انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 6:51am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

persian.550bc نوشته است:
سلام
دوست من برای عمق دو به بالا در بین محصولات مینلب فقط گزینه gpz7000 جواب میده که اونم هم قیمتش خیلی بالاست و هم اینکه تفکیک نداره

حرف اين دوست عزيزمان کاملا درست است.با جى پى دنبال عمق بالاى 2متر نباشيد.هر سرى از آن فرقى نميکند.

دوشنبه 5 مرداد1394 - 9:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
به جان خودم دارم دیونه میشم میخوام یه دستگاه بگیرم بین ct,گرت موندم از بچه ها پرسیدم بعضیا گرت بعضیا ctپیشنهاد میکنند ~X(
شرلیط من :اول از هم تازه کارم
2. یه دستگاه می خواهم خطا کمی داشته باشه
3.برام زیاد مهم نیست کارکردن باهش سخت یا آسون باشه چون یاد گرفتنی رو یادم میگیرم
4.برای قبرستان می خوام حال شاید جای غیر از قبرستانم رفتم
5.برای کردستان می خوام یعنی کوهستانی خیلیم مرطوب نیست اینجا
6.عمق 2 متر باتوجه به حفاری های اینجا بزنه
7. :-?
خوب همه ایناست دیگه
بینctوگرت یکیشو پیشنهاد کنید با توجه به شرایطم

ctx انتخاب بهترى خواهد بود.
ثبات عالى و عمق زنى مناسب.
البته ctx نهايت عمق کاوش آن 170-180 خواهد بود

دوشنبه 5 مرداد1394 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوست عزیز به نظر من 4500با لوپ مونو 24 اینچ براحتی تا 2.70برات میزنه

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamangir نوشته است:
درود دوست عزیز به نظر من 4500با لوپ مونو 24 اینچ براحتی تا 2.70برات میزنه

اينگونه نيست دوست عزيزم.اما نکته ى مهم که شما از آن غفلت کرديد اين است که هر چه لوپ بزرگتر (بزرگتر از 18) باشد احتمال خطا و خارج شدن از بالانس بالا خواهد بود.تماميه اپراتور هاى حرفه اى بر اين باورند که بزرگترين و بهترين سايز کويل براى سرى جى پى 18 اينچى مى باشد.
درست است هرچه بزرگتر عمق بيشتر اما ساير نکات ريز را بايد مد نظر داشت.کويل هاى بزرگتر از 18 اينچ را براى افزايش عمق توليد نکرده اند بلکه هدفشان افزايش سطح کاوش و پوشش بيشتر مساحت سطحى خاک جهت کاوش است.
به نظر اين حقير خريدارى کويل هاى بزرگتر از 18 اشتباست اگر هدف افزايش عمق زنى باشد.خطا به طور قطع افزايش خواهد داشت.به اين نکات توجه داشته باشيد برادران عزيزم.

جمعه 16 مرداد1394 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایران جان خدا اون پدر و مادرت رو بیامرزه حال میکنم وقتی پستهایی که میزاری رو میخونم . @};- :x

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 17 مرداد1394 - 9:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
ایران جان خدا اون پدر و مادرت رو بیامرزه حال میکنم وقتی پستهایی که میزاری رو میخونم . @};- :x

با سلام . بنده هم دقیقا همین نظر رو دارم . @};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

شنبه 17 مرداد1394 - 3:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ممد گنججو نوشته است:
معراج نوشته است:

با سلام . بنده هم دقیقا همین نظر رو دارم . @};-

منم نظرم همینه , دستت درد نکنه ایران جان

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 17 مرداد1394 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج,محمد و جعفر برادران عزيزم همگى نسبت به بنده حقير لطف ميکنيد.از همگى شما ممنونم.با کمال ميل در خدمت شما عزيزانم و ساير دوستان خواهم بود.
تنها انجام وظيفه ميکنم.باز هم از شما برادرانم کمال تشکر را دارم.پاينده و سلامت باشيد....

شنبه 17 مرداد1394 - 11:21pm

با سلام : برای اولین بار با یک دستگاه GPX5000 با یکی از دوستان رفتیم بیرون . اطلاعات کاملی از این دستگاه ندارم ولی همان اولین بار کاوش یک نصفه سکه و یک انگشتر را خیلی راحت از داخل سه کوزه تو در تو در عمق حدود 50 سانتی سنس کرد بدون اینکه بدنه کوزه را بزنه. میتر منفی و کاهش بردی هم در اثر تغییرات ارتفاعی لوپ در کار نبود ، خیلی راحت لوپ را بالا و پایین میکرد (مثل گرت2500) و بالانس هم بهم نمیخورد و در جاهای مشکوک حتی دیدم لوپ را به زمین میچسپاند و زمین را هم سنس نمیکرد. دو مورد را کندیم هر دو مورد بیخود نبود . من که از این دستگاه لذت بردم چون اصلا بیگاری کشیدنی در کار نبود
این هم تصاویرش
در صورتیکه با دستگاهای دیگه قبلا رفته بودم انجا همه بدنه کوزه را میزد ولی این یکی اصلا کوزه و سفال را نمیزد . اپراتورش هم قبل از حفاری گفت احتمال جنس خیلی کم در حد یکی دو تا سکه نقره را میده و حدسش هم درست از اب درامد. ازش هم سوال کردم چون اولش مقداری بدنه کوزه اومد بیرون گفتم شاید این بدنه کوزه ها را زده اپراتورش گفت این دستگاه اصلا بدنه کوزه را نمیزنه و سیستم تفکیکش از روی صداست که متوجه میشم. نیازی هم نبود مثل دستگاهای دیگه یک چشمت به ال سی دی باشه یک چشمت به زیر پات که نری توی چاله و چاه :D . فقط و فقط از روی هدفونی که بسته بود همه چیز را متوجه میشد.راستی این دستگاهی که من دیدم ال سی دی هم نداشت .من که ندیدم !
اینو هم اضافه کنم . این دستگاه را جایی بردم برای کاوش که نزدیک روستا بود و الودگی بیش از حد زیاد بود و با مدارات دست ساز قبلا انجا هزاران جا به واسطه همین الودگی ها سنس داشتم و نمیشد چیز زیادی تشخیص داد.
این هم شانس ما و این نصفه سکه ! :( کسی نمیدونه مال چه دوره ای است ؟ میشه باهاش یک ماشین خرید یا نه ؟! :))

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 7 شهریور1394 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

موضوع جالبی بود
از مقایسه gpx5000 و atx شروع شد , یهو زوم کردن رو تست atx که منتج نشد و یهو ولش کردند و چسبیدند به لندکرافت که اونم منتج نشد, چندتا دستگاه معرفی کردند تا مهندس حمید gti2500 را معرفی کردند همه میخواستند بخرند ولی هیشکی نخرید, بعد هم که رسیدند gpx4500 و.....
اخرش نفهمیدیم این atx خوبه یا نه؟؟؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 3:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure