انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:52am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام

سلام.سیستم ماهواره ای وجود داره ولی هر کسی نمیتونه ازش استفاده کنه و فقط دولتی ها هستن ک استفاده میکنن و یا اشخاصی که امتیاز حفاری رو از دولت گرفتن ک تعدادشون انگشت شماره.

چهارشنبه 24 اردیبهشت1393 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
دوستان اونای که میگن سیستم ماهواره ای هست میشه بگن چرا کشورها دنبال ساخت هواپیمای جاسوسی هستن :-? :-? :-? :-? :-? :-?

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 3:32am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

keyhanjam نوشته است:
دوستان اونای که میگن سیستم ماهواره ای هست میشه بگن چرا کشورها دنبال ساخت هواپیمای جاسوسی هستن :-? :-? :-? :-? :-? :-?

دوست عزیز چ ربطی ب جاسوسی داره آخه.. خدایا برای چند نفر توضیح بدیم.. ~X( ~X(

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 9:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سورنا نوشته است:
keyhanjam نوشته است:

دوست عزیز چ ربطی ب جاسوسی داره آخه.. خدایا برای چند نفر توضیح بدیم.. ~X( ~X(

سلام دوست عزیز چرا این قدر اصرار داری چیزی که 99 درصد تو ایران کلاه برداریه رو به زور اثبات کنی اخرین نفری که تو این قضیه سرش کلاه رفته 13 میلیون پول بی زبونش هاپولی شده دوست خودمه...
جالب اینجاست این شخصی که به گفته خودش اسکن هوایی میگرفت از طرف میراث فرهنگی بوده کلی پشتش پر بوده خلاصه الان یک ماهه رفتن که جواب اسکنو بهشون اعلام کنن ولی دریغ از یک تماس تلفنی...
جالب اینجاست که طرف میخواسته جاشو بخره خودش حفاری کنه با مجوز یه پولی به بچه های ما بده ولی الان 13 میلیون ورداشته همین طور داره میره که میره...
خلاصه بگم سورنای عزیز واسه حرفات یه دلیل یا مدرک قانع کننده بیار که خودت دیده باشی

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. آقا ببخشیدا عذر میخوام دوست شما بیعرضه بوده ک 13میلیون ب کلاهبردار داده و هیچی تحویلش ندادن! اگ اسکن رو میاورد و مکان رو مشخص میکرد ک اینجاست و میکندینو چیزی نبود اونوقت میتونی بیای و بگی کلاهبرداریه! من خودم با آقای محسن1 قرارگذاشتیم ک ببرم یکی ک معتمدمه ماهواره ای براش بزنه ولی خداشاهده هنوز وقت نکردم. یعنی وقتیکه من وقت داشتم اون طرف وقتش پر بود. سندم تنها کار عملیشه و عکسی ک دارم .. اما چون برای ی بنده خدایی فرستادم یدونه و نتیجش ب مزاجشون خوش نیومد اسمشو دیگه نمیارم چ برسه بخوام بزارمش.موفق باشید.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از این که اونجا بار داره که شکی ندارم چون هم نشونه هاش درسته هم چندتا نقطه زن خوب اونجا رو زدن و نتایج مثبت بوده هر وقت حفاری بشه ازش چیز خوبی بیرون میاد این که شکی توش نیست ولی من موندم چرا اینا اسکن ماهواره ای گرفتن هیچ قلتی نکردن یعنی این سه تا نقطه زن همشون خطا زدن و اونجا هیچ چیزی نیست که اسکن هوایی برادران میراث فرهنگی چیزی نشون نداده به هر حال قابل قبول نیست اگه بلاخره مدرک درست حسابی تونستی رو کنی که تو ایران همچین چیزی دست ملت دادن منم از حالا به بعد قید همه نقطه زنا ردیابارو میزنم میرم دنبال اسکن شما...

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:44pm

سیستم های ماهواره ای فقط در دست چند نفر ک امتیاز حفاری از دولت دارند و در ایران انگشت شمارن هست .وفقط برای بارهای سنگین استفاده میشه.پول شارژ هم بالای 200 میلیون میدن.اینایی ک میان 10 -15 میلیون پول میگیرن تمام کلاهبردارن.اگه بار دارید زیر 5 تن هست قید استفاده از دستگاه ماهواره ای رو بزنید.امریکاییها و غربیها این تکنولوژی رو ب ایرانیا ندادن الا در قبال ی سری امتیاز ک اونم اینه ایرانیا سند گنجهای ک در کشور افغانستان و عراق هست رو ب اونا میدن تا غربیها هم سرشون بی کلاه نمونه.بازم میگم .دستگاه ماهواره ای هست ولی در دست چند نفر خاص ک انگشت شمارن و این عده برای چند تا خمره و غیره نمیان دستگاه بزنن.برای باری میرن ک ارزش چند هزار میلیاردی داشته باشه.بقیه کلاهبردارن.

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 2:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dafinejo نوشته است:
سیستم های ماهواره ای فقط در دست چند نفر ک امتیاز حفاری از دولت دارند و در ایران انگشت شمارن هست .وفقط برای بارهای سنگین استفاده میشه.پول شارژ هم بالای 200 میلیون میدن.اینایی ک میان 10 -15 میلیون پول میگیرن تمام کلاهبردارن.اگه بار دارید زیر 5 تن هست قید استفاده از دستگاه ماهواره ای رو بزنید.امریکاییها و غربیها این تکنولوژی رو ب ایرانیا ندادن الا در قبال ی سری امتیاز ک اونم اینه ایرانیا سند گنجهای ک در کشور افغانستان و عراق هست رو ب اونا میدن تا غربیها هم سرشون بی کلاه نمونه.بازم میگم .دستگاه ماهواره ای هست ولی در دست چند نفر خاص ک انگشت شمارن و این عده برای چند تا خمره و غیره نمیان دستگاه بزنن.برای باری میرن ک ارزش چند هزار میلیاردی داشته باشه.بقیه کلاهبردارن.

:)) :)) :))
خوشم میاد
یه جوری حرف میزنی انگار موقع امضاء معاهده تبادل اسناد زیر خاکی شما عضو ثابت کمیسیون بودی....خدا لعنت کنه این غرب جهانخوارو :)) :)) :))
یکم دیگه این بحثو ادامه بدیم باید زنگ بزنیم به آقای ظریف که الان تو وین هستش بگیم :این قضیه رو هم به موضوع مذاکرات اضافه کنن...اصلا بیخیال انرژی هسته ای :))

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 1:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

لطفا اگه کسی مدرک محکمی داره که تو ایران با اسکن ماهواره ای تونسته موفق بشه بیاد اینجا بادلایل و مدارک کافی تا این قضیه واسه ما وخیلی از دوستان روشن بشه از نظر من این کار کلاه برداری و بس...
دوست عزیز dafinejo ممکنه بگی این اطلا عات دقیقو از کجا اوردی که این قدر محکم حرف میزنی
منبع خبر احتمالا قهوه خونه سر کوچتون نبوده.

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 1:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سورنا نوشته است:
درود. آقا ببخشیدا عذر میخوام دوست شما بیعرضه بوده ک 13میلیون ب کلاهبردار داده و هیچی تحویلش ندادن! اگ اسکن رو میاورد و مکان رو مشخص میکرد ک اینجاست و میکندینو چیزی نبود اونوقت میتونی بیای و بگی کلاهبرداریه! من خودم با آقای محسن1 قرارگذاشتیم ک ببرم یکی ک معتمدمه ماهواره ای براش بزنه ولی خداشاهده هنوز وقت نکردم. یعنی وقتیکه من وقت داشتم اون طرف وقتش پر بود. سندم تنها کار عملیشه و عکسی ک دارم .. اما چون برای ی بنده خدایی فرستادم یدونه و نتیجش ب مزاجشون خوش نیومد اسمشو دیگه نمیارم چ برسه بخوام بزارمش.موفق باشید.

سلام. سورنا جان شما پارسال قرار بود دستگاه ماهواره ای بیاری. دیگه داشت فراموشمون میشد برادر.
دوستان پی این قضیه رو نگیرین. چون جز بحث و جدل بیهوده حاصلی نداره. اونقدری گفته شده که هر کسی یه سر به این سایت بزنه خیلی چیزا دستگیرش بشه. وظیفه من و دوستان هم این بود که بعضی چیزا رو بگیم تا افراد کم تجربه تری که وارد این وادی میشن محتاطتر عمل کنن .چون نزدیک بود سر همین قضیه پولمونو بخورن ولی خداروشکر زود فهمیدیمو با هزار بدبختی پسش گرفتیم. فکر میکنم همین قدر کفایت میکنه. اونیم که گوشش بدهکار نیست به قول آقا سورنا حقشه که پولشو بخورن.

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 3:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure