انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت1403 - 2:06am

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 دستگاه Thor LDL 
نویسنده پیغام
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دوستان کسی از این دودستگاه که از یک مدل هستند مطلبی میدونه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

mantera

جمعه 25 اسفند1391 - 11:55pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

فکر کنم این یکنوع وسیله ارتباطی باشه
کمه ولی شاید بدرد بخوره

http://pe2bz.philpem.me.uk/Detect-Sense ... r-ldt.html

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 25 اسفند1391 - 2:43am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

ممنون هوشی جان همین برای من مهم میخواستم کاملابدونم نوع کاربری این دستگاه جه جیزیه وتلاش زیادی کردم که بتونم با شرکتش ارتباط برقرار کنم از طریق ایمل وتلفن ولی نشد اگر کسی انگلیسیش خوبه ومطلبی رو متوجه شد منو در جریان بزاره

mantera

شنبه 26 اسفند1391 - 5:41pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

در واقع من توی اینترنت دنبال یک دستگاه به اسم تور میگشتم که قبلا زیاد تعریفشو شنیدم وتوی بازار هم زیاد ازش پیدا نمیشه این دستگاه شامل دو قسمت هستش یک قسمت شامل یک دایره با درجات مختلف که یک عقربه هم داره ویک دسته گرد هم بهش وصله که توی دست گرفته میشه که تصویرش توی همین سایت هم وجود داره یکی دیگه یک جفت چکمه بود که پوشیده میشد وهر جا که پا گذاشتی وهدفی وجود داشت چراغهای اون روشن میشد در واقع این دستگاه نظامی بوده وبعضی از شرکتها فقط همون قطب نما مانند این دستگاه رو بفروش میرسانند وبه درستی هم به کار کرد اون وارد نبودند در کل یک پیرمرد اصفهانی این دستگاه رو داشت وبرای جند تا از دوستان یک نقطه رو مشخص کرد ودقیقا گفت در عمق دومتری یک اتاقک وجود داره که اجناسش فقط مفرغه دوستان بقول خودشون باور نکردند اما وقتی حفاری کردند درست توی عمق 2متری به یک اتاق که دارای بار مفرغ بود رسیدند وحتی تا چند مدت پیش این مفرغها رو داشتند به خاطر همین بعد ازجستجو برای این دستگاه
متوجه این سایت شدم که هوشی جان توضیحات لازم رو دادند بازم اگر کسی در مورد این دستگاه اطلاعاتی داشت به اشتراک بزاره

mantera

یکشنبه 11 فروردین1392 - 8:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه اشتباه نکرده باشم این دستگاه خیلی شبیه بیسیمه توی یکی از این تصاویر رو نگاه کنید یه دکل برای تقویت رفت وامد امواج رادیویی وجود داره.

یکشنبه 1 تیر1392 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اریا جان فکر کنم این دستگاه توی سایتvlf بود.منم دیده بودمش اما فکر کنم با همین امواج وی ال اف کار کنه سایتشو تو گوگل سرچ کن پیدا میکنی vlf.tk بود فکر کنم اما خودت یه سرچ کن من با موبایل هستم سخته.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یکشنبه 2 تیر1392 - 2:42pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
ariya نوشته است:
در واقع من توی اینترنت دنبال یک دستگاه به اسم تور میگشتم که قبلا زیاد تعریفشو شنیدم وتوی بازار هم زیاد ازش پیدا نمیشه این دستگاه شامل دو قسمت هستش یک قسمت شامل یک دایره با درجات مختلف که یک عقربه هم داره ویک دسته گرد هم بهش وصله که توی دست گرفته میشه که تصویرش توی همین سایت هم وجود داره یکی دیگه یک جفت چکمه بود که پوشیده میشد وهر جا که پا گذاشتی وهدفی وجود داشت چراغهای اون روشن میشد در واقع این دستگاه نظامی بوده وبعضی از شرکتها فقط همون قطب نما مانند این دستگاه رو بفروش میرسانند وبه درستی هم به کار کرد اون وارد نبودند در کل یک پیرمرد اصفهانی این دستگاه رو داشت وبرای جند تا از دوستان یک نقطه رو مشخص کرد ودقیقا گفت در عمق دومتری یک اتاقک وجود داره که اجناسش فقط مفرغه دوستان بقول خودشون باور نکردند اما وقتی حفاری کردند درست توی عمق 2متری به یک اتاق که دارای بار مفرغ بود رسیدند وحتی تا چند مدت پیش این مفرغها رو داشتند به خاطر همین بعد ازجستجو برای این دستگاه
متوجه این سایت شدم که هوشی جان توضیحات لازم رو دادند بازم اگر کسی در مورد این دستگاه اطلاعاتی داشت به اشتراک بزاره

سلام آريا عزيز
اطلاعات اين دستگاه چرا از همون دوستانتون نميگيريد؟ از همون پيرمرد اصفهاني؟

چهارشنبه 5 تیر1392 - 4:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mehdi16184 و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure