انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 5:55pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
دوستان قرار نیست چون ما چیزی رو ندیدیم تکذیب کنیم نمیگم بگیم درسته و تایید کنیم ولی احتمال که میشه داد همچین دستگاه هایی وجود داشته باشه
اگر استفاده از امواج از فاصله دور کار نامعقولیه چرا برای کشف بعضی از بناهای اهرام ثلاثه مصر از این تکنولوژی استفاده کردند اونم اساتید باستانشناسی جهان :-?
شما پول داشته باش بهترین دستگاه هاشون رو هم برات رو میکنند حرف اول رو اونطرف پول میزنه داداش من پول...

دوست عزیز ما هم نگفتیم نمیشه . شما تاپیکهای قبلی رو بخونین اتفاقا میبینید راجع به اهرام مصر هم علتش گفته شده

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد نوشته است:
دوستان قرار نیست چون ما چیزی رو ندیدیم تکذیب کنیم نمیگم بگیم درسته و تایید کنیم ولی احتمال که میشه داد همچین دستگاه هایی هی وجود داشته باشه
اگر استفاده از امواج از فاصله دور کار نامعقولیه چرا برای کشف بعضی از بناهای اهرام ثلاثه مصر از این تکنولوژی استفاده کردند اونم اساتید باستانشناسی جهان :-?
شما پول داشته باش بهترین دستگاه هاشون رو هم برات رو میکنند حرف اول رو اونطرف پول میزنه داداش من پول...

سید جواد جان همین 1ساعت پیش 8تا تصویر ماهواره ای ب درخواست خودم برام فرستادن اینقد حرفه ایه ک آدم دوس داره نگاش کنه هی.. باور کنید ی سری از ا ج ن ا س هم ک بعداز کشف اورده بودن واسه خودشون برای فروش نشونم داد! :ymsmug: دوستان انکارکننده فعلا انکار کنید ببینم ب کجا میرسید! :))

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سومر نوشته است:
سید جواد نوشته است:
دوستان قرار نیست چون ما چیزی رو ندیدیم تکذیب کنیم نمیگم بگیم درسته و تایید کنیم ولی احتمال که میشه داد همچین دستگاه هایی وجود داشته باشه

دوست عزیز ما هم نگفتیم نمیشه . شما تاپیکهای قبلی رو بخونین اتفاقا میبینید راجع به اهرام مصر هم علتش گفته شده

ولش کن حدیث قشنگی گذاشتی خیلی حال کردم :)

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
سید جواد نوشته است:
دوستان قرار نیست چون ما چیزی رو ندیدیم تکذیب کنیم نمیگم بگیم درسته و تایید کنیم ولی احتمال که میشه داد همچین دستگاه هایی هی وجود داشته باشه

سید جواد جان همین 1ساعت پیش 8تا تصویر ماهواره ای ب درخواست خودم برام فرستادن اینقد حرفه ایه ک آدم دوس داره نگاش کنه هی.. باور کنید ی سری از ا ج ن ا س هم ک بعداز کشف اورده بودن واسه خودشون برای فروش نشونم داد! :ymsmug: دوستان انکارکننده فعلا انکار کنید ببینم ب کجا میرسید! :))

انکار چیزی هست که ادم بدونه ولی از روی قصد و نیت نگه. سورنا اگه هست خدا رو شکر . میتونی یه فایلشو برام بفرستی یا اینکه سکرته :-B

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 10:41pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب سورنا 3 تا از تصاویرشون رو برای من فرستادن! فکر میکنم هیچکسی نمیتونه متوجه بشه که این تصاویر اصلا متعلق به چه چیزی هست! تصاویر بیشتر شبیه اینه که از ذرات آب تصویر گرفته شده باشه یا یک سری اشکال هندسی شبیه به کریستال درش مشاهده میشه! حالا من به ایشون عرض میکنم خب شما چطور ممکنه از این تصاویر چیزی متوجه بشین؟ ایشون هم با ناراحتی میگن علمش رو نداری!!! :D ایرادی نداره. ما علمشو نداریم ولی چشم که داریم! ارتباط دادن اشکال هندسی مورد مشاهده در یک تصویر به جنس یا حفره یا تونل در هیچ سیستم تصویری مشکل نیست! ولی در اینجا من هر چی فکر کردم هیچ ارتباطی در تصویر مشاهده نکردم! حالا اگر این تصاویر نیاز به علم داره که خب پس دیگه تصویر به چه دردی میخوره؟! تصویر برای اینه که بشه از اشکال موجود درش چیزی متوجه شد! نه اینکه وسط صد ها نقطه و دایره و چند ضلعی شما دور یکی خط بکشی بگی این یک حفرست! خب منم نظیر همونو چند جای تصویر میتونم پیدا کنم و بگم اینا چرا حفره یا تونل نیست؟! :D خدمت سایر دوستان هم عرض میکنم اگر بنا به این تصاویر باشه تحلیلش صد ها برابر مشکل تر از تصاویر جی پی آر یا زمین شناسی هست! باز اونجا اگر حفره ای باشه قشنگ در تصویر مشخص میشه. ولی اینجا اصلا چنین حالتی هم نیست! با این حال ایشون اصرار دارن با همین تصاویر مدام داره جنس در میاد! :D خب کسی بخیل نیست. ولی این تصاویر به فرض دست هر کسی هم باشه چیزی ازش متوجه نمیشه! تصور دوستان این بود که تصاویر احتمالی طوری هست که انگار مستقیما داریم زیر زمین رو میبینیم! اما اصلا چنین چیزی نیست. در واقع بنظر من هزینه استخدام کارشناسی که این تصاویر رو بتونه به حفره یا تونل یا چیز دیگه ربط بده شاید بیشتر از خود تهیه تصاویر باشه!!! ;) :D

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب به سلامتی تکلیف معلوم شد
فقط خواهشی ازتون دارم
هرکسی از این تصاویر فوق امنیتی داره پیش خودش نگه داره و دیگه اینجا درموردش بحث نشه بهتره

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بحث میشه بهتر از اینام بحث میشه! انجمن ازاده و تا قوانین زیر پا گذاشته نشه هیچکس حق نداره بگه بحث بشه یا نشه جز مدیران کل. مهندس حمید دستت درد نکنه شما ب اونا میگه ملکول آب فلان??!! من نه تمام این فروم از شما انتظار پاسخ دیگری دارند! قرارشد تحلیل کنی و اگ نتیجه ای حاصل شد بگی نه اینکه شما بگی عکس ملوکول ابه فلان! اگ ب من اعتماد داشتی ک این عکسای ماهواره ایه و من هم متقابلا اعتماد کردم ک فرستادم ک تحلیل کنی و نتیجشو بگی، دیگه واقعا انتظار دارم عادلانه پست بزاری در این رابطه... اگرم اعتماد نداشتی ک اون تصاویر ماهوارست پس چرا گفتی بفرست??? خیلیا در تفسیر تصویرهای همون سیستم زمین شناسی کمدارشو گذاشتین موندن! اگ تصویر اسکن کبری 400 رو دیده باشی اصلا میمونی این چیه!!!! چ برسه ب تصاویر ماهواره ای!!! بازم همونجور ک در خصوصی گفتم با قاطعیت میگم شما هم قادر ب تفسیر این تصاویر نیستی حمید جان.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
بحث میشه بهتر از اینام بحث میشه! انجمن ازاده و تا قوانین زیر پا گذاشته نشه هیچکس حق نداره بگه بحث بشه یا نشه جز مدیران کل. مهندس حمید دستت درد نکنه شما ب اونا میگه ملکول آب فلان??!! من نه تمام این فروم از شما انتظار پاسخ دیگری دارند! قرارشد تحلیل کنی و اگ نتیجه ای حاصل شد بگی نه اینکه شما بگی عکس ملوکول ابه فلان! اگ ب من اعتماد داشتی ک این عکسای ماهواره ایه و من هم متقابلا اعتماد کردم ک فرستادم ک تحلیل کنی و نتیجشو بگی، دیگه واقعا انتظار دارم عادلانه پست بزاری در این رابطه... اگرم اعتماد نداشتی ک اون تصاویر ماهوارست پس چرا گفتی بفرست??? خیلیا در تفسیر تصویرهای همون سیستم زمین شناسی کمدارشو گذاشتین موندن! اگ تصویر اسکن کبری 400 رو دیده باشی اصلا میمونی این چیه!!!! چ برسه ب تصاویر ماهواره ای!!! بازم همونجور ک در خصوصی گفتم با قاطعیت میگم شما هم قادر ب تفسیر این تصاویر نیستی حمید جان.

داداش چرا ناراحت میشی؟
من عرض کردم چیزی که فقط ازش شنیدیم رو انقدر بزرگش نکنیم
نه یه عکسی
نه یه دلیلی
نه یه سایتی
خوب بحث درمورد این قضیه دیوانگی نیست؟
شما که عکس نمیگذاری و میگی محرمانست....خوب دمت گرم،ایولا برو حالشو ببر... میخوای دل مارو آب کنی؟
انجمن و شما هر دو آزادین

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 11:59pm
مدیر کل
مدیر کل

باشه جناب سورنا شما ناراحت نشو! من نمیدونم شما چه حساسیتی روی این سیستمهای ناشناخته دارین که با تعصب در موردشون برخورد میکنین! ولی فراموش نکن کلا تعصب از عقلانیت فاصله داره! نکته جالب اینجاست که حتی خود شما قادر به تحلیل تصاویر نبودی و طبق گفته خودت ظاهرا فقط اون کسی که این تصاویر رو به شما میده میتونه چنین تحلیل هایی انجام بده! در ضمن مقایسه این تصاویر با تصاویر سیستمهای زمین شناسی و جی پی آر حتی از دید یک کودک هم مضحک هست! اون تصاویر صدها برابر مشخص تر هستن با این حال بقول شما نیاز به تحلیل دارن. دیگه چه برسه به این تصاویر بی ربط!
حالا هم ایرادی نیست. شما اگر اجازه بدین بنده میتونم تصاویر رو در انجمن بذارم تا همه نظرشونو بگن. هر قسمتی از تصاویر هم که دوست داشتین بگین حذف یا ادیت کنم که بهیچ وجه امکان سوءاستفاده توسط کسی وجود نداشته باشه! لااقل سواد اینو دارم! ;)

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ی تصویر دیگه فرستادم از همونایی ک امروز ب دستم رسید مهندس خصوصیتو چک کن فکر کنم واضحتره!بگذریم. آقای عزیز مگه من اپراتور این سیستمم ک بتونم تحلیلش کنم اسکناشو عجبا!!!!!! دارم فارسی پست میزارم! بعدشم من هیییییچ تعصبی روی این قضیه ندارم چون نه مال منه و نه پیشنهادم میکنم کسی بره سمتش چرا? چون ادمایی ک میان اینجا 90 درصدشون ندارن و محتاج، خوده بنده هم شاملش میشم، و اگ برن 10-15تومن بدن و مکانشون باقر باشه اونوقت میخوان چ گلی ب سر کنن ها??با این پول میشه حداقل ی نقطه زن خوب گرفت و همیشم برای خودشون برن کاوش و حالشو ببرن. در کل من چون میدونم هست و واقعیت داره سر حرفم هستم حالا ی عده هم بیان منکر بشن. من وظیفه دونستم واقعیت رو عنوان کنم همین.

پنج شنبه 14 خرداد1393 - 12:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure