انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 10:39pm

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 سوال در مورد محصولات شرکت طلوع جویندگان آسیا 
نویسنده پیغام

کسی در مورد محصولات شرکت طلوع جویندگان آسیا اطلاعات داره؟
آیا دستگاهایی که میگه ارزش دارن؟
قیمت محصولاتش چه جوریه؟
کسی تا حالا از این شرکت چیزی خریده؟

دوشنبه 15 دی1392 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز دستگاه های این شرکت 20 درصد کارایی داره .درصورتی که اپراتور حرفه ای باشی .ولی نخری بهتره من با چند تاش عمرم رو تلف کردم.
ردیاب ها بسیار پرخطا و نداشتن ثبات فرکانسی یعنی در گرما و سرما و روز و شب فرق داره و این فاجعه هست.
سیستم های تصویری فقط گرمای زمین رو میزنند و تو هر بار اسکن یه جواب متفاوت بهت میدن ولی برای حفره بد نیست.
دستگاه های بوقیش هم به سفال و املاح حساسند.البته این نظر من هست ممکنه دوستان تجربه بهتری داشته باشند.
در کل دستگاه های بدقلقی هستند و خیلی باید آزمون و خطا کنی تا نتیجه بگیری.البته تبلیغ نشه ولی جهت اطلاع میگم من ردیاب fpl 35 تهیه کردم و دستگاه پالسی چنس و توباکس ساشو رو ساختم تقریبا 70 درصد بحث دستگاه برام حل شده و واقعا از خیلی از دستگاه هایی که تو بازار هست بهتر جواب میدن.

دوشنبه 15 دی1392 - 1:39am

ممنون از راهنماییتون.
اگه کسه دیگه ای هم تجربه ای داره ممنون میشم بشنوم.

دوشنبه 16 دی1392 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
ارزش که بنسبت قیمتش نه!
خیلی بیخودی گرون میدن..کارایی هم همینی که دوستمون گفت البته بگم حساسیت خیلی خوبی دارن هنگام کار برای تازه کارها خیلی هم خوبه...اما کلا محصولات دیگش کلاهبرداریه دیگه مخصوصا نقطه زن
درمود اینم بگمااا اگر خراب بشه یا چیزیش بشه زیر بار گارانتی نمیرن اینو یادت باشه...پیشنهاد من اینه نخری.اگر میخای بخری هم بگم حساسیت خوبی داره اما خطاش هم زیاده و برای حفره بیشتر میتونی روش حسای کنی.
چند روز بعد درمورد کلاهبرداریشون دو سه تا عکس میزارم تا قضاوت کنید.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 16 دی1392 - 6:45pm

من خیلی از مطالب سایت و مطالعه کردم. واقعا نمی تونم تشخیص بدم چی درسته چی درست نیست. بعنوان کسی کی تا حالا هیچ تجربه ای نداشته ، پیشنهادتون چیه؟ چی بخرم؟ چطوری کار کردن باهاشو یاد بگیرم؟ اصلا بخرم یا کسی رو پیدا کنم که بهم مشاوره بده؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

دوشنبه 16 دی1392 - 7:29pm

ژنرال نوشته است:
درود
ارزش که بنسبت قیمتش نه!
خیلی بیخودی گرون میدن..کارایی هم همینی که دوستمون گفت البته بگم حساسیت خیلی خوبی دارن هنگام کار برای تازه کارها خیلی هم خوبه...اما کلا محصولات دیگش کلاهبرداریه دیگه مخصوصا نقطه زن
درمود اینم بگمااا اگر خراب بشه یا چیزیش بشه زیر بار گارانتی نمیرن اینو یادت باشه...پیشنهاد من اینه نخری.اگر میخای بخری هم بگم حساسیت خوبی داره اما خطاش هم زیاده و برای حفره بیشتر میتونی روش حسای کنی.
چند روز بعد درمورد کلاهبرداریشون دو سه تا عکس میزارم تا قضاوت کنید.

ممنون از راهنماییتون

چهارشنبه 17 دی1392 - 1:30am

من خیلی از مطالب سایت و مطالعه کردم. واقعا نمی تونم تشخیص بدم چی درسته چی درست نیست. بعنوان کسی کی تا حالا هیچ تجربه ای نداشته ، پیشنهادتون چیه؟ چی بخرم؟ چطوری کار کردن باهاشو یاد بگیرم؟ اصلا بخرم یا کسی رو پیدا کنم که بهم مشاوره بده؟ ممنون میشم راهنماییم کنین?

واقعا کسی پیشنهادی نداره؟

چهارشنبه 18 دی1392 - 10:47am

دوست عزیز برادرانه به شما میگم که دور این شرکت و سایر شرکتهای ایرانی خط بکش اونم از نوع کلفتش

چهارشنبه 18 دی1392 - 3:03pm

delta نوشته است:
دوست عزیز برادرانه به شما میگم که دور این شرکت و سایر شرکتهای ایرانی خط بکش اونم از نوع کلفتش

خوشحال میشم پیشنهاد شما رو بشنوم.

چهارشنبه 18 دی1392 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وحید جان شما برای کار دفینه یک دستگاه ردیاب خوب و یه نقطه زن میخواهی .
ردیاب از 100 هزار تومن تا 50 ملیون قیمت داره ولی گرون بودن اون ملاک نیست بلکه دقیق بودن و دارا بودن امکانات حرفه ای و سیستم هایی که به اپراتور کمک میکنه تا اهداف واقعی رو شکار کنه بیشتر مهمه.دومین عامل قیمت مناسب وارزان بودن دستگاه هست.
بعد از اون باید از پشتیبانی و اموزش قوی هم برخوردار باشه و اموزش های حرفه ای رو ببینی.علاوه بر اون دارای مود فرکانس ازاد هم اگر باشه شما هر جنسی که بخواهی میتونی فرکانس اون رو بدست بیاری و توی محیط کاوش اون رو پیدا کنی.علاوه بر اون اگر مثلا یک فرکانس خوب برای یک فلزی پیدا بشه میتونی از طریق فرکانس ازاد اون رو وارد دستگاه کنی یعنی اینکه این دستگاه تا 10 سال دیگه هم قدیمی نمیشه.حالا سیستم هایی مثل وزن و مگنت و غیره بماند. بحث گارانتی دستگاه خیلی مهمه که اگر مشکلی برای اون پیش اومد یک تیم متخصص جوابگوی شما باشند و در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مشکل دستگاه شما رو بر طرف کنند.
تمام این موارد که گفتم در ردیاب fpl 35 ساخت متخصصان همین انجمن موجود هست.شما با علم و آگاهی و منطق یه بررسی بر روی ردیاب ها انجام بده توصیه میکنم تاپیک اپراتوری ردیاب رو کامل مطالعه کنی بعد انشالله خودت متوجه میشی که چه ردیابی تهیه کنی.

اما برای نقطه زن چندین دستگاه از لورنز و جی پی ایکس و شرکت های معتبر دیگر اطلاعاتشون در همین سایت موجود هست و میتونی با مطالعه این مطالب دستگاه مورد نظر خودت رو پیدا کنی ولی با توجه به قیمت بالای این دستگاهها درصورتی که محدودیت مالی داشتی میتونی مدارات موجود در انجمن رو بسازی.

موفق باشید.

پنج شنبه 18 دی1392 - 1:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure