انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:29am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

afshin نوشته است:
mehdi2344 نوشته است:
سلام ب دوستان. منم گرت ٢۵٠٠دارم وا از کارش راضيم. ب درد دفينه نميخوره ولي واس قبر عاليه. من با توباکسش تو٢.۶٠ قبر باز کردم. ولي نهايت عمقي ک زدم واسه همين بود بقيشم تو ١.۵ تا ٢ متر بوده. واسه دوستاني ک گرت دارن پيشنهاد ميکنم از باطريکتابيه استفادکنن. يه باطري جي پي ايکس ۴۵٠٠ تهيه کنن و با اون جار کنن واقعا تفاوت را احساس ميکنيد. شايد من هر۶ماه يبار شارژ ميکنم.

سلام جناب مهدي
منم دقيقا همين سوالات جناب سورنا رو ميخواستم ازتون بپرسم ١_حساسيت به املاح و ذرات
٢_ ابعاد فلز سنس شده در ۶. ٢ متري

جناب مهدی منم دقیقا سوالات دوستم سورنا و افشین خان رو دارم فقط یه مسله اینکه منظورتون از عمق 2.60 اینکه که بیشتر از اون نمیشه رو تو باکسش

حساب کرد ؟

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

دوشنبه 5 خرداد1393 - 2:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کجا رفت این آقا?? هرکی میاد میگه گرت دارم تا ازش سوال میپرسی غیبش میزنه L-) :-w :-B

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 5 خرداد1393 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سورنای عزیز،ثباتش عالیه،با لوپ 9.5 اینچی شاید تا یک متر جواب بگیری ولی همین لوپ میتونه نیم سکه طلا رو تو 50 سانتی بزنه البته به اپراتور بستگی داره،بالانس زمینش اتوماتیکه،قدرت حذف آهنش واقعا عالیه من آزمایش کردم یک حلقه نقره سه گرمی رو هوا در 45 سانتی زد ولی ماشین 405 رو تو 20 سانتی نمیزد،در مورد توباکسش هم به زودی نتایج رو اعلام میکنم.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

دوشنبه 5 خرداد1393 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی دوست گرامی لطف کردی. فکر کنم کویل 16اینچی قابل سفارش دادن هم داره ک با اون 170-180میشه نتیجه گرفت.. اگر این بحث رو ادامه بدید واقعا کمک بزرگی کردید.. تا الان ک نکات مثبت داشته این فلزیاب

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 5 خرداد1393 - 4:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

لوپ 16.5 اینچی رو خود شرکت گرت نمیزنه و همراه وسایلش نیست،فکر کنم شرکت detech-metaldetector تولید میکنه که ظاهرا تا 2 متر جواب میده،ولی لوپ 12.5 اینچی فابریک داره که تو یوتیوب کلیپش هست و ظاهرا تا حدود 1.5 متر میشه روش حساب کرد.
یک نکته دیگه اینه که دوستان انتظارات زیادی دارن،شما 7 میلیون حالا کمی بالاتر یا پایینتر به یک دستگاهی میدید دوکاره و در واقع دو فلزیاب که به نظر بنده با اینکه یک چهارم قیمت gpx5000 رو داره و حدود یک ششم قیمت لونرز Z1،تقریبا 70 درصد کارایی اون دو دستگاه رو داره،تو حالت وی ال اف مثل جی پی کارایی داره البته نسبت به طلا حساسیتش تا جی پی 5000 کمتره و تو حالت توباکس مثل لورنز با کمی برد کمتر،اونم لورنزی که شاید با لوپ بزرگش 3 تا 3.5 جواب بگیری ،قابل توجه دوستان که میگن تو حالت توباکس 2.6 بیشتر میزنه یا نه.شما هنگام مقایسه قیمت رو هم در نطر بگیرید.در کل به مراتب خیلی برتر و ارزشمندتر و به صرفه تر از دستگاه های دست سازه که یکی مثل من تا حالا شاید حدود 12 تومن الکی به سه تا دستگاه دست ساز داده که فقط به آهن و به خاک حساسند و الکی بوق میزنن،از مزیت های این گرت اینکه بوق الکی نداره و اگه بوق زد حتما فلزه،من هیچ تعصبی روی گرت ندارم و الانم میگم همون جی پی ایکس 5000 رو قبول دارم ولی این دستگاه گرت 2500 برای کسایی که بودجه ندارن مثل خودم بهترین گزینه است.ببخشید طولانی شد این نظر من بود و نظرات همه دوستان ارزشمند هستش،با تشکر از دوستان. @};-

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

آخرین بار توسط asaad در سه شنبه 6 خرداد1393 - 5:17pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 6 خرداد1393 - 4:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این آدرس سایت کویل 16.5 اینچی برای گرت هستش
http://www.detech-metaldetectors.com/co ... -coil.html
و این هم کلیپی که هر چند تکراری هست ولی برای دوستان میذارم،این کلیپ تو یوتیوب هستش برای تست حالت توباکسش که جعبه ها همونطور که دوستان تو این بحث ها اشاره کردن یکی تو 2 متری و یکی توی 1.5 متری هستش که با لوپ 12.5 اینچی جعبه ای که تو 1.5 متری هست رو راحت سنس میکنه :

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 6 خرداد1393 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی اسدجان لطف کردی و سپاسگزارتم.مطمئن باشید توباکسش تا 4متر جواب میده برای فلز بزرگتر نگران اونش نباشید. چون توباکسه و خصیصه برجسته توباکس عمق زنی بالاشه. کویل 16.5اینچی حتما باید خریداری بشه. ی سیستم خوب دارید.

سه شنبه 6 خرداد1393 - 6:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خواهش میکنم وظیفه است،بچه های این انجمن خصوصا آقا حمید،حمزه جان،کانی عزیز و آقای کرمی و بسیاری دیگه از دوستان مخصوصا در مورد ردیاب انجمن بی هیچ منتی من رو کمک کردن میخوام فقط ادای دین بکنم،در خدمت همه دوستان هستم تا جایی که بتونم پاسخگو هستم. @};-

سه شنبه 6 خرداد1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر جناب asaad بسیار مفید و خوب .

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

سه شنبه 6 خرداد1393 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب asaad اپراطوری این دستگاه نسبت به لورنز و جی پی چطوره ؟ در ضمن دوست من این دستگاه 6 کویل داره به نظر شما کدوما باید حتما خریداری بشن

سه شنبه 6 خرداد1393 - 11:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure