انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 7:36am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من دیگه حرفی برای گفتن ندارم :)) :)) :)) :))

جمعه 29 اسفند1393 - 7:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان و مهندس حمید
واقعا ادم میمونه چی بگه! رزولیشن این تصویر کاملا همخوانی داره با رزولوشن گوشی های اندرویدی چند نسل پیش که به عنوان تصویر زمینه یا والپیپر استفاده میشه, خود عکسم که یه تصویر گرافیکیه!

جمعه 29 اسفند1393 - 7:52pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم مسعود عزیز. ممنون از این نکته سنجی شما!
البته توجه کنین حداقل بنده سایز تصویر رو عوض نکردم و همون ریزولوشن اصلی تصویر ارسالی بوده. ریزولوشن هم 960 در 540 هست که qHD محسوب میشه و طبق تایید ویکیپدیا طی چند سال گذشته در بسیاری از گوشی های موبایل استفاده شده:
http://en.wikipedia.org/wiki/Graphics_d ... 960x540.29
حالا البته این نکته در خصوص ابعاد تصویر چه کمکی به موضوع میکنه فعلا نمیدونم! مگر اینکه ثابت بشه این تصویر واقعا الکی هست و در اون صورت میشه رایزنی کرد که با چه دستگاهی درست شده! شاید هم برنامه تحلیل این تصاویر شگفت انگیز بر روی موبایل قرار داشته؟! :-? :D

جمعه 29 اسفند1393 - 8:01pm
استاد
استاد

حمید نوشته است:
خب دوستان عزیز پس از جستجوی زیاد در بین فایلهای خودم بالاخره یکی از تصاویر رو پیدا کردم! #:-s :D توجه شما رو به عکس جلب میکنم. در نظر داشته باشین این همون تصویری هست که ادعا میشه ازش برای پیدا کردن یک دفینه توسط ماهواره استفاده شده!
پیوست:
IMG-20140118-WA0000.jpg

به اون فلش ها توجه کنین خلاصه هر چی هست همونجاست! :D حالا اینکه اون قسمت چه فرق خاصی با جاهای دیگه تصویر داره و اصلا این تصویر مربوط به چی هست و نشانه چی هست دیگه باید دوستان نظر بدن!
لذا از دوستان و اساتید خواهش میکنم هر نظری دارن مطرح کنن و اگر میتونن این تصویر رو به هر استاد ؛ مهندس ؛ دکتر ؛ پرفسور و خلاصه هر جور متخصصی که میشناسین نشون بدین و نظرشون رو بگیرین تا ما هم متوجه بشیم داستان چیه! علم بنده که بقول ایشون از درک این تصویر عاجز بود! :( :D

درود بر شما
این عکسها مثل عکسهای هست که در روانشناسی معروف به تست رور شاخ هست که چند عکس مبهم حلو اون میگذارند و هر کس نظرش را در مورد اونها میگه ولی این عکسها هیچ مفهومی در عالم خارج ندارند فقط یه مشت خطوط کج کوله و شکلهای هندسی هست که فرد روانی دهنیات خودش را اینجوری پیاده میکنه و روانشناس پی میبره که فرد از چه ناحیه رفتاری و شخصیتی رنج میبره

جمعه 29 اسفند1393 - 8:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در این عکس عمق چقدره

جمعه 29 اسفند1393 - 9:13pm

محل اقامت: ایران
با درود . من سورنام

. این حمید منو تحریم کرد با یک آیدی دیگه اومدم. چون نمیتونه جواب درستی به من بده کم میاره منو تحریم کرد.
متاسفم برات حمید که نمیتونی انتقاد رو تحمل کنی و یکسره پرتوپلا و با آوردن چند جمله بقول خودت علمی میخوای ملت رو پرت کنی!
واقعا برات متاسفم که گفتی من حواسم هست و خیالت جمع باشه سورنا جان من وقتی میگم عمومی نمیکنم حتما نمیکنم دیگه!
یکی مثل کانی یکی مثل استاد آریا یکی مثل ژنرال و هوشی و کهیال بخاطر این دو رویی ها ترک انجمن کردن! چرا پای قولت نیستی واقعا تاسف آوره مدیریت یک انجمن اینجوری دروغگو و دو نقاب باشه دیگه بقیه باید چطور باشن!
در مورد زالوت هم بگم تو حتی نمیدونی عکس زالوت چطوره که بخوای راجبش تحقیق بکنی! یکی مثه haloo و هوشی و استاد آریا میدونن من چی میگم نه تویی که همه رو از خودت دور کردی! بوی پول بخوره مشام دیگه همه چی از بین میره انگار! من باور نمیکردم ولی واقعیت داره! حالا که اینجوریه اگه یک نفر فقط یک نفر پیدا بشه تصویر رو تحلیل کنه نامرده هرکی همه تصاویر اسکن ماهواره ای رو آپ نکنه!
استاد جاوید من احترام بخصوصی برات قائلم و هستم. میخوام خوب به حرفامو و منظورم دقت کنی! زنده باشید.

جمعه 29 اسفند1393 - 9:41pm
مدیر کل
مدیر کل

دیگه حوصله بحث با امثال شما رو ندارم! بقول خیلیها حیف من که بخوام با امثال شما بحث کنم! شما هر جور دوست داری فکر کن و با همون افکار هم زندگی کن ببین به کجا میرسی. عکسی هم که اینقدر روش مانور میدادی مجبور شدم بذارم که همه اظهار نظر کنن! پس دیگه جای بحثی نیست. عکس هم بقدری مضحک و بی معنیه که ممکن نیست کسی تصور کنه بابت قرار دادنش در اینجا مشکلی ایجاد بشه مگر برای بازار کلاهبرداران احتمالی این قضیه که اتفاقا هدف ما هم همینه!
در ضمن شما خودتو با اون افرادی که اسم بردی مقایسه نکن! خیلیاشون به دلایل شخصی نمیان. از کسی هم اینقدر قهرمان و حتی خدا نسازین! تک تک بچه های این انجمن به نوبه خودشون کاری صورت میدن. حالا اینکه بنده چه جایگاهی دارم هم فکر کنم مشخص باشه. ولی امثال شما جز همین بحثهای بیفایده و غیر مفید چیزی به انجمن اضافه نمیکنین. من هم مشکلم اتفاقا همینه که دنبال پول نبودم! وگرنه مثل این همه ادم سودجو خیلی بهتر و قویتر بلد بودم یه وبلاگ یا سایت بزنم و شروع کنم به فروشندگی. هم سودم زیاد بود و هم اینجوری مجبور به بحث بیهوده نمیشدم. همه هم قبول دارن اداره و کنترل و پاسخگویی در یک انجمن بمراتب مشکلتر و وقتگیرتر و دردسرسازتره تا یه سایت معمولی زدن و فروشندگی! کما اینکه هیچ کدومشون نمیتونن کار من رو بکنن. ولی من اگر میخواستم خیلی راحت میتونستم کاری که اونا میکنن رو بکنم. سواد و توان فنیم هم توی این مدت مشخص شده که از همشون بالاتر بوده! درد ما اینه که امثال شما نمیفهمین یا نمیخواین که بفهمین و به همین دلیل افرادی نظیر من هم بتدریج از این مقولات باید کنار بریم تا راحت بشیم و شما بمونین و همون کلاهبرداران همیشگی بازار فلزیابی!
جناب سورنا یادت باشه شما هم از من خیلی چیزها یاد گرفتی و هم از مطالب انجمنی که بیشتر زحماتش رو بنده کشیدم! پس تا آخر عمر خیلی به من مدیونی ولی من هیچی به شما مدیون نیستم چون نه پولی از تو بمن رسیده و نه چیزی ازت یاد گرفتم! کسی که این همه ادعاش میشه خوبه شعور فهم و درک این چیزا رو هم داشته باشه و بعد با پر رویی شروع کنه به عربده کشی! ولی چون نداری برای همین میگم حیف بحث کردن با شماست و حتی دیگه قادر به تحملت در این انجمن هم نیستم.

جمعه 29 اسفند1393 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:ymapplause: :ymapplause: @};-
مهندس حمید عزیز خیلی خوشحالم که با شما وانجمنتون اشنا شدم فکر نکنم در هیچ انجمنی در همه موارد مثل این انجمن در ایران وجود داشته باشه خدا عمر جاودانه به شما بده :ymcowboy:

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 29 اسفند1393 - 11:28pm
استاد
استاد

شبدیز نوشته است:
با درود . من سورنام

. این حمید منو تحریم کرد با یک آیدی دیگه اومدم. چون نمیتونه جواب درستی به من بده کم میاره منو تحریم کرد.
متاسفم برات حمید که نمیتونی انتقاد رو تحمل کنی و یکسره پرتوپلا و با آوردن چند جمله بقول خودت علمی میخوای ملت رو پرت کنی!
واقعا برات متاسفم که گفتی من حواسم هست و خیالت جمع باشه سورنا جان من وقتی میگم عمومی نمیکنم حتما نمیکنم دیگه!
یکی مثل کانی یکی مثل استاد آریا یکی مثل ژنرال و هوشی و کهیال بخاطر این دو رویی ها ترک انجمن کردن! چرا پای قولت نیستی واقعا تاسف آوره مدیریت یک انجمن اینجوری دروغگو و دو نقاب باشه دیگه بقیه باید چطور باشن!
در مورد زالوت هم بگم تو حتی نمیدونی عکس زالوت چطوره که بخوای راجبش تحقیق بکنی! یکی مثه haloo و هوشی و استاد آریا میدونن من چی میگم نه تویی که همه رو از خودت دور کردی! بوی پول بخوره مشام دیگه همه چی از بین میره انگار! من باور نمیکردم ولی واقعیت داره! حالا که اینجوریه اگه یک نفر فقط یک نفر پیدا بشه تصویر رو تحلیل کنه نامرده هرکی همه تصاویر اسکن ماهواره ای رو آپ نکنه!
استاد جاوید من احترام بخصوصی برات قائلم و هستم. میخوام خوب به حرفامو و منظورم دقت کنی! زنده باشید.

درود بر شما
اینکه یه مدیر سایت خشک رفتار باید باشه تا نظم عمومی سایت بهم نخوره یکی از قوانین سایت داری هست اصلا تا زور نباشه مدیریت یا حکومت کردن امکان پذیر نیست ولی با این حال مهندس حمید نرمش همیشگی را در قبال افراد داشته و تقریبا کل کل کردن با اونها دیگه براش عادی شده.از افرادی که نام بردید دلیل اصلی عدم حضور اونها در سایت را یکی یکی میدونم ودر سایت هم اگه بگردی میتونی پیدا کنی که دلیل رفتنشون خود خواسته بوده یا اینکه اخراج شدند اگه شما یا من هم جای حمید بودیم گاهی وقت نسبت به رفتار افراد گزینه ای به جز تحریم جلو رو نداشتیم. ادمی توی یک جمع باید همیشه حرمت برای افراد قائل بشه حتی اگه در یه مورد اونها لنگ بزنند وقتی من می بینم در یک مورد با کسی در سایت اختلاف نظر دارم برای اینکه اوضاع بحرانی نشه باید از خواسته خود کوتاه بیام هر چند حق با من باشه کلا تعادل رفتاری باید در یک جمع برقرار باشه تا این جمع بتونه ادامه بده
درسته که 99 درصد ادمی نسبت به پول گرایش مثبت دارند اما حداقل توی این دو سال مهندس حمید اگر این خصلت را هم داشته باشند در سایت از خودش ردی به جا نگذاشته و این تقریبا بی انصافی هست که بگیم مهندس حمید صرفا مادیاتی هست و بخاطر این موضوع اینجا حضور داره.تنها منبع درامد این سایت و مهندس حمید و مجتبی فروش ردیاب هست و کالا دیگری دیگه نیست که برای اونها متبع درامد زایی باشه در صورتی اگه بخاطر پول بود میتونستن 90 دستگاه اجق وجق هم در فروشگاه سایت عرضه کنند و برای خودشون پول پارو کنند
کمبود اطلاعات در مورد یک موضوع مثل مذهب هست که هر کسی مذهب خودش را میخواد به کرسی بشونه در صورتیکه حقیقت موضوع چیز دیگری هست پس جرو بجث کردن سر یک موضوع که دو طرف نسبت به اون کم اطلاع یا بی اطلاع هستند منطقی نمی باشه.بعضی از افراد واقعیت یک موضوع را دیر می پذیرند و یا به اجبار باید خودشون اون را تجربه کنند پس شخصیتها در پذیرفتن یا عدم پذیرفتن یک موضوع با همدیگه فرق میکنه و نمیشه به اون خرده گرفت که فلان کس انتقاد پذیر نیست این باید شما باشید که بتونید درک کنید که قالب شخصیت افراد متقاوته و پدیرفت یا نپذیرفتن موضوعات هم بر اساس مبنای ثابت شخصیتی شما و من نمی باشه و هر کس یک معیار برای رفتارش برای خودش در ذهنش تعریف کرده
مطمعنا دستگاههای عجیب و غریب وجود داره که تا ادمی خودش به چشم خودش نبینه باور نمیکنه و این یک چیز منطقی هست چونکه واقعا اگه موضوعی عمومی نباشه فرد در برخورد اولیه با اون قدرت درکش نداره و احتیاج به مرور زمان داره و از اونجا که همیشه همچنین موضوعات گنگی وجود داشته رفتار افراد بیشتردر برخورد با این افراد بیشتر محافظه کارانه هست تا اینکه بدون دلیل اون را پذیرش کنند

شنبه 1 فروردین1394 - 4:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
سورنای عزیز شما که باز زدی به صحرای کربلا برادر! :D من نمیدونم چرا هر بار فقط به شما بر میخوره؟!
بی رو دربایستی شما اگر میخوای احمق باشی خواهشا بنده رو احمق فرض نکن! اون چند عکسی که نمیدونم به چه دلیل اجازه هم ندادی توی انجمن بذارم تا همه نظر بدن ؛ واقعا هیچ مطلب قابل تحلیلی نداشت! مثل بسیاری از تصاویر فتوشاپی و شبیه به تصویری زوم شده از کف دریا یا شن ساحل بود که حقیقتا نمیشد گفت جایی از تصویر نشانه چیز خاصی هست. ولی استاد تحلیلگر شما یک نقطه تصویر رو که نظیرش صدها بار در جاهای دیگه تصویر دیده میشد ؛ علامت زده بود و میگفت اینجا اتاقکه!!! برای همین عرض میکنم اگر اصرار به حماقت داری حداقل بنده رو درگیرش نکن! :D اگر هم میخوای همه نظر بدن تصاویر رو بذارین عمومی بشه تا همه ببینن. چرا بنده رو قسم دادین که کسی نبینه؟! اینا همش عادیه؟ این همه تصاویر اسکن زمین شناسی و جی پی آر تا حالا دیدیم واقعا میشه چیزی ازشون متوجه شد ولی تصاویر شما فقط به این درد میخوردن که هیچ کس مطلقا نتونه در موردشون نظر بده به جز استاد کارشناس حرفه ای شما! همونطور که خودتون هم گفتین از تصاویر چیزی متوجه نشدین ولی چون به اون شخص اعتقاد دارین و کارش رو دیدین قبولش میکنین! پس من تا قیامت هم با شما بحث کنم بیفایدست! جالب اینجاست خود شما که این همه سنگ ماهواره رو در این مدت به سینه زدی هیچ دسترسی و حتی امکان تست ازش نداری! فقط داری از چیزی حمایت میکنی که خودت هم میدونی بیشترش کلاهبرداریه و باعث میشه بعضی دوستان هم تشویق بشن و برن دنبالش و یک پول هنگفتی رو احتمالا از دست بدن! خب این کار درسته؟ پس اگر ماهواره هست و شما دیدی و دیگران ندیدن ؛ خواهشا نتیجش رو هم برای شخص خودت نگه دار چون به ظاهر غیر شما اینجا نه کسی قبولش داره و نه حاضره از این پولها بده!
مطلب ماهواره ربطی به پالسی و توباکس نداره. اگر منظور شما اینه سواد من اشکال داره و لابد سواد شما موید مطلب ماهواره هست ؛ خب بار ها در بوق و کرنا کردین که ماهواره وجود داره! اما اینکه این سیستمهای قابل دسترس معمولی برای کاوش داستانشون چیه کلا بحثی جداست! این هم باز فهم و شعور شما رو نشون میده که اینطور گودرز رو به شقایق پیوند زدین!!! پالسی کارایی خودش رو داره و نقایص خودش رو. توباکس هم به همین صورت. در عین حال نگاه من بیشتر به نتایج کاوش و نظر کاوشگران هم هست. وقتی توباکس مشکلات بیشتری نسبت به پالسی داشت و کمتر کسی رغبت کرد حتی باهاش برای کاوش بره ؛ طبیعیه که ما بیشتر توجهمون رو به پالسی معطوف میکنیم. بخصوص که بنده در حال حاضر به موفقیت خوبی در این زمینه رسیدم. در عین حال ما چه روی پالسی چه توباکس چه وی ال اف ؛ چه زمین شناسی و مگنتومتر و حتی جی پی آر و غیره بحث کنیم همگی به صورتهای مختلف قابل دسترس هستن! همه امکان خریداری و یا حتی ساخت دارن. همه ازش فیلم و تست و مطالب فنی و مباحث اپراتوری در سایتهای مختلف موجوده. حالا از ماهواره شما چی موجوده؟ هیچ! چیزی که حتی اگر واقعیت داشته باشه ولی نه من دسترسی و امکان تست و تاییدش رو دارم نه شما و نه 99 درصد دیگه دوستان ؛ حتی بدرد بحث فنی و علمی هم نمیخوره چه برسه که کسی بخواد باهاش به سمت موفقیت حرکت کنه! پس حتی در صورت وجودش ؛ داریم سر یه چیز مجهول کشمکش میکنیم!
حالا شما این مطالب رو ارتباط دادی ؛ من هم ارتباط میدم و عرض میکنم هر دستگاه و فلزیابی هم که باشه قابلیت تست کردن داره. حتی اگر در خاک نباشه در هوا میشه ازش تست گرفت. ما اگر از شما تست سیستم ماهواره بخوایم چی داری که واقعا ارائه بدی؟ ملت فلزیاب با تست در خاک میگیرن باز راضی نیستن! حالا شما توقع داری کاوشگر بدبخت دهها برابر پول رو برای فقط یک بار به اصطلاح اسکن به طرف مقابل بده بدون اینکه هیچ تست قبلی و تضمین عینی برای کارکرد اون سیستم باشه؟ باز شما یه فلزیاب میسازی یا میخری به قیمت خیلی پایین تر ؛ واقعا کاری برات صورت میده! همونشم ماشالا این همه ایراد میگیرین و راضی نیستین! پس لیاقت امثال شما همینه که فقط جیبتون رو خالی کنن!
این انجمن هم تنها ظرفیتی که نداره برای کلاهبرداریه! وگرنه این همه دستگاه مختلف و مباحث حرفه ای. شما لطف کن یک سایت و انجمن دیگه نشون ما بده که از این حرفه ای تر و بدردبخور تر باشه! شاید هم منظور شما وبلاگها و سایتهای کلاهبرداری هست که دستگاههای دروغی و فضایی رو برای فروش گذاشتن! اگر اون میشه حرفه ای شما برو و با همونا مشغول باش. لزومی هم نداره در این سایت غیر حرفه ای وارد بشی. پس اگر میخوای اینجا حضور داشته باشی دیگه بهیچ وجه چنین خزعبلاتی رو سر هم نکن. چون بار بعدی برخورد من بسیار سنگین تر خواهد بود!

=)) =)) =))
مهندس حمید خدا بگم چیکارت نکنه نصف شبی از خنده دلدرد گرفتم بخدا =)) =))

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

شنبه 1 فروردین1394 - 6:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure