انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 8:02am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن عرض خداقوت به همه میخوام اگه کسی آموزش فارسی Garrett GTI 2500 رو داره لطفا اینجا قرار بده.
همه موفقیت باشین
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 7:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
یه سوال از اقا حمید: گرت هم vlf هستش il توباکس

چه کمیتی نسبت به ولکس وان یا ایتراک یا ctx_3030داره ایا عمق زنی قسمت vlf گرت ضعیفتره

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوست عزیز بله وی ال اف هستش و وقتی سوار توباکسش میکنی تی ار میشه
و عمق زنیش 180تا 2 متر میتونه باشه اونم برای فلز بزرگ ویا فلزی که دور و بر 1 کیلو باشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 9:42pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
ضمن عرض خداقوت به همه میخوام اگه کسی آموزش فارسی Garrett GTI 2500 رو داره لطفا اینجا قرار بده.
همه موفقیت باشین
یاحق

سلام مجدد
دوستان کسی نبود کمک بکنه؟
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 1 خرداد1393 - 10:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
هلو جان منظورم این بود که عمق زنی گرت نسبت به ایتراک یا ولکس وان کمتره؟یا نه هر سه تاشون vlf هستن و عمق زنیشون هم مثل همه ؟

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

پنج شنبه 1 خرداد1393 - 12:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام،در جواب bina عزیز که راهنمای فارسی برای جی تی 2500 رو خواستن ظاهرا نیست چون من زیاد گشتم ولی گیرم نیومد و دست و پا شکسته کتابچه راهنماشو ترجمه کردم،اگه خودتون دستگاه رو دارید با کمی کار کردن باهاش قلقش دستتون میاد،من هم مشکل شما رو داشتم ولی با کار کردن باهاش تقریبا همه چی دستم اومده،اگه سوالی دارید در خدمتم. @};- @};- @};-

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asaad نوشته است:
سلام،در جواب bina عزیز که راهنمای فارسی برای جی تی 2500 رو خواستن ظاهرا نیست چون من زیاد گشتم ولی گیرم نیومد و دست و پا شکسته کتابچه راهنماشو ترجمه کردم،اگه خودتون دستگاه رو دارید با کمی کار کردن باهاش قلقش دستتون میاد،من هم مشکل شما رو داشتم ولی با کار کردن باهاش تقریبا همه چی دستم اومده،اگه سوالی دارید در خدمتم. @};- @};- @};-

درود. آقای asad این گرت gti2500 رو ک شما داری و باهاش کار میکنی!!! چطوره کارکردش?? ثباتش چطوره?? عمق زنی قسمت vlf اون راضی کنندست?? توباکسش چی?? اگ لطف کنی و ی مختصر توضیحی بدید واقعا کمک بزرگی ب همه کردید.. سپاس.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ب دوستان. منم گرت ٢۵٠٠دارم وا از کارش راضيم. ب درد دفينه نميخوره ولي واس قبر عاليه. من با توباکسش تو٢.۶٠ قبر باز کردم. ولي نهايت عمقي ک زدم واسه همين بود بقيشم تو ١.۵ تا ٢ متر بوده. واسه دوستاني ک گرت دارن پيشنهاد ميکنم از باطريکتابيه استفادکنن. يه باطري جي پي ايکس ۴۵٠٠ تهيه کنن و با اون جار کنن واقعا تفاوت را احساس ميکنيد. شايد من هر۶ماه يبار شارژ ميکنم.

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdi2344 نوشته است:
سلام ب دوستان. منم گرت ٢۵٠٠دارم وا از کارش راضيم. ب درد دفينه نميخوره ولي واس قبر عاليه. من با توباکسش تو٢.۶٠ قبر باز کردم. ولي نهايت عمقي ک زدم واسه همين بود بقيشم تو ١.۵ تا ٢ متر بوده. واسه دوستاني ک گرت دارن پيشنهاد ميکنم از باطريکتابيه استفادکنن. يه باطري جي پي ايکس ۴۵٠٠ تهيه کنن و با اون جار کنن واقعا تفاوت را احساس ميکنيد. شايد من هر۶ماه يبار شارژ ميکنم.

درود برتو دوست گرامی. ب فلزجو خوش اومدی. آقا بدون توباکسش 1/5 تا 2مترو زدی یا توباکسش? از دومتر ب بالا با توباکس کاری میکنی یا 1/5ب بالا?? حساسیتش ب املاح چطوره? یعنی درصد خطازدنش پایینه یا بالاست? چ ابعاد فلزیرو توی 2/60 زدی?

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 5 خرداد1393 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdi2344 نوشته است:

سلام جناب مهدي
منم دقيقا همين سوالات جناب سورنا رو ميخواستم ازتون بپرسم ١_حساسيت به املاح و ذرات
٢_ ابعاد فلز سنس شده در ۶. ٢ متري

دوشنبه 5 خرداد1393 - 10:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 و 80 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure