انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:02am

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 ایتراک-سفری-ولکس وان (دستگاههای با قیمت و عمق مناسب) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
آره داداش کویل پروانه هستش.ابعادش هم 15*18 اینچه سورنا جان.

مرسی داداش @};- @};- اگ با کویل پروانه ای 2/80بزنه میشه در رابطه با خرید این E_TRAC فکرکرد :-?

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 4 بهمن1392 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه سورنا جان.2.80 نمیزنه داداش.ایتراک با لوپ بزرگش دیگه آخرش روی جاسازهای بزرگ به شعاع 60-70 سانت میخاد 1.80-1.90 بزنه.بیشتر ازین ما ندیدیم ازش.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 4 بهمن1392 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس ب کار من نمیاد خیلی عمق کمیرو میزنه.. واسه قبرم نمیتونه مناسب باشه چون حداقل باید 2متر بزنه واسه قبرزدن..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 4 بهمن1392 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای قبر بهترین گزینه جی پی ایکس هستش.مدلش فرقی نداره.4000 به بالا.خوراکش قبره. @};-
ایتراک و سفری جون وی ال اف هستند زورشون به 2.80 نمیرسه داداش.شماهم توی وی ال اف ها نگرد چون پیدا نمیشه.برو سراغ پالسی یا توباکس ها.البته سیستم جی پی ایکسها هم ایمپالسیه.یه چیزی بین وی ال اف و پالسی و با لوپ 20*40 اینچ بیشتر از 230-240 جواب نمیدن. @};- @};- اینهارو من از تجربه خودم میگم شاید هم یکی ازش جواب بگیره.ولی بعید میدونم چون ندیدم تابحال...موفق باشی دوست من. @};-

شنبه 5 بهمن1392 - 4:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهردادجان خیلی آقایی محبت میکنی و اینجوری صادقانه راهنمایی میکنی سپاس :x @};-

شنبه 5 بهمن1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خاهش میکنم سورنای عزیز.من خوشحال میشم وقتی تجربمو با دوستی درمیون میذارم داداش.
این داستان برای ماها یعنی عشق.ماهم عاشقشیم.فقط عشقه که میتونه عاشقو شب و نصف شب بیرون ببره.یا با چهار قلم جنس ساعتها اونو مشغول کنه .برای بعضیها که این عشق اینقدر زیاده که زندگیشونو مختل میکنه داداش.پس این میون مسایل جنبی و حاشیه ای این معشوق برای من عاشق بسیار شیرین و پسندیدست سورنا جان.
برای همین من از شما تشکر میکنم که با یه سوال و تبادل نظر منو از افکار روزمره بیرون میاری و باعث میشی که در راستای معشوقمون صحبت کنیم.برای عاشق هم هیچ چیزی بهتر از صحبت درمورد عشقش و مسایل حاشیه ایش نیست سورنا جان.
امیدوارم که خدا همه عاشقان واقعی رو به معشوقشون برسونه.مخلصیم.

شنبه 5 بهمن1392 - 10:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
این داستان برای ماها یعنی عشق.ماهم عاشقشیم.فقط عشقه که میتونه عاشقو شب و نصف شب بیرون ببره.یا با چهار قلم جنس ساعتها اونو مشغول کنه .برای بعضیها که این عشق اینقدر زیاده که زندگیشونو مختل میکنه داداش.پس این میون مسایل جنبی و حاشیه ای این معشوق برای من عاشق بسیار شیرین و پسندیدست سورنا جان.
برای همین من از شما تشکر میکنم که با یه سوال و تبادل نظر منو از افکار روزمره بیرون میاری و باعث میشی که در راستای معشوقمون صحبت کنیم.برای عاشق هم هیچ چیزی بهتر از صحبت درمورد عشقش و مسایل حاشیه ایش نیست سورنا جان.

من هم عاشقم مهرداد جان :ymblushing: عاشقی بد دردیه :(

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 6 بهمن1392 - 9:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام جناب مهرداد
دو سوال داشتم ازتون برام خيلي مهمه چون دارم براي خريد 5000 تحقيق ميکنم يکي اينکه يه جايي در مورد تفکيک اهن پوسيده فرموده بوديد دستگاه عاجزه از تشخيص اون خواستم بدونم ايا اين مربوط به عمق بيشتر از يک متر هست يا کلي هستش و مثلا در نيم متر عمق يا هفتاد سانت و سي سانت هم به همين منواله يا اينکه تو اين عمقاي کم تفکيک ميکنه؟
سوال بعديم اينه که ايا شما توي مدت ۵ سال کار با سري gpx اصلا موفقيتي نداشتيد که دستگاهتون رو عوض کرديد يا اينکه کاربااون هم موفقيت اميزبود براتون ولي بدليل خسته شدن از کار کردن از اين سري gpxبدلايلي که قبلا فرموديد به ايتراک روي اورديد ؟منظورم دليل تعويض دستگاهه که ايابدليل عدم موفقيتتون باgpx بوده يا سختي کارکردن با اين سري مينلب؟

چهارشنبه 15 بهمن1392 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز @};-
باید عرض کنم کلأ دستگاههای مینلب جی پی ایکس آهن خیلی پوسیده رو میگیره و صدای صاف میده.البته اگر اپراتور باتجربه باشه میتونه متوجه بشه چون با صفحه کشی کردن روی جنس میشه فهمید.در کل اونجوری نیست که مثل آهن صداش قطع بشه.با سیستمهای ایتراک و صفری و پرفشنال هم آهنهای پوسیده ای که دسگاه بهش حساسیت نشون میده صدای خیلی نازک و زیری دارن که بازم اپراتور باتجربه میتونه متوجه بشه.
درمورد کارکردن من با سری جی پی ایکسها عرض کنم که من اولین جی پی خودمو حدودأ 8-9 سال پیش گرفتم.و هردوسال یبار هم عوضش کردم.هر 3 مدل 4000 ببالا رو داشتم.دسگاه عالیی هستند و خوب جنس درمیارن ولی بنظر من چیز آنچنان خاصی از دیگر محصولات مینلب عمیقتر نمیزنه.مثلآ اگر 5000 با لوپ 18 اینچ دبل دی یه قازان رو در عمق 2 متر دربیاره همونو شما با ایتراک میتونی در 170-180 سانتی درش بیاری.اینها فرقش در طلایاب بودنشه که جی پی ها روی طلا حساسیت بیشتری دارند.واسه همینم قیمتشون 4 برابر ایتراکه..بنظر من هم آدم پول اضافی میده براش هم خیلی سنگین و بازو بسته کردنش خیلی زمانبره.اتفاقآ در بعضی جاهها مثل زمینهای کشاورزی که قلک سکه پخش شده و تیکه های مفرغ شکسته هم توی زمینش ریخته ایتراک و صفری بیشتر کارامد هستند چون تن صداشون روی جنسهای مختلف عوض میشه ولی در جی پی تن صدا یکنواخته و معلوم نیستش شما روی سکه هستی یا روی تیکه های شکسته ظرفی.فقط یه صدای صاف داری.همین.
خلاصه که من با جی پی خیلی بیشتراز ایتراک و صفری جنس درآوردم و دلیل اینکه ایتراک گرفتم اینه که هم کمتر خسته میشم.هم دیگه سردرد بعداز کار ندارم.هم اینکه ایتراک هم برام همون کار جی پی رو داره میکنه.من که راضیم.بابا همشون در یه حد هستند.حالا یکی 30 سانت کمتر و یکی هم 40 سانت بیشتر.اگر اپراتور یکم باهوش باشه با ایتراک میتونه قبرهای 2ونیم متری رو کاوش کنه و در بیاره.میگم دیگه این عمقیه که جی پی هم نمیتونه قبرهارو بگیره.فقط یه مقدار تجربه میخاد.ایشالاه هرکسی که گرفت بیاد من بهش میگم چیکار کنه که با ایتراک قبر گبری هم باز کنه که جی پی نتونه بزنتش.
خیلی حرف زدم.ببخشید دوستان @};-

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم مهرداد جان از توضيحات عاليتون بقيه سوالاتمو تو تايپيک gpx5000 مزاحمتون ميشم :-H

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 2:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure