انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 5:32am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
دوستان بعد از خوندن مطالب این تاپیک و اتفاقات رخ داده اخیر لازم دونستم چندتا مطلب رو عرض کنم
کاری به شخص خاصی ندارم ، اما ادب و انسانیت حکم میکنه وقتی انسان جایی مهمان میشه ، حرمت صاحب مکان رو در هر صورت حفظ کنه ، چه برسه به این که دیگه نمک گیر هم شده باشه ! و همه ما اینجا مهمان هستیم و صاحب خانه آقا مجتبی و مهندس حمید و تک تکمون خوب میدونیم که حداقل به اندازه یاد گرفتن یک خط مطلب و علم جدید ، نمک گیر این انجمن شدیم ! آیا واقعا نمکدان شکستن حکم مردانگی و انسانیته؟
جدای از اینها ، مهندس حمید که واقعا نمونه بارز یک انسان سخاوتمند حقیقی و بنظر من 100 ها نفر بزرگتر از حاتم طاعی باید جلوی سخاوت ایشون زانو بزنن ، چونکه در این اوضاع جامعه ما که هرکس تازه فرق بین خازن و مقاومت رو فهمیده وارد عرصه ساخت انواع آشغالیاب شده و مثل زالو داره خون مردم بیچاره رو میمکه ، ایشون با نهایت سخاوت اومدن تمام و کمال علم خودشون رو به رایگان در اختیار عموم گذاشتن و سدَی برای کلاهبرداران شدن ، درحالی که میتونستن خیلی شرافتمندانه و حلال در قبال تلاش های پرثمر خودشون مزدی دریافت کنند .
قسمتون میدم به تمام مقدسات ، به انسانیت ، به شرافت ، اگر نمک خوردید نمکدان نشکنید ، که بدترین مردم کسانی هستند که ناسپاسی میکنند...
در رابطه با سیستم های کذایی ماهواره ای در عرصه فلزیابی
مطلبی رو عنوان میکنم که فقط جهت اطلاع عموم هست و پس از اتفاقات اخیر ، ناچار به بازگویی اون هستم ، البته اگر زودتر از اینها تاپیک رو میدیدم به یه نحو دیگه مطلب رو میرسوندم ;)
بنده بنابر موقعیت شغلی یکی از اقوام بسیار نزدیک و درجه یک ( :D ) با بزرگترین گروه های م ا ف ی ا ی ی دفینه یابی در م م ل ک ت کم و بیش آشنا و در ارتباط بوده و هستم (منظور اون بالایی ها مثل پسر آقای... و آقای ... و ... )
بزرگترینشون رو خودتون میشناسید و اکثریت اسمشو شنیدید (پسر آقای ...) که در اقصی نقاط باستانی ک ش و ر مون ردَ حفاری هاش هست.بخدا قسم همین آقا و تمامی مهندسان و متخصصان گروهش در بیشتر موارد از انواع دستگاه ها هم استفاده نمیکنند و با نسخه معتبر یا گاهی آثار و علائم پیش میرن.بعضی وقتا هم که اگر نیاز باشه از دستگاه های موجود شرکتی(نوع پیشرفته شون ) استفاده میکنن. خدا شاهده وقتی با یکی از متخصص هاشون صحبت میکردم و ازش در رابطه با سیستم ماهواره ای و سیتم کارکرد زالوت افسانه ای پرسیدم ، یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم کرد و فقط یک جمله گفت : " اگر نمیشناختمت مطمئن باش میگفتم حیف عنوان مهندس که یدک میکشی ، تو دیگه چرا!! " :))
با اینکه بعد از اون من واقعا مجاب شدم که اصلا همچین چیزهای رویایی اصلا وجود خارجی نداره ، باز هم بسنده نکردم.رفتم سراغ یک تیم حرفه ای و واقعا قدرتمند که سرپرست اون (آقای ...) در دیار کفر (ا س ر ا ئ ی ل )دوره های حرفه ای دیده و متاسفانه چندسالی هست بدجوری داری آثار باستانی مون رو به یغما میبره . باز هم با یکی از متخصصان تیمشون صحبت کوتاهی کردم و راجع به مسائل مذکور سوالاتی پرسیدم .نه تنها ایشون هم به طور کامل این ادعاهای واهی رو کذب دونست بلکه استدلال های فراوانی هم ذکر کرد که چند موردش دقیقا با استدلال هایی که مهندس حمید عزیز در صفحات قبل بیان فرمودن برابر بود !
عزیزان ، دوستان ، برادران ، بزرگواران
کمی به خودمون بیایم . درسته ما در عصر تکنولوژی های فوق پیشرفته زندگی میکنیم ، اما قرار نیست که هر چیزی رو بدون اثبات های عقلانی و منطقی شنیدیم باور کنیم و در موردش یقین حاصل کنیم و از همه بدتر با پافشاری بر اونها ، عزیزانمون رو برنجونیم و هتاَک حرمت و نمکدان شکن بشیم ...
امیدوارم تونسته باشم مطالبی رو روشن کنم.بخاط طولانی شدن مطلب از یکایک دوستان عذرخواهی میکنم
پاینده و سرزنده باشید - سال نو مبارک @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

شنبه 1 فروردین1394 - 6:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همه دوستان و تبریک سال نو. از همه دوستانی که در این انجمن هستن و فعالیت میکنند و اطلاع رسانی میکنند صمیمانه تشکر میکنم.مطالب اخیری که در این چند صفحه خوندم واقعا جای تفکر داره.ادم باید با واقعیت ها روبرو بشه نه با تفکرات دیگران یا به اصطلاح خیال پردازی.دوستان و سورنای عزیز شما هم در این انجمن حضور دارین و در خیلی از موارد اطلاعات درست دادین و کمک حال بعضی ها شدین.جای تشکر داره.نمیدونم چرا هر کس اومد و ادعای ماهواره ای و زالوت رو کرد یکدفعه غیبش زد و از ارایه یک اسم یا یک تصویر ساده هم دریغ کرد و موضوع سر بسته ماند.اونهایی هم که عنوان کردن گفتن از دوستمون یا یه شخص دیگه شنیدیم و خودمون ندیدیم.باید بگم اگه واقعا همچین سیستمی وجود داشته که صاحبش به هیچ عنوان در معرض دیگران قرار نمیده چه برسه به اینکه بیاد با گرفتن مبلغی پول واسه این و اون دستگاه بزنه . دوما اون احتیاجی به من و شما هم نداره و با یک بار موفق شدن بار و بندیلش رو میبنده و خلاص.به نظر من یه همچین سیستمی به هیچ وجه دست افراد عادی قرار نمیگیره.با توجه به عکسی که اقا حمید گذاشتن هیچ تحلیلی روی این عکس نمیشه کرد و عکس مفهوم استدلالی نداره کما اینکه با یه نرم افزار خاص میشه انواع این عکسها رو ساخت علاوه بر این این عکس حتی شبیه تصاویر جی چی ار هم نیست.با توجه به شنیده ها هر کس که در مورد دستگاه ماهواره ای صحبت کرده از دیدن تصویر واقعی جسم گفته که تو این عکس هیچ مناسبتی نیست و من به شخصه تصاویر و تحلیل اسکنهای ماهواره ای رو دیدم و هیچ ربطی به این عکس نداره و اصلا در این زمینه کاربردی نداره.از شما سورنای عزیز به خاطر قرار ندادن یک عکس ساده مانند این در انجمن و سردرگمی کاربران گله مندم و امیدوارم موشکافانه و علمی در مورد صحت مطالبتون گفتگو کنین و قطعا دلیل و مدرک بیارین که قانع کننده باشه.از دوستانی که صمیمانه کمک میکنند و اقا حمید که واقعا خالصانه هر چیزی که بدونند در جهت اعتلای سطح علمی و فنی این انجمن و کاربران قرار میدن واقعا تشکر میکنم و امیدوارم خدا کمک و یار همشون باشه.نکته اخر اینکه بدونید اگر کسی با یه سیستم کارامد حالا هر چی باشه چه تو این سایت و چه غیره موفق بشه نه اطلاع رسونی میکنه و نه دستگاهش رو میفروشه.دیگه گله نکنید که کیا تو این سایت بودن رفتن یا کیا دستگاه ساختن خبر نمیدن که چطور کار میکنه .خیالتون راحت.با تشکر فراوان از همه

شنبه 1 فروردین1394 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود به همگی و سال نو هم مبارک
دوستان من الان اومدم و دییدم که چه خبر شده
والا مهندس حمید شما خیلی بد با سورنا برخورد کردی و واقعا از ته دل ازتون ناراحت شدم چون سورنا رو من حدود یه سال میشناسم و رفتم پیشش و ادم خیلی مودب و با مرامی هستند و حرف هاشون هم اصلا بیجا نیست ..
مهندس حمید به همه لطف کردن ..ولی بقیه ی دوستان چرا الکی میان وسط و حرف مفت میزنن من نمیدونم که چرا ما ایرانیا فقط دوست داریم تایپ کنیم و نمیریم دنبال تحقیقات علمیتر باشیم تا برای این مبحث متقاعد بشیم...
googeh شما از راه نرسیده چرا وارد این بحث ها میشی؟
یا Ancintشما چرا یکی به یکی دیگه فش میده میخندی اخه این کجاش خنده دار هست؟
هزار بار گفتم و بازم میگم بعضی از دستگاه ها فقط برای ادم های خاص وجود داره بعضی ها هم بصورت تجاری و فروش همگانی
و ادم هایی که اکثرا موفق شدن با دستگاه های خوب موفق شدن نه دست ساز های ایرانی
اخه ملت چرا یکم فکر نمیکنین ..یه دستگاهی که بعنوان دست ساز ساخته میشه مگه کپی برداری از دستگاه خارجی نیست ؟
تا یه دستگاه از رده خارج نشه نمیان مدارتش رو عمومی کنن ؟
چرا هیچکی هنوز تو این انجمن نتونسته یه دونه از دستگاه های شرکت مینلب رو کپی بزنه و بتونه مثل خود شرکت کار کنه
در مورد ماهواره من بحثی ندارم ولی در اینده ی نزدیک عکس هایی ازش تو انجمن گذاشته میشه
من یه دستگاه دیدم مال جنگ جهانی دوم دوستم اون رو اورد از نزدیک هم دیدیم اندازه ی یک تیربار بزرگ بود عمرا کسی تو این انجمن اون رو دیده باشه ایا چیزی که نبینی دلیل بر نبودنش هست
ایا ما خدا جن فرشته ها رو نمیبینیم دلیل بر این هست که وجود ندارن
شما بد حالیتون شده سیستم ماهواره ایی برای پیدا کردن سکه و انگشتر تو کوزه های کوچیک نیست ..اون رو برای چیز های بزرگتر ساختن و اموالی که مال پادشاهان وزیران نه برای قبر ها ی اسلامی و غیر اسلامی
قبل از هر حرفی ادم یکم بهش فکر کنه بد نیست
نه اینکه همهگی جبهه بگیرین برای یه نفر اون ادم های قبلی هم که اینجا بودن بخاطر همین رفتارها این انجمن رو ول کردن ...ما ایرانی ها بخاطر این طرز فکر های احمقانه س که بهمون میگن جهان سومی و الا باید از امریکا هم بالاتر میرفتیم ذهنمون مسموم شده
انسانیتمون ته کشیده
من با ردیاب همین انجمن 6 تا حفاری سنگین داشتم و موفق نشدم ایا تا بحال گفتم ردیاب بده نه نگفتم چون ردیابی واقعا باید اصولی و علمی باهاش کار کنی تا موفق بشی
سورنا به من گفت که اون چنس رو که از مهندس مجتبی گرفتم با لوپ 60به زور یه درب اهنی 2 متر رو از 1متر و 70 میزنه این با اون حرف هایی که مهندس مجتبی زده اصلا جور نیست قرار بوده این چنس با ید با این لوپ حداقل 2متر و 20 رو بزنه و با 1 در 1 هم تا سه متر بزنه ولی نزده؟
چنس اوایل نسخه ی ازمایشی بود و بعدا به فروشگاه رسید و الان دوبار اون رو تولید نمیکنن چون واقعا نمیتونه این مردم رو به موفقیت برسونه..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

آخرین بار توسط haloo در شنبه 1 فروردین1394 - 6:22pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 1 فروردین1394 - 5:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب هالوی عزیز من قصد بی حرمتی نداشتم و از اقای سورنا و شما و اقا حمید و سایر دوستان عذر خواهی میکنم.فقط خواستم این بحث ها تموم بشه.

شنبه 1 فروردین1394 - 6:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام سال نو مبارک باشه
دوستان و اساتید محترم این بحث ها به نتیجه ای نمیرسه و نخواهد رسید . ;)

شنبه 1 فروردین1394 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
والا مهندس حمید شما خیلی بد با سورنا برخورد کردی و واقعا از ته دل ازتون ناراحت شدم چون سورنا رو من حدود یه سال میشناسم و رفتم پیشش و ادم خیلی مودب و با مرامی هستند و حرف هاشون هم اصلا بیجا نیست ..
مهندس حمید به همه لطف کردن ..ولی بقیه ی دوستان چرا الکی میان وسط و حرف مفت میزنن من نمیدونم که چرا ما ایرانیا فقط دوست داریم تایپ کنیم و نمیریم دنبال تحقیقات علمیتر باشیم تا برای این مبحث متقاعد بشیم...
هزار بار گفتم و بازم میگم بعضی از دستگاه ها فقط برای ادم های خاص وجود داره بعضی ها هم بصورت تجاری و فروش همگانی
اخه ملت چرا یکم فکر نمیکنین ..یه دستگاهی که بعنوان دست ساز ساخته میشه مگه کپی برداری از دستگاه خارجی نیست ؟
چرا هیچکی هنوز تو این انجمن نتونسته یه دونه از دستگاه های شرکت مینلب رو کپی بزنه و بتونه مثل خود شرکت کار کنه
در مورد ماهواره من بحثی ندارم ولی در اینده ی نزدیک عکس هایی ازش تو انجمن گذاشته میشه
من یه دستگاه دیدم مال جنگ جهانی دوم دوستم اون رو اورد از نزدیک هم دیدیم اندازه ی یک تیربار بزرگ بود عمرا کسی تو این انجمن اون رو دیده باشه ایا چیزی که نبینی دلیل بر نبودنش هست
شما بد حالیتون شده سیستم ماهواره ایی برای پیدا کردن سکه و انگشتر تو کوزه های کوچیک نیست ..اون رو برای چیز های بزرگتر ساختن و اموالی که مال پادشاهان وزیران نه برای قبر ها ی اسلامی و غیر اسلامی
نه اینکه همهگی جبهه بگیرین برای یه نفر اون ادم های قبلی هم که اینجا بودن بخاطر همین رفتارها این انجمن رو ول کردن ...ما ایرانی ها بخاطر این طرز فکر های احمقانه س که بهمون میگن جهان سومی و الا باید از امریکا هم بالاتر میرفتیم ذهنمون مسموم شده
انسانیتمون ته کشیده
من با ردیاب همین انجمن 6 تا حفاری سنگین داشتم و موفق نشدم ایا تا بحال گفتم ردیاب بده نه نگفتم چون ردیابی واقعا باید اصولی و علمی باهاش کار کنی تا موفق بشی
سورنا به من گفت که اون چنس رو که از مهندس مجتبی گرفتم با لوپ 60به زور یه درب اهنی 2 متر رو از 1متر و 70 میزنه این با اون حرف هایی که مهندس مجتبی زده اصلا جور نیست قرار بوده این چنس با ید با این لوپ حداقل 2متر و 20 رو بزنه و با 1 در 1 هم تا سه متر بزنه ولی نزده؟
چنس اوایل نسخه ی ازمایشی بود و بعدا به فروشگاه رسید و الان دوبار اون رو تولید نمیکنن چون واقعا نمیتونه این مردم رو به موفقیت برسونه..

با سلام و شب بخیر
جناب هالو شما خیلی دارید تند میرید ! گمان نمیکنم هیچ کدوم از دوستانی که در برابر این ادعای کذب ایستادن بلانسبتشون " حرف مفت " زده باشن .
در ثانی کجا مهندس حمید فحش دادن که بنده بخوام بخندم؟ یکم دقت کنید میبینید ایشون یک تعبیری در جملشون کردن و بنده در نقل قول این تعبیر رو بُلد کردم و از اون خندم گرفت ،با عرض معذرت فکر هم نکنم خندیدن من به کسی ارتباطی داشته باشه . در اول عرایضم هم ذکر کردم روی حرفم با شخص خاصی نیست !
توضیحی دادم در رابطه با سیستم های ماهواری ای کذایی در امر فلزیابی که احتمال بسیار بالا هیچ کدوم از دوستان از اون آگاه نبودن و خواستم که مساله رو کمی شفافتر کنم!
شما هم مثل آقای سورنا دارید مصداق تعبیر مهندس حمید (گودرز و شقایق) عمل میکنید!
اسم این تاپیک چیه؟ فکر کنم فارسی نوشته : "سیستم های ماهواره ای "
چ ارتباطی به مشکل دوستان با دستگاه چنس داره؟ آیا غیر از اینه که جناب سورنا وقتی دستشون به جایی بند نشد در بحث با مهندس حمید ، این موضوع مشکلشون با چنس رو وسط کشیدن و موضع گیری کردن تا بلکه بتونن مهندس حمید رو هرطور شده محکوم کنند؟ واقعا این کار درسته؟رسم مردانگیه؟بحث بی ربط به موضوع تاپیک مغایر با قوانین انجمن نیست؟؟
شما دستگاه دیدی اندازه تیربار؟ خدا شاهده منم دوسال پیش در روستایی در اصفهان دستگاه دیدم که عین این تلوزیون های قدیمی داخل جعبه چوبی یود، فقط باتری این دستگاه بزرگتر از باطری ماشین بود و چیزی مثل دوربین مداربسته داشت که معلوم بود قسمت ددکتور اون وسیله هست ، و صاحب خونه اظهار میکرد که برادرانش 10 سال پیش این دستگاه رو از اونطرف آوردن و باهاش از زیر خونشون بار سنگینی خارج کردن و رفتن اونطرف.دستگاه رو هم نبرده بودن و داشت خاک میخورد !
اما به علت اینکه نزاشت دستگاهشو باز کنم و با دقت بررسی کنم و دیگه هم دسترسی ندارم بهش ، چیزی عنوان نکردم و هیچ ادعایی هم نکردم که : آقااااا بشتابییید من دستگاهی سراغ دارم زیر زمین رو با دوربین نشون میده!
راجع به سیستم های ماهواره ای هم گمان نکنم از اشخاصی که در پست مربوطه یاد کردم ، کسی حداقل در ایران در این کار (دفینه یابی) فعال تر و گردن کلفت تر و مجهز تر باشه !
اونوقت متخصصان اونها اصلا روحشون هم از این موضوع خبر نداره و دوست آقای سورنا باهاش بار در میارن و نقطه میزنن؟ به قول دوستمون جناب googeh اگر چنین سیستمی رو در اختیار دارن دیگه چه نیازی به چندرغاز پول شارژ من و شما دارن ؟ چرا خودشون چندتا کار بزرگ انجام نمیدن و قال قضیه رو نمیکنن؟ وقتی کسی به همچین سیستمی دسترسی داره حتما امکانات و شرایطش برای کار خیلی بهتر از امثال منو شما هست دیگه !
نکنه میخواید بفرمایید که در راه رضای خدا اینکار رو انجام میدن؟ :D
بحرحال ! گمان میکنم بحث خیلی ساده تر و روشن تر از این حرف هاست که نیازی به ادامه بحث باشه
بخاطر طولانی شدن مطلب از دوستان عزیز عذرخواهی میکنم
پاینده باشید @};-

Ancient (ره)

شنبه 1 فروردین1394 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باعرض معذرت بخاطر پست مجدد
دوستان عزیز پیشنهاد میکنم لینکی که قرار میدم رو مطالعه کنید.
گمان میکنم با خوندنش در رابطه با باستان شناسی ماهواره ای و هوایی اطلاعات خوبی کسب کنید !
پاینده باشید @};-

http://namehnews.ir/fa/news/49579/%DA%A ... B%8C%DB%8C

Ancient (ره)

شنبه 1 فروردین1394 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
Ancient نوشته است:
haloo نوشته است:
انسانیتمون ته کشیده

با سلام و شب بخیر
جناب هالو شما خیلی دارید تند میرید ! گمان نمیکنم هیچ کدوم از دوستانی که در برابر این ادعای کذب ایستادن بلانسبتشون " حرف مفت " زده باشن .
در ثانی کجا مهندس حمید فحش دادن که بنده بخوام بخندم؟ یکم دقت کنید میبینید ایشون یک تعبیری در جملشون کردن و بنده در نقل قول این تعبیر رو بُلد کردم و از اون خندم گرفت ،با عرض معذرت فکر هم نکنم خندیدن من به کسی ارتباطی داشته باشه . در اول عرایضم هم ذکر کردم روی حرفم با شخص خاصی نیست !
توضیحی دادم در رابطه با سیستم های ماهواری ای کذایی در امر فلزیابی که احتمال بسیار بالا هیچ کدوم از دوستان از اون آگاه نبودن و خواستم که مساله رو کمی شفافتر کنم!
شما هم مثل آقای سورنا دارید مصداق تعبیر مهندس حمید (گودرز و شقایق) عمل میکنید!
اسم این تاپیک چیه؟ فکر کنم فارسی نوشته : "سیستم های ماهواره ای "
چ ارتباطی به مشکل دوستان با دستگاه چنس داره؟ آیا غیر از اینه که جناب سورنا وقتی دستشون به جایی بند نشد در بحث با مهندس حمید ، این موضوع مشکلشون با چنس رو وسط کشیدن و موضع گیری کردن تا بلکه بتونن مهندس حمید رو هرطور شده محکوم کنند؟ واقعا این کار درسته؟رسم مردانگیه؟بحث بی ربط به موضوع تاپیک مغایر با قوانین انجمن نیست؟؟
شما دستگاه دیدی اندازه تیربار؟ خدا شاهده منم دوسال پیش در روستایی در اصفهان دستگاه دیدم که عین این تلوزیون های قدیمی داخل جعبه چوبی یود، فقط باتری این دستگاه بزرگتر از باطری ماشین بود و چیزی مثل دوربین مداربسته داشت که معلوم بود قسمت ددکتور اون وسیله هست ، و صاحب خونه اظهار میکرد که برادرانش 10 سال پیش این دستگاه رو از اونطرف آوردن و باهاش از زیر خونشون بار سنگینی خارج کردن و رفتن اونطرف.دستگاه رو هم نبرده بودن و داشت خاک میخورد !
اما به علت اینکه نزاشت دستگاهشو باز کنم و با دقت بررسی کنم و دیگه هم دسترسی ندارم بهش ، چیزی عنوان نکردم و هیچ ادعایی هم نکردم که : آقااااا بشتابییید من دستگاهی سراغ دارم زیر زمین رو با دوربین نشون میده!
راجع به سیستم های ماهواره ای هم گمان نکنم از اشخاصی که در پست مربوطه یاد کردم ، کسی حداقل در ایران در این کار (دفینه یابی) فعال تر و گردن کلفت تر و مجهز تر باشه !
اونوقت متخصصان اونها اصلا روحشون هم از این موضوع خبر نداره و دوست آقای سورنا باهاش بار در میارن و نقطه میزنن؟ به قول دوستمون جناب googeh اگر چنین سیستمی رو در اختیار دارن دیگه چه نیازی به چندرغاز پول شارژ من و شما دارن ؟ چرا خودشون چندتا کار بزرگ انجام نمیدن و قال قضیه رو نمیکنن؟ وقتی کسی به همچین سیستمی دسترسی داره حتما امکانات و شرایطش برای کار خیلی بهتر از امثال منو شما هست دیگه !
نکنه میخواید بفرمایید که در راه رضای خدا اینکار رو انجام میدن؟ :D
بحرحال ! گمان میکنم بحث خیلی ساده تر و روشن تر از این حرف هاست که نیازی به ادامه بحث باشه
بخاطر طولانی شدن مطلب از دوستان عزیز عذرخواهی میکنم
پاینده باشید @};-

درود عزیزم
اولا همانطور که قبلا هم عرض کردم من با مهندس حمید هیچ مشکلی نداشتم و ندارم و به گردن همه دین دارن..
دوما عزیز من در مورد سیستم ماهواره ایی یه نفر اینکار رو برای من انجام داد و یه قرون هم پول نگرفت ولی چون طرف میگفت فقط اون مکانی رو که میگم رو بهم بگین و من رو اونجا ببرین تا با مامورین اون رو در بیارم من ترسیدم و گفتم این به درد ما نمیخوره و پشیمون شدم از این اشنایی
حتی میگفت شما هیچ کاری به اون مکان نداشته باشید و فقط بشینید و سهمتون رو بردارید
سیستم ماهواره ایی مثل دستگاه های فلزیاب ..مثلا مینلب میاد این همه تعریف از دستگاه هاش میکنه و این همه فیلم پخش میکنن من باید این شک رو تو ذهنم داشته باشم و بگم چرا خودشون نمیرن گنج در بیارن
اشتباهه چون بزرگترین گنج برای اونا فروش همون دستگا هاست ..
در مورد دستگاه چنس هم باید به خدمت همتون عرض کنم که باز منظورم روی چیزای دیگه بود عزیزمدستگاهی که دست ساز باشه و کپی برداری از مدار اصلیش باشه مطمئن باشین نمیتونه به اون قدرت برسه و اکثر قطعات تو ایران چینی هستند .و جز الافی برای گنج پژوهان عزیز چیزی عایدشون نمیشه ..مگر اینکه یه مدار طراحی بشه که خود ایرانی ها طراحیش کنن ...
و به اون جوابی که میخوان برسن ..چرا بعضی دستگاه های شرکتی با خاک ایران جور نیستند ؟
چون اونا با شرایط خاک خودشون تستش میکنن و اون شرایط رو در نظر میگیرن..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 1 فروردین1394 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سال نو همگی مبارک باشه , چند وقت پیش یکی از دوستان آمد پیشم گفت یه سیستم خوب داره میاد شهر اگه جایی خوب و مطمئن داری بگو ببرم طرف رو , من آدرس سه جایی که با 35 زده بودم و تونل در آورده بودیم را بهش دادیم , اون هم طرف که از تهران آمده بود که برا یکی از بزرکان شهر سیستم بزنه سر جای ما هم برد . ما یه تونل پیدا کرده بودیم که دو راهی میشه ... طرف از پانصد متری محل ما نزدیکتر هم نرفته بود , لبتاب رو روشن کرده بود و گفته بود اینجا یه تونل داره که دو شاخه میشه و یه راه هم از دست راست تپه میره زیر این تونل تو عمق 1/8 سانتی من هم با ردیاب گرفتم دیدم داره درست میگه حفاری هم که کردیم اون تونل را هم در آوردیم . شما دوستان میشه بگین با چه سیستمی زده که حتی رو محل ما نیآمد , و از تو ماشین هم پیاده نشد و پانصد ششصد متر فاصله با محل داشت,....????

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 1 فروردین1394 - 12:16am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با درود بر دوستان عزیز
بزار چیزی که خودم در این مدت دیدم ولمس کردم بگم به لطف روند رو به رشد شبکه های ارتباطی علمی و اجتماعی که در سالهای اخیر در کشور باب شده که خود همراه با کلاه برداریها و اخاذیهای کلان بوده به سایتهای مفیدو کابردی امثال فلزجو در سطح فعلی ختم شده بله درسته پروژه چنس به سطح قابل قبولی نرسید اما خیلی از نکات فنی و اصول منتاژ رو برای عموم افراد جا انداخت تا جایی که امروز بچه ها در منتاژ با مدیر سایت رقابت تنگاتنگی دارند اگه هدایتی مدار تی ال رو عمومی نمیکرد دیر یا زود کس دیگری اینکارو میکرد همانطور که بعدها بارها مدارات دیگری معرفی شدن که به نوعی تی ال از اب درامدن اقا حمید هم در توان خودش با پایه قوی که از الکترونیک داشت با در نظر داشتن همراهی و پشتیبانی افراد سایت از لحاظ مالی فنی واعلام نتایج کمک شایانی درسرعت بخشیدن به این روند کردن که قابل تقدیر چه فایده افرادی باشند در سطح ایشون یا بالاتر که رقبتی به همکاری ندارن؟بشخصه در مدتی که کمو بیش حضور داشتم از سورنای عزیز جز نیکی ندیدم اما اینبار بنظرم یکم تند رفتن ولی باید قبول کرد چون جز نفراتی صف اول خرید اون فلزیاب بودن کمی در حق ایشون اچعاف شده که اگه مشکل از سیستم باشه شایداز طرف اقا مجتبی قابل برسی باشه به هر حال مهندس جان روز اول ساله بچه ها هم حتما راضی به این نوع کشمکش نیستن شما هم تجدید نظری کنید ویرایشی درصفحات قبل بفرماییدو ایشونو از تحریم در بیارید ایشالا که چنین مسائلی تکرار نشه و بگذاریم این تاپیک هم به روال معمول خودش ادامه بده دوستان خودشون قضابت کنن
با سپاس از سخاوت وهمراهی تمامی عزیزان @};- @};-

یکشنبه 1 فروردین1394 - 2:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure