله. هر کی هم تونست ثابت کنه من و دوستام 50میلیون بهش شیرینی میدیم. اینو میگم چون حدود چند هفته پیش سر این قضیه کارمون به کتک کاری با اپراتوری که دستگاه ماهواره ای داشت کشید و با هزار بدبختی پولمونو پس گرفتیم.

سورنا نوشته است:

50میلیونت واسه خودت، ی جارو شما مدنظرت باشه چندجاشو فلز با ابعاد بزرگ توو هرعمقی خواستی بکار(زیر50متر) و بعد بیا هزینه این کارو بده من میگم بیاد دقیقا جاهارو بگه ک کجا دار فلز، و بعدش شما تک تک جاهارو میکنی اگ بود 20میلیون میدی جای شرطی ک باختی! اگرم فلزی پیدا نشد ، شما همونجا میکنی فلزاتتو درمیاری ک ما مطمئن شیم شما حتما چیزی کاشتی! این یعنی ما باختیم و من شخصا هزینه ای ک بابت سیستم ماهواره ای دادید پرداخت میکنم.. و میام توو انجمن هم نتیجرو میگم! اینجوری ثابت میشه اگ هستی بفرما بیا میدان اگرم نه ک دیگه پستی نزار!!!

سلام. اول بگم که اصلا از لحنت خوشم نیومد. من میذارمش پای سوء تفاهم. ادامه مطلبو توی تاپبک مربوطه ادامه میدیم.

یکشنبه 6 بهمن1392 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
دوستان کسی نمیتونه قطعا بگه هست یانیست.
اگرم کسی میگه هست شایدباشه واگه طرف نمیدونه چجوری باچه مکانیزمی کارمیکنه نمیشه سوال پیچش کردکه.
مثلا همین پهبادها هواپیمای بدون سرنشین قادرن ازاون ارتفاع زیاد ضربان قلب وفشارخون افرادرو اندازه بگیره واگه کسی تیرخورده باشه این پهبادها شناسایی میکنن حالا من میگم این پهبادها واقعاقادرنداین کاروانجام بدن میخوایدبدونید چجوری؟خوب مسلمه که نمیدونیم
پس وجودهمچین سیستمی دورازتصورنیست

Be The Change You Want To See In The World

یکشنبه 6 بهمن1392 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamed نوشته است:
دوستان کسی نمیتونه قطعا بگه هست یانیست.
اگرم کسی میگه هست شایدباشه واگه طرف نمیدونه چجوری باچه مکانیزمی کارمیکنه نمیشه سوال پیچش کردکه.
مثلا همین پهبادها هواپیمای بدون سرنشین قادرن ازاون ارتفاع زیاد ضربان قلب وفشارخون افرادرو اندازه بگیره واگه کسی تیرخورده باشه این پهبادها شناسایی میکنن حالا من میگم این پهبادها واقعاقادرنداین کاروانجام بدن میخوایدبدونید چجوری؟خوب مسلمه که نمیدونیم
پس وجودهمچین سیستمی دورازتصورنیست

دوست خوبم
ممنون از مطلب جالبی که عنوان کردید
علوم مختلف دارای دو مقوله هستند:
1-علومی که قانونمند هستند و در حیطه خاص خودشون دارای قوانینی هستند مثل علم پزشکی(شما نمیتونید هیچ انسانی رو پیدا کنید که بدون قلب زندگی کنه)علم فیزیک هم جزیی از این دسته علوم است که دارای قوانین جهانشمول است
2-علومی که در حیطه هیچ قانونی قرار ندارند برای مثال دانش کنترل ابزار دقیق که در حیطه دانش مخابرات و الکترونیک است که با مطلب شما هم در ارتباط است هر روز درحال پیشرفت است.یا بطور مثال علم شیمی و مبحث نانو تکنولوژی که دنیایی بیکران است.
حال سوالی از شما دارم:
برای هریک از قوانین نیوتن در شرایط متعارف مثال نقضی بیاورید
حتی پیچیده ترین نظریه فیزیک هم که همان نظریه نسبیت هستش و بطور خلاصه وار دارای دو بخش نسبیت خاص که انیشتین در بیست و چند سالگی مطرح کرد و نسبیت عام که ده سال بعد مطرح شد قابل اثبات است (در محیط آزمایشگاه)

اينشتين با نظريه نسبيت خاص خود نشان داد که سه قانون فيزيک نيوتن تنها در شرايط خاصي آنهم بصورت تقريبي صحت دارند و هنگامي که سرعت اجسام زياد شده و با سرعت نور قابل مقايسه شوند به هيچ وجه نمي توان قوانين نيوتن را در مورد اجسام حتي با تقريب بالا بکار برد.(که سرمنشاء همین تناقض اون انحراف اندکیست که ابتدا خدمتتون عرض کردم و اونقدرها هم فاحش نیست) مثل ضریب جاذبه زمین که همه جا 9.8 است و همه میدونند همه جا برابر نیست از نظر واقعی ولی مقدار تقریبی رو بصورت قانون تلقی میکنند
همچنين نظريه نسبيت عام او نشان داد که باز نظريه نيوتن راجع به قانون جاذبه عمومي دقيق نمي باشد و در ميدان هاي جاذبه بسيار قوي فرمول نيوتن جاي بحث دارد.
حال با مقایسه نظریات انیشتین و نیوتن این سوال به ذهنتون میاد که چطور میشه فیزیک رو در رده علوم قانونمند قرار داد؛چون انیشتین یکی از ابتدایی ترین قوانین دنیای فیزیک رو نقض کرده
در جواب باید گفت این نظریات توانایی تبدیل به قانون رو دارند ولی نه به همین راحتی چون زمینه سازی اثبات این قوانین بسیار بسیار پیچیده است و نمیتوان اون رو براحتی پدید آورد.(که این خودش بازهم نشانه پابرجا بودن قانون جاذبه نیوتن و مابقی مسائل هستش)
بطور کلی هر علمی از دسته اول ؛قابلیت انحراف اندکی از معیار اصلی رو داراست و بیشتر از اون امکانپذیر نیست(که خرافاتی ها به این مسائل برچسب متافیزیک می زنند که همین اسم میتونه مهر تاییدی بر پایداری و جهانشمولی علم فیزیک باشه)
چون ادعای این تاپیک با هیچ یک از دانسته ها در مورد امواج جور در نمیاد پس من با تمام قدرت نقضشون میکنم

موفق باشید

یکشنبه 6 بهمن1392 - 6:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
شنا چقدر شیرین سخن می گید چقدر هم بهم احترام می زارید خیلی جالبه .
اما درسته منم چند سال پیش این موضوع رو شنیدم اما تا حالا کسی رو ندیدم و یا نشنیدم که این کار رو انجام بده صحبت سر 15 میلیون ناقابله که اگه شد که هیچی اما اگه نشد خیلی سرمایه ای هست .
در مورد اینکه این کار می کنه یا نه نمی تونم نظر بدم اما فناوریهای در این زمینه هست مثل لیدار که باهاش شهرها و تمدنهای گمشده قدیمی رو پیدا می کنند .
یا استفاده از امواج elf با توان فوق بالا برای زمین شناسی که به خاطر توان زیاد فقط ایستگاهای روی زمین دارند
اما برای من اینا مهم نیست برای من مهم نیست گوشی موبایل چطور کار می کنه فقط کاربرد اون برام مهمه .
این هم برای من مهم نیست شاید کار بکنه یا نه اما توصیه من اینه نه سراغش برید نه حرفشو بزنید اخه بیشتر مکانهای کاوش چیزی در خور ندارند که ارزش هر بار استفاده از این امکان 15 میلیون باشه ما یه دستگاه می خریم مثلا 10 میلیون صد بار استفاده می کنیم اگرم چیزی پیدا نکریدم که بیشتر به خاطر همون فاکتور مکانهای بدون دفینه بعدم راحت ردش می کنیم می ره اما صدتا فحش و دری بری به خودمون و اون فروشنده می دیم حالا بیام از این استغاده کنیم بر فرض صحت این فناوری
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

یکشنبه 6 بهمن1392 - 7:31pm

haloo نوشته است:
بانتاما ی عزیز من بحثم با بردیا سر ماهواره نیست
من بحثم فقط سر برو بودنش و غرور بیجای این عزیز است
و الا ما چکار به ماهواره داریم ما بول اضافی نمیدیم بخاطر این چیزا میریم یه دستگاه ساده میگیریم با قیمت خوب چون ادم باید همیشه راه برگشتی رو برای خودش بذاره که راحت بتونه برگرده
ما از دوستان عزیزی که تجربه های تلخ داشتن درس گرفتیم و نمیخوایم خودمون سر مشق بشیم برای دیگرن
ولی بردیای عزیز شما خیلی بچه ی بی تربیتی هستی

با سلام
منم یه خاطره و تجربه از دستگاه ماهواره ای دارم که خواستم بگم که پارسال یه دوستی گفت بیا که یه سری آدم از تهران و از مقامات هستن و یه دستگاه ماهواره ای دارن که تا شعاع 500 متر و عمق 50 متر زیر زمینو نشون میده و ما هم 12 میلیون دادیم و برامون عکس گرفتن و گفتند بذارید تا شب عید خودمون میاییم اونو در میاریم و همونجا پولشو میدیم.
وقتی عکسو نشونم داد باور کنید تا یه ربع خنده م گرفته بود چون وقتی با دقت به عکس نگه کردم دیدم ریز به انگلیسی نوشته کلینیک امام خمینی تهران !!!!
نگو نامردها یه عکس سونوگرافیو داده بودند به این روستایی بدبخت و بهش گفته بودند که جات مال داره و شب عید میاییم خودمان سر جا بهت پول میدیم....
من خودم دانشجوی دکترای باستان شناسی هستم و تقریبا نصف ایرانو برای تحقیق رفته ام من کلی در مورد ماهواره ایی تحقیق کردم فقط در یه مورد اونم در یکی از محوطه های مصر با یه ماهواره فوق العاده پیشرفته کار کردند که فقط تا عمق یه متر اونم فقط برای ساختمان و ابنیه بود و یه پلان مختصری از زیر زمین داده بود.
در ایران جدیدا یه سری آدم کلاهبردار پیدا شده و با ادعای اینکه با ماهواره کار میکنند و باید از طریق دوبی شارژ بشه و این جور جفنگها... طرف مقابلو تحریک و بعد گمراه و در آخر بیچارش میکنند .
و یه خاطره دیگه از زنجان دارم که یه سری از همین افراد با همین ادعا(ماهواره ایی) آمده بودند به طرف گفته بودند یه دستگاه کوچیک بهت میدیم بذار سر جات ،بعد از 24 ساعت از زیر زمین عکس میگیره ....
فردای همان روز بهش گفته بودند جات هیچی نداره و پولو ازش گرفته بودند اونم 8میلیون!!!
بعد از چند ماه که من رفتم دیدم جاشو خالی کرده بودند البته اون دوست از سر کنجکاوی از دستگاه عکس گرفته بود که وقتی من دیدمش،یه GPS بود....!
اونا اول پول گرفته بودند بعد به طرف گفته بودند جات چیزی نداره و بعد از طریق GPSجاشو شناسایی کرده بودند و بعد خودشون اونو تخلیه بودند.....!
به کسی بر نخوره و قصد جسارت و اهانت ندارم تجربه م میگه جدیدا 99% این کار تقلب و دروغ شده . 1% درصد صداقت و خلوص نیت هست پس باید مواظب بود.
ممنون.

یکشنبه 6 بهمن1392 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود خدمت دوستان. به به به آقا محسن شما خوبی? آقا ی روز نبودیم چقد پست زدن دوستان منافق.. من بیصبرانه منتظر پاسختون بودم ک خودت پیدات شد! آقا جان اگ یکی۰ اظهارکنه ک سفینه فضایی متعلق ب موجودات ناشناخته وجود داره شما برای اثباتش باید بهش بگی چطور کار میکنه و اگ اون ندونه یعنی وجود نداره??!!والا آخرشی شما.. در رابطه با عکس هم من از علی آقا مدیر سایت میخوام بیان اینجا و عرض بنده رو مهر تایید بزنن ک دهن شما بسته شه دیگه نگی ثابت کن ثابت کن! و اما در رابطه با شرط بندی هم شما خواستی ثابت شه بهت نه من، ک بخوام 20میلیون بیارم آقای محترم! واسه من ثابت شدس چ وجودش چ کارایی منحصر بفردش! دوستان میلیاردرتو میخوای بیاری یا هرکی بیار من کار ندارم 20میلیون و 12میلیون هزینه سیستم رو بیار هرکجا ک شما بگی من بهت تست میدم البته اون دوستم سیستم میزنه..پای حرفم هستم استوار و قدرتمند چون ذاتا بلرف زن نبودمو نیستم.. ادبم رعایت کن.سپاس.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 6 بهمن1392 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن1 نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
تا اونجاییکه میدونم پوچ و کلّاش بازیه. یه مورد از حفاریهای بیخودی رو بر اساس این به اصطلاح ماهواره ایها دیدم. دروغ است و دروغ است و دروغ.

سلام محمود خان . این کسی که ادعای این سیستم رو کرده احیانا شخصی به نام عزت فراهانی نیست که ساکن تهرانپارسه؟ :D
راستی از علی جان درخواست میکنم با توجه به رشته تحصیلیش و تخصصش در مورد ماهواره های دورسنجی در صورت مشاهده پست مطالبشو بیان کنه تا خیلی چیزا ثابت بشه.

سلام. نه عزیز جان این فرد نبوده. در این زمینه کلّاشهای زیادی مشغولند و در تکاپو، که خیلی دوست دارم حقّشونو با کلاشهای روسی بذارم کف دستشون. ;) :D

یکشنبه 6 بهمن1392 - 9:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sajad4410 و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure