انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 9:16pm

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dafinejo نوشته است:
عزیزان من هر کسی که نفی ماهواره کنه چیزی از دفینه یابی نمیدونه و تازه کار هستش.
ماهواره قدرتمندترین دستگاه دفینه یابی هستش.ماهواره فقط و فقط برای کسانی مورد استفاده قرار میگیره که میلیاردی هزینه میکنن.و مال شخص خاصی نیست.بلکه نهاد و ارگانی استفاده میکنه که از خود دولت مجوز حفاری میگیره.
اول بدونید که ما دو نوع حفاری داریم.1- حفاری علمی
2- حفاری تجارتی
دولت به نهادهای که حفاری تجارتی میکنن مجوز میده اما در قبال گرفتن صدها میلیارد و اینکه به دفینه رسیدن باید 60 درصد اون مال به دولت برسه.دولت هم در قبالش مجوز استفاده از ماهواره رو میده .و موقعی که ماهواره شروع میکنه به عکس برداری تمام سازمانهای امنیتی اون منطقه از قضیه خبر دار هستن.
حالا شما اگه تازه کارید چیزی نمیدونید تقصیری ندارید. و دنبال اینکه کسی اومد گفت ماهواره ای هست شما هم بگید مدرک وجودشو بیار نباشید.این بحث ماهواره جز مباحث امنیت ملی هست .یعنی محرمانه.
خیلی هم دنبال اینطور دستگاها نباشید.چون فقط و فقط دولتیها و نهادهای خاص ازش استفاده میکنن.حالا اگه دلتون میخواد با دولت و این نهادها کار کنید بسم الله.

:)) :)) :)) :))
اونوقت شما عضو شورای امنیت ملی هستین که این اطلاعات ناب رو دارید؟
منظورت ماهواره امید هستش؟نه؟
چقدر در این مورد فکر کردی تا این جمله هارو درست کردی؟
بازم میگم اگر امریکای جهان خوار این تکنولوژی رو داشت 10 سال با ایران بحث نمیکرد که بگه سایت پارچینی هستش و تاسیسات معلومه و بعدش سپاه بیاد بگه توالت عمومی سربازاست

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 10 خرداد1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قبول کردن هر ادعایی و پدیده ای که وجود داشته باشه ولی اکثریت ازون بی خبر باشند، تنها با دلایل کافی ممکنه.
درغیر این صورت میشه فرضیه یا نظریه ای
که اگه افراط گونه مطرحش کنیم از دید سایرین ، توهم به نظر میاد.
بنابراین اگه کسی دلایلی نداره در مورد وجود این تکنولوژی بهتره قبل از تئوری پردازی اعلام کنه که نظرات شخصی خودش رو داره بیان میکنه ، که ممکنه نادرست هم باشند

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

شنبه 10 خرداد1393 - 8:01pm

bardia نوشته است:
dafinejo نوشته است:
ماهواره قدرتمندترین دستگاه دفینه یابی هستش.ماهواره فقط و فقط برای کسانی مورد استفاده قرار میگیره که میلیاردی هزینه میکنن.و مال شخص خاصی نیست.بلکه نهاد و ارگانی استفاده میکنه که از خود دولت مجوز حفاری میگیره.
2- حفاری تجارتی
دولت به نهادهای که حفاری تجارتی میکنن مجوز میده اما در قبال گرفتن صدها میلیارد و اینکه به دفینه رسیدن باید 60 درصد اون مال به دولت برسه.دولت هم در قبالش مجوز استفاده از ماهواره رو میده .و موقعی که ماهواره شروع میکنه به عکس برداری تمام سازمانهای امنیتی اون منطقه از قضیه خبر دار هستن.
حالا شما اگه تازه کارید چیزی نمیدونید تقصیری ندارید. و دنبال اینکه کسی اومد گفت ماهواره ای هست شما هم بگید مدرک وجودشو بیار نباشید.این بحث ماهواره جز مباحث امنیت ملی هست .یعنی محرمانه.
خیلی هم دنبال اینطور دستگاها نباشید.چون فقط و فقط دولتیها و نهادهای خاص ازش استفاده میکنن.حالا اگه دلتون میخواد با دولت و این نهادها کار کنید بسم الله.

بازم میگم اگر امریکای جهان خوار این تکنولوژی رو داشت 10 سال با ایران بحث نمیکرد که بگه سایت پارچینی هستش و تاسیسات معلومه و بعدش سپاه بیاد بگه توالت عمومی سربازاست

جناب بردیای عزیز وقتی میگم محرمانه هستش یعنی محرمانه هستش.تا اینجاش هم که گفتم زیادی بود.شما دلیل بیار که چرا نماز صبح باید دو رکعت باشه.نمیتونی بیاری ولی قبولش داری که نماز صبح دو رکعته چون داری انجام میدی ولی نمیتونی بگی چرا اینو فقط خدا میدونه.منم دیدم که میگم.ولی چون از موردهای طبقه بندی شده هست نمیتونم بگم.تو هم گفتم میخوای دربارش بدونی با دولت کار کن.عزیز من تو تو عمرت اصلا دفینه در اوردی که اینجا نظر میدی که نیست.کسی با ماهواره کار میکنه که سرمایش رو میلیارد باشه و دوما با دولت کار کن.سوم همین امریکا میدونه ایران چ توانایی داره.اگه قرار باشه شما بردیای عزیز از اسرار نظامی و تکنولوژی روز خبر داشته باشی که امنیت ایران باید بره غاز بچرونه.وقتی تو باغ نیستی من چیکار کنم.باورت نمیشه که نمیشه.ضرری که به سیستم ماهواره ای نمیرسه.سیستم هوا فضای ایران اینقدر پیشرفت کرده که تونسته بر تکنولوژی روز دنیا که امریکا داره {هواپیمای ار کیو 170}چیره بشه.یکی هست که میدونه نمیدونه و این خوبه حالا ولی شما نمیدونی که نمیدونی و این خیلی بده.فکر کن من تو سازمان امنیت ملی کار میکنم.خوب ی چیزی میدونم که میگم.گفتم هیچ کسی رو پیدا نمیکنی که برات مدرک بیاره که ماهواره ای هست.اگه قرار باشه امثال تو از ماهواره استفاده کنن که دیگه هر چی دفینه بود در اومده بود.سیستم ماهواره ای سرمایه میلیاردی میخواد.

شنبه 10 خرداد1393 - 10:25pm

در ضمن جناب بردیای عزیز دوربینهای ماهواره ای روی ترا پیکسله نه مگا پیکسل.و اینو بدون که تکنولوژی های نظامی 30 سال از عصر حاضر جلو ترن.و کی از این تکنولوژی استفاده میکنه؟معلومه دولت.امتیازشو به کی میده ؟به کسی که براش نفع برسونه و در ازای دریافت هزینه چند صد میلیاردی اجازه استفاده از این تکنولوژی رو میده.و هر جای که سیستم ماهواره ای زده بشه و استفاده بشه تمام ارگانهای امنیتی ازش با خبر هستن.تا مشکلی برای اون شخص استفاده کننده پیش نیاد.

شنبه 10 خرداد1393 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dafinejo نوشته است:
bardia نوشته است:
dafinejo نوشته است:
2- حفاری تجارتی

جناب بردیای عزیز وقتی میگم محرمانه هستش یعنی محرمانه هستش.تا اینجاش هم که گفتم زیادی بود.شما دلیل بیار که چرا نماز صبح باید دو رکعت باشه.نمیتونی بیاری ولی قبولش داری که نماز صبح دو رکعته چون داری انجام میدی ولی نمیتونی بگی چرا اینو فقط خدا میدونه.منم دیدم که میگم.ولی چون از موردهای طبقه بندی شده هست نمیتونم بگم.تو هم گفتم میخوای دربارش بدونی با دولت کار کن.عزیز من تو تو عمرت اصلا دفینه در اوردی که اینجا نظر میدی که نیست.کسی با ماهواره کار میکنه که سرمایش رو میلیارد باشه و دوما با دولت کار کن.سوم همین امریکا میدونه ایران چ توانایی داره.اگه قرار باشه شما بردیای عزیز از اسرار نظامی و تکنولوژی روز خبر داشته باشی که امنیت ایران باید بره غاز بچرونه.وقتی تو باغ نیستی من چیکار کنم.باورت نمیشه که نمیشه.ضرری که به سیستم ماهواره ای نمیرسه.سیستم هوا فضای ایران اینقدر پیشرفت کرده که تونسته بر تکنولوژی روز دنیا که امریکا داره {هواپیمای ار کیو 170}چیره بشه.یکی هست که میدونه نمیدونه و این خوبه حالا ولی شما نمیدونی که نمیدونی و این خیلی بده.فکر کن من تو سازمان امنیت ملی کار میکنم.خوب ی چیزی میدونم که میگم.گفتم هیچ کسی رو پیدا نمیکنی که برات مدرک بیاره که ماهواره ای هست.اگه قرار باشه امثال تو از ماهواره استفاده کنن که دیگه هر چی دفینه بود در اومده بود.سیستم ماهواره ای سرمایه میلیاردی میخواد.

:)) :)) :))
دمت گرم
اینا اثرات جنس خوب و مرغوبه آقای شورای امنیت
لطفا با مدرک حرف بزن و این .....رارم برای خودت درست کن.
احتمالا سیکلم نداری از مثالی که زدی معلومه
پسر خوب اگه دولت این توانو داشت اینقدر هزینه نمیکرد برای پیدا کردن اموال داریوش سوم توی همدان
لابد از نظر تو پیدا کردنش و دولت با یارو 50 پنجاه زدن تو گوشش
توهم اگر اینکاره بودی اینجا 2 تا پست خوب میزدی
اینا حرفای پامنقلی داداش
درضمن اعتقادی هم به نماز و روزه ندارم
من سعی میکنم دروغ نگم....این بهترین راه زیستنه
تو هم مثال علمی بزن و مدرک بیار
=))

آخرین بار توسط bardia در شنبه 10 خرداد1393 - 10:45pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 10 خرداد1393 - 10:41pm

بعضی چیزا هستن که نمیشه مدرکشو اورد.همین جن .شما خودت ب شخصه میتونی عکس از جن بگیری .نمیتونی دیگه.ولی وجود داره درسته.قران از وجودش گفته.درسته.خوب جوابتو گرفتی.من جنو ندیدم اما قبول دارم وجود داره چون تو قران اومده. ماهواره ای هم همینطوره وجود داره .اما برای استفاده شما نیست.گول کسایی که میان 10 میلیون یا 15 میلیون میگیرن و ماهواره ای میزنن هم نخور .هزینه هر بار استفادش رو میلیارده وبه همین خاطر جایی ازش استفاده میکنن که مطمئن باشن بالای چند صد میلیارد بار داره.و ماهواره هم این قدر دقیق تونل ها و اتاقهای زیز زمینو امارشو میده که شخص حفار میدونه سانتی متر سانتی متر چی در انتظارشه.

شنبه 10 خرداد1393 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dafinejo نوشته است:
بعضی چیزا هستن که نمیشه مدرکشو اورد.همین جن .شما خودت ب شخصه میتونی عکس از جن بگیری .نمیتونی دیگه.ولی وجود داره درسته.قران از وجودش گفته.درسته.خوب جوابتو گرفتی.من جنو ندیدم اما قبول دارم وجود داره چون تو قران اومده. ماهواره ای هم همینطوره وجود داره .اما برای استفاده شما نیست.گول کسایی که میان 10 میلیون یا 15 میلیون میگیرن و ماهواره ای میزنن هم نخور .هزینه هر بار استفادش رو میلیارده وبه همین خاطر جایی ازش استفاده میکنن که مطمئن باشن بالای چند صد میلیارد بار داره.و ماهواره هم این قدر دقیق تونل ها و اتاقهای زیز زمینو امارشو میده که شخص حفار میدونه سانتی متر سانتی متر چی در انتظارشه.

بابا مسائل علمی رو با خرافات قاطی نکن دکتر
پس جنم دیدی
ایولا
چایی نبات بزن

شنبه 10 خرداد1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کف کردیم ازبس گفتیم ولی کو گوش شنوا و چشم بینا! از اون اول گفتم موضوع امنیتیه نمیشه گفت ولی .......خلاصه دفینه جوی گرامی من و شما حرف همو میفهمیم و من قشششششنگ میدونم ک چی میگی و خودتو اذیت نکن فایده نداره باید ی پیامبر ظهور کنه و این قضیه رو تایید کنه تا این ملت باور کنن!!!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 10 خرداد1393 - 10:54pm

حیف که هر حرفی رو نمیتونم بگم.در کل اگه کسی دیدید داره میگه با 10 میلیون 15 میلیون میام ماهواره ای میزنم کلاهبردار و شیاده.ماهواره ای هزینش رو میلیارده. جناب بردیای عزیز شما تو کف استفاده از این تکنولوژی بمون.تو خماریشم میمونی تا اخر عمرت.با این افکاری که داری.گفتم اگه قرار بود امثالی مثل تو از این چیزا سر در بیارن اون کسی که الان داره ازش استفاده میکنه باید بره دنبال غاز چروندنش.ما که بهره ای بردیم و میگیم خدا اموات اون کسی که اختراعش کرده رو بیامرزه.تا صبحم حاضرم براش فاتحه بخونم.واقعا خدا بیامرزتش.والسلام.ما که رفتیم خوشیشو بکنیم.شما بردیا خانم بمون و اینجا کل کل کن

شنبه 10 خرداد1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بردیا جان دیگه بحث رو از حوزه حقیقی ب کوچه بغلی نکشون.. دوست گرامی چرا اینقد لجاجت??!! مگه پدر کشتگی با این موضوع داری?? :D سنی مذهبای عزیز هم اینجوری نیستن ک شما هستی.. :D برادر من حقیقت هستش ولاه حقیقت داره بحث این دفینه جوی عزیز

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 10 خرداد1393 - 10:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure