انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 12:08pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
با سلام خدمت دوستان
اینم یک عینک دیگه
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺎﯾﺖ ﮔﺮﺩﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﭼﺸﻤﻢ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ
ﻣﻄﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ
ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﺸﻪ
ﻟﻨﺰﯼ ﮐﻪ ﺯﯾﺮ ﻟﺒﺎﺱ ﺭﻭ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﻭ ﯾﺎ ﺯﯾﺮ ﻫﺮ
ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﻪ ﺭﻭ
Kaya option ﻣﺨﺘﺮﻉ ﺍﯾﻦ ﻟﻨﺰ ﺭﻭﯼ ﭼﻨﺪ ﻧﻮﻉ
ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﻮ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺭ
ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﻉ ﮔﻮﺷﯿﻬﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪﻩ ﻭ
ﻗﻤﯿﺘﯽ ﺣﺪﻭﺩ 900 ﺗﺎ 1200 ﺩﺍﺭﻩ
ﺍﻣﯿﺪ ﻭﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺗﮑﻨﻮﻟﻮﮊﯼ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ
ﺑﺸﻪ
ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﻟﻨﺰ ﻫﺎ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﻣﺼﺮﻑ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ
ﭘﻠﯿﺲ ﻭ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﺫﮐﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﻭﻟﯽ
ﺧﻮﺩﺵ ﺩﻭﺭﺑﯿﻨﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﮐﻪ ﺗﺎ ﻓﺎﺻﻠﻪ
1000 ﻣﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯﺵ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩ ﺍﻭﻥ ﻫﻢ
ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯾﺎ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻃﻼﻉ
ﺭﺳﺎﻧﯽ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺍﻣﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﻔﯿﺪ ﻭﺍﻗﻊ ﺑﺸﻪ
www.kaya-optics.com/products/experiments.shtml

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 17 خرداد1393 - 2:11am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

keyhanjam نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
اینم یک عینک دیگه
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺎﯾﺖ ﮔﺮﺩﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﭼﺸﻤﻢ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ
ﻣﻄﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ
ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﺸﻪ
ﻟﻨﺰﯼ ﮐﻪ ﺯﯾﺮ ﻟﺒﺎﺱ ﺭﻭ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﻭ ﯾﺎ ﺯﯾﺮ ﻫﺮ
ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﻪ ﺭﻭ
Kaya option ﻣﺨﺘﺮﻉ ﺍﯾﻦ ﻟﻨﺰ ﺭﻭﯼ ﭼﻨﺪ ﻧﻮﻉ
ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﻮ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺭ
ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﻉ ﮔﻮﺷﯿﻬﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪﻩ ﻭ
ﻗﻤﯿﺘﯽ ﺣﺪﻭﺩ 900 ﺗﺎ 1200 ﺩﺍﺭﻩ
ﺍﻣﯿﺪ ﻭﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺗﮑﻨﻮﻟﻮﮊﯼ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ
ﺑﺸﻪ
ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﻟﻨﺰ ﻫﺎ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﻣﺼﺮﻑ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ
ﭘﻠﯿﺲ ﻭ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﺫﮐﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﻭﻟﯽ
ﺧﻮﺩﺵ ﺩﻭﺭﺑﯿﻨﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﮐﻪ ﺗﺎ ﻓﺎﺻﻠﻪ
1000 ﻣﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯﺵ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩ ﺍﻭﻥ ﻫﻢ
ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯾﺎ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻃﻼﻉ
ﺭﺳﺎﻧﯽ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺍﻣﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﻔﯿﺪ ﻭﺍﻗﻊ ﺑﺸﻪ
http://www.kaya-optics.com/products/experiments.shtml

واقعا چقد جالبه!!! علم ب صورت روزانه داره پیشرفت میکنه.. ب احتمال خیلی قوی راسه دفینه یابی بدرد بخوره. وقتی میتونی لایه ای رو فیلتر کنی باید بتونی پشت ی ساروج یا زیر خاک رو تا حدودی رد بدی دیگه..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 18 خرداد1393 - 12:13pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
واقعا چیز جالبیه.
فقط دوستان راهی پیدا کنین که بشه تهیه اش کرد.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 18 خرداد1393 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ولی دوستان اگه اینجور دوربین ها رو تو دستت بگیرن کارت زاره جرمش خیلی بالاس

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 18 خرداد1393 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
اگر زیر لباس رو نشون بده که دیگه امنیت نداریم. من که دیگه نمیتونم برم بیرون.:D
من بهشون ایمیل زدم و سوال کردم که آیا محصولی دارن که بشه داخل خاک رو هم دید؟
جواب بدن میزارم تو پیج.
البته انگار سنگاپور و کره هم نمایندگی دارن اگر جوابشون اوکی باشه من هر از چندگاهی به این کشورآ راهم میفته میتونم تهیه کنم.

یکشنبه 18 خرداد1393 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
سلام
اگر زیر لباس رو نشون بده که دیگه امنیت نداریم. من که دیگه نمیتونم برم بیرون.:D
من بهشون ایمیل زدم و سوال کردم که آیا محصولی دارن که بشه داخل خاک رو هم دید؟
جواب بدن میزارم تو پیج.
البته انگار سنگاپور و کره هم نمایندگی دارن اگر جوابشون اوکی باشه من هر از چندگاهی به این کشورآ راهم میفته میتونم تهیه کنم.

درسته این عینک هارو خیلی وقته فکر کنم از6سال پیش یا بیشتر بود که داشتند روشون کار میکردند چند سال پیش هم وجود داشت ولی دست هرکسی نبود منظورم اینکه فقط بعضی ادم ها داشتند قیمتش هم خیلی بالا بود این عینک ها به هیچ درد فلز یابی فکر نکنم بخوره چون اگر دقت کرده باشید یه جورایی لایه برداری میکنه که میشه گفت تا عمق نهایتا 15سانت کار میده
ولی از این خیلی پیشرفته ترش هم هست که بتونه خیلی بهتر فیلتر کنه ولی همچین فراوان نیستد اگرهم گیر بیارید باید پول خیلی خیلی زیادی بالاش هزینه کنید :D
درضمن اگر می تونست با دقت خوبی لایه برداری کنه که دیگه باید اول از همه تو دست بیمارستان ها دکترا بود خیلی راحت میکرد کارشون رو :-BD
موفق باشید :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 18 خرداد1393 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تولا جان شما از کجا میدونی الان در بیمارستانها مورد استفاده نیست? یا خیلی جاهای دیگه? اما ب نظرم اون دوربینی ک گریوانت گذاشته لینکشو، خیلی جالبه و حتما ب درد دفینه یابی بخوره.. آقای |r| اگ امکانش هست ی ایمیل ب اون شرکت بزن و بهشون بگو ک ایا اون دوربینشون درخاک هم مثل دیوار عمل میکنه?? لطف میکنی

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 18 خرداد1393 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
تولا جان شما از کجا میدونی الان در بیمارستانها مورد استفاده نیست? یا خیلی جاهای دیگه? اما ب نظرم اون دوربینی ک گریوانت گذاشته لینکشو، خیلی جالبه و حتما ب درد دفینه یابی بخوره.. آقای |r| اگ امکانش هست ی ایمیل ب اون شرکت بزن و بهشون بگو ک ایا اون دوربینشون درخاک هم مثل دیوار عمل میکنه?? لطف میکنی

این غیر ممکنه که بتونه زیر زمین رو نشون بده الان من خودم چنتا اشنای دکتر دارم هیچ کدومشون از کاربرد این دوربین چیزی نمیدونن شاید چند سال دیگه پیشرفته تر شه ولی فعلا غیر ممکنه بتونه همچین کارایی داشته باشه الان هست دستگاهی که بشه زیر زمینو باش دید ولی خوب قابل حمل نیست :D
کاربردش اونوقت روی زمین خیلی فرقمیکنه لایه های سطحی رومیگیره اگر میتونست همچین کارایی واسه حفاری داشته باشه که بخواد یکی دو متر یا بیشتر بزنه که دیگه هرچی دفینه بود تا حالا در اورده بودن :D
الان گیراوردنش کاری نداره قیمتش خیلی بالاهست قول میدم هیچ گونه کاربردی هم برای حفاری و فلزیابی نداره :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 19 خرداد1393 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوربینی ک گریوانت لینکشو گذاشته چیزه بدردبخوری میتونه باشه باید دربارش تحقیق کرد. ولی قطعا کسی نمیتونه کارکرد سیستمی مثل زالوت رو زیرسوال ببره.. ی چیزیه ک رودست نداره.. و مطمئنم 99درصد افراد عضو این انجمن ندیدنش و اطلاع چندانی ازش ندارن.. بگذریم روزگار خوش.

دوشنبه 19 خرداد1393 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
دوربینی ک گریوانت لینکشو گذاشته چیزه بدردبخوری میتونه باشه باید دربارش تحقیق کرد. ولی قطعا کسی نمیتونه کارکرد سیستمی مثل زالوت رو زیرسوال ببره.. ی چیزیه ک رودست نداره.. و مطمئنم 99درصد افراد عضو این انجمن ندیدنش و اطلاع چندانی ازش ندارن.. بگذریم روزگار خوش.

خوب دوست عزیز اگر چیز مهمی هست بگو تا همه بدونن ماروهم از گمراهی دربیارین
زالوت دیگه چه نوع سیستمی هست اگر امکانش هست یه شرح کامل از کاربرد هاش و نوع کارکردش بگید :YMPRAY:
چیزی که باعث موفقیت انسان میشه هم فکری هست درمورد این مسایل هم هرکی طبق مطالبی گه گفته شده ودر همین اینترنت هست یه مختصرمواردی رو میدونه در ایران میشه یه جورایی گفت هیچ کسی از این نوع دوربین ها نداره اگرهم باشه خیلی خیلی کم هستند که تعدادشون انگشت شمار هست
هرکسی یه مقدار مطلب دراین مورد مسایل میدونه که شاید رو هم رفته مطلب با ارزشی بشه :-BD
موفق باشید ;)

دوشنبه 19 خرداد1393 - 2:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: abd و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure