انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 11:06pm

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 روور یو سی او کا ام OKM Rover UC 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
این عکس از اسکن این دستگاه

مربوط به چاه ارت می باشد.

یک صفحه مسی در ابعاد 50*50 و به صورت افقی در عمق تقریبی 4 متر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 23 دی1392 - 11:09am

سلام. میشه بیشتر توضیح بدین!
آخر سر معلوم نشد سیستم های اوکی ام خوب ند یا نه؟

دوشنبه 23 دی1392 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من واقعیت چیزی که خودم لمس کردم رو اینجا گذاشتم

من فعلا دارم جاهایی که برا تست مناسبه رو می زنم.

سروقتش جاهای اصلی را هم می زارم

دوشنبه 23 دی1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم چند تا اسکن از یه چاه آب که مته حفاری در عمق 7 متری شکسته،بعدش پرش کردند.

اندازه مته 2 متر بلند می باشد.

از گوشی عکس گرفتم .بعدا انالیز ویژوالایزر را هم می زارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 24 دی1392 - 9:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من اقا کمال لطفا یه مقدار توضیح بدید.چرا اسکن اول که از یک صفحه مسی هست به رنگ قرمزه اما اسکنهای مربوط به مته حفاری که احتمالا انها هم فلزی هستند به رنگ ابیه .لطفا اگه اطلاعات خوبی در این زمینه دارید بفرمایید.

سه شنبه 27 خرداد1393 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
داداش همه دارن از این دستگاه می نالند. شما میگید فلز هم میتونه بزنه. چون میگن فقط خلا خوب میزنه. شاید کل چاه (خلاء) رو جای مته زده؟؟!! :D

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 7:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
داداش همه دارن از این دستگاه می نالند. شما میگید فلز هم میتونه بزنه. چون میگن فقط خلا خوب میزنه. شاید کل چاه (خلاء) رو جای مته زده؟؟!! :D

دقیقاً و 100 در 100 همینیه که اشاره فرمودی. شکل اسکنش هم اگر فرض کنیم تکرارپذیر بوده باشه، معرّف چیزی به جز یه حفره(دانسیته منفی) نیست.

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب کمال دوست عزيز, من که يک سال اين دستگاه رو داشتم و خيلي هم باهاش کار کردم و جاهاي مختلفي هم تستش کردم خيري ازش نديدم, حتي حفره اي رو که خودمون ۵ سال پيش يه جايي درست کرده بوديم و توش فلزهم گذاشته بوديمو نزد حتي حفره شم نتونست بزنه, فقط حفره هاي خيلي بزرگ در سايز چاه اونم اگه زياد تو عمق نباشه و کانالهاي اب زيرزميني و چاه اب رو بسيار عالي ميزنه و به سنگهاي زير سطحي به شدت حساسه و بجاي ناهنجاریهای عمق زمين, سنگهاي داغ و حتي نيمه مغناطیسی سطح زمين رو ميگيره و به هيچ وجه توانايي کشف حفره معمولی مثل قبر يا دفينه رو نداره, من دستگاهاي تصويوي مختلفي کارکردم ولي اين دستگاه حتي رتبه اخر رو هم توي اونها نداره, حتي بدرد عصاي کوهنوردي هم نميخوره, دوستان يک سال اين عصاي بي مصرف منو تو کوه و بيابون علاف کرده, شما اين تجربه تلخ رو تکرار نکنيد و اگه ميخواييد با تصويري هم کار کنيد بريد سراغ لوکاتورز امريکا که واقعا حرف ندارند, نميحوام اونا رو تبليغ کنم, در مقام مقايسه گفتم, من به شخصه از دستگاهاي تصويري متنفرم, منظورم اينه که اين عصاي خوشگل حتي عرضه زدن يه قبررو هم نداره, لااقل تصويريهايي ديگه اين قابلیت‌رو دارند.

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 11:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

afshin711 نوشته است:
سلام. میشه بیشتر توضیح بدین!
آخر سر معلوم نشد سیستم های اوکی ام خوب ند یا نه؟

درود
برای بعضی ها (فروشنده \:d/ ) خوبند و برای بعضی های دیگه( خریدار :( ) بدند

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 5:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
من هم چند سال قبل یکی خریدم متاسفانه اطلاعات زیادی در این مسائل نداشتم وگرنه هیچ وقت نمی خریدم اون زمان یورو 1500 تومات بود 8500 یورو قیمت دستگاه بود دوستی در المان داشتم برایم خرید هزینه ارسال هم از آلمان با پست فیداکس 95 دلار شد که فرستادن عراق و از اونجا هم یکی از دوستان صلواتی برایم فرستاد دم در خونه :D
به نظرم فقط شکل ظاهری و بسته بندی مرتب و منظم زیبا بود کاراییش برایم جواب نداد شاید کسان دیگری توانسته باشن به درستی استفاده کرده باشند
سفال و سنگ و اسکلت را هم می گرفت اصلا با قسمت به ظاهر تفکیکش کار نکردم چون به نظرم جواب نمی داد
چند مکان را هم حفاری کردیم که متاسفانه بغیر از سنگ و اسکلت چیزی خارج نکردیم اما حفره ها و فضای خالی را خوب می گرفت و تشخیص میداد
یکی از دوستان هم که تقریبا با تمام دستگاه های اوکی ام کار کرده بود می گفت که یا طلا را نمی زنند یا اگر هم زدند به عنوان حفره نشون میدن
با 10 درصد کمتر از قیمت اصلیش فروختم راحت شدم
در ضمن مال من یک cap محافظ سنسور هم داشت که در انتهای دستگاه وصل بود شبیه قوطی فیلم عکاسی بود
با یکی از مدیران اوکی ام هم مدام در ارتباط بودم و اسکن برایش می فرستادم (-|
اما در مجموع فکر می کنم دستگاه خوبی نبود حالا نمی خوام کسی رو ناامید کنم نظر شخصی خودم بود
#-o

چهارشنبه 18 تیر1393 - 4:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure