انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:01am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

ایخدا یکی بگه این ماهواره که باهاش عکس میگیرن مال کیه؟ : :(( مال کدوم کشوره؟ :(( :((
چجوری دست شما افتاده؟ :(( :((
این کیه که از هالیوودم فراتر رفته و ماهواره هوا کرده؟ :(( :(( :((
گیرم که ماهواره هم هست من فقط میخوام صاحبش پیدا شه :(( :((

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:17am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
منم دستگاه عجیب و غریب زیاد دیدم حتی اون دوربینی که اقای تیتان گفتند و همه بهش خندیدن اما سیستم ماهواره ای رو هنووز ندیدم و هرگز نمیگم که وجود نداره چون دستگاه فوق پیشرفته چند بار دیدم و اما از دوربین:
البته تصویرش بصورت کاملا واضح نیست ولی بسیار پیشرفته و فوق سری هست دوربین دیجیتال و سیاهرنگ و بزرگتر از دوربین های معمولی با چند تا دکمه , نمی دونم تصویرش رو چطوری براتون توضیح بدم فرض کنید شما یک منظره دارید که حاوی یک کوه ,یک نفر انسان و یک کوزه پر از طلا که داخل کوه جاسازی شده و یک ماشین سواری پشت کوه

خوب با تنظیماتی که در دوربین انجام میدادید میتونستید کوه رو کاملا از مقابلتون بر دارید طوری که ماشین سواری رو بصورت واضح ببینید
یا اینکه دوربین رو طوری تنظیم کنید که انسان مقابلتون رو بصورت کاملا عریان ببینید
یا اینکه همه چیز رو حذف کنید و فقط کوزه طلای داخل کوه رو ببینیذ البته این قسمت از تصویر زیاد واضح نبود و مثلا سکه طلا بصورت دایراه ای با اندازه همون سکه طلا ولی به رنگ زغال گداخته

این بار اگه دیدم حتما ازش عکس میگیرم و اینجا قرار میدم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:20am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
ی تصویر دیگه فرستادم از همونایی ک امروز ب دستم رسید مهندس خصوصیتو چک کن فکر کنم واضحتره!بگذریم. آقای عزیز مگه من اپراتور این سیستمم ک بتونم تحلیلش کنم اسکناشو عجبا!!!!!! دارم فارسی پست میزارم! بعدشم من هیییییچ تعصبی روی این قضیه ندارم چون نه مال منه و نه پیشنهادم میکنم کسی بره سمتش چرا? چون ادمایی ک میان اینجا 90 درصدشون ندارن و محتاج، خوده بنده هم شاملش میشم، و اگ برن 10-15تومن بدن و مکانشون باقر باشه اونوقت میخوان چ گلی ب سر کنن ها??با این پول میشه حداقل ی نقطه زن خوب گرفت و همیشم برای خودشون برن کاوش و حالشو ببرن. در کل من چون میدونم هست و واقعیت داره سر حرفم هستم حالا ی عده هم بیان منکر بشن. من وظیفه دونستم واقعیت رو عنوان کنم همین.

سورنا جان منم با شما هم عقیده هستم و میگم هست دستگاه عجیب و غریب زیاد وجود داره
بهتره یکی از تصاویر رو اینا قرار بدی دوست من تا ببینیم چیه؟

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هوشی جان درود برتو. داداش بخدا اجازش دست من نیست این ادمی ک اینو فرستاده کله گندست اگ اجازه داد چشم. چون اونایی ک برا مهندس حمید فرستادم بت اجازه خودش بود و شرط گذاشت ک سکرت بمونه منم با همون شرطا براش فرستادم. فردا اعلام میکنم اگ بشه چ بهتر. دوست ندارم اطمینانی ک بهم داره ازبین بره.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:37am

بروبچ فقط کبری.من امروز دیدم.تو کفش موندم.عجب چیزیه.ماهواره کیلو چنده.بیا برو کبری بگیر .یا پول بده بیان با کبری برات بزنن .دیگه از ماهواره خیالی بهتره.

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:39am
مدیر سایت
مدیر سایت

سورنا نوشته است:
ی تصویر دیگه فرستادم از همونایی ک امروز ب دستم رسید مهندس خصوصیتو چک کن فکر کنم واضحتره!بگذریم. آقای عزیز مگه من اپراتور این سیستمم ک بتونم تحلیلش کنم اسکناشو عجبا!!!!!! دارم فارسی پست میزارم! بعدشم من هیییییچ تعصبی روی این قضیه ندارم چون نه مال منه و نه پیشنهادم میکنم کسی بره سمتش چرا? چون ادمایی ک میان اینجا 90 درصدشون ندارن و محتاج، خوده بنده هم شاملش میشم، و اگ برن 10-15تومن بدن و مکانشون باقر باشه اونوقت میخوان چ گلی ب سر کنن ها??با این پول میشه حداقل ی نقطه زن خوب گرفت و همیشم برای خودشون برن کاوش و حالشو ببرن. در کل من چون میدونم هست و واقعیت داره سر حرفم هستم حالا ی عده هم بیان منکر بشن. من وظیفه دونستم واقعیت رو عنوان کنم همین.

درود
سورنا جان عزیز من ناراحت نشو چون شما اولین کسی هستید که لااقل توی دنیای مجازی به عکسهای گرفته شده از ماهواره به اذعان خودتون دسترسی دارید
ما که به قول شما سوادشو نداریم ولی نتونستیم هیچ جای وب رد پایی از این موضوع پیدا کنیم و مهمتر هم اینکه هیچ کسی ادعای شما رو نداشته
حالا چجوریه که این تصاویر فقط بدست شما میرسه؟
اگه شما بگید اسم این ماهواره چیه و مال کدوم کشوره که شما کیفشو میبرید اعدامت میکنن؟
اگه قرار بود اعدامت کنن تا حالا اعدامت کرده بودن شما که لطف کردین و برای بالا بردن سطح آگاهی ما جماعت بیسواد این موضوع رو پیش کشیدین یه محبت بکنین بیشتر آگاهی مارو بالا ببرید و درموردش توضیح بدید!
ما که نخواستیم اسم و فامیل کسی رو بدونیم
دوست عزیز یه توضیح علمی بده
درباره نحوه عملکر این ماهواره
درباره ماهیت این ماهواره
درباره ملیت این ماهواره
درباره مالکیت این ماهواره
دوست عزیز اگر همچین موضوعی باشه چجوریه توی یک کشور جهان سوم با این پیشینه که هنوز از زمانی که اینترنت اومده توش 10 سال نگذشته ملت میان همچین استفاده ای میکنن اونوقت توی دنیای به این پهناوری هیچ جایی بحثی ازش نیست؟
یا یکبار برای همیشه پاسخ این اما و اگر ها رو بده و یا مرد و مردونه این بحث رو که هیچ منفعتی درش نیست دیگه خاتمه بده
شما فرمودید که هدفت بالابردن آگاهی ماست
خب ممنون ولی میشه بفرمایید که اگر من فردا همچین ادعایی کردم و گفتم همچین سیستمی هست و ازم توضیح خواستن و گفتن جیه و طرز کارش چجوریه
بگم سورنا گفته والامن نمیدونم؟

صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کوهیار عزیز جواب این سوالات در این 22صفحه هستش و اوناییکه نیست بنده هم نمیدونم و یا نمیتونم پاسخش رو بدم. درضمن من خیلی غلط بکنم ب شما بگم بیسواد! حرف دهن من نذار دوست گرامی.تا اونجا ک تونستم گفتم و درخدمت دوستان. الانم خودت برو اگ تهرانی بگرد عواملی دارن پیداشون کن و جواب سوالاتتو اوناییکه من نتونستم جوابتو بدم ازشون بپرس بهت میگن.شبخوش.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:58am
مدیر کل
مدیر کل

خب متاسفانه جناب سورنا بهیچ وجه موافقت نکردن که من این تصاویر رو لااقل بصورت تغییر یافته توی انجمن بذارم! :( :D
بهرحال ایرادی نداره. ما حتی اگر فرض رو بر این بذاریم که تصاویر واقعی هستن باز هم بدرد کسی نمیخوره! جز همون افرادی که واقعا میدونن معنی تصاویر چیه! از نظر من تصاویر همین سیستم زمین شناسی خودمون بمراتب واضح تر و مشخص تر هست و دستگاه بسیار ارزانی هم هست و خیلی راحت تر هم میشه ازش استفاده کرد.
بحث ماهواره اگر به اون شکل مطرح شد بعنوان چیزی بود که بقول معروف کار رو تمام بکنه و واقعا بگه اون زیر چه خبره! نه اینکه بدتر از هر سیستم فلزیاب و ردیاب و زمین شناسی سرگیجه بگیریم! در عین حال بنظر میاد سیستم ماهواره هم اگر درست باشه فقط در خصوص تونل یا حفره ممکنه چیزی رو مشخص بکنه. چون در همه تصاویری که من دیدم فقط به همین دو مورد اشاره شده بود که همونم اصلا روی تصویر برای من واضح نبود. حفره رو هم که سیستم زمین شناسی خیلی بهتر مشخص میکنه و تازه اگر فلز در تماس با خاک باشه میشه از وجودش مطلع شد. اما این سیستم ماهواره ای بنظر نمیاد اصلا فلز رو مشخص کنه. مگر اینکه اون هم یک تحلیل جداگانه داشته باشه که در تصاویر اشاره نشده. البته هیچ بعید هم نیست. اگر حفرش اونجوری باشه یک نقطه دیگه رو هم میشه علامت زد و کنارش نوشت طلا! :D
در عین حال یک ایراد دیگه این تصاویر این بود که همگی تک رنگ بودن! یعنی یا از رنگ سبز و مشکی استفاده شده بود و یا سیاه و سفید بود! که این هم نقطه ضعف دیگری نسبت به تمامی سیستمهای تصویری دیگه هست که میتونن حالت رنگی داشته باشن و لااقل در مورد رنگهای مختلف تحلیل داشت!

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 1:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

سورنا نوشته است:
کوهیار عزیز جواب این سوالات در این 22صفحه هستش و اوناییکه نیست بنده هم نمیدونم و یا نمیتونم پاسخش رو بدم. درضمن من خیلی غلط بکنم ب شما بگم بیسواد! حرف دهن من نذار دوست گرامی.تا اونجا ک تونستم گفتم و درخدمت دوستان. الانم خودت برو اگ تهرانی بگرد عواملی دارن پیداشون کن و جواب سوالاتتو اوناییکه من نتونستم جوابتو بدم ازشون بپرس بهت میگن.شبخوش.

سورنا جان
این سیستم ماهواره ای که هیچی
ولی اون دوربینی که بحثش پیش اومده بنظرت صدها برابر بهتر از این ماهواره نیست؟
خب اگر همچین چیزی توی دست کسی باشه هیچ ناشناخته ی براش نمیمونه
تصور کن اگر همچین دوربینی دستت باشه میگیری دستت و راه میفتی میری در و دشت و کوه و دمن و برا خودت میچرخی و سنگ و صخره رو کنار میزنی و یه دفترچه و یه خودکارم میگیری دستت و هرچی دفینه هست پیدا میکنی و آدرس و مقدارشو توی دفترچت مینویسی و میری خونه تصمیم میگیری که بری سر وقت کدومش
عجب دوربینی
دیگه من موندم فلزیاب و حفره یاب و مگنومتر و جی پی آر و ماهواره به چه کار میاد؟
دوربینو عشقه :-*

صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خب متاسفانه جناب سورنا بهیچ وجه موافقت نکردن که من این تصاویر رو لااقل بصورت تغییر یافته توی انجمن بذارم! :( :D
بهرحال ایرادی نداره. ما حتی اگر فرض رو بر این بذاریم که تصاویر واقعی هستن باز هم بدرد کسی نمیخوره! جز همون افرادی که واقعا میدونن معنی تصاویر چیه! از نظر من تصاویر همین سیستم زمین شناسی خودمون بمراتب واضح تر و مشخص تر هست و دستگاه بسیار ارزانی هم هست و خیلی راحت تر هم میشه ازش استفاده کرد.
بحث ماهواره اگر به اون شکل مطرح شد بعنوان چیزی بود که بقول معروف کار رو تمام بکنه و واقعا بگه اون زیر چه خبره! نه اینکه بدتر از هر سیستم فلزیاب و ردیاب و زمین شناسی سرگیجه بگیریم! در عین حال بنظر میاد سیستم ماهواره هم اگر درست باشه فقط در خصوص تونل یا حفره ممکنه چیزی رو مشخص بکنه. چون در همه تصاویری که من دیدم فقط به همین دو مورد اشاره شده بود که همونم اصلا روی تصویر برای من واضح نبود. حفره رو هم که سیستم زمین شناسی خیلی بهتر مشخص میکنه و تازه اگر فلز در تماس با خاک باشه میشه از وجودش مطلع شد. اما این سیستم ماهواره ای بنظر نمیاد اصلا فلز رو مشخص کنه. مگر اینکه اون هم یک تحلیل جداگانه داشته باشه که در تصاویر اشاره نشده. البته هیچ بعید هم نیست. اگر حفرش اونجوری باشه یک نقطه دیگه رو هم میشه علامت زد و کنارش نوشت طلا! :D
در عین حال یک ایراد دیگه این تصاویر این بود که همگی تک رنگ بودن! یعنی یا از رنگ سبز و مشکی استفاده شده بود و یا سیاه و سفید بود! که این هم نقطه ضعف دیگری نسبت به تمامی سیستمهای تصویری دیگه هست که میتونن حالت رنگی داشته باشن و لااقل در مورد رنگهای مختلف تحلیل داشت!

مهندس حمید حالا که فهمیدم این تصاویر سیاه و سفید و یا تک رنگن دیگن یقین پیدا کردم آخر کشکه :D اقا عجب داستانیه این ماهواره

خدایا از سر بچه های این انجمن به خیر بگذرون :YMPRAY:

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 2:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure