انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:18am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
با سلام و درود
دوستان یکی یه گرت داره میگه موقع وصل کردن لوپ به دستگاه این کارو با فشار انجام داده و شکسته و لوپ قطع شد حال میگه نصف قیمت میفروشم.ممنون میشم راهنمای کنید در اسرع وقت
آیا درست میشه؟

کدوم قسمت شکسته؟؟؟فک میکنم کانکتور رو بدون دقت جا میزده :D :D

یکشنبه 7 تیر1394 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دقیق نمی دونم قرار عکس برام بفرست بعد عکس براتون میفرستم .بنظر شما درست میشه برم تو کارش؟

یکشنبه 7 تیر1394 - 12:19pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به جان خودم دارم دیونه میشم میخوام یه دستگاه بگیرم بین ct,گرت موندم از بچه ها پرسیدم بعضیا گرت بعضیا ctپیشنهاد میکنند ~X(
شرلیط من :اول از هم تازه کارم
2. یه دستگاه می خواهم خطا کمی داشته باشه
3.برام زیاد مهم نیست کارکردن باهش سخت یا آسون باشه چون یاد گرفتنی رو یادم میگیرم
4.برای قبرستان می خوام حال شاید جای غیر از قبرستانم رفتم
5.برای کردستان می خوام یعنی کوهستانی خیلیم مرطوب نیست اینجا
6.عمق 2 متر باتوجه به حفاری های اینجا بزنه
7. :-?
خوب همه ایناست دیگه
بینctوگرت یکیشو پیشنهاد کنید با توجه به شرایطم

سه شنبه 8 تیر1394 - 12:32am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

لازم میدونم مجدد این نکته رو به عرضتون برسونم که سایز لوپ در برد فلزیاب مهمترین شرط هست! پس با لوپ خیلی کوچک هیچ دستگاهی نمیتونه عمق مورد نظر شما رو ارائه کنه. به مارک و مدل هم ربطی نداره! مثلا برای برد نهایی 2 متر حداقل لوپی با سایز 45 سانت (18 اینچ) لازمه. ولی اگر فلزیابی بگیرین که لوپ 30 سانتی داشته باشه امکان نداره تحت هیچ شرایطی 2 متر بزنه. این حاصل تجربه و تست و تحقیقات بنده هست و مطمئن باشین غیر این نیست. پس اول باید ببینین کدوم دستگاه با لوپ بزرگتر عرضه میشه و در عین حال فروشنده هم اون لوپ رو داره یا نه. بخصوص که امکان ساخت لوپ دستساز برای این دستگاهها تقریبا وجود نداره یا جواب خوبی نمیده.
برای زمینهای مربوط با شرایط نامناسب اصولا وی ال اف ها زیاد مناسب نیستن. از این حیث دستگاههای پالسی پیشرفته مثل GPX4500 مینلب میتونه گزینه بهتری باشه. اگر هم خواستین وی ال اف بگیرین سعی کنین فرکانس پایین تر باشه. مثلا فرکانس 7 کیلوهرتز حداکثر فرکانسی هست که بدرد کار شما میخوره. فرکانسهای بالاتر دیگه به اشیاء ریز خیلی حساس هستن و ثبات و عمقزنیشون هم در خاکهای مرطوب و پر املاح کاهش پیدا میکنه. فرکانس هر فلزیابی هم در توضیحاتش ذکر میشه.

سه شنبه 8 تیر1394 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
به جان خودم دارم دیونه میشم میخوام یه دستگاه بگیرم بین ct,گرت موندم از بچه ها پرسیدم بعضیا گرت بعضیا ctپیشنهاد میکنند ~X(
شرلیط من :اول از هم تازه کارم
2. یه دستگاه می خواهم خطا کمی داشته باشه
3.برام زیاد مهم نیست کارکردن باهش سخت یا آسون باشه چون یاد گرفتنی رو یادم میگیرم
4.برای قبرستان می خوام حال شاید جای غیر از قبرستانم رفتم
5.برای کردستان می خوام یعنی کوهستانی خیلیم مرطوب نیست اینجا
6.عمق 2 متر باتوجه به حفاری های اینجا بزنه
7. :-?
خوب همه ایناست دیگه
بینctوگرت یکیشو پیشنهاد کنید با توجه به شرایطم

من با گرت کار کردم و فک نمیکنم به خوبی 4500 به شما جواب بده....درسته با لوپ متعامد اون میتونین عمق رو بزنین ولی برای اوپراتور دردسر ساز هست.به نظرم هیچ دستگاهی به پای 4500 نمیرسه.اگه پولشو دارین 4500 رو از دست ندین.

سه شنبه 9 تیر1394 - 8:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
لازم میدونم مجدد این نکته رو به عرضتون برسونم که سایز لوپ در برد فلزیاب مهمترین شرط هست! پس با لوپ خیلی کوچک هیچ دستگاهی نمیتونه عمق مورد نظر شما رو ارائه کنه. به مارک و مدل هم ربطی نداره! مثلا برای برد نهایی 2 متر حداقل لوپی با سایز 45 سانت (18 اینچ) لازمه. ولی اگر فلزیابی بگیرین که لوپ 30 سانتی داشته باشه امکان نداره تحت هیچ شرایطی 2 متر بزنه. این حاصل تجربه و تست و تحقیقات بنده هست و مطمئن باشین غیر این نیست. پس اول باید ببینین کدوم دستگاه با لوپ بزرگتر عرضه میشه و در عین حال فروشنده هم اون لوپ رو داره یا نه. بخصوص که امکان ساخت لوپ دستساز برای این دستگاهها تقریبا وجود نداره یا جواب خوبی نمیده.
برای زمینهای مربوط با شرایط نامناسب اصولا وی ال اف ها زیاد مناسب نیستن. از این حیث دستگاههای پالسی پیشرفته مثل GPX4500 مینلب میتونه گزینه بهتری باشه. اگر هم خواستین وی ال اف بگیرین سعی کنین فرکانس پایین تر باشه. مثلا فرکانس 7 کیلوهرتز حداکثر فرکانسی هست که بدرد کار شما میخوره. فرکانسهای بالاتر دیگه به اشیاء ریز خیلی حساس هستن و ثبات و عمقزنیشون هم در خاکهای مرطوب و پر املاح کاهش پیدا میکنه. فرکانس هر فلزیابی هم در توضیحاتش ذکر میشه.

سلام . مهندس حمید لوپ 20 × 40 سانت خربزه ای برای یک vlf. میتونه اجناس قدیمی رو از دومتر دربیاره? اگر نه تا چه عمقی میزنه اجناس قدیمی رو

سه شنبه 9 تیر1394 - 11:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

سه شنبه 9 تیر1394 - 12:20pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

بنده در خصوص اون لوپ خاص 40 در 20 نمیتونم اظهار نظر قطعی کنم ولی توجه داشته باشین اصولا لوپهای بیضوی برای عمقزنی بالا طراحی نمیشن! بلکه برای سنس اهداف کوچک هستن و علت بیضوی بودنشون هم این هست که اپراتور موقع کاوش بتونه سطح وسیع تری رو در هر لحظه اسکن کنه و سریع تر به نتیجه برسه. در صورتیکه اگر هدف بزرگ باشه استفاده از این نوع لوپ دیگه کمکی نمیکنه.

سه شنبه 9 تیر1394 - 2:51pm

با سلام و درود علی هستم تازه عضو انجمن شدم .یه ماهه لورنز z1گرفتم تجربه کار باهاش زمان بره بوق زیادی رو هم دارم تو زمین باهاش.
چون تفکیک خوبی بهم از طلا و غیر طلانمیده تصمیم دارم gpx بگیرم میشه کمک کنید بگید کدوم مدلش بهتره؟ میخوام وقتی بوقو گرفتم بیخودی نکنم اینکه میگن جی پی بوق ضمینه داره برای همه مدل ها صدق میکنه ؟ تاپیک هارو خوندم فهمیدم 4500 بهترینه آیا واقعا همینطوره ? حالا اگه دنبال جنس قدیمی تو عمق 2 یا 2.5 باشیم ctx 3030 بهتره یا 5000 . آیا ترژر بودن 3030 رو میشه ملاک برتری نسبت به gpx 5000 دونست . متشکرم :YMPRAY: ^:)^

دوشنبه 5 مرداد1394 - 5:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوست من برای عمق دو به بالا در بین محصولات مینلب فقط گزینه gpz7000 جواب میده که اونم هم قیمتش خیلی بالاست و هم اینکه تفکیک نداره

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

دوشنبه 5 مرداد1394 - 6:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure