انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:41pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقایون منکرا
والله بالله تالله دستگاه بسیار خوب و بسیار بسیار پیشترفته وجود دارند
اونا که ندیدن چرا هی میگن اصلا وجود نداره !!حداقل بگید احتمال داره وجود داشته باشه به جایی که بر نمیخوره :D

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 2 فروردین1394 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
delta force نوشته است:
اقایون منکرا
والله بالله تالله دستگاه بسیار خوب و بسیار بسیار پیشترفته وجود دارند
اونا که ندیدن چرا هی میگن اصلا وجود نداره !!حداقل بگید احتمال داره وجود داشته باشه به جایی که بر نمیخوره :D

سلام خط آخر عالی بود
نباید نفی ابد کرد احتمال عقلایی همیشه وجود داره

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 2 فروردین1394 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود به همگی ...نمیدونم چرا اینا اینطوری هی میگن وجود نداره..والا مثل مردم های دوره ی نیوتن هستند بد بخت جاذبه رو کشف کرد همه اورا مسخره کردن ...
یکی از دوستان میگفت اگه وجود داره چرا امریکا نمیره مین باهاش پاکسازی کنه..خوب عزیزم هر چیزی رو واسه کاری ساختن...مثلا میشه ما بگیم چرا نمیان با فضا پیما ها بجای اتوبوس مردم رو این ور و اون ور ببرن ..یعنی حرف شما هم انقد دوره

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
یک مستندی چندین وقت پیش از سایت میهن دانلود یا دانلودها بود گرفته بودم که با استفاده از سیستمی موسوم به ماهواره ای در مصر یکسری ابنیه کشف کرده بودند اونم در عمق کمتر از 1.5 متر که فقط دیوارهای مدفون رو نشون میداد هیچ فلزی هم از اون مکان کشف نشد حتی خمره ها و اشیاء سفالینه هم که کشف شده بود در تصویر اسکن شده دیده نمیشد
البته همون مکان رو هم قبل از حفاری با gpr چک کردند

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:04pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده همینجا اعلام میکنم و با قاطعیت هم نظر میدم ؛ امکان استفاده از ماهواره برای سنس یک دفینه معمولی بهیچ وجود نداره! ماهواره خیلی کارها در سطح وسیع و مقیاس بزرگ انجام میده ولی نمیتونه یک دفینه معمولی که با دستگاههای ساده سنس میشه رو مشخص کنه. کشف شهر تاریخی و اینجور چیزها مقیاسی بزرگ داره و اصلا ربطی به دفینه یابی معمول که مد نظر 99 درصد دوستان هست نداره! اگر کسی میتونه مدرک و مستنداتی بر خلاف ادعای من ارائه کنه مشتاقانه منتظر هستم. در غیر این صورت حتی بصورت شبهه هم این شایعه رو زنده نگه ندارین تا بیهوده پول کلان به جیب بعضی کلاهبرداران سرازیر نشه.

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
بنده همینجا اعلام میکنم و با قاطعیت هم نظر میدم ؛ امکان استفاده از ماهواره برای سنس یک دفینه معمولی بهیچ وجود نداره! ماهواره خیلی کارها در سطح وسیع و مقیاس بزرگ انجام میده ولی نمیتونه یک دفینه معمولی که با دستگاههای ساده سنس میشه رو مشخص کنه. کشف شهر تاریخی و اینجور چیزها مقیاسی بزرگ داره و اصلا ربطی به دفینه یابی معمول که مد نظر 99 درصد دوستان هست نداره! اگر کسی میتونه مدرک و مستنداتی بر خلاف ادعای من ارائه کنه مشتاقانه منتظر هستم. در غیر این صورت حتی بصورت شبهه هم این شایعه رو زنده نگه ندارین تا بیهوده پول کلان به جیب بعضی کلاهبرداران سرازیر نشه.

احسنت !
استاد فعلا که میبینی خودشون رو با نیوتن و مارو با مردم زمانش مقایسه میکنن! :D
البته گمان کنم منظورشون از نیوتن ، گالیله هست :-o =)) =))
پاینده باشید ;)

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

یکشنبه 2 فروردین1394 - 4:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجب ادم بی هدفی هستی..پس گالیله جاذبه رو کشف کرد..
مهم نیست بخند چون ادم های نادان همیشه اینطوری هستند و شما هم تو جهل خود باش ما هم میریم دنبال بیابان گردی شاید چیزی در اوردیم و شما هم همینجا انقد بشین تا موهات مثل دندونات بریزه =))

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 2 فروردین1394 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
عجب ادم بی هدفی هستی..پس گالیله جاذبه رو کشف کرد..
مهم نیست بخند چون ادم های نادان همیشه اینطوری هستند و شما هم تو جهل خود باش ما هم میریم دنبال بیابان گردی شاید چیزی در اوردیم و شما هم همینجا انقد بشین تا موهات مثل دندونات بریزه =))

دوست با ادب و با سواد من :)
باید دو مورد رو به شما یادآور بشم،
مورد اول
الف: در علمِ فیزیک، نیرویی که دو جسم بواسطه ی جرمشان به هم وارد می کنند را نیروی گرانشی، و نیرویِ گرانشی ای که زمین به اجسام وارد می کند، نیروی گرانی می نامیم. بنابراین، گرانی که ترجمه ی عبارتِ گراویتی است، نوعی نیرویِ گرانشی (گراویتیشن) بوده که مختصِ زمین است.
بکار بردنِ عبارتِ جاذبه، به چند دلیل نادرست و نادقیق است: اول از همه، ما زمانی از جاذبه سخن می گوییم که دافعه ای وجود داشته باشد. در حالیکه در موردِ نیرویِ گرانشی، دافعه ای در کار نیست. دوم، عبارت جاذبه، به تنهایی نمی تواند تفاوتِ میانِ گرانش و گرانی را نشان دهد و سوم، هنگامی که از جاذبه سخن می گوییم، مشخص نمی شود که آیا مقصودمان جاذبه ی الکتریکی ست یا جاذبه ی مغناطیسی و یا جاذبه ی گرانشی. بنابراین، به منظورِ اشاره ی صریح و دقیق، بهتر است از اصطلاح جاذبه ی گرانشی استفاده کنیم.
ب:نیوتون گرانش (گرانی) را کشف نکرد. بدونِ شک انسانها از دیرباز با چنین نیرویی آشنا بوده اند (هر چند که قرار نبوده درکِ فیزیکیِ ما و نیوتون را از مفهوم نیرو داشته باشند!). بنابراین، گرانش چیزی نبود که کشفِ آن تا قرون هفدهم و هجدهم به طول بیانجامد. با این تفاسیر، نیوتون چه کرد و شهرتِ او معلولِ چیست؟
تا پیش از نیوتون و در وانفسایِ سیطره و نفوذِ فیزیک ارسطویی، تصورِ غالب بر این بود که قوانینی که رویِ زمین (عالم پست) حاکمند، با قوانینی که عالمِ بالا (ستارگان) را اداره می کنند، بسیار متفاوتند. در ضمن، ستارگان و سیارات، در مسیری دایروی، حرکت بی نقصی دارند که این حرکت، نیازی به توضیح ندارد.
اما نیوتون نشان داد همان مفاهیمی که بر رویِ زمین و برایِ اجسامی زمینی بکار می بریم، در موردِ عالم بالا نیز صادقند. به عنوانِ مثال، نیوتون اعتقاد داشت که نیرو، عامل تغییر حرکت است و تغییر حرکت، در راستای نیروی اعمال شده است و چنانچه نیرویی به جسم وارد نشود، جسم در مسیر مستقیم حرکت خواهد کرد. بنابراین، او بیان کرد که سیارات و ستارگان نیز از این قاعده مستثنا نیستند و اتفاقا حرکتِ دایرویِ ماه و سیارات، نیاز به توضیح دارد و این توضیح، همان نیروست.
در ادامه، نیوتون حرکت ماه را در نظر گرفت و سقوطِ یک سیب را با حرکت ماه مقایسه کرد. وی به این نتیجه رسید که همان نیرویی که موجبِ افتادنِ سیب بر رویِ زمین می شود، موجب گردشِ ماه به دور زمین نیز می گردد. به عبارتِ دیگر، همانگونه که حرکت سیب به سویِ زمین، سقوط آزاد است، حرکتِ ماه پیرامونِ زمین نیز نوعی سقوط آزاد محسوب می شود.(سقوط آزاد، حرکتی ست که صرفا تحت تاثیر گرانی باشد). بنابراین، ماه در هر لحظه در حالِ سقوط است؛ سقوط نه بر روی زمین، که حول زمین.
بر همین مبنا، او قانون جهانیِ گرانش خود را به شکلی ساده اما اساسی عرضه کرد؛ قانونی که برایِ تمامیِ اجرام (زمینی و آسمانی) صدق می کند و نیرویِ جاذبه ی گرانشی میانِ دو جسم را توضیح می دهد (چه آنرا در موردِ دو مداد بکار ببریم و چه در مورد دو ستاره).
پس به نتیجه میرسیم که جناب آیزاک نیوتن(یا همون اسحق نیوتن) "جاذبه" رو کشف نکرد!
و اما مورد دوم :
جناب مستدام ، دانشمندی که پس از اعلام نظریه و کشف خود مورد مخالفت و تمسخر مردم و محاکمه قرار گرفت ، آیزاک نیوتن نبود ، بلکه " گالیلئو گالیله " یود !
امیدوارم همیشه قبل از بیان افاضات عالمانه ، کمی سطح اطلاعات خودتون رو بالا ببرید!
پاینده باشید @};-

Ancient (ره)

یکشنبه 2 فروردین1394 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب داداش من نگفتم اعدام اگه میگفتم اعدام اون وقت میشد یه چیزی ..در ضمن لطفا کپی پست نکنید اگر اصلاعاتی دارید خودتون بیان کنید نه از منابع دیگه بدزدی البته میتونی نام منبع رو ذکر کنی تا سوئ استفاده نشه..در مورد حرف ها ی شما بله درست میگید ولی ما ان را با نام جاذبه میشناسیم..ولی مردم بهش میخندیدن چون فیلمش رو دیدم مال گالیله نه مال نیوتن که مردم میگفتن این حتما سیب به سرش خورده و داره هزیون میگه

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 2 فروردین1394 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
خوب داداش من نگفتم اعدام اگه میگفتم اعدام اون وقت میشد یه چیزی ..در ضمن لطفا کپی پست نکنید اگر اصلاعاتی دارید خودتون بیان کنید نه از منابع دیگه بدزدی البته میتونی نام منبع رو ذکر کنی تا سوئ استفاده نشه..در مورد حرف ها ی شما بله درست میگید ولی ما ان را با نام جاذبه میشناسیم..ولی مردم بهش میخندیدن چون فیلمش رو دیدم مال گالیله نه مال نیوتن که مردم میگفتن این حتما سیب به سرش خورده و داره هزیون میگه

شمام همون مصداق تعبیر مهندس حمید ( گودرز و شقایق) رو انجام دادید که ! بحث اصلی رو ول کردید چسبیدید به اینکه چرا کپی پیست میکنی؟ /:)
مگه بنده ادعا کردم این مطالب رو خودم کشف کردم؟یا اینکه مگه یک مقاله علمی انحصاری هست که نیاز به ذکر منبع داشته باشه؟مطلبی پیش پا افتاده فقط جهت اطلاع رسانی برای افراد با سوادی(!) همچون شما بود. مگه بیکارم مطالبی که آماده هست رو بشینم از ابتدا تایپ کنم؟؟ از اون حرفا بود واقعا !!!
صفتی هم که بکار بردین بسیار زشت و ناپسند بود.ترجیح میدم دیگه بحث نکنم با شما ! :-H
آنکس که نداند و نخواهد که بداند ، .......
موفق باشید

Ancient (ره)

دوشنبه 3 فروردین1394 - 3:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 88 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure