انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 2:11pm

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 دستگاه دستساز عجیب (سوپر مگا) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان گرامی و اساتید
این دستگاهی رو که خدمتتون معرفی میکنم توسط شخصی ساخته شده که فوق لیسانس الکترونیکه و متاسفانه اعتیاد شدید هم داره و فقط خودش میتونه با این دستگاه کار کنه وبا این ترفند کلی تیغیده رفیق مارو ولی دوست من که دستگاه رو از ایشون خریده تستهایی از ایشون گرفته که برای خود من باور کردنی نیست.
طبق گفته طراح این دستگاه از سه سیستم الترسونیک ولیزر و جی پی اس بهره میبره ودستگاه داخل یک ضبط جاساز شده و یک چراغ قوه همراهش هست که نور لیزر از اون خارج میشه و بدون سیم با دستگاه ارتباط داره.دستگاه به شعاع1000متر وعمق25 متر نفوذ داره.در دستگاه توسط جی پی اس موقعیت مکان وطول وعرض جغرافیایی بدست میاد وجایی که هوا مساعد نباشه طرف بصورت دستی وارد میکنه. یه کد 14 رقمی هم هر6 ماه یکبار از شرکتokmخریداری میکنه بقول خودش.
از جمله تستهای گرفته شده اینه که یک انگشتر رو بدون اطلاع او در یگ چاه با نخ آویزون کردن وتا4متر فرستادن پایین واستتارش کردن وطرف با دستگاه شروع به کار کرد وتونست پیداش کنه وحتی عکس اون انگشتر رو نشون بده و عمق دقیق رو حتی سانتی متری بگه که بازهم عرض میکنم برای خودم هم باور کردنی نیست.یک فلش هم به دستگاه وصل میشه که بعد از اسکن گرفتن توسط کامپیوتر عکس رو آنالیز میکنه ونشون میده.حتی با دستگاه کارهایی میکنه از نظر مخابراتی که گفتنش جایز نیست.
از جمله تستهای دیگه اینه که با سند جایی رو کار میکردند و طبق سند سیصد کیلو طلا زده بود و این بابا رو بردن محل نسخه و چیزی بهش نگفتن و اون بعد از اتمام کارش گفت اینجا 296 کیلو طلا هست وعمق رو 5متر و56 سانت اعلام کرد ولی بعد از حفاری چیزی پیدا نکردن و گفت در حفاری اشتباه کردن ولی این دوست ما میگفت این بابا قصد دور زدن داره وبعد خودش میره حفاری.اینم عکس دستگاه که بازش کردم. :D
اگر مهندس حمید عزیز تشخیص بده که چیز بدرد بخوریه هرطور شده از این بابا میگیرمش برای مهندسی معکوس .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

آخرین بار توسط Asort1 در جمعه 1 خرداد1394 - 2:14pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 1 خرداد1394 - 1:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طرف میگفت از حسگر strهم استفاده کرده

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

جمعه 1 خرداد1394 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش آقا قرآنى اگه مدار دستت هست مهندسی معکوس کن چراکه دايی آرش هم از تجربه ای که در سمنان داشتن برام تعريف کردن که شاهد کارکرد اين دستگاه بودن و واقعا متعجب شده بود از آقا حميد و بهرام جان درخواست دارم از اين مدار مهندسی معکوس بگيرن داييم ميگفت يک يون ياب به معنای واقعی هستش خواهشا کمک های خود را از اين تايپيک دريغ نکنيد

خدايا مددی کن

جمعه 1 خرداد1394 - 2:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای تفکیک از اعداد استفاده میکنه5 =goldو8=silver
این هم عکس های دیگش فقط امیدوارم بخاطر یه چیز بی ارزش تاپیک نزده باشم
در اینصورت از دوستان عذر خواهی میکنم

جمعه 1 خرداد1394 - 2:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
سلام داداش آقا قرآنى اگه مدار دستت هست مهندسی معکوس کن چراکه دايی آرش هم از تجربه ای که در سمنان داشتن برام تعريف کردن که شاهد کارکرد اين دستگاه بودن و واقعا متعجب شده بود از آقا حميد و بهرام جان درخواست دارم از اين مدار مهندسی معکوس بگيرن داييم ميگفت يک يون ياب به معنای واقعی هستش خواهشا کمک های خود را از اين تايپيک دريغ نکنيد

درود غضنفر عزیز باید عرض کنم منم چیزهای خیلی عجیبی از این دستگاه شنیدم.درمورد مهندسی معکوس هم باید عرض کنم از الکترونیک سر در نمیارم اما تمام سعیم رو میکنم که در صورت موافقت مهندس حمید عزیز اونرو امانت بگیرم هرچند صاحبش فکر میکنه جونش رو دارم میگیرم .اوپراتریش روهم که خیلی پیچیدست بصورت یادداشت دارم که با دکمه های خود ضبط کار میکنه و طرف برای تنظیمش لیزر چراغ قوه رو میگرفت سمت موبایل وتنظیمش میکرد.ومن اینکار رو انجام دادم که آنتن موبایلم رفت.

جمعه 1 خرداد1394 - 2:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره داداش اگه آقا حميد کمک کنند درست ميشه اما بايد ديد که از ميکرو استفاده شده دارای برنامه نويسی هست يا آنالوگه و و و هزار اما و اگر ديگر ولی با تعاريف داييم انگار واقعا کار ميکنه

خدايا مددی کن

جمعه 1 خرداد1394 - 3:01pm
مدیر کل
مدیر کل

Asort1 عزیز ممنون از شما خسته نباشین.
اگر از بنده میپرسید باید عرض کنم سیستم آلتراسونیک و لیزر و جی پی اس و کد 14 رقمی دستگاه او کی ام هیچ ربطی به هم ندارن! وانگهی تا زمانیکه خود شما نتونین با دستگاه کار کنین چیزی مشخص نمیشه. دستگاهی هم که فقط یک نفر میتونه باهاش کار کنه فقط بدرد کلاهبرداری میخوره نه کار واقعی. اصلا واقعا مسخرست بفرض دستگاه هم کپی شد ؛ شما نباید بدونی چطور باید باهاش کار کرد؟ :D اصولا توی این کار فقط باید به دیده ها اعتماد کرد نه شنیده ها! وگرنه تا دلتون بخواد این جور تعریفات و شایعات در مورد دستگاهها وجود داره و ما گوشمون از این چیزها پره و بالای 90 درصدش هم صحیح نیست یا حداقل با واقعیت فاصله زیادی داره.
در مورد سیستم التراسونیک باید عرض کنم هیچ نفوذی در خاک نداره مگر در حد چند سانتی متر و این تکنولوژی کاملا شناخته شده هست و در هوا و آب به وفور استفاده میشه اما مطابق همون دستگاهها هیچ سیستم آلتراسونیکی پیدا نمیکنین که در عمق خاک جواب بده. علتش هم قوانین فیزیک هست.
سیستم لیزر هم هیچ نفوذی در خاک نداره مگر در حد سانتی متر و برای سنجش مسائل سطحی خاک میتونه استفاده بشه. لیزر در عمق خاک بهیچ وجه قابل استفاده نیست.
جی پی اس هم که یک موقعیت یاب ماهواره ای هست اما صرفا یک گیرندست و همیشه موقعیت همون مکانی رو میتونه مشخص کنه که خود گیرنده در اون مکان قرار داره! شما هیچوقت با جی پی اس نمیتونی موقعیت مکانی چیزی در جای دیگه رو مشخص کنی!!! این هم که کاملا واضحه.
سیستمهای او کی ام هم که اسم بردین هیچ ربطی به مسائل فوق الذکر ندارن. لذا این آش شله قلم کاری که میبینید بنظر من فقط بقول خودتون بدرد تیغ زدن دیگران میخوره.

جمعه 1 خرداد1394 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود مهندس حمید عزیز
ولله چه عرض کنم برای خودم هم جای تعجب داره که چطور ممکنه این دستگاه از اجسام فلزی داخل زمین عکس بگیره هرچند دوستم قسم جون بچه اش رو میخوره و من خودم هم با سازندش 1بار صحبت کردم ولی دقیق روش کارش رو نمیگفت تاهمیشه رفیقمون محتاجش باشه و اون بیچاره هم نمیدونم که چی ازش دیده که هر سری کلی هزینه میکنه و میره طرف رو از مشهد میاره برای اپراتوریش .گفتم دستگاه رو خدمت شما معرفی کنم شاید چیز خوبی باشه ولی با فرمایشات شما مطمءن شدم که فاقد ارزشه.موفق باشید

جمعه 1 خرداد1394 - 5:02pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
حالا شما باز هم تلاش کنین بلکه بتونین خودتون با دستگاه کار کنین. چون فارغ از بحث تحلیل فنی ؛ عقل به ما میگه دستگاهی که هنوز نمیتونیم باهاش کار کنیم یا بلد نیستیم ؛ معنی نداره که بخوایم کپیش کنیم!!! :D

جمعه 1 خرداد1394 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تا با چشمت نبینی باور نکن
مدارش بیشتر شبیه برد دستگاه دی وی دی خوان خانگیه :D

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 1 خرداد1394 - 5:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Honarmand7 و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure