انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:25am

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11  بعدی
 ایتراک-سفری-ولکس وان (دستگاههای با قیمت و عمق مناسب) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
مهرداد مینلب نوشته است:
سلام به همه دوستان انجمن. @};- ممنونم از آریانای عزیز بابت این تاپیک جالب.درمورد کار با ایتراک و سفری و کلآ تمام قلقهای درحین کارشون من درخدمت دوستان هستم.الگوهای تفکیک ایتراک رو هم دارم.برنامه های کار کردن عمیق ایتراک و سفری .خلاصه من درخدمتم دوستان. @};-

درود بر مهرداد عزیز

مهرداد جان این تاپیک از امروز با رهبری شما سرپرستی میشود و دوستان هر گونه سوالی در خصوص دستگاه های فوق دارند میتوانند از تجربیات و تخصص دوست خوبمون مهرداد جان بهره مند شوند

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 7 دی1392 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود ب دوستان. آقای اریانا شما راجب دستگاهای شرکت وایتس انگلیس اطلاعات و یا تجربه کار باهاش رو دارین? مدل جدیدش ک Spectra V3i نام داره نهایت تا. 5/2متر عمق میزنه و 1299پوند قیمت داره!!! این ب نظرتون ایده آل نیستش??

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 7 دی1392 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به دوستان عزیز ...من الان در مورد ولکس وان یه خبرایی گرفتم از یه نفر..من زنگ زدم به یه نفر و ازش برسیدم ولکس وان قیمتش چنده ..ایشون گفتن تو ترکیه 2ونیم میلیون در میاد...گفتم خوب شما چرا برام نمیارین بعدش گفت نمی صرفه بیارم ایران ..چون قیمتش ارزون هست و با حمل باربری قیمتش به 4ونیم میرسه و منم باید 2 میلیون سود ببرم که میشه 6ونیم و کسی با این قیمت این رو نمیخواد ..و بعدش گفت ما فلزیاب هایی رو میاریمم که فیمتشون بالا باشه تا با خیال راحت سود کنیم :D

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 7 دی1392 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا جان ای تی اکس شرکت گرتس هم عمق رو خوب میزنه هم تفکیک بالایی داره و هم اینکه قیمتش با سفری یکیه

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 7 دی1392 - 1:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب دوستان اینم یه عکس از ایتراک همراه قیمتش ..قیمتش 1549 دلاره و صفحه رنگیش هم قیمتش 100 دلار گرونتر هست که عکس اونم گذاشتم :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 7 دی1392 - 2:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان ب نظر من سیستم های وایتس ک انگلیسیه با سیستم های ماین لب نباید تفاوت انچنانی داشته باشه چون ماین لب استرالیایی هستش و این کشور مستعمره کشور انگلیس هست در نتیجه نباید زیاد تفاوتی بکنن باهم. در اصل تکنولوژی انگلیسی باید محسوب بشه سیستمهای ماین لب..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 8 دی1392 - 10:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان یه چیز جالب بگم . من اصلا از دستگاه ولوکس اطلاعی نداشتم . و این تاپیک رو امروز دیدم . یه هفته پیش خواب دیدم که یک بنده خدایی تو خواب اومد و این دستگاه ولوکس دستش بود و گفت از این دستگاه بگیر نتیجه میگیری به جان خودم راست میگم . الان که دیدم عکس این دستگاه رو جا خوردم . راستی ولوکس 100 هم داریم . یا نه .

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 8 دی1392 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج جان ولک و ان داریم 100 نداریم داداش ...شاید این خوابت بی حکمت نباشه .....

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 8 دی1392 - 11:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا جان ..شرکت وایتس خیلی معتبر هست و خیلی فلزیاب داره به طوری که تصمیم گیری برات خیلی سخت میشه....
من در مورد این مدلش تو ایران به چند تا فروشنده زنگ زدم و اونا میگفتن تا الان اسمش رو نشنیدن..و قیمتش هم 1230 دلاره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 8 دی1392 - 12:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان این ک تی دی آی هستش ک گذاشتی! من SpectraV3i منظورمه. اگ ی سری بزنی شرکت وایتس بری پروداکت میبینیش. زده 1299تا. من دید مثبتی بهش دارم اگ دوستان اطلاعاتی درباره وایتس دارن بگن حتی مدلای دیگش شاید قسمت شد...

یکشنبه 8 دی1392 - 1:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kaakasat و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure