انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 5:17am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 بررسی سیستم های GPR 
نویسنده پیغام

مشكل عمده جي پي آر ها عدم كار كرد آن ها در خاك هاي رسي و آهكي هستش. تحليل اسكن ها هم نياز به تجربه بالا داره

دوشنبه 21 بهمن1392 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
باتشکر از دوستان که لطف کردن پاسخ دادن.
حقیقتش یه بنده خدایی قصد خرید جی پی آر داره(از دوبی) ، فقط هم به قصد دفینه یابی میخواد ، به من گفت برای خرید راهنماییش کنم کلاه سرش نره ، منم بعد از کلی ور رفتن با اینترنت از بین برند های مشهور که اکثرا سوئدی،یونانی، فنلاندی یا امریکایی هستن ، یه دستگاه امریکایی مال شرکت GSSI و یه دستگاه سوئدی(کبرا وای فای) رو که هر دوشون توی دوبی هم نمایندگی داشتن رو بهش معرفی کردم.
البته باید بگم طبق گفته تولید کننده ها ، به جز اسکن های لایه ای ، تصاویر سه بعدی هم تهیه میکنن و زیاد نیاز به تحلیل نیست.
زوند هم تحقیق کردم نمایندگی تو خاورمیانه نداره ، یا باید برای تستش بری یونان ، یا اعتماد کنی و با پست خرید کنی تا به یکی از فرودگاههای خاورمیانه بفرستن واست.
مالا هم که یکی دیگه از برند های سوئدی معروفه ، توی فضای مجازی آگهی فروش دستگاه کارکرده ش زیاد دیده میشه ، که این زیاد جالب نیست ...

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 1:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عجله نکن تا یه وسیله درست و حسابی بهت معرفی کنم :::::

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad0111gh نوشته است:
عجله نکن تا یه وسیله درست و حسابی بهت معرفی کنم :::::

اوکی

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لورنزz1'بگیرررررررررخب .این وسیله هااسکن شون سخت وپیچیده س ودنگ وفنگ داره ه ه ه ه

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
بهترین سیستم رادار (جی پی ار) در درجه اول ساخت کشور روسیه هستـ.از همه لحاظ عالیه

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 7 اسفند1392 - 1:00am
YIM

davood_zzz نوشته است:
سلام
باتشکر از دوستان که لطف کردن پاسخ دادن.
حقیقتش یه بنده خدایی قصد خرید جی پی آر داره(از دوبی) ، فقط هم به قصد دفینه یابی میخواد ، به من گفت برای خرید راهنماییش کنم کلاه سرش نره ، منم بعد از کلی ور رفتن با اینترنت از بین برند های مشهور که اکثرا سوئدی،یونانی، فنلاندی یا امریکایی هستن ، یه دستگاه امریکایی مال شرکت GSSI و یه دستگاه سوئدی(کبرا وای فای) رو که هر دوشون توی دوبی هم نمایندگی داشتن رو بهش معرفی کردم.
البته باید بگم طبق گفته تولید کننده ها ، به جز اسکن های لایه ای ، تصاویر سه بعدی هم تهیه میکنن و زیاد نیاز به تحلیل نیست.
زوند هم تحقیق کردم نمایندگی تو خاورمیانه نداره ، یا باید برای تستش بری یونان ، یا اعتماد کنی و با پست خرید کنی تا به یکی از فرودگاههای خاورمیانه بفرستن واست.
مالا هم که یکی دیگه از برند های سوئدی معروفه ، توی فضای مجازی آگهی فروش دستگاه کارکرده ش زیاد دیده میشه ، که این زیاد جالب نیست ...

كلا از دستگاه هاي تصويري رو صرف نظر كن. مشكل ماها اينه كه فكر مي كنيم هر چيزي رو كه مي خاهيم پيدا كنيم بايد حتما ببينيمش.!!!!!

یکشنبه 18 اسفند1392 - 12:50pm

سلام. کسی هست ک با دستگاه کبری 2012 کار کرده باشه؟میخوام بدونم کاراییش خوبه یا ن؟واینکه مثل کبری جی پی آر ویا کبری 400 کالاسکه ای شکله؟تاچ عمقی رو پوشش میده؟

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 1:45pm

یعنی از دوستان یا اساتید کسی تا ب حال با این دستگاه کار نکرده یا اطلاعاتی ازش نداره؟ @-)

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeed2000 نوشته است:
یعنی از دوستان یا اساتید کسی تا ب حال با این دستگاه کار نکرده یا اطلاعاتی ازش نداره؟ @-)

درود. برادرمن این سیستما گرونن بالای 100میلیون قیمت دارن اکثر بچه ها توو تهیه ردیاب انجمن ک 3تومن قیمت داره موندن! کسایی ک با این سیستما کار میکنن فکر نکنم اینجاها بیان.. این کبرا 2012 اگ مثل کبرا400 باشه(کالسکه ای) قیمتش در نمایندگیحدودای 160-170میلیونه دیگه بیاد اینجا ببین چقدر در میاد! عمق هم حدود40متر میزنه.. کار باهاش سخته تا حدودی.. بزرگ و دستو پاگیره برای جاهای مسطح خوبه سنگلاخی نباشه بهتره.. این اطلاعات رو از کسی ک کبرا 400 داره گرفتم قبلا.. میگفت فقط این سیستم رو قبول دارم مطمئنم ازش فلان بهمان.. طرف هم آدم درستیه و حرف مفت زن نیست!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 11:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 60 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure