انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 3:34am

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 دستگاه SPECTRA V3i ساخت شرکت White's انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
درود. رامین جان فکرکنم این کویل اخرین سایزیه ک این سیستم میخوره.. باز نگاه میکنم اگ بزرگتر خورد عکس میزارم و یا اطلاع میدم. حیقتش اینه وایتس سیستم قدیمیه و باهاش کار شده بقول مهرداد مینلب هم ببخشیدا خرکاره.. این مدلشم جدیدترین محصولش شرکت هست. تفکیکم اگ تا 1/5 بده عالیه.

آریانا داداش خوبی؟ :ymhug: من خودمم نظرم روی ایتراک هستش ک مهرداد میگه تا 170-180 جواب میده.. ولی داداش این عمق کمه اکثرا چیزب باشه بالای دومتره.. اگ این وایتس بالای 2 بزنه عالیه اگ نه باید ب فکر چنس انجمن باشم اللحساب..

سورنا جان اگه یه چند روزی صبر کنی دارم رویه سیستمی کار میکنم که ایشالا به زودی برا همه رو نمایی خواهم کرد

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 20 تیر1393 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
سورنا نوشته است:
درود. رامین جان فکرکنم این کویل اخرین سایزیه ک این سیستم میخوره.. باز نگاه میکنم اگ بزرگتر خورد عکس میزارم و یا اطلاع میدم. حیقتش اینه وایتس سیستم قدیمیه و باهاش کار شده بقول مهرداد مینلب هم ببخشیدا خرکاره.. این مدلشم جدیدترین محصولش شرکت هست. تفکیکم اگ تا 1/5 بده عالیه.

آریانا داداش خوبی؟ :ymhug: من خودمم نظرم روی ایتراک هستش ک مهرداد میگه تا 170-180 جواب میده.. ولی داداش این عمق کمه اکثرا چیزب باشه بالای دومتره.. اگ این وایتس بالای 2 بزنه عالیه اگ نه باید ب فکر چنس انجمن باشم اللحساب..

سورنا جان اگه یه چند روزی صبر کنی دارم رویه سیستمی کار میکنم که ایشالا به زودی برا همه رو نمایی خواهم کرد

درود برتو kavoshgar عزیز. چی هست سیستمت داداش؟ یکم دربارش بگو ی پیش ضمینه ای ازش داشته باشیم

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 20 تیر1393 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه سیستمیه که یه فیبر مدار چاپی 45*45 رو از 4متر زیر خاک ( زیرخاک میگم ها یعنی چاه کندیم بغلش تونل زدیم ) با لوپ 80 داره سنس میکنه

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

جمعه 20 تیر1393 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
یه سیستمیه که یه فیبر مدار چاپی 45*45 رو از 4متر زیر خاک ( زیرخاک میگم ها یعنی چاه کندیم بغلش تونل زدیم ) با لوپ 80 داره سنس میکنه

آقا این ک خیلی خوبه! وایمیسیم ببینیم چیه این سیستم.. اگ ثباتش خوب باشه حساسیتشم ب املاحو ذراتو سنگ آهن کم باشه خوبه من یکی ازش میخوام با قیمت مناسب البته.. اگ امکانش هست توی همین تاپیک بزار kavoshgar جان چون من سالی یکبار ب بخش پالسی ها سر نمیزنم از پالسی فراریم حیقتش.. راستی این پالسی ک نیست داداش؟؟

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 20 تیر1393 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
kavoshgar نوشته است:

آقا این ک خیلی خوبه! وایمیسیم ببینیم چیه این سیستم.. اگ ثباتش خوب باشه حساسیتشم ب املاحو ذراتو سنگ آهن کم باشه خوبه من یکی ازش میخوام با قیمت مناسب البته.. اگ امکانش هست توی همین تاپیک بزار kavoshgar جان چون من سالی یکبار ب بخش پالسی ها سر نمیزنم از پالسی فراریم حیقتش.. راستی این پالسی ک نیست داداش؟؟

چرا جزو پالسی هاست ولی مثل mdl 8500 عمل میکنه مثل چنس هم یه لودر برا تفکیک داره حالت عمودی اشیاء رو نسبت به افقی بیشتر سنس میکنه برا همین نفوذ عالیی داره

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

جمعه 20 تیر1393 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
سورنا نوشته است:

سلام جناب کاووشگر!
واقعا خوشحال و خرسند شدم از اعلام عمومی دستگاه جدید و کاملتون! منتظر رونمایی دستگاه هستیم!
تا دوستان جویای کاوشگری بی نیاز باشند و از طرفی دست کلاه برداران با مدارات اشغالشون قطع بشه از جیب دوستان!
موفق باشید

شنبه 20 تیر1393 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام حضور دوستان ارجمند. @};-
از خدا میخوام طاعات شما موحدان را مورد قبول درگاه رحمانی خودش قرار دهد.آمین!.
آقای kavoshgar عزیز! اگه به کارتون مطمئنید، لطفا یه تاپیک باز کن و این خبر را اعلام کن تا دوستان بدونن!. :-BD
زمان توزیع آنرا نیز اعلام نمایید!
با سپاس
خدا یاور همگی! ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 20 تیر1393 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین جان فعلا در مرحله تست وآزمایشه یه تغیرات کوچیک لازمه داده بشه که ایشالا بعد اون تغیرات همراه فیلم تست اول برا حمید آقا ارسال خواهد شد که در صورت تایید ایشون فیلم و توضیحات کاملش به صورت عمومی قرار داده خواهد شد فقط اینو بگم که دیگه روی دستگاه ولومی برا بالانس کردن نداره که با اعصاب اپراتور بازی کنه یه دکمه اتو بالانس داره میزنی دستگاه خودش همه چی رو نسبت به نوع خاک منطقه بالانس میکنه
البته شرمنده این اطلاعات مربوط به این تایپیک نیست برا همین دیگه اینجا توضیحی نخواهم داد ایشالا یه چند روزی صبر کنید همه چی مشخص میشه فقط خدا کنه که ار تست سر بلند در بیاد تا دوباره کاری نداشته باشه
موفق باشید :-BD

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

شنبه 20 تیر1393 - 3:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

توکل بر ایزد منان کاوشگر جاااان.... :)

شنبه 21 تیر1393 - 9:06am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت اساتید و دوستان
من هم روی این دستگاه دارم کار میکنم خیلی تعریفش رو شنیدم
قیمت در کشور همسایه حدود 7 میلیون هستش و به گفته ی دارنده دستگاه یک سکه رو در 50 سانتی سنس می کنه و ثبات و تفکیکش خیلی عالیه و برای اسکن ، با سرع بالا دارای دقت زیادی هستش اگر دوستان سوالات خاصی داشتن من می تونم از این دوستی که در حال حاضر دارند استفاده می کنند بپرسم

انها قادرند، زيرا مي پندارند كه قادرند.

«ورژيل»

پنج شنبه 28 آبان1393 - 12:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure