انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:29am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
*ايران* نوشته است:
خير دوست خوبم .من دنبال هيچ دستگاه ديگرى نبوده ام.اما با اطمينان کامل عرض ميکنم که 4500 هرگز بوق بى دليل به علت وجود املاح يا هر چيز ديگه اى نخواهد زد.بوق برابر است با وجود فلز در خاک.از يک سرى از دوستان شنيده ام که فلزياب هاى گرت نسبت به املاح حساس هستند.خودشان کاربر گرت هستند.با تجربه شخصى اعلام ميکنم شرکت minelab حرف اول را در دنيا ميزند.متاسفانه اطلاعات دوستان يک مقدار پايين است.البته به همه جسارت نميکنم.اساتيد خوبى هم در انجمن هستند.اکثرا دنبال عمق بالاى 5 متر هستند که چنين نقطه زنى هنوز توليد نشده است و مسئله ديگر که برايم جالب است نميدانم چرا همگى دنبال خزانه,سفيد خانه يا سردارى ها هستند.به خدا قسم در عمق 1/5 متر هم اجناس ميلياردى موجود ميباشد.علم کافى نياز است و تجربه.دنبال اعماق زياد نباشيد زيرا چيزى عايدتان نخواهد شد.

تشکر دوست عزیز به این خاطر درمورد گرت پرسیدم که بحث روی این فلزیاب هست.
درضمن شاید 4500 خوب باشه اما قیمت هم مهمه ، برای افرادی مثل بنده که باید دستگاهی زیر ده تومن هزینه کنن
هرچند برای من همون دو متر بیشتر نیاز نیست که فکر میکنم این گرت نسبت به قیمتش خوب باشه

شنبه 24 آبان1393 - 2:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
با سلام خدمت همگى دوستان عزيز.تماميه نظرات را خواندم و مطلبى که براى جالب است اين است که هيچ کس هنوز در مورد کار با vlf ها حرف درستى در مورد عمق نزده که همگى اشتباه ميکنند.دوستان خوبم اگر اپراتور خوبى باشيد به راحتى در عمق بالا به نتيجه خواهد رسيد.چرا زمانى که به شخصه اپراتورى حرفه اى آنرا به چشم نديده ايد نظر ميدهيد؟ اين حقير gpx4500 همراه با دو لوپ اضافه 18" و 24" در اختيار دارم و با لوپ 18 در عمق 2/40 خمره 135 تايى سکه طلاى اسلامى بيرون کشيده ام.با فلزات قديمى که زير خاک هستند بايد تست گرفت و ملاک شما بايد فلزات قديمى زير خاک باشند ن فلزات جديد.چون دوستان ميبينند فلز جديد را در عمق يک مترى با لوپ کوچک سنس ميکند ميگويند ضعيف است در صورتى که کاملا اشتباست.عزيزان بنده نه فروشنده ام نه تبليغات ميکنم تنها تجربياتم را براى بالا بردن اطلاعات شما عزيزان انتقال ميدهم.اگر با اين دستگاه و لوپ بزرگ به مکان هاى مورد نظر رفته و کار کنيد و نتيجه بگيريد از عمقى که دستگاه سنس کرده حقيقتا تعجب خواهيد کرد.باز هم ميگويم غير ممکن است بوق اضافه زده و پس از حفارى فلزى نباشد.تا کنون اين سرى gpx ها تنها دستگاه هاى بودند که به سفال يا آجر پخته قديمى عکس العمل نشان نميدهند.اکثر دستگاه هايى که ديدم بوق ميزدند زمانى که سنس بالا باشد.
آرزوى موفقيت و پيروزى براى تمامى دوستان دارم.

با درود فراوان خدمت دوستان عزیز
جناب ایران بنظرم برای بچه ها جالب باشه بدونن شما با چه تنظیماتی به اون عمق دست یافین!..؟
واینکه میشه لطف بفرمایید بگید نهایت عمقی که از لوپ24"گرفتید چقدر بوده؟

شنبه 24 آبان1393 - 4:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب tarikh عزيز کاملا حق با شماست.اما بنده به طور کلى فرمودم که دستگاه بسيار خوبى است در صورتى که روش کار آن وى ال اف است.در مورد قيمت کاملا حق با شماست اما از 5000 پايين تر ميباشد صددرصد.فقط قصد راهنمايى و کمک داشتم. تصميم گيرى با دوستان است.

اما سروش عزيز ديروز تاپيک gpx 4500 را خواندم.آقاى کرمى توضيحات خوبى به طور کامل داده اند.ابتدا آن را مطالعه کنيد باز اگر سوالى بود در خدمتم و پاسخگو خواهم بود.چشم.کامل تنظيمات را در اين تاپيک خواهم نوشت.حقيقتا هنوز با لوپ 24 کار نکرده ام و متراژ بيهوده به شما دوست عزيز نخواهم گفت زيرا در آينده باعث سردرگمى خواهد شد.اما بعد از تست حتما نتيجه را اعلام خواهم کرد.به شخصه هرگز با فلز جديد تست نخواهم کرد زيرا تفاوت فلز قديمى و سولفاته شده در زير خاک با فلز قديمى زمين تا آسمان است.باز هم به روى چشم.پس از نتيجه گيرى در خدمتم برادر عزيز

شنبه 24 آبان1393 - 5:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
جناب tarikh عزيز کاملا حق با شماست.اما بنده به طور کلى فرمودم که دستگاه بسيار خوبى است در صورتى که روش کار آن وى ال اف است.در مورد قيمت کاملا حق با شماست اما از 5000 پايين تر ميباشد صددرصد.فقط قصد راهنمايى و کمک داشتم. تصميم گيرى با دوستان است.

بله دوست عزیز این دستگاه طبق گفته ی دوستان و توضیحات سایت سازنده دو حالت داره vlf و tr ، که البته شاید از جهاتی در مقابل 5000 ضعیف باشه اما در کلی نگری و علل خصوص قیمت میتونه برای ی مبتدی مثل من مفید باشه (هرچند هنوز نتونستم فروشنده ای رو پیدا کنم) چه بسا برای افراد حرفه ای هم کارآمد باشه البته باید دید نیاز ها چی هستن
بازم تشکر از توضیحات شما
موفق باشید @};-

شنبه 24 آبان1393 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش ميکنم برادر عزيزم.اما ابتدا کامل در مورد آن تحقيق کنيد.. اصل دستگاه را تهيه کنيد.گرچه بايد با فلز قديمى و زير خاک تست شود ولى حتما دستگاه را درست تست کنيد.ببينيد نسبت به سفال يا آجر پخته قديمى عکس العمل نشان ميدهد يا نه.اگر بوق زد اصلا به خريد آن اقدام نکنيد.ثبات دستگاه را حتما بسنجيد اگر قصد خريد آن را داريد.در مورد تست سفال حتما با سنس بالا تست کنيد.
اميدوارم که با يک دستگاه خوب به نتيجه مطلوب برسيد.اين حقير هر کارى که از دستم بربيايد دريغ نخواهم کرد.
موفق باشيد و شاد....

شنبه 24 آبان1393 - 10:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
خواهش ميکنم برادر عزيزم.اما ابتدا کامل در مورد آن تحقيق کنيد.. اصل دستگاه را تهيه کنيد.گرچه بايد با فلز قديمى و زير خاک تست شود ولى حتما دستگاه را درست تست کنيد.ببينيد نسبت به سفال يا آجر پخته قديمى عکس العمل نشان ميدهد يا نه.اگر بوق زد اصلا به خريد آن اقدام نکنيد.ثبات دستگاه را حتما بسنجيد اگر قصد خريد آن را داريد.در مورد تست سفال حتما با سنس بالا تست کنيد.
اميدوارم که با يک دستگاه خوب به نتيجه مطلوب برسيد.اين حقير هر کارى که از دستم بربيايد دريغ نخواهم کرد.
موفق باشيد و شاد....

تشکر از راهنماییتون هرچند بنده قصد خرید دستگاهی در حد نهایتا 8 ملیون دارم که بعضی از دوستان این مدل رو پیشنهاد کردن و اگه پیشنهادات بهتری باشه حتما در موردشون تحقیق میکنم

شنبه 24 آبان1393 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مخلصيم

یکشنبه 24 آبان1393 - 12:34am
آواتار کاربر

tarikh نوشته است:
*ايران* نوشته است:

بله دوست عزیز این دستگاه طبق گفته ی دوستان و توضیحات سایت سازنده دو حالت داره vlf و tr ، که البته شاید از جهاتی در مقابل 5000 ضعیف باشه اما در کلی نگری و علل خصوص قیمت میتونه برای ی مبتدی مثل من مفید باشه (هرچند هنوز نتونستم فروشنده ای رو پیدا کنم) چه بسا برای افراد حرفه ای هم کارآمد باشه البته باید دید نیاز ها چی هستن
بازم تشکر از توضیحات شما
موفق باشید @};-

سلام دوست عزیز منم تازگیا یه 4500 گرفتم میشه بگید صدای طلای چ جوریه؟ و شعاع سنس اون کوزه ک گفتید چقد بود؟

یکشنبه 24 آبان1393 - 2:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابتدا بم و سپس زير...حتما بايد خودتان تمرين کرده تا حافظه صوتيه شما با تغيير صداها کاملا آشنا شود تا بتوانيد تشخيص دهيد...ظرف بيضى شکل با دهانه ى تنگ.قطر خمره حدودا 35 سانت و طول عمودى آن حدودا 15سانت

یکشنبه 24 آبان1393 - 2:48am

سلام کسی هست در باره رفع عیب گرت راهنمایی کنه

چهارشنبه 19 آذر1393 - 6:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure