انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:18am

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 روور یو سی او کا ام OKM Rover UC 
نویسنده پیغام

ببینید باید دید که چقدر دارید هزینه میکنید و چی دارید میگیرید .. دستگاه های okm برای قیمتی که دارن دستگاه خوبی هستن ولی نمیشه گفت بهترین هستند !! همیشه میگن پوله که پول میاره !! شما نمیتونید با 50 یا حتی 90 تومن دستگاهی بخرید که فقط طلا دتکت کنه اونم توی عمق های 20 یا 30 متر !
شاید بعضی ها ناراحت بشن ولی واقعیته . به کاتالوگ دستگاه ها زیاد اعتماد نکنید مخصوصاً دستگاه های پالسی ( البته اگر به دنبال عمق بالا 2 متر هستید )
دستگاه های okm بدک نیست ولی من تا حالا توی این 15 سال کسی رو ندیدم اپراتوری این دستگاه رو حرفه ای بلد باشه البته کاتالوگ دستگاه هم نصفه و نیم هست واسه همینه که خیلی از دوستان فکر میکنن فلز باید قرمز باشه و حفره آبی . اگر اپراتوری این دستگاه ها رو بلد باشید امکان نداره ناراضی بشید ( البته نسبت به بودجه ای که صرف کردید )
البته توی 2 یا سه سال اخیر اکثر دستگاه هایی که به نام okm دیدم همینجا توی ایران و عراق تولید میشه ولی سیستم های قدیمیه okm بدک نیستن ( اینا همون دستگاه هایی هستن که برخی دوستان با قیمت یک سوم وب سایت آلمانی خریداری میکنند )

سه شنبه 14 مرداد1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

siavosh1 نوشته است:
ببینید باید دید که چقدر دارید هزینه میکنید و چی دارید میگیرید .. دستگاه های okm برای قیمتی که دارن دستگاه خوبی هستن ولی نمیشه گفت بهترین هستند !! همیشه میگن پوله که پول میاره !! شما نمیتونید با 50 یا حتی 90 تومن دستگاهی بخرید که فقط طلا دتکت کنه اونم توی عمق های 20 یا 30 متر !
شاید بعضی ها ناراحت بشن ولی واقعیته . به کاتالوگ دستگاه ها زیاد اعتماد نکنید مخصوصاً دستگاه های پالسی ( البته اگر به دنبال عمق بالا 2 متر هستید )
دستگاه های okm بدک نیست ولی من تا حالا توی این 15 سال کسی رو ندیدم اپراتوری این دستگاه رو حرفه ای بلد باشه البته کاتالوگ دستگاه هم نصفه و نیم هست واسه همینه که خیلی از دوستان فکر میکنن فلز باید قرمز باشه و حفره آبی . اگر اپراتوری این دستگاه ها رو بلد باشید امکان نداره ناراضی بشید ( البته نسبت به بودجه ای که صرف کردید )
البته توی 2 یا سه سال اخیر اکثر دستگاه هایی که به نام okm دیدم همینجا توی ایران و عراق تولید میشه ولی سیستم های قدیمیه okm بدک نیستن ( اینا همون دستگاه هایی هستن که برخی دوستان با قیمت یک سوم وب سایت آلمانی خریداری میکنند )

خداوند ملت ایران را از شر فروشندگانه هزارچهره در امان بدارد... کورش دزدان سرزمینت از خود سرزمینت هستند.. یعنی من میخوام بدونم این گندی ک به مملکت زده شده کی بوی تعفن تاریخیش بلند میشه ک مطمئنم بوش دنیارو ور میداره... :|

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 14 مرداد1393 - 9:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymapplause: آفرین داود جان خوب اومدی :ymapplause:
افشین جان شما که با خیلی از دستگاه های okm کار کردی کدومش برای حفره یابی به نظرت جواب میده؟
اگر با I160 هم کار کردی لطفا در موردش توضیح بده
ممنون

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

یکشنبه 9 شهریور1393 - 7:35am

سلام من این دستگاه رو امتحان کردم با ورق طلا 10 در 10 تو یک متری میزنه فوقلادست ... :x

دوشنبه 29 دی1393 - 2:39pm

kamal857 نوشته است:
این هم چند تا اسکن از یه چاه آب که مته حفاری در عمق 7 متری شکسته،بعدش پرش کردند.

اندازه مته 2 متر بلند می باشد.

از گوشی عکس گرفتم .بعدا انالیز ویژوالایزر را هم می زارم

سلام این نرم افزار روی گوشیم دموشو دارم میشه لطف کنین اصلی این نرم افزارو برام بفرستین

دوشنبه 29 دی1393 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام کمال جان خوبی داداش
یکی از دوستان میخواست این دستگاهو بگیره . با این تعریف و تمجیدی که دوستان کردند بهش بگم نگیره؟!
قیمتش الان چنده؟!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حقیقتا نمیتونم بگم که کسی خرید کنه یا نه.
من تمام جاهایی که داشتم فلز اهن درش بوده ،و با یه فلز غیر اهنی و کاملا مطمئن تست نکردم.
ولی اهن رو خیلی خوب میاره.

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینجا رو هم مطالعه بفرمایید

viewtopic.php?f=21&t=2098

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
ممنون داداش
قیمتش الان چنده؟!
پیشنهادت برای یه دستگاه تصویریه خوب چیه؟!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیشنهادی ندارم.
باید پولی که خرج می کنی رو بی خیال بشی.
البته با عرض معذرت.
ولی در صورت خرید هم احیانا،حتما به شرط تست خرید کنید ،حالا مکان تست هم باید برای چند سال قبل باشه.
خودم مکان تست دارم ولی کمتر از دو سال میشه .
و هیچ کدوم از وسیله های او کاام اونو نزد.

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 10:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure