انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:22pm

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
آقا Asort1
این طور که شما میگید دستگاه خوبی. :-? من خوره چیزای سخت رو دارم :ymsmug: پس به امید خدا یه مقدار روی تقلبیش ام تحقیق کنم همین ومیگیرم
من کلا سوالم :D یه سوال دیگه ام که داشتم اینه که برای قبرستان جواب می ده؟
واینکه میگد رو آل متال بالانسش سخت منظورتون اینه که زود از بالانس خارج میشه یا با یاد گیری درست میشه؟

پنج شنبه 4 تیر1394 - 8:55pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه زود از بالانس خارج نمیشه بالانس اتوماتیکش خوبه اما دستیش کمی مشکله و تقریبا بعد از کمی کار از بالانس خارج میشه

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ضمنا خواستید این دستگاه رو بگیرید حتما اون رو با توباکسش تهیه کنید تا برای عمق دچار مشکل نشید بله در صورت دارا بودن لوپ و توباکسش بدرد قبر هم میخوره

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمد ایرج عزیز از دوستان دیگه هم آمار بگیر تا من مسبب انتخابت نباشم و یه موقع بعدهاشرمنده شما نشم بنده بشخصه با توجه به نیاز خودم بین گرت،جی پی ولورنز!؛لورنز رو انتخاب میکنم

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Asort1 نوشته است:
محمد ایرج عزیز از دوستان دیگه هم آمار بگیر تا من مسبب انتخابت نباشم و یه موقع بعدهاشرمنده شما نشم بنده بشخصه با توجه به نیاز خودم بین گرت،جی پی ولورنز!؛لورنز رو انتخاب میکنم

ممنونAsort جان
از ذوستای دیگه نیز بگی نگی پرسیدم تا جای که تحقیق کردم دستگاه ایده آل وجود نداره هر کدوم یه خوبی ویه نقص دارن یه کم شانس به نضرم بدی ها دستگاه رو جبران میکنه =p~
با اوصاف که شما ودوستان درباره تنظیمات این دستگاه میگید باید دستگاه پیشرفت باشه که اکثر مشکلاتش رو می شود با استفاده از تنظیم دقیق آن برطرف کرد ولی خوب توی این دنیا هیچی ایده آل نیست .اینم یکی از اونا
ممنون میشه بگید روی دستگاه شما ساخت رو برای کدام کشور زده :-BD

پنج شنبه 4 تیر1394 - 10:10pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داخل دستگاه گوشه همه کیتها هک شده گرت الکترونیکس

پنج شنبه 4 تیر1394 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا ارسطو میشه درباره تست توباکس ش تو دامنه کوه(شیب) توضیح بدی ؟ بخاطر شیب دستگاه دچار مشکل میشه در حالت توباکسش؟

جمعه 5 تیر1394 - 9:36pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارسطو :-o
محمد ایرج عزیز در سطوح شیبدار باید لوپ متعامد رو موازی باسطح شیب نگهداری و اگر به تاپیک مربوط به اپراتوریش یه سری بزنی مطالب خوبی دستگیرت میشه

شنبه 6 تیر1394 - 6:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

X_X X_X YMWHISTLE

شنبه 6 تیر1394 - 1:16pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و درود
دوستان یکی یه گرت داره میگه موقع وصل کردن لوپ به دستگاه این کارو با فشار انجام داده و شکسته و لوپ قطع شد حال میگه نصف قیمت میفروشم.ممنون میشم راهنمای کنید در اسرع وقت
آیا درست میشه؟

یکشنبه 7 تیر1394 - 11:09am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure