انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:09am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت دوستان عزیز باید خدمتتون عرض کنم که دروغه این سیستم...
یه مثال میگم خودتون تحقیق کنید به قول خبرنگارا من کد خبر میدم.
قوی ترین سیستم ها در اختیار کشور اسراییل هستش اگر همچین سیستم های وجود داشت که اسراییل به راحتی کانال های زیر زمینی و انبار مهمات و سایت های موشکی حزب الله رو که نهایت در عمق 10 متری هستش پیدا میکرد دیگه کاسه چکنم چکنم دست نمیگرفت و در جنگ آخر زمین گیر این تونل ها با عمق 10 متری نمیشد.
قضاوت با شما.....

.کثیف ترین انسان کسیست که رازهای زمان دوستی را در زمان دشمنی فاش سازد.

یکشنبه 7 دی1393 - 7:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
سلام دوستان
سیستم ماهواره ای وجود داره و یکی از دوستان من که بابت دستگاه زدن به یکی از کشورهای همجوار ایران رفته بود وجودش رو تایید کرد و عکسهایی رو هم آوورده که صحت گفتارش رو تایید میکنه.

یکشنبه 7 دی1393 - 8:03pm
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
با عرض سلام خدمت همه اساتید محترم سایت و دوستان عزیز.
باید خدمتتون عرض کنم که همچین سیستمی وجود نداره به هیچ عنوان الان خدمتتون یه مثاله عقلانه میگم.
به قول خبرنگارا من کد خبر میدم قضاوت با شما و عقل و علم شما...
ابتدا باید خدمتتون بگم که در حرفه گنج و دفینه یابی کارشناس ها و استادها و علم این کار بیش از 80درصد در اختیار کشور اسراییل هستش حالا به دلایلی که همه میدونیم....
حال کد حرف من اینجاس که عزیزان اگر سیستم ماهواره ای درست بود کشور اسراییل و رژیمش از دست تونل ها و موشک های حزب الله و حماس اینقدر زمین گیر نمیشدن.
نهایت عمق این اهداف در 10 متری هستش پس چطور نمیتونن پیدا و منهدم کنن؟؟؟
در آخرین جنگ چندماه پیش هم ضربه بسیار سختی از این بابت خوردن بطوری که خودشون اقرار به زمین گیر شدن تو این تونل ها و موشک های زیر زمینی شدن.
من طبق اطلاعات دقیق نظامی خدمتتون عرض میکنم با جدیت که همچین سیستمی وجود نداره و ساده نباشید با یه جی پی اس زدن و ارسال مختصات اگه میشد به زیره زمین از طریق ماهواره رفت که الان سنگ رو سنگ بند نمیشد از نظر امنیت. :-BD :-BD

.کثیف ترین انسان کسیست که رازهای زمان دوستی را در زمان دشمنی فاش سازد.

یکشنبه 7 دی1393 - 9:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این سیستم ها کاملا دروغه..هرکی بخواد بگه سیستم ماهواره ای راسته بدونید یا خودش کلاهبرداره و یا با کلاهبردارا ارتباط داره

جمعه 26 دی1393 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir6777 نوشته است:
این سیستم ها کاملا دروغه..هرکی بخواد بگه سیستم ماهواره ای راسته بدونید یا خودش کلاهبرداره و یا با کلاهبردارا ارتباط داره

دقیقاً و 100% درست میگی. باز هم همین اواخر یه دوستی علی رغم توصیه ها و هشدارهام بهشون رفتن و گول این اسم کذایی دهن پرکن رو خوردن، سر-کیسه شدن و........ برگشتن.

شنبه 26 دی1393 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه این سیستم با این دقت و وسعت حقیقت داشت باید تا الان 10 بار گنج کوروش را پیدا کرده بودن و خیلی چیزای دیگه

لطفا گول نخورید :((

شنبه 27 دی1393 - 4:21pm

benz نوشته است:
اگه این سیستم با این دقت و وسعت حقیقت داشت باید تا الان 10 بار گنج کوروش را پیدا کرده بودن و خیلی چیزای دیگه

[/size] لطفا گول نخورید :((

سلام
هارپ میتونه بعنوان یه فلزیاب ماهواره ای عمل کنه ...

دوشنبه 28 دی1393 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

هارپ چیست؟

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 4:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
amir6777 نوشته است:

سلام دوست عزیز
بنده کلاهبردار نیستم و با کلاهبردارها هم رابطه ی ندارم اما سیستم ماهواره ای وجود داره.

جمعه 3 بهمن1393 - 2:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پادمهر نوشته است:
amir6777 نوشته است:

سلام دوست عزیز
بنده کلاهبردار نیستم و با کلاهبردارها هم رابطه ی ندارم اما سیستم ماهواره ای وجود داره.

پس در این صورت به نظر من جاهلید! :))

شنبه 3 بهمن1393 - 12:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure