انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 10:44am

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 ایتراک-سفری-ولکس وان (دستگاههای با قیمت و عمق مناسب) 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

از اینکه وقت میزارین و این نکات مفیدو میزارین سپاسگذارم میخواستم بدونم بین ایتراک و سفری و دستگاههای تو این رنج کدوم کارایی بهتری دارن و حمل و استفادشون راحتتره ممنونم

جمعه 18 بهمن1392 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.مخلصیم یزگردجان.
ببینید این تیپ دستگاهها همشون وی ال اف هستند و فرق چندانی باهم ندارند دوست عزیز.البته عمقشونو میگم معمولا با 20-30 سانت بالا و پایین تقریبا در یه سطح هستند.فرق عمده اینها که بشه روشون حساب کرد آپشنهای کارکردشونه که به کاربر اجازه میده تا باهاشون راحتتر کار کنه و یا یه سری کارهایی مثل ریختن برنامه وتنظیمات دسگاه با کامپیوتر یا مثلا حذف کردن یک سری از فلزاتی که مزاحم کاره و خلاصه ازینجور داستانهاست.البته اینهایی که من گفتم همشون در حد آماتور و قرتی بازی خارجیهاست که با این دسگاهها بیشترین عمقی که کاوش میکنند 50 سانته.اینا بدرد ماها نمیخوره که میخایم مثلا از ایتراک 180-170 سانت جواب بگیریم.چون این آپشنها در عمقهایی که ما میخایم کار کنیم هیچکدامشون درست جواب نمیدند و فقط همون چیزیه که گفتم.(قرتی بازیه)بازم در بین اینا ایتراک یه مقدار بیشتر از بقیه عمق میزنه و کابل USB بهش وصل میشه که خیلی کارایی داره و برنامه ویرایش کردن و برنامه آپلود کردن داخل دسگاه رو راحت میکنه.یه جدول هم داره که مثلا جایی که سکه طلا میده میتونی تنظیمش کنی فقط روی طلا.دیگه هیچی رو نمیگیره بجز سکه طلا.
آقا موفق باشی.
پیوست:
E-TRAC-Metal-Detector-RHS.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 18 بهمن1392 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام دوستان
کسی میدونه چند نمونه ایتراک وجود داره؟ بعضی ها میگن صفحه رنگی داره و معمولی.
هر کس میدونه لطفا توضیح بده. ممنون

جمعه 25 بهمن1392 - 1:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
استاد جان خیلی مخلصیما.
ایتراک صفحه رنگی یا سیاه سفید نداره استاد.ما کلآ یه مدل ایتراک داریم.بعضی سایتها مثل ای بای که قیمتهاش بالا پایین داره اونها بخاطر وسایل اضافه هستش مثل کلاه.گوشی.بیل.کیسه های وسیله.چراغ قوه ها و.و.و..خلاصه قیمت ایتراک برای این چیزهاست که بالا یا پایین داره.البته ایتراکهای ایرلندی که به سفارش روس میزنن یه مقدار از بقیه قیمتش بیشتره.اونم برای اینه که وسایل داخلش رو سفارشی میذارند.
استاد ما بی صبرانه منتظر اتفاق قشنگه هستیما.

جمعه 25 بهمن1392 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام مهرداد جان عزیز
واقعا وجود شما برای ما و سایر بچه های سایت نعمتی است. خدا شما رو برامون نگه داره.
اگه خدا بخواد اتفاق قشنگه به زودی زود می افته. :D

جمعه 25 بهمن1392 - 5:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.
ای بابا دوست عزیز حسابی شرمندمون میکنی بخدا.شما لطفتون زیاده استاد جان.من که یه تجربه خیلی ناچیزی دارم و اونم پیشکش میکنم به تمامی دوستان سینه سوخته انجمن..به امید روزی که همه حاصل تلاش خودشونو تو دستاشون لمس کنند و همه کسانی که از جون مایه میذارند تو این داستان یه دشت توپ کنند.آمین.

شنبه 25 بهمن1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد عزیز استاد کم نظیر نقطه زنی واقعا خیلی بزرگی و تجربه گرانقدرتون رو بی منت. در اختیار دوستان قرار میدید
یه دنیا سپاس

شنبه 26 بهمن1392 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@};- @};- @};- :ymhug: :ymhug: :ymblushing: خواهش میکنم. @};- همیشه برقرار باشید دوست عزیزم.به امید موفقیت. :YMPEACE:

یکشنبه 26 بهمن1392 - 12:50am
آواتار کاربر

استاد مهرداد این کویل دستگاه چند اینچه و ایا امکان تعویضش با کویل بزرگتر هست

یکشنبه 27 بهمن1392 - 6:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
صفحه رنگیش 100دلار گرونتره

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

جمعه 2 خرداد1393 - 7:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure