انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 10:31am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
این خبر در مورد گنجینه چنگیز خان مربوط به پارسال هست:
http://isna.ir/fa/news/92062415205/%D8% ... B%8C%DA%A9
دقت کنید اشاره شده از تصاویر ماهواره ای هم میخوان کمک بگیرن! من در منابع خارجی هم چک کردم استفاده از تصاویر ماهواره هم نتونسته هنوز به پیدا کردن مقبره و دفینه عظیم چنگیز خان کمک کنه!
دوستانی که مرتب دم از کاربرد ماهواره میزنن کمی کلاهشون رو بالاتر بذارن! چون گنجینه چنگیز خان از اون چیزی که شما فکرش رو میکنین هم با ارزش تره! :D

مهندس جان
اینجور صحبتها توهین به تمام جوامع تحصیلکرده و مهندس و طراح هست
خواهش دارم تمام تاپیکهای بی اساس و پوچ و پا منقلی به قول بردیا رو حذف کنید و هرکسی هم از این صحبتها کرد به اشد مجازات محکوم کنید
بابا ما میگیم یه مدرک بیار آقا میگه محرمانست؟
مهندس جان شما توی انجمن وزیر و وکیل و دولتی هم داشتید و ما نمیدونستیم؟ :-o

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 10 خرداد1393 - 12:48am

سلام میبینم بحث ماهواره داغ است تو را به خدا ذست بدلم نگذارید یکی از اقایان گردن کلفت پر اداع گفت یک اسکن ماهواره دارم جا ها کاملا مشخص است بیایید برای تاییددستگاه بزنیید ما هم دستگاه انجمن را بردیم برای دو نقطه که ماهواره مشخص کرده بود دستگاه انجمن تایید کرد دقیقا با حجم وعمق داده شده از طرف ماهواره شش متر عمق حجم 80*80 دوهفته بجای ششمتر -نه متر کندیم به نتیجه نرسدیم پدرمان در آمد. جالب صاحب نقشه گفت من این همه هزینه کردم تقصیر شما است چرا تایید کردید میگم بابا ما که انسانیم اشتباه میکنیم دستگاه دو میلیونی اشتباه داره چرا ماهواره میلیاردی شما اشتباه کرده ...به خودم بالیدم دستگاه انجمن با ماهواره در یک سطح هستن اگه به مال میرسیدم حرف برادرانیکه اداع دارند ماهواره میتونه از زیر نقشه برداری کنه را قبول میکردم :((

یکشنبه 10 خرداد1393 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه جناب koohyar با این حرفت که تاپیکها حذف بشن اصلا موافق نیستم [-X . تو انجمن بحث ازاده و اتفاقا باید همه تاپیکها باشن تا همه با هم به یه جایی

برسیم

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

یکشنبه 10 خرداد1393 - 12:52am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان در صفحان قبلی به سیستم حرارتی اشاره کردن بنده هم کمی جستجو کردم متوجه شدم احتمالا تنها چیزی که ماهواره بتونه تشخیص بده همون مساله حرارت هست! خب اولا همه میدونیم دوربین های حرارتی خیلی راحت تر از این حرفا پیدا میشه! در ثانی استفاده از سیستمهای حرارتی نزدیک به خود زمین بمراتب دقیق تر هست تا ماهواره ای که هزاران کیلومتر دورتر قرار گرفته! بقول معروف آدم عاقل که نمیاد لقمه رو دور دهن بچرخونه و اخرش از همون تکنولوژی ولی از راه دورتر استفاده کنه! اگر هم این کار رو میکنن برای مناطق وسیع یا صعب العبور میتونه منطقی باشه. ثالثا این سیستمها هم خیلی مورد بحث قرار گرفته و اگر هم جوابی بده در سطح زمین هست و در عمق و برای اکثر اهداف کمک زیادی نمیکنه.

یکشنبه 10 خرداد1393 - 12:53am
مدیر کل
مدیر کل

جناب pmlpd شما اگر توضیحات اولیه مبحث اپرتوراتوری ردیاب 35 رو درست مطالعه میکردین به این صورت عمل نمیکردین! بنده دقیقا ذکر کردم هر چه از آثار و نشانه در اونجاست ابتدا نادیده بگیرین و سپس ردیابی کنین. حالا وقتی شما با یک سیستم دیگه اونجا رو بگیرید که دیگه مشخصه با ردیاب اسیر خطای ذهنیت در خصوص اون نقطه میشین مگر اینکه کارکشته ردیابی باشین! این مورد رو ما زیاد دیدیدم.
ماهواره هم اونجا چیزی نمیتونسته مشخص کنه چون امواجی برای تصویربرداری دقیق زیر زمین اون هم از فواصل هزاران کیلومتری اصلا وجود نداره! نهایتش ممکنه دمای اون قسمت خاک کمی با اطراف فرق داشته باشه که این هم دلیل بر وجود دفینه نیست! از این حرارت سنج ها یا دوربین های حرارتی هم برای مصارف خودش زیاد پیدا میشه. اگر خواستین از فروشنده های خودش میتونین تهیه کنین و زیاد هم در دفینه یابی کاربرد ندارن. ولی همینا رو شما از فروشنده های دفینه یاب بخواین با قیمت دهها برابر به اسم آخرین تکنولوژی دفینه یاب تحویلتون میدن!!! :D

یکشنبه 10 خرداد1393 - 12:59am
مدیر سایت
مدیر سایت

سومر نوشته است:
نه جناب koohyar با این حرفت که تاپیکها حذف بشن اصلا موافق نیستم [-X . تو انجمن بحث ازاده و اتفاقا باید همه تاپیکها باشن تا همه با هم به یه جایی

برسیم

باشه سومر جان حالا بخاطر گل روی شما بزار باشه حذفش نکن :D
ولی حداقل یه عکس فوتوشاپی بگو بزارن یکم سرگرم شیم
همش گفتن و دیدن و محرمانست که نشد :(

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:02am

pmlpd نوشته است:
سلام میبینم بحث ماهواره داغ است تو را به خدا ذست بدلم نگذارید یکی از اقایان گردن کلفت پر اداع گفت یک اسکن ماهواره دارم جا ها کاملا مشخص است بیایید برای تاییددستگاه بزنیید ما هم دستگاه انجمن را بردیم برای دو نقطه که ماهواره مشخص کرده بود دستگاه انجمن تایید کرد دقیقا با حجم وعمق داده شده از طرف ماهواره شش متر عمق حجم 80*80 دوهفته بجای ششمتر -نه متر کندیم به نتیجه نرسدیم پدرمان در آمد. جالب صاحب نقشه گفت من این همه هزینه کردم تقصیر شما است چرا تایید کردید میگم بابا ما که انسانیم اشتباه میکنیم دستگاه دو میلیونی اشتباه داره چرا ماهواره میلیاردی شما اشتباه کرده ...به خودم بالیدم دستگاه انجمن با ماهواره در یک سطح هستن اگه به مال میرسیدم حرف برادرانیکه اداع دارند ماهواره میتونه از زیر نقشه برداری کنه را قبول میکردم :((

کسی که بیاد برای مردم عادی ماهواره بزنه کلاهبرداره شیاده.
سودی که دفینه داره چاههای نفت هم ندارن.ی سنگ پیدا شد ک اگه طرف زخمی شده باشه سنگو کنارش بذاری فوری خوب میکنه.ارزشش برابر بود با در امد دو سال فروش نفت ایران.اخه شما ها چی میدونید.ی الماس پیدا میکنن ارزشش برابر با فروش یک ماه نفت .چی میگید اخه که میگید نفت ارزش داره.چرا ایران انرژی هسته رو تاکید میکنه.ی کوتوله پیدا میکنن 70 میلیارد میفروشنش.شما میگید منقل کش.برید بپرسید تپه باستانی اوه چی داشت.عزیزان من با 10 تا کمپرسی بارشو بردن.چی میدونید شما اخه.میاید دم از رد یاب ی میلیونی و نقطه زن فوقش 100 میلیونی حرف میزنید.این دستگاها نهایت 10 متر به بالا نمیزنن.برید کاشان مشهد اردهال بپرسید شهر زیر زمینی قضیه اش چیه.ی شهر زیر زمینی 2000 ساله بودش که تو عمق 40 متری بوده.اخه چیزی نمیدونید چرا حرف میزنید نیستش.از تو همون شهره زیر زمینی 80 تن طلا ردن.چی دارید میگید.تند تند دارید میگید نیستش.نیستش.برید همون رد یاب کار کنید براتون بسه.شماها رو چ به ماهواره اخه.وقتی نمیتونید استفاده کنید از این تکنولوژی چرا نفی اش میکنید.بگید توانشو نداریم.اگه قرار بود شماها از این چیزا خبر داشتید که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشد.از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ما مخلصیم . حالا که فکر میکنم میبینم شما راس میگی :-ss بیخیال داداش وقتتو اینجا تلف نکن میبینی که هیچی حالیمون نیست تو هم رضایت بده . موفق

باشی :-BD

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:31am

dafinejo نوشته است:
pmlpd نوشته است:

کسی که بیاد برای مردم عادی ماهواره بزنه کلاهبرداره شیاده.
سودی که دفینه داره چاههای نفت هم ندارن.ی سنگ پیدا شد ک اگه طرف زخمی شده باشه سنگو کنارش بذاری فوری خوب میکنه.ارزشش برابر بود با در امد دو سال فروش نفت ایران.اخه شما ها چی میدونید.ی الماس پیدا میکنن ارزشش برابر با فروش یک ماه نفت .چی میگید اخه که میگید نفت ارزش داره.چرا ایران انرژی هسته رو تاکید میکنه.ی کوتوله پیدا میکنن 70 میلیارد میفروشنش.شما میگید منقل کش.برید بپرسید تپه باستانی اوه چی داشت.عزیزان من با 10 تا کمپرسی بارشو بردن.چی میدونید شما اخه.میاید دم از رد یاب ی میلیونی و نقطه زن فوقش 100 میلیونی حرف میزنید.این دستگاها نهایت 10 متر به بالا نمیزنن.برید کاشان مشهد اردهال بپرسید شهر زیر زمینی قضیه اش چیه.ی شهر زیر زمینی 2000 ساله بودش که تو عمق 40 متری بوده.اخه چیزی نمیدونید چرا حرف میزنید نیستش.از تو همون شهره زیر زمینی 80 تن طلا ردن.چی دارید میگید.تند تند دارید میگید نیستش.نیستش.برید همون رد یاب کار کنید براتون بسه.شماها رو چ به ماهواره اخه.وقتی نمیتونید استفاده کنید از این تکنولوژی چرا نفی اش میکنید.بگید توانشو نداریم.اگه قرار بود شماها از این چیزا خبر داشتید که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشد.از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.

خداییش این تپه اوه رو راست میگه.من بچه همون اطرافم.من خودم به شخصه از پشت حصار 3 تا کمپرسیشو که با لودر طلا بیرون میاوردنو دیدم.کمپرسیه طلاها رو میبرد پاسگاه از اونجا با هلی کوپتراهای بزرگ بردن به ناکجا ابادی که دیگه نمیدونم کجاس.بیش از 600 نفر شاهد ماجرا بودن.تازه یه عده هم داشتن گریه میکردن.بعضیا میخندیدن.بعضیا هم شوکه شده بودن مثل من.من تپه اوه رو تصدیق میکنم.بقیشو نمیدونم

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سه کمپرسی نباشه باشه 30 کمپرسی خوب که چی ؟؟؟ :-? من دیگه تو این بحث تاپیک نمیذارم . موفق باشید #:-s

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure