انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:37am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

یه نکته دیگه اینکه هنوز هواپیماهای مالزی که گم شدن اکثرا پیدا نشدن ، ماجرای برمودا رو نتونستن حل کنند و و و و اونقت بچه های اینجا با ۱۵۰۰۰ دلار دارن زیر خاک رو تا ۵۰ متری کاوش میکنند واقعا این علم صادرات داره :-D

پنج شنبه 28 اسفند1393 - 3:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

omidzz نوشته است:
یه بنده خدایی بود تو شهر ما خیلی ادعاش میشد تو این زمینه که من از ماهواره شارژ میخرم و حتما باید سر وقت بیای سر مکانت باشم و یه دونه میخ زیر زمین هم میگیرم
فقط ۱۵ میل هزینه اش هست
ما هم گفتیم اوکی شما بیا میخ نه ۳ تا دونه سکه بهار آزادی رو بگیر ما ایمان میاریم
آقایی که شما باشی اومد و ۴ تا براپ کوبوند سر جا و ۱ ساعتی با میخ براپ ها ور رفت و گفت ماهواره آنتن نمیده و نمیشه و این فیلم بازیا
وقتی داشت میرفت بهش گفتم آخه مرد مومن تو که با دستگاه براپی زورکی تو 2 متری میتونی ۱۰۰ گرم طلا رو تشخیص بدی چرا هی میگی ماهواره ای ماهواره ای؟
جوابش جالب بود: گفت این مردم دروغهای بزرگ رو بهتر باور میکنند..
الحق و ولانصاف هم خوب کاسب بود و با اینکه دستگاهش براپی بود تا ۴-۵ متر اسکن قابل قبولی میداد‌..

بعد از اون به چندتا سایتهای کفار ماهواره ای ایمیل دادم سر این ماجرا و فقط یه سایت جواب داد که پیدا کردن یه خمره طلا زیر زمین مثل اینه که بخوای تو تاریکی از یه ساختمون ۱۰۰ طبقه بری بالا

\M/ \M/ \M/ فانتبهوا یا اولی الابصار.

پنج شنبه 28 اسفند1393 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوستان سلام
از یه عده از همجا بی خبر یه عده از خدا بیخبر پول شارژ ماهواره گرفتن این عکس رو تحویلشون دادن :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

پنج شنبه 28 اسفند1393 - 11:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این که انگار تخم مرغ توی ماهیتابس :D

پنج شنبه 28 اسفند1393 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شبیه کروموزوم هستتتتتتتت :D

جمعه 29 اسفند1393 - 5:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

mani1063 نوشته است:
دوستان سلام
از یه عده از همجا بی خبر یه عده از خدا بیخبر پول شارژ ماهواره گرفتن این عکس رو تحویلشون دادن :D

احتمالا زدید به آشپزخونه داریوش سوم اینم نمونه تخم مرغیه که داشته میپخته مختصاتش رو باید بزنید تو سیستم معلوم میشده دربار روزی چندتا نیمرو میزدن تو رگ :))

جمعه 29 اسفند1393 - 7:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یادمه چند وقته پیش شبکه manoto یه مستند گذاشته بود در مورد حمله هیتلر به روسیه و گم شدن اتاق کهربا که بعد از مدت ها باستان شناسان مکانشو با ماهواره اسکن کرده بودن که دقیقا مکانشو پیداکرده بودن دقیقا زیر زمین مث زمین فوتبال بود به نظرم کار با این دستگاه زیسکه چون قیمتش خیلی بالاست و فرض کنیم یکی تقلبی اشو بهمون بندازه ..

جمعه 29 اسفند1393 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنظر من ارزششو نداره که بخوای این همه پول برا این سیستم بده ادم پس بهتره دنبالش نریم.

جمعه 29 اسفند1393 - 9:48am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز اون مستند رو بنده دارم و بارها هم نگاهش کردم! کجا از طریق ماهواره موفق شدن اتاق کهربا رو پیدا کنن؟! تمامش در حد حدس و گمان بود و آخرش هم چندین منطقه رو با استفاده از دستگاه جی پی آر اسکن کردن و در نهایت به هیچ نتیجه ای نرسیدن!
درسته این سیستمها شاید وجود هم داشته باشن ولی عملکردشون اون چیزی نیست که بعضیها ازش افسانه ساختن! بارها عرض کردم وقتی شما دستگاهی نداری که از روی خود زمین بصورت مطمئن بگه اون زیر دقیقا چه خبره و خطا هم در کار نباشه ؛ چه توقع و منطقی در کار هست که یک دستگاه از ارتفاع چندین کیلومتری بالای زمین کار رو برای شما یکسره کنه؟!؟! واقعا عقل هم چیز خوبیه. ما تا حرف میزنیم به بعضی دوستان مطلع از اخبار غیب بر میخوره! ولی حتی در کاوشهای بزرگ جهانی هم تا حالا موفقیتی که همه دنیا بفهمن با این ماهواره ها بدست اومده وجود نداشته. داستان ماهواره تا این لحظه 99 درصد فقط برای سرکیسه کردن کاوشگران بدبخت بوده! پس طبیعتا ما اصلا اون 1 درصد احتمالی از حقیقتی هم که بخواد در کار باشه نمیتونیم در نظر بگیریم! :D

جمعه 29 اسفند1393 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود.

مهندس حمید شما که عکسای ماهواره ای رو دیدی و نتونستی تحلیل کنی برادر دیگه بقیه قضایا مشخصه! هرکی میاد و اطلاعاتی راجب ماهواره ای میزاره چشمی برای دیدنش نیست! ولی هرکی بیاد بگه کلاه گنده رفته سرش 400 تا پست تایید پشت سرش میاد!
شما هم تا اونجایی که من یادمه همیشه میگفتی سیستم پالسی بدرد گنج یابی نمیخوره و همیشه از توباکس طرفداری میکردین که فقط و فقط این سیستم میتونه جوابگو باشه و بس! که بخاطر این صحبتت خیلیا رفتن و هزینه کردن و توباکس های مختلف تهیه کردن و به نتیجه نرسیدن و بعد شما به تازگی دیگه توباکس رو نقض و روی به پالسی آوردی و میگی کلا تنها سیستمی که بدرد بخوره برا گنج یابی همین پالسی هستش!
اون چیزی که من دستگیرم شده اینه که این سایت ظرفیت و کشش صحبت راجب مسایل حرفه ای و بزرگ منجمله ماهواره ای رو نداره لااقل فعلا! وسلام.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 29 اسفند1393 - 2:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure