انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 7:05pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید حرفهای شما خیلی منطقی هست طوری که
عقل انسان اونو قبول میکنه خیلی ممنون که روشنگری میکنین
مهندس عزیز شما در الکترونیک خیلی وارد هستین میخواستم
بدونم که آیا دستگاه تصویری وجود داره که بتونه عکس یه جنسی رو
در زیر خاک در بیاره یا این هم کلا شایعه است
ممنون

یکشنبه 11 خرداد1393 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بردیا جان بنده رو وادار ب پست گذاشتن نکن! من تا اندازه ای ک بشه گفت گفتم و لزومی هم نمیبینم بیشتر بگم. آقای دفینه جو هم تا اونجا ک میگه وجود دارند و نظامی امنیتی هستند این ماهواره ای ها، و افراد خاص میتونن استفاده کنن قبول دارم. بخدا برام مشکل ب وجود میاد(ترس) ک بگم چ ا ر گ ا ن ی این خدمات رو اداره میکنه توی ایران. این 10-15میلیون ک میگیرن کلاهبرداریه رو راجب همه قبول ندارم اونیکه این کارشه واقعا برات کار انجام میده. هنوزم پای حرفم هستم و جا نزدم چون چیزی نگفتم ک معذرت میخوام از رو باد معده باشه. همین امشب با haloo دیدار داشتم عکسای ماهواره ای رو نشونش دادم میگفت بده من بزارم توی سایت کف کنن.. گفتم نه ! نمیزارم چون صاحبش اجازه نداده. فردا پس فردا کپیشو میدن ب یک بدبختی و میگن برو توی زمینت اینجاو اینجا جنس داره درار. بعد میکنه میبینه چیزی نیس میاد فلزجو هزارتا فحش بار اونیکه ماهواره ای میزنه و اونیکه این سیستمو تصدیق کرده میکنه! پس بیخیاله ما. مهندس حمید از شمام عذرخواهی میکنم ک حاضر جوابی کردم. پاینده باشید.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 11 خرداد1393 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
بردیا جان بنده رو وادار ب پست گذاشتن نکن! من تا اندازه ای ک بشه گفت گفتم و لزومی هم نمیبینم بیشتر بگم. آقای دفینه جو هم تا اونجا ک میگه وجود دارند و نظامی امنیتی هستند این ماهواره ای ها، و افراد خاص میتونن استفاده کنن قبول دارم. بخدا برام مشکل ب وجود میاد(ترس) ک بگم چ ا ر گ ا ن ی این خدمات رو اداره میکنه توی ایران. این 10-15میلیون ک میگیرن کلاهبرداریه رو راجب همه قبول ندارم اونیکه این کارشه واقعا برات کار انجام میده. هنوزم پای حرفم هستم و جا نزدم چون چیزی نگفتم ک معذرت میخوام از رو باد معده باشه. همین امشب با haloo دیدار داشتم عکسای ماهواره ای رو نشونش دادم میگفت بده من بزارم توی سایت کف کنن.. گفتم نه ! نمیزارم چون صاحبش اجازه نداده. فردا پس فردا کپیشو میدن ب یک بدبختی و میگن برو توی زمینت اینجاو اینجا جنس داره درار. بعد میکنه میبینه چیزی نیس میاد فلزجو هزارتا فحش بار اونیکه ماهواره ای میزنه و اونیکه این سیستمو تصدیق کرده میکنه! پس بیخیاله ما. مهندس حمید از شمام عذرخواهی میکنم ک حاضر جوابی کردم. پاینده باشید.

داداش نمونه اون تصاویر رو بنده هم زیاد دیدم
ولی یک نفر که گرافیک بلده و با نرم افزارهای ادیت میتونن راحت کار کنن یه چیزایی برات درست میکنند که کف کردن سهله....
از این عکسا زیاده داداش

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 11 خرداد1393 - 10:05pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم مرلین عزیز.
سیستمهای تصویری که شناخته شده هستن یا بر اساس مقاومت خاک عمل میکنن که پرابی هستن و بهشون سیستم زمین شناسی گفته میشه نظیر اگزاماینر یا مدار زمین شناسی خودمون. یا اینکه بصورت مگنتو متر هستن که بر اساس اندازه گیری تغییرات دقیق مغناطیس کار میکنن و یا سیستم های جی پی آر که بر اساس ارسال و دریافت امواج رادیویی فرکانس بالا عمل میکنن. در این بین سیستم جی پی ار کمی دقیق تر بنظر میرسه ولی قیمت بسیار بالایی هم داره و ساختش هم تقریبا عملی نیست. چیزی که ما بتونیم بسازیم و بشه گفت حالت تصویری داشته باشه همون مدار زمین شناسی هست.
البته این سیستمها هیچ تصویر دقیقی از زیر زمین ارائه نمیدن و بیشتر برای حفره یابی قابل اعتماد هستن و بهرحال تصویرشون نیاز به تحلیل داره.
سیستمهایی که بتونن تصویر دقیق اجسام رو نشون بدن باید به نوعی از اشعه ایکس استفاده کنن که این نوع سیستم متاسفانه بصورت انعکاسی جواب نمیده و گیرنده باید در طرف دیگه هدف وجود داشته باشه! پس مثلا برای اسکن یک تپه میتونه چنین چیزی وجود داشته باشه ولی برای روی خاک قابل استفاده نیست. کار با اشعه ایکس هم بسیار خطرناکه و به این راحتی نیست. در ضمن این نوع امواج توسط ماهواره و از راه دور هم قابل استفاده نیست!

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:11am
مدیر کل
مدیر کل

جناب سورنا اگر واقعا چنین تصاویری در اختیار دارین و نمیتونین عمومیش کنین در صورتی که به من اعتماد دارین برای من بفرستین تا صحت تصاویر رو مورد بررسی قرار بدم و مطمئن باشین نتیجه هر چه باشه در انجمن اعلام خواهم کرد.
در ضمن برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از تصاویری که میفرمایین میتونین با انواع واترمارک بصورت تاریخ یا اسم فلزجو جوری تصویر رو ادیت کنین که دیگری در جای دیگه نتونه ازش سودجویی کنه! اینکه کار مشکلی نیست! :D

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
والا هرچی ما میایم مودبانه توضیح میدیم مثل اینکه افاقه نمیکنه
چندین ماه پیش هم که این بحث ماهواره شروع شد من چند تا سوال مطرح کردم که انگار هیچ پاسخی نداشت
ما وقتی میگیم طرز کار این تکنولوژی چطوریه دیگه چه ربطی به محرم و نامحرم داره؟ یه توضیح علمی خواستیم
حالا خواهش دارم عزیزانی که ادعای این تکنولوژی رو دارن یه پاسخی به این مواردی بدن که در زیر مطرح میشه:
عزیزان من شما که میگید ماهواره حتما میدونید که ماهواره چیه و برای فرستادن و در مدار زمین قرار دادنش و برای نگهداری و بروز بودنش چقدر هزینه باید کرد و چقدر متخصص باید فعالیت داشته باشه؟
شوخی نیست که توی قرن 21 هنوز تعداد کشورهایی که ماهواره فرستادن فضا به اندازه انگشتای دست نیست؟ #:-s
ضمنا کشور ایران هنوز چند سالی نیست که تونسته ماهواره بفرسته فضا اونم ماهواره امید به کمک روسیه با هزار بوغ و دهل YMWHISTLE
حال شما ادعا دارید که یه ماهواره فرستادید فضا و فقط هم باهاش دفینه پیدا میکنی؟
میدونی هزینه سوخت همون موشکی که ماهواره رو حمل میکنه چقدره؟
باقی فاکتورهای لازم رو کاریش ندارم
حالا بفرض میگید خوب ما که ماهواره نفرستادیم فضا مال آمریکاست ولی ما استفاده میکنیم؟
خب اینکه بیشتر مضحکه اونا تکنولوژی به این مهمی و به قول شما محرمانشونو دادن دست تو باهش دفینه بزنی؟
و اما کل داستان ماهواره اینه
عزیزم اینکه میگید مختصات میدین بله مختصات نقطه مورد نظر رو با یه دستگا جی پی اس معمولی میگیرین و بعد هم میرید توی گوگل ارث و مختصات نقاط رو میدید بهش و چندتا تصویر میگیرید و بعد هم توی نرم افزارهای ویرایش عکس مثل فتوشاپ چندتا تصویر گرافیکی ادیت میکنید و میدید دست ملت احمق و اونهام فکر میکنن که بله ماهواره شما اومده رو نقطه و چرخ زده و براشون عکسبرداری کرده
تمام داستان ماهواره همینه وسلام

خواهشا ین داستان رو دیگه تموم کنید L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:30am

دوست عزیز موارد و دستگاهای عجیب و غریب وجود دارند من خودم یک دوربین امریکایی دیدم که تا 100 متر زیر زمین رو بصورت واضح نشون میداد اون وقتی که رفته بودم عراق دیدم حالا شما بیا اینجا و توضیح بخواه که این دستگاها وجود ندارند چون ما نمیدونیم طرز کارش چطوره؟

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:39am
مدیر سایت
مدیر سایت

titan نوشته است:
دوست عزیز موارد و دستگاهای عجیب و غریب وجود دارند من خودم یک دوربین امریکایی دیدم که تا 100 متر زیر زمین رو بصورت واضح نشون میداد اون وقتی که رفته بودم عراق دیدم حالا شما بیا اینجا و توضیح بخواه که این دستگاها وجود ندارند چون ما نمیدونیم طرز کارش چطوره؟

دوست عزیز اگر شما نمیدونید طرز کارش چطوره دلیل نمیشه که فکر کنید دیگه هیچکس بلد نیست و نمیفهمه طرز کارش چیه
تمام موارد اینجوری بر یک اساس کار میکنند و اون هم ارسال و دریافت امواج هست
این صحبتی هم که شما فرمودید قطعا اشتباه متوجه شدید و همچین چیزی نبوده
بابا حداقل ماهواره یکم پیچیده تر هست و کاراییش هم میتونه کمی متفاوت باشه ولی دوربین دیگه نوبره
میگم این دوربین شما هم محرمانه بود؟ اسم نداشت؟ اندازش چقدر بود؟ مثل یه دوربین معمولی بود؟ یعنی فقط میزدی به چشمت و عمق زمین رو میدیدی با تمام محتویاتش؟
میشه لطف کنید و یکم در موردش توضیح بدید؟

صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:50am

راستیتش من نمی خوام در موردش زیاد صحبت بکنم
اندازه اش یه کمی از دوربین معمولی بزرگتر بود و کاملا فلزی به رنگ مشکی با جند تا دکمه و ولوم .وقتی توی تنظیماتش وارد میشدی میتونستی کوه مقابلت رو برداری و پشتش رو ببینی یا اینکه طلاهایی که توی کوه مخفی شده اند و ....مسخره است مگه نه .غیر قابل باوره هرکسی که یکی دو کلاس درس خونده باشه اونو غیر ممکن میدونه چون فکر میکنه همه علم ها پیش اون جمع شده و بس
حتی اسم و تصویرش رو هم دارم ولی به دلایلی نمیتونم ارائه بدم
شما و سایرین هم میتونن باور کنند یا نه میل خودتون هست

دوشنبه 11 خرداد1393 - 1:02am
مدیر سایت
مدیر سایت

titan نوشته است:
راستیتش من نمی خوام در موردش زیاد صحبت بکنم
اندازه اش یه کمی از دوربین معمولی بزرگتر بود و کاملا فلزی به رنگ مشکی با جند تا دکمه و ولوم .وقتی توی تنظیماتش وارد میشدی میتونستی کوه مقابلت رو برداری و پشتش رو ببینی یا اینکه طلاهایی که توی کوه مخفی شده اند و ....مسخره است مگه نه .غیر قابل باوره هرکسی که یکی دو کلاس درس خونده باشه اونو غیر ممکن میدونه چون فکر میکنه همه علم ها پیش اون جمع شده و بس
حتی اسم و تصویرش رو هم دارم ولی به دلایلی نمیتونم ارائه بدم
شما و سایرین هم میتونن باور کنند یا نه میل خودتون هست

بله خب اینجور موارد و مسائل فقط توی ایران پیدا میشه :))
یعنی اگه شما بگید اسمش چیه مثل فیلمهای هالیوودی میان از روی آدرس آی پی کسیکه اون پست رو زده پیدا میکنن و تام کروز رو میفرستن تا بصورت شبانه بیاد توی خونتونو یه قرص بندازه توی لیوانت و تو هم منفجر بشی و همه فکر کنن شهاب سنگ خورده به خونتون =))
چجوریه اینجور تکنولوژیها رو فقط کسانی میبینن که هیچ تخصصی ندارن و نمیتونن درموردش صحبت کنن؟
همشون محرمانه هستن و از اسرار نظامی سی آی ای هستن؟ نمیدونم دست شما چکار میکنن؟
چجوریه اینجور تکنولوژیها هیچ اثری ازشون توی دنیای پهناور اینترنت پیدا نمیشه
حتی طرز کارشونم به ذهن کسی نمیرسه :ymparty:
فقط یک نتیجه میمونه واونم اینکه
دروغ محضه
خجالت بکش باو [-X

صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 11 خرداد1393 - 1:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure